• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Документація :: DynDNS

 1. опис Більшість провайдерів при наданні інтернет-доступу за технологіями PPTP або PPPoE виділяють...

опис

Більшість провайдерів при наданні інтернет-доступу за технологіями PPTP або PPPoE виділяють клієнту динамічний ip-адреса, який змінюється при кожному підключенні. Для того, щоб забезпечити доступ до сервера з інтернету при використанні динамічного ip, зазвичай використовують сервіси динамічного DNS: dyndns.org, no-ip.com або їм подібні.

Наприклад, при використанні служби DynDNS, ІКС за допомогою спеціальної програми-клієнта періодично повідомляє серверу dyndns, що знаходиться в інтернеті, свій поточний ip-адреса, а сервер створює і періодично оновлює для цієї адреси DNS -запис в домені dyndns.org. Таким чином, не знаючи поточного ip-адреси сервера, ми завжди можемо отримати доступ до нього по доменному імені.

Налаштування

Для використання функції DynDNS, необхідно зареєструвати обліковий запис на сайті http://dyndns.org або http://no-ip.com і зарезервувати власне доменне ім'я в одному із запропонованих доменів.

Після реєстрації на сайті, необхідно в модулі «Провайдери і мережі» вибрати провайдера, ip-адреса якого буде динамічно змінюватися (клікнути на ім'я провайдера або кнопку «Докладно»), і у вкладці DynDNS вказати тип сервісу, використовувані логін \ пароль та ім'я хоста , яке буде зіставлятися ip-адресою.

Після налаштувань потрібно вказати тип вибору видається адреси - безпосередньо з мережевого інтерфейсу ІКС або автоматичне отримання (в тому випадку, якщо ІКС знаходиться за NAT).

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью