• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Dopamine: ось так повинен виглядати музичний плеєр для Windows 10

Ні, я нічого не маю проти згадуваних вище WinAmp або AIMP, не подумайте. Зі своїм завданням вони справляються добре, але от зовнішній вигляд мають трохи застарілий. Особливо погано вони виглядають в середовищі Windows 10, причому ніякими скінами цього не виправиш.

Безкоштовний музичний плеєр Dopamine чудово вписується в інтерфейс операційної системи і володіє всіма необхідними функціями для комфортного прослуховування музики. При першому запуску нас зустрічає майстер настройки, який допомагає вибрати тему оформлення, задати мову інтерфейсу і просканувати папки з музикою на вашому комп'ютері. В даний час плеєр підтримує WAV, MP3, OGG, FLAC, WMA і M4A.

Основне вікно програми організовано за допомогою вкладок, в яких відображаються виконавці, жанри, альбоми, плейлисти і окремі треки. Остання вкладка (Сloud) служить для демонстрації хмари популярності вашої музики, тобто чим частіше ви слухаєте будь-якої альбом, тим більший розмір буде мати його обкладинка на цій вкладці. Цікава функція, що дозволяє моментально дістатися до самої улюбленої музики.

Крім основного режиму, Dopamine вміє також відтворювати музику в вигляді міні-плеєра. У цьому випадку Ви зможете бачити тільки обкладинка альбому, основні кнопки і аналізатор спектру. Ще можна управляти відтворенням за допомогою іконки в системному треї.

Особливої ​​згадки заслуговує швидкість роботи музичної бібліотеки. За словами розробника, він спеціально приділив цьому питанню увагу, так що тепер Dopamine легко справляється не просто з великими, а навіть з гігантськими каталогами.

Зрозуміло, музичний плеєр Dopamine має і недоліки. Особисто мені в цьому додатку найбільше не вистачає можливості відтворення онлайнового радіо і функції автоматичного завантаження відсутніх обкладинок. Втім, з огляду на юний вік програми, можна сподіватися, що ці та багато інших функцій колись в майбутньому з'являться. У будь-якому випадку рекомендую вам звернути увагу на цей багатообіцяючий плеєр, який цілком гідний виконувати роль дефолтного програвача в Windows 10.

Завантажити найсвіжішу версію програми можна на сайті розробника. Dopamine працює в Windows 7, 8, 10 і вимагає наявності в системі .NET Framework 4.5.1 або більш пізнього.

Завантажити Dopamine →

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью