• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Дохід українського судді в майже мільйон на місяць - Бенедисюк дав пояснення

Ігор Бенедисюк. Фото: 2000.ua

Український суддя пояснив, як отримав майже мільйон гривень доходу за місяць https://cdn.segodnya.ua/img/article/11642/80_main_new.1490196367.jpg https://cdn.segodnya.ua/img/article/11642/80_tn .1490196367.jpg 2018-08-20T16: 57: 01 + 03: 00 Політика При цьому в ВККСУ після оприлюднення даних про їхні зарплати скаржаться на підвищену увагу з боку злодіїв

Голова Вищої ради правосуддя Ігор Бенедисюк пояснив, яким чином йому вдалося отримати за місяць 920 тис. Грн при зарплаті понад 200 тисяч грн.

Вся справа - в накопичених "відпускних", зазначив Бенедисюк, відповідаючи на питання журналістів.

"Це моя відпустка, компенсація за невикористану відпустку і, власне, місячна зарплата понад 200 тис. Грн", - пояснив глава Вищої ради правосуддя.

При цьому у Вищій кваліфікаційній комісії суддів поскаржилися на те, що суддів стали грабувати частіше після оприлюднення їх зарплат. Зокрема, голова ВККС Сергій Козьяков розповів, що після того, як розмір заробітної плати членів Комісії став загальновідомим, їх обкрадали вже сім разів.

"Оприлюднення заробітних плат членів ВККС відбулося 8 березня минулого року. І вже є 7 випадків посягання на майно і гроші членів ВККС, в тому числі з проникненням в їх оселі", - розповів Козьяков.

У зв'язку з цим він додав, що зараз йде другий конкурс у Верховний суд, і очікується конкурс в Антикорупційний суд: "І якщо такі делікатні речі безпосередньо потраплять в ФСБ РФ, то над цим потрібно задуматися".

Голова ВККС пояснив, що мова йде не тільки про майновий стан, а й про інформацію щодо перетину суддею кордону, де саме він знаходиться за кордоном, і інші дані особистого характеру.

Відзначимо, в даний час зарплата суддів - членів ВККС становить близько 250 тис. Грн. Судді нижчих рангів при цьому отримують значно менше - раніше ми підрахували розміри суддівської винагороди в ТОП-судах України .

Також читайте інтерв'ю "Сегодня" з Сергієм Козьякову - про зарплати, хабарах, про те, як в ВККСУ працюють і на чому їздять одні з найбільш високооплачуваних суддів країни: " Глава Вищої кваліфікаційної комісії суддів: У процесі отримання 180 тисяч, але працюю по 18 годин ".

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Підписуйтесь на нашу розсилку

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью