• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Доменне ім'я безкоштовно. Як вибрати?


Саме тому, в цій статті ми поговоримо про те, як вибрати правильне доменне ім'я сайту або блогу і назва для самого сайту. На одне доменне ім'я безкоштовно треба враховувати наступне:

В ідеалі, доменне ім'я сайту і назва сайту повинні бути однаковими, хоча ім'я домену буде, звичайно, написано англійською.

Гарне доменне ім'я сайту або блогу має бути коротким і ємним, бажано, з одного слова. Відповідно, медичний ресурс вимагає медичної атрибутики. В даний час майже всі хороші доменні імена розібрані.

Спробуйте потренуватися зі словом Health. Що Ви побачили? Так, це ім'я високо затребуване і зайнято в різних варіаціях. Те ж саме можна помітити на ринку зі словом «здоровий», «здоровий», «здоров'я». Ви переконалися, що підібрати доменне ім'я безкоштовно для сайту зі словом «здоров'я» вкрай важко? З урахуванням важко друкарську закінчення на «тє» слово «zdorovye» або «zdorovie» вкрай незручно для написання (особливо, варіанти в різних відмінках: «zdoroviya», «zdoroviem», «zdoroviyu» і т.д.). Якщо Ви і знайдете щось підходяще для доменного імені, то Ваші відвідувачі будуть часто припускатися помилки при написанні URL адреси і потрапляти на сайти Ваших сусідів, також пишуть про здоров'я (а вам це треба?).

Так що ж робити? Візьміть російський словник і знайдіть всі синоніми слів - медицина, лікар, здоров'я, медичний - поекспериментуйте. Можете скористатися сервісом Yandex wordstat і закарбувати там слово «доктор» і ін. І подивитися на результати. Пробуйте комбінувати слова з приставками, приводами або додаючи короткі слова. Наприклад: AibolitPlus, DoktorBest, ExtraDoktor, MedPlus, NeBoleem, DrSuper і ін.

Ще одна деталь: чудово, якщо ваше доменне ім'я буде починатися на букву A, ще краще з цифри 1 і букви A (1Aibolit). До речі, ім'я «Айболить» теж не фонтан. Судіть самі: «Aybolit», «Aibolit», хоча це дає можливість комбінацій. Щоб підібрати відповідне доменне ім'я безкоштовно треба добре потрудитися і подумати, порадьтеся зі своїми друзями, краще з бізнесменами або комерсантами медичного профілю, а іноді, просто з домочадцями.

Я спочатку намагалася вибирати хитромудрі доменні імена сайту: Aeskulap, Sprosi-u-Eskulapa, Soveti-Eskulapa (на букву А, звучить солідно, ємко, але довго). Потім подумала і запитала у свого 20-річного сина: «Тобі подобається ця назва?» Син відповів: «А що таке ескулап?» Якщо син лікаря не знає, що таке ескулап, чого можна очікувати від людей, далеких від медицини?

Чому я зупинилася на доменному імені Antibolit.ru. Спочатку, я повинна сказати, що допоміг мені підібрати ця назва дуже цікавий і розумна людина, Олег Білий, експерт з навчання лікарів продажу своїх послуг пацієнтам (можете знайти його в FB і попроситися в друзі), автор книги, яка буде корисна багатьом лікарям: книгу я розсилаю в розсилці для лікарів. Давайте розберемо плюси і мінуси на прикладі мого доменного імені.
Отже, мій блог присвячений медикам і медицині. Це є в назві? Так!

 • Слово "bolit" ясно вказує на зміст сайту, приставка anti- підсилює цей ефект, кажучи про те, що на блозі пишеться про те, як боротися з хворобами. Писати ж про захворювання та їх лікування може тільки лікар.
 • Antibolit починається на букву А, слово коротке і легке для запам'ятовування. Ім'я мого домену та ім'я сайту збігаються!
 • Antibolit легко і запам'ятати, і правильно написати! Тільки повний невіглас може припуститися помилки в такому простому слові!

Тепер згадаємо, що мій попередній сайт називався «Блокнот реаніматолога». Назва непогане, але занадто зобов'язує до змісту публікацій і не розкриває повних можливостей сайту. А доменне ім'я було "estry.ru"! Повна маячня! У такій ситуації найкращим варіантом для доменного імені було б "BloknotReanimatologa". Ви згодні?
Тепер недоліки доменного імені Antibolit.ru.
Відсутня цифра 1 перед доменом. 1Antibolit.ru, було б перспективніше, по-російськи можна назвати такий сайт «Перший антибіль» (але, на мій погляд, подібне поєднання не надто милозвучно).

Для чого ж потрібні цифра 1, 2 і буква А або В, С в назві домену? В алфавітному покажчику каталогів Google ставить на перше місце сайти, що починаються на цифру 1, а Yandex на букву А. Таким чином, ми намагаємося потрапити в перші ряди потужних пошукових систем найпростішим способом!
Тепер про те, де придбати доменне ім'я для сайту.

 • По-перше, не купуйте ім'я у свого хостера. Якщо при оплаті хостингу на рік вперед Вам дозволять придбати домен безкоштовно, то в подальшому (якщо Ви передумаєте і вирішите платити помісячно) оплата буде вище, ніж при покупці домену окремо. Тим більше що окремо куплений домен коштує всього 100 рублів на рік. Дуже просто перевірити доменне ім'я тут:

www.

На цьому сайті можна також підібрати преміум імена доменів, якщо Вам лінь возитися і підбирати ім'я самостійно. У будь-якому випадку, Ви зможете подивитися, як повинні виглядати хороші доменні імена.

 • По-друге, не ведіться на акції, типу «купите домен за 60 рублів». Подібні акції тимчасові, потім Ви будете платити за домен від 300 до 600 рублів на рік, може і не багато, але прикро. Уважно читайте умови акції, зазвичай, в кінці дрібним шрифтом описуються додаткові умови, в них і є пастка!
 • По-третє, якщо ви збираєтеся писати для російськомовної аудиторії, то придбайте домен в зоні .ru, для англомовної - в зоні .com.

Можливо, у виборі доменного імені існують ще якісь правила, але я поділилася з вами своїм особистим досвідом і сподіваюся, що він виявиться теж корисним.

Актуальні проблеми здоров'я: Поради та секрети від лікаря-експерта

Гульнара Самігуліна

Що Ви побачили?
А вам це треба?
Так що ж робити?
Потім подумала і запитала у свого 20-річного сина: «Тобі подобається ця назва?
» Син відповів: «А що таке ескулап?
» Якщо син лікаря не знає, що таке ескулап, чого можна очікувати від людей, далеких від медицини?
Це є в назві?
Ви згодні?
Для чого ж потрібні цифра 1, 2 і буква А або В, С в назві домену?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью