• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

«Дом-2»: повернення Вари і Ліберж - жіноча «революція»

11:15, 24.10.2013

ексклюзив

Отже, сьогодні в ранковому ефірі нам показали «шоколадно-перцевий» прихід. На проект з'явилися (так і хочеться додати: чи не припадають пилом чи? ..) двох «новеньких стареньких» - Ліберж Кпадону і Варвари Третьякової.

Перша пояснила свій прихід тим, що все у неї шляхом в плані кар'єри, тільки ось немає щастя в особистому житті після розставання з Ванею Барзіковим . Всіх дуже цікавило питання, як у Ліберж йдуть нині справи зі спиртними напоями і курінням - прямо-таки праведники: самі раз у раз миготять в ефірах в непотрібному вигляді. А ви не помітили, як загорівся очей у пікапера Джозефа, коли з'явилася Кпадону? Точно вирішив замутити темку. Тільки ось ходять чутки, що Іванко теж збирається на проект - може, оргі вирішили додати вогнику, з'єднавши розлучилася пару? А поки «домашня» Чорна Пантера чомусь на Лобному калатало (пояснила, що прохладненько, але особисто у мене було відчуття, що вона напередодні запалювала не на жарт), була сумна і спокійна. Поправочка: поки що спокійна - всі ми пам'ятаємо буйну вдачу Кпадону.

Втім, по цій частині її напарниця «по приходу» їй мало чим поступається. Варя вирішила почати відразу з капості: на мене, так це був просто пшик в повітря - заява про те, що припливла губастенькая стервочка до Серьозі Січкар . До того ж все одно інтрижка не мала продовження.

Уже відомо, що Саша Скородумова заявила про своє бажання покинути проект, а Січкар поплентався слідом за нею за ворота. Всі дружно прокричали чергове: «Ми щасливі!», І Чоловіче року, напередодні добряче напившись, потопав будувати стосунки зі своєю красунею «на волі».

Стовідсотково у цієї пари нічого путнього не вийде, і вони швиденько розбіжаться кожен в свою сторону. Як би там не було, але вам не здається, що все-таки комусь знаходження на проекті йде на користь. І ось Саша - той самий варіант: яка вона раніше була жахлива, і який зараз стала - небо і земля. Хоча, як пишуть багато фанатів, вона «нова» стала нудна і нецікава.

Нічого, не хвилюйтеся, хлопців: тепер дозу хабальства ми будемо щодня отримувати, дивлячись на Третьякову. Чекаю не дочекаюся її зустрічі з Еліною Карякіної - цікаво, яким чином вони знайдуть спільну мову, чи знайдуть, і до чого це призведе.

Карякіна, до речі, зараз стала мало не третьою провідною - і будівництва веде, і на Лобному рулить ..

Що мене вже повеселила, так це «знамениті» пики, які Варечка як будувала, так і продовжує будувати, - кривляка ще та ...

Ну а поки одна пара проект покинула, друга посилено готується до свадебка: Олександр Гобозов зробив пропозицію Аліане . До речі, це вже третє речення руки й серця, яке робить Габі. Перші два рази до загсу «кися» (ось Устиненко отчебучіла: назвала так назвала - тепер все стібається над бравим горцем) зі своїми «нареченими» так і не дійшов - подивися, чи вийде цього разу. Мамочка Сашина в шоці, хоча показує всім своїм виглядом, що змирилася.

Мамочка Сашина в шоці, хоча показує всім своїм виглядом, що змирилася

Та й не тільки Ольга Василівна - все Гобозовское сімейство в трансі від дивного вибору десантника, що і озвучує в соцмережах, ганьблячи Аліанку по-всякому. І думається мені, що до одруження ми побачимо ще не один скандал. А поки Аліа наполегливо «готується» до весілля.

А поки Аліа наполегливо «готується» до весілля

По-своєму: жує вранці, вдень і ввечері халявні проектні харчі, нагулюючи і без того вже стали величезними боки. Напевно, плаття знайшла 54-го розміру - треба «влізти» ... І плювати вона хотіла на мовлення свого женишка про обжерливості і зайві кілограми.

Натуся Зебберг.

Ак і хочеться додати: чи не припадають пилом чи?
А ви не помітили, як загорівся очей у пікапера Джозефа, коли з'явилася Кпадону?
Тільки ось ходять чутки, що Іванко теж збирається на проект - може, оргі вирішили додати вогнику, з'єднавши розлучилася пару?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью