• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Догляд за зубами дітей: правила гігієни порожнини рота

 1. Гігієна порожнини рота у дитини
 2. Особливості вибору дитячого пасти для зубів, правила гігієни порожнини рота

Догляд за зубами дітей: правила гігієни порожнини рота Догляд за зубами дітей: правила гігієни порожнини рота  Догляд за зубами дітей: правила гігієни порожнини рота  Недотримання гігієнічних процедур порожнини рота у кожної людини в цілому і у дітей зокрема - це одна з причин, що призводять до появи карієсу, а також інших захворювань

Догляд за зубами дітей: правила гігієни порожнини рота

Недотримання гігієнічних процедур порожнини рота у кожної людини в цілому і у дітей зокрема - це одна з причин, що призводять до появи карієсу, а також інших захворювань. Правила гігієни порожнини рота - це фундамент для доброго здоров'я.

Щоб захистити себе від проблем із зубами в подальшому, ваш малюк повинен з самого раннього віку отримувати відповідний догляд за зубками і ротовою порожниною, навчитися використовувати засоби гігієни порожнини рота . А тому батьки повинні поставити перед собою важливе завдання: привчити з самого дитинства своєї дитини чистити зуби правильно і регулярно.

Коли з'являються перші молочні зуби, починати доглядати за ними потрібно негайно. До півтора-двох років ви повинні привчити малюка чистити зубки самостійно.

Гігієна порожнини рота у дитини

В даний час пропонується дуже багато різних зубних паст, в тому числі і таких, які розроблені і призначених виключно для дітей різного віку. Пасту слід вибирати в точній відповідності з віком дитини, оскільки від віку залежить її складу.

Пасту слід вибирати в точній відповідності з віком дитини, оскільки від віку залежить її складу

Догляд за зубами дітей: правила гігієни порожнини рота

Пасти для малюків відрізняються ще й приємним смаком, переважно фруктовим. Це приверне дитини, буде сприяти тому, що він не стане відмовлятися чистити зуби. Крім того, до складу таких паст входить речовина, яка покликана зміцнювати зубну емаль.

Стоматологи рекомендують починати очищати зуби відразу - як тільки вони прорізуються. Малюк сам ще не зможе це робити, тому йому потрібно допомогти, і для батьків це велика відповідальність. Правила гігієни порожнини рота повинні неухильно дотримуватися - спочатку за допомогою батьків, а потім самостійно.

Щоб чистити тільки-тільки з'явилися зубки, можна використовувати особливі силіконові щіточки, який дорослий надягає собі на палець. При цьому спеціальні щітки для дитячих зубів потрібно починати використовувати після того, як малюку виповниться місяців десять або одинадцять. Зуби дитині потрібно очищати вранці, а потім увечері, як це належить і для дорослих.

Особливості вибору дитячого пасти для зубів, правила гігієни порожнини рота

Догляд за зубами дітей: правила гігієни порожнини рота

Як вибрати пасту для свого малюка і чим при цьому керуватися? Крім того що, як було сказано вище, зубну пасту потрібно купувати відповідно до віку дитини, слід віддавати перевагу тим з них, які містять фтор. Крім цього елемента в подібних пастах є лікарські та дуже корисні компоненти, і вони вкрай необхідні саме дітям. Років до дванадцяти дитині бажано використовувати пасту, що містить фтор і збагачену кальцієм.

Якщо дитина схильна до частих проблем з яснами, йому знадобляться паста з протизапальними речовинами.

Крім іншого, для молочних зубів щітки з жорсткою і навіть полужесткой щетиною абсолютно протипоказані. Сьогодні можна придбати відмінні зубні щітки для дітей з м'якою синтетичною щетиною. Такі щітки яскраві, привабливі, вони прикрашені іграшками, мають кумедний вигляд і цікаву форму.

Якщо у Вас виникли питання по цій або іншій темі, то дивіться поради стоматолога і задавайте питання.

data-yashareQuickServices = "yaru, vkontakte, facebook, twitter, odnoklassniki, moimir, gplus" data-yashareTheme = "counter"

>

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью