• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Додаємо корисні модулі в Windows Media Player

Більшість користувачів ОС від Microsoft використовують на своєму ПК дефолтний програвач Windows Media Player для відтворення музики Більшість користувачів ОС від Microsoft використовують на своєму ПК дефолтний програвач Windows Media Player для відтворення музики. Він цілком хороший по функціональності і має порівняно гарний дизайн інтерфейсу. Однак іноді деяких функцій в плеєрі все ж не вистачає. Ну, наприклад програвач не має можливості швидкого редагування тегів для окремих музичних фалів. Вирішується ця проблема просто - встановленням додаткових модулів в Windows Media Player. Про те, як це зробити і де взяти модулі ми зараз вам і розповімо.

Меню програвача Windows Media Player, як уже говорилося вище, досить функціонально і різноманітно, однак все ж деякі, для багатьох зручні інструменти в ньому відсутні. За допомогою безкоштовного плагіна Media Player Plus ми спробуємо їх заповнити.

Насамперед плагін необхідно завантажити. Сідлати це можна як на нашому сайті, так і на сайті розробника.

 • Розробник: BM-productions
 • Інтернет: bmproductions.fixnum.org
 • ОС: Windows XP / Vista / 7
 • Завантажити Windows Media Player Plus!

Після завантаження плагіна слід відразу ж його встановити. Робиться це просто, так само як і установка будь-який інший програми: закрийте програвач Windows Media Player, клацніть два рази на завантаженому файлі WMPPlus-2.6.exe, виконайте всі підказки майстра установки додатків. По завершенню процесу інсталяції модуля можна переходити до його налаштуванні.

Деякі модулі для Windows Media Player будуть відразу ж активовані після інсталяції Media Player Plus, решту ми включимо самостійно і налаштуємо їх.

Запускаємо програвач Microsoft і бачимо, що крім нього запустилися додаткові налаштування.

Запускаємо програвач Microsoft і бачимо, що крім нього запустилися додаткові налаштування

Налаштування Media Player Plus!

Як видно на малюнку вище в настройках Media Player Plus! в меню Library вже активований пункт "Enable" Find as you type "", який перекладається як "Пошук при введенні". Цей модуль для плеєра виконує пошук під час запиту, наприклад назви композиції, так само як це відбувається сучасних браузерах (Firefox, Chrome і тп.). В цьому ж меню можна активувати чекбокс з корисним модулем "Disable group headers in the Library Pane", який відключить групу заголовки в панелі плеєра бібліотеки.

У категорії меню "Use Interface" також вже активований модуль, який відображає назва програється доріжки в заголовку плеєра. Ви можете відключити його, якщо він вам не потрібен, або змінити формат виведення заголовка. За замовчуванням він буде відображатися як "Назва трека - Виконавець - Назва програвача". У категорії меню Use Interface також вже активований модуль, який відображає назва програється доріжки в заголовку плеєра

Ще однією корисною категорією меню, є "Restore Media at Startup", в якій можна активувати модуль "Restore last active playlist". C допомогою цієї функції можна запрограмувати поведінку плеєра за своїм бажанням. Припустимо при перегляді фільму, вам хтось подзвонив, ви відволіклися і поставили перегляд на паузу. Після того як ви поговорите по телефону, і натиснете кнопку відтворення, плеєр почне показ фільму з моменту за (в нашому прикладі) 10 секунд до зупинки.

Після того як ви поговорите по телефону, і натиснете кнопку відтворення, плеєр почне показ фільму з моменту за (в нашому прикладі) 10 секунд до зупинки

Власне даний плагін для Windows Media Player додає ще масу корисних налаштувань, але всі ми з розглядати не будемо. Експериментуйте, щоб налаштувати плеєр під свої потреби. Тільки після внесення змін до плагін, не забувайте натискати кнопку "Застосувати", що останні вступили в силу.

Успіхів!

(Поки оцінок немає)

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью