• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Додатки для перекладу тексту з фото на Android і iOS

 1. Translate.Ru
 2. Інші функції Translate.Ru
 3. Яндекс перекладач
 4. Інші можливості яндекс.перекладач
 5. перекладач Microsoft
 6. Інші функції і можливості перекладача Microsoft
 7. Google Translate
 8. Інші функції Google Translate
 9. Translator Foto - Voice, Text & File Scanner
 10. Інші можливості Translator Foto - Voice, Text & File Scanner
 11. TextGrabber
 12. Інші функції і можливості TextGrabber

Ну, здрастуй, осінь. Привіт, «довгоочікуваний» навчальний рік. До наступного літа, блаженне неробство і милі серцю развлекушкі. Прийшла пора вгризатися в граніт науки.

Прийшла пора вгризатися в граніт науки

Сьогоднішній огляд я присвячую школярам, ​​студентам і всім, хто здобуває освіту. До вашої уваги - 6 безкоштовних мобільних додатків для розпізнавання і перекладу тексту з фото, які найбільше подобаються користувачам. Ці програми вбережуть ваші зуби від занадто швидкого сточування при вивченні іноземних мов і не тільки.

[NEW] Рейтинги F1 на початок 2019 року:
ноутбуки

, роутери для будинку , МФУ , Power bank , SSD , Smart TV приставки з підтримкою 4K UHD , ігрові відеокарти , процесори для ПК , підсилювачі Wi-Fi , смартфони до 10000 рублів , планшети для інтернет-серфінгу , антивіруси

Translate.Ru

Ru

Translate.Ru - продукт одного з кращих розробників систем автоматизованих перекладів PROMT, впорається не тільки з текстом на сфотканная сторінці підручника чи моніторі ПК, але і навчить правильній вимові іноземних слів, а також допоможе зрозуміти, про що говорить викладач.

Додаток являє собою комплекс з трьох частин: перекладача, словника і розмовника. Воно підтримує 18 популярних іноземних мов, в тому числі японський, фінський, корейська, португальська, іврит, турецька, каталонський, китайську, арабську, грецьку, голландський і хінді. Пакети мов завантажуються за вибором користувача.

Щоб перекласти текст з картинки, досить навести на неї камеру або завантажити з галереї. Як показав експеримент, з англійськими, французькими та німецькими написами на фото Translate.Ru справляється на ура, але зі східними мовами справи йдуть не дуже. Фрагмент на китайському програма не розпізнає взагалі, на корейському - перевела окремі фрази.

Фрагмент на китайському програма не розпізнає взагалі, на корейському - перевела окремі фрази

Інші функції Translate.Ru

 • Можливість вибору тематики перекладного тексту, що підвищує точність результату.
 • Зчитування і переклад текстів з додатків і буфера обміну.
 • Переклад слів і фраз, сказаних в мікрофон.
 • Словник і розмовник з голосовим помічником (вимову іноземних слів).
 • Режим «Діалог» - можливість переводити вашу мову і повідомлення співрозмовника на потрібні мови в реальному часі.
 • Інтеграція з месенджером iMessage на пристроях iOS.
 • Зберігання на телефоні 50 останніх переведених матеріалів. Ведення списку обраних станцій.

Завантажити Translate.Ru для Android

Завантажити Translate.Ru для iOS

Яндекс перекладач

Яндекс перекладач

Мобільний яндекс.перекладач використовує власні, теж вельми ефективні алгоритми. Якість перекладів російською з трьох головних європейських мов (англійської, німецької та французької) можна оцінити на «добре з плюсом», з азіатських і інших - трохи нижче, але в порівнянні з багатьма програмами-аналогами його рівень більш ніж прийнятний.

Яндекс підтримує понад 90 національних мов. Більшість з них доступні тільки онлайн, але 3 основних, а також турецька, італійська та іспанська завантажені в програму спочатку і можуть використовуватися автономно. У режимі фотоперевода доступні 12 мов. Крім перерахованих вище, це польський, китайський, португальська, чеська та українська.

Щоб перекласти текст з зображення за допомогою Яндекса, досить навести камеру на картинку і торкнутися кнопки спуску. Для перекладу фото з галереї косітесь мініатюри, яка розташована зліва від кнопки спуску камери.

Програма вимагає реєстрації. Якщо ви використовуєте на пристрої поштовий акаунт Яндекс, вхід в нього буде виконаний автоматично.

Інші можливості яндекс.перекладач

 • Переклад веб-сторінок, додатків (через контекстне меню в Андроїд 6.0 і новіше), вмісту буфера обміну.
 • Збереження історії переведених матеріалів, додавання в обрані.
 • Голосове введення тексту, що перекладається.
 • Вимова слів і фраз англійською, турецькою та російською.
 • Автоопределение мови.
 • Підказки для швидкого набору іноземних слів.
 • Підтримка смарт-годин Apple Watch і Android Wear: відображення на екрані перекладу слів і цілих фраз, сказаних в мікрофон.

Завантажити яндекс.перекладач для Android

Завантажити яндекс.перекладач для iOS

перекладач Microsoft

перекладач Microsoft

Перекладач Microsoft - стильно оформлене, зручне і функціональне додаток, здатне на точні і швидкі переклади з 60-ти національних мов. Працює онлайн та офлайн. Для використання програми в режимі офлайн вибрані мовні пакети доведеться завантажити на пристрій.

На відміну від Яндекса, продукт Microsoft підтримує фотопереводи на все або майже все 60 мов (про обмеження нічого не сказано). Не можна стверджувати, що їх якість завжди на висоті, але уривок тексту на корейському був розпізнаний і переведений досить пристойно, на китайському - трохи гірше.

Програма вміє переводити написи на зображеннях, знятих на камеру, і що зберігаються в галереї пристрою. Для перекладу тексту з зовнішньої картинки торкніться кнопки з фотоапаратом і наведіть об'єктив на цікаву для область.

Кнопка завантаження в програму фото з галереї знаходиться в цьому ж розділі.

Інші функції і можливості перекладача Microsoft

 • Синхронний переклад вимовлених фраз в онлайн-бесідах з кількістю учасників до 100 чоловік.
 • Вбудований словник і розмовник з транслітерацією та вимовою перекладаються фраз.
 • Переклад текстів в інших програмах через контекстне меню (підтримується, починаючи з Андроїда 6.0).
 • Збереження історії та ведення списку обраних станцій.
 • Підтримка смарт-годин Android Wear і Apple Watch - відображення перекладу вимовлених слів і фраз на екрані.

Завантажити Перекладач Microsoft для Android

Завантажити Перекладач Microsoft для iOS

Google Translate

Google Translate

Google Translate, мабуть, найвідоміше і всенародно улюблений засіб автоматичних переказів. І рекордсмен за кількістю підтримуваних мовних пакетів - тут їх цілих 103 і з них 59 доступні в автономному режимі. Фотоперевод текстів з картинок можливий на 39 мов.

Якість перекладів сервісом Google Translatе прийнято за еталон, на який рівняються конкуренти. Багато оброблені їм тексти майже не вимагають ручних виправлень, але досягти в цій справі абсолютного ідеалу, на жаль, неможливо. До речі, тестові фрагменти на китайською та корейською мовами, сфотографовані з екрану ноутбука, распознались цілком коректно.

Щоб виконати фотоперевод в додатку Google Translatе, торкніться іконки камери і наведіть останню на потрібний об'єкт. Що робити далі, думаю, зрозуміло без пояснень.

Що робити далі, думаю, зрозуміло без пояснень

Інші функції Google Translate

 • Розмовний режим (синхроперекладів з 32 мов).
 • Режим рукописного вода (переклад написаного від руки).
 • Переклад текстових даних з додатків і СМС-повідомлень.
 • Розмовник (порожній, заповнюється користувачем).
 • Збереження історії та списку обраних станцій.
 • Голосове введення і озвучування переведених фраз.

Завантажити Google Translate для Android

Завантажити Google Translate для iOS

Translator Foto - Voice, Text & File Scanner

Translator Foto - Voice, Text & File Scanner

Додаток Translator Foto - Voice, Text & File Scanner хоч і має менший набір функцій, але працює нітрохи не гірше конкурентів. Навпаки, навіть краще за багатьох, оскільки воно, як і Google Translate, підтримує 100 з гаком мов.

Переклад тексту з фото - основна функція програми. Щоб нею скористатися, торкніться кнопки із зображенням фотоапарата, виберіть джерело - галерею або новий знімок. При виборі другого варіанту запуститься додаток «Камера». Після зйомки фотографія тексту, який ви хочете перевести, завантажиться в програму. Для запуску перекладача торкніться кнопки в правому нижньому кутку знімка.

Translator Foto досить непогано розпізнає мови друкованого тексту на картинках і непогано переводить їх на російську. Точність результатів майже на тому ж рівні, що у продуктів Microsoft і Яндекс.

Точність результатів майже на тому ж рівні, що у продуктів Microsoft і Яндекс

Інші можливості Translator Foto - Voice, Text & File Scanner

 • Розпізнавання і переклад вимовлених фраз.
 • Переклад скопійованого або вручну введеного тексту.
 • Озвучування перекладаються фраз.
 • Збереження в іншій програмі або пересилання набраного (скопійованого) тексту разом з перекладом.
 • Збереження історії та списку обраних станцій.

Завантажити Translator Foto для Android

TextGrabber

TextGrabber

TextGrabber вийшов «з-під пера» провідного розробника програмних продуктів в галузі лінгвістики - компанії ABBYY. Можливо, як перекладач він і програє Google Translate, але за точністю розпізнавання друкованих рядків на зображеннях йому, мабуть, немає рівних. При підключенні програми до Інтернету для переказів є понад 100 іноземних мов, в автономному режимі - 10. Розпізнавання текстів ведеться на 60-ти з гаком мовами.

Програма розпізнає і переводить друковані написи на зображеннях в режимі фото- і відеозйомки. Перший режим зручний, коли картинка невелика і повністю поміщається на екрані мобільного пристрою. Другий - незамінний при розпізнаванні текстів на великих поверхнях, наприклад, на сторінках книг або моніторі комп'ютера.

TextGrabber працює швидко і чітко, але надто вже нав'язливо пропонує підписатися на платну версію. Хоча це його єдиний помічений недолік.

Хоча це його єдиний помічений недолік

Інші функції і можливості TextGrabber

 • Розпізнавання і переклад текстів з картинок в галереї (як і у конкурентів).
 • Вбудований редактор для ручних виправлень.
 • Створення заміток (в безкоштовній версії доступно всього 3 замітки).
 • Клікабельність посилань, адрес, телефонів в розпізнаний і перекладеному тексті.
 • Передача текстових даних в інші програми, автоматичне копіювання в буфер обміну.

Завантажити TextGrabber для Android

Завантажити TextGrabber для iOS

Вдалого перекладу!

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью