• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Дитячий літній табір на морі 2012 і ігротеки Ігроведа: настільні ігри

 1. Що таке табір Нового Покоління?
 2. Дитячий табір Нового Покоління «Мандарин»
 3. Дитячий табір Нового Покоління «Какаду»
 4. Міжнародний Молодіжний центр «I & Camp»
 5. Контакти:

Ви вже визначилися, де буде відпочивати ваша дитина?

Поїхали з нами!

Цього літа команда ігроведов виїжджає в 3 дитячі табори на чорноморському узбережжі Криму. Ми будемо проводити Ігротеки вранці і ввечері, все 5 змін! А в хорошій компанії настільні ігри вдвічі цікавіше! І корисніше: непомітно розвинеться стратегічне мислення, комунікативні навички, реакція і пам'ять ... Запрошуємо дітей від 7 до 17 років в табори Нового Покоління: Мандарин , какаду і Ай-кемп .

Наш персональний менеджер - Олеся Герасимова, 8-495-745-18-55, 8-495-971-30-43.

При купівлі путівки Ви отримаєте спеціальний бонус - гру в подарунок від Ігроведа (не забудьте сказати «Я від Ігроведа!»).

Що таке табір Нового Покоління?

Це табір для дітей, в якому: можна виспатися, можна вибирати собі улюблене заняття, можна не робити те, що тобі огидно, можна їсти тільки те, що хочеться в даний момент, тут безліч можливостей себе зайняти, все дуже сучасне і цікаве.

А також відмінна інфраструктура: упорядкована паркова територія, власний пляж, два басейни, футбольне поле, баскетбольний майданчик, різноманітні студійні приміщення, зал інтерактивного навчання, бібліотека, кінозал, своя фотостудія, Караоке-клуб, танцпол, прес-центр + Ігротека з настільними іграми від Ігроведа :)

Подробиці на сайті: http://www.tvoyformat.org або за телефонами: 8-903-165-72-55, 8-495-971-30-43.

Дитячий табір Нового Покоління «Мандарин»

Табір в стилі шоу!

«Мандарин» - це справжнє свято, де кожна дрібниця продумана і створена з думками про головне - дітей. Бездоганна територія з розвиненою інфраструктурою, басейнами, усіма видами спортивних і естрадних майданчиків, 3D кінотеатр, скалодром, затишні кімнати зі зручностями, вожаті, які ніколи не кричать і не будують, які люблять дітей і можуть їх розвивати (спеціальна школа вожатих). Тут смачно годують на «шведському столі» і діти по-справжньому щасливі!

Знаходиться в районі селища Піщане (30 км на північ від Севастополя), 5 змін з 4 червня по 27 серпня, вартість від 29800 до 34900 за зміну (18 днів).

Подробиці на сайті: http://mandarin.crimea.ua

Дитячий табір Нового Покоління «Какаду»

Табір активних пригод з англійським ухилом!

У «Какаду» зібрано все найкраще, що необхідно дитині для якісного відпочинку та швидкого розвитку: піщаний пляж, що радує око територія з насиченою сучасною інфраструктурою, чудова залучаються програма, шведський стіл 5 раз в день - все це в умовах свободи вибору + два серйозних бонусу :
- можливість відвідувати англійський клуб з унікальною програмою занурення (носії мови);
- виїзд в гори на «школу виживання» (2-3 дні)

Знаходиться під Євпаторією (селище Заозерне), 5 змін з 4 червня по 27 серпня, вартість від 24 300 до 29 100 за зміну (18 днів).

Подробиці на сайті: http://campkakadu.ru

Міжнародний Молодіжний центр «I & Camp»

Комфорт, який розвиває.

Табір для дітей покоління «i». Найсучасніші технології, наймодніші тенденції, цей табір оцінять навіть «бувалі». Жоден табір в світі ще не зібрав в собі стільки цінного саме для Нового Покоління дітей. Це сучасний і зручний дизайн, басейни з морською водою, супер-пляж, недоступний стороннім, величезна світлодіодна панель для перегляду футболу з ефектом присутності на стадіоні, шведський стіл, унікальні розвиваючі клуби з майстрами, зібрані з усього світу.

Знаходиться в районі селища Піщане (30 км на північ від Севастополя), 5 змін з 4 червня по 27 серпня, вартість от 39 900 до 48 900 за зміну (18 днів).

Подробиці на сайті: http://campicamp.ru

Контакти:

Більш детальну інформацію Ви можете дізнатися на офіційному сайті таборів Нового Покоління - http://www.tvoyformat.org або за телефонами: 8-495-745-18-55, 8-495-971-30-43 (Олеся Герасимова). Телефонуйте, із задоволенням відповім на Ваші питання!

При купівлі путівки Ви отримаєте спеціальний бонус - гру в подарунок від Ігроведа (не забудьте сказати «Я від Ігроведа!»).

Що таке табір Нового Покоління?
Що таке табір Нового Покоління?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью