• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Дочекалися: онлайн перенесення доменів RU і РФ до інших реєстраторам

 1. Таблиця з цінами на перенесення доменів
 2. доповнення
 3. додаток 2
 4. додаток 3
 5. додаток 4
 6. додаток 5
 7. Автор публікації
 8. x64 (aka andi)

Привіт друзі.

Ділюся радісною новиною. З 30 серпня 2016 року перенесення доменів .ru і .рф почне вироблятися тільки в режимі онлайн. Можна буде перенести всі домени в одне місце, без відвідин нотаріуса і походу в офіс.

Регламент був затверджений ще 3 грудня 2015 року, а наказ про вступ в силу підписаний через півроку, 23 червня. Дочекалися! Радіємо і запасаємося грошима.

Радіємо і запасаємося грошима

Ви не помилилися, перенесення буде платним, як з TLD доменами. Але з істотною відмінністю: оплачується факт перенесення. У .com, наприклад, домен після цього продовжується додатково на 1 рік.

З 30 серпня реєстратори, за право прийняти домен, повинні будуть платити. Цей момент мені поки незрозумілий.

У деяких реєстраторів можна знайти ціни на перенесення. Зараз фігурують суми до 90 рублів.

Реєстратор-реципієнт встановлює суму, необхідну для перенесення домену до нього. При цьому, оплачує якусь комісію реєстратору-донору.

Найцікавіше, що сума, яку отримує «відпускає» реєстратор, ніде не фігурує. Або це фіксована ставка, або реєстратори самі встановлюють розмір вознагражденія1. Швидше за все, з'ясується після 30 серпня.

1 Прозоро для адміністратора домена новий реєстратор оплачує якусь суму старому. Вона може бути більше, ніж оплата послуги користувачем. Це уможливлює зловживання окремими реєстраторами. Наприклад, встановлюється комісія в 1000 рублів, яку реєстратор-реципієнт зобов'язаний оплатити.

Суть схеми перенесення:

 1. користувач - адміністратор домену - направляє заявку реєстратору-донору (своєму, поточному) на отримання AuthInfo-коду;
 2. протягом 3-ох робочих днів реєстратор-донор повинен згенерувати і видати даний код одним із зазначених способів: за допомогою email-авторизації, sms-авторизації або письмовій формі;
 3. користувач оплачує послугу новому реєстраторові і передає AuthInfo-код;
 4. реєстратор-реципієнт здійснює перевірку валідності AuthInfo-коду і відповідності даних адміністратора домена2;
 5. після необхідних перевірок новий реєстратор запитує підтвердження від адміністратора домену за допомогою email, sms або письмовою заявою. Користувачеві дається 5 календарних днів;
 6. реєстратор-реципієнт ініціює перенесення домену через Реєстр. Реєстратору-донору дається 5 календарних днів на відмову або схвалення передачі, при бездіяльності заявка вважається схваленою автоматично.

2 Чи ж не каже, як це робиться, тому теоретично можливий колишній варіант через нотаріуса або офіс.

Деталі перенесення можна почерпнути в тексті регламенту . Букв багато, але суть схопити можна.

Таблиця з цінами на перенесення доменів

Реєстратор Ціна перенесення, руб Примітка ТОВ «АГАВА-хостинг» 0 Очевидно, таким чином реєстратор прагне отримати більше клієнтів. Для користувачів це не погано, аби тарифи не підкачали. ТОВ «АксельНейм» 90 - ТОВ «Наунет СП» 90 - АТ «Регіональний мережевий інформаційний центр» (nic.ru) 89 - ТОВ «Реєстратор» (domenus.ru) 90 - ТОВ «Реєстратор доменних імен Рег.ру» 90 - АТ «Реєстратор Р01» (r01.ru) 89 За документами перенесення обійдеться в 100 рублів. пруф .

Решта реєстратори поки зберігають мовчання. Мабуть, дивляться на конкурентів.

Друзі, як вам новина? Чи плануєте змінювати реєстратора? І кому віддасте перевагу?

З нетерпінням чекаю коментарів.

А на цьому все. Добра!

доповнення

Вирішив протестувати зміну реєстратора. «Регтайм» дозволяє отримати authinfo для домену буквально в пару кліків. У рег_ру ввів ім'я домену, оплатив суму, необхідну для перенесення, заповнив поле authinfo.

Отримав вказівку, що повинен написати лист про перенесення домену і відвезти його (!) В офіс поточному реєстратору або надіслати поштою, завірити нотаріально (!!).

При цьому, на сайті «вебнеймса» написано, що я повинен відправити лист новому реєстратору з виявленням бажання передати домен ім.

Чогось від цих взаємовиключних параграфів подзавіс.

додаток 2

Відписав вчора вебнеймсам. Сьогодні прийшла відповідь, що форматувати перенесення повинен приймає реєстратор.

А ось на сайті рег_ру, якщо клікнути на посилання «Чекає дій» пишеться, що мені на емило відправлено лист, в якому міститься посилання для підтвердження наміру перенесення.

Буду розбиратися далі.

додаток 3

Звернувся за роз'ясненнями до підтримки рег_ру. Відповідь - невірний Authinfo. Хочеться сподіватися, що це не саботаж вебнеймса, який таким чином не бажає відпускати домени клієнтів, а просто глюк.

Почекаю ще трохи. За регламентом, код повинен бути дійсний не більше 20 днів, після чого створюється новий.

додаток 4

Нарешті, час очікування вийшло. Процедура передачі домену був перерваний, authinfo змінився. Знову замовив зміну реєстратора.

На цей раз отримання коду відбувалося інакше. Вебнеймс висилає його по личку гаманця вебмані. Досить зручно для одиничного домену.

Майже відразу після процедури ініціації прийшов лист від рег_ру з проханням пройти по посиланню, так би мовити, підтвердити намір. Зробив, тепер чекаю, поки старий реєстратор зволить відпустити домен. За регламентом, дається 5 робочих днів, після чого вважається, що у нього претензій до мене / домену немає і зміна відбудеться автоматично. Чекаю.

додаток 5

Ура! Цей день настав. Сьогодні старий реєстратор відпустив домен і надіслав відповідне повідомлення. По крайней мере, по ланцюжку Вебнеймс → Рег_ру домен передається без проблем.

Зате є проблеми з іншим реєстратором, Наунет. Сталося те, чого побоювалися: реєстратору потрібно надати нотаріально завірене (поштою) або особисто (в офіс) заяву про внесення до Реєстру телефону і e-mail`а, на які можна отримувати код авторизації. Фактично, від безпаперової передачі нічим не відрізняється. Що цікаво, реєстратор діє строго за регламентом, «удостоверівается» в особистості клієнта.

Одного не розумію: в Реєстрі є список Адміністраторів доменів. До чого реєстраторів зобов'язали поповнювати його своїми даними? Питання без відповіді.

Автор публікації

не в мережі 1 тиждень

x64 (aka andi)

Коментарі: 2842 Публікації: 395 Реєстрація: 02-04-2009

Друзі, як вам новина?
Чи плануєте змінювати реєстратора?
І кому віддасте перевагу?
До чого реєстраторів зобов'язали поповнювати його своїми даними?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью