• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Дистанційна освіта - що це? Що таке дистанційне навчання і як вибрати освітню програму

 1. Дистанційна освіта - що це? зміст: Дистанційна освіта - це термін, які використовують стосовно...
 2. Типи програм дистанційної освіти
 3. Зростання популярності дистанційної освіти - чому зараз?
 4. А тепер розсіємо деякі помилки
 5. Вибираємо програму дистанційної освіти
 6. скорочуємо дистанцію
 7. Більше про дистанційну освіту
 8. Дистанційна освіта - що це?
 9. Основи успішного дистанційної освіти
 10. Типи програм дистанційної освіти
 11. Зростання популярності дистанційної освіти - чому зараз?
 12. А тепер розсіємо деякі помилки
 13. Вибираємо програму дистанційної освіти
 14. скорочуємо дистанцію
 15. Більше про дистанційну освіту
 16. Дистанційна освіта - що це?
 17. Основи успішного дистанційної освіти
 18. Типи програм дистанційної освіти
 19. Зростання популярності дистанційної освіти - чому зараз?
 20. А тепер розсіємо деякі помилки
 21. Вибираємо програму дистанційної освіти
 22. скорочуємо дистанцію
 23. Більше про дистанційну освіту
 24. Дистанційна освіта - що це?
 25. Основи успішного дистанційної освіти
 26. Типи програм дистанційної освіти
 27. Зростання популярності дистанційної освіти - чому зараз?
 28. А тепер розсіємо деякі помилки
 29. Вибираємо програму дистанційної освіти
 30. скорочуємо дистанцію
 31. Більше про дистанційну освіту
 32. Дистанційна освіта - що це?
 33. Основи успішного дистанційної освіти
 34. Типи програм дистанційної освіти
 35. Зростання популярності дистанційної освіти - чому зараз?
 36. А тепер розсіємо деякі помилки
 37. Вибираємо програму дистанційної освіти
 38. скорочуємо дистанцію
 39. Більше про дистанційну освіту

Дистанційна освіта - що це?

зміст:

Дистанційна освіта - це термін, які використовують стосовно широкого спектру освітніх програм і курсів, починаючи від курсів підвищення кваліфікації, які не мають акредитації, закінчуючи акредитованими програмами вищої освіти, які реалізують можливість тісного спілкування студентів з своїми викладачами і однокурсниками, як це відбувається очному навчанні . Для того, щоб забезпечити ефективну взаємодію, при дистанційному навчанні використовується цілий набір інструментів, включаючи інтерактивні комп'ютерні програми, Інтернет, електронну пошту, телефон, факс і звичайну пошту.

Дистанційне навчання стає надзвичайно популярною формою навчання в силу своєї зручності і гнучкості. Воно усуває основний бар'єр, що утримує багатьох професіоналів і ділових людей від продовження освіти, позбавляючи від необхідності відвідувати заняття за встановленим розкладом. Ті, що навчаються дистанційно, можуть вибирати зручний для себе час занять згідно власним розкладом.

До змісту

Основи успішного дистанційної освіти

Існують три основні характеристики якісної програми дистанційної освіти для дорослих студентів:

 1. структура курсу
  Якісна програма дистанційної освіти не просто копіює програму лекцій, надаючи можливість прочитати їх на екрані комп'ютера. Замість того, щоб просто дублювати програму очного навчання, курс повинен бути ретельно організований таким чином, щоб цілеспрямовано залучати студента. При цьому, багато учнів починають відчувати, що вони більше залучені в процес навчання, ніж вони коли-небудь були залучені, навчаючись очно. Структура курсу повинна надавати вам великі можливості управляти процесом навчання, ніж це було б можливо при денній формі навчання. Курс повинен бути сконцентрований на учневі, дозволяючи студенту встановлювати зміст курсу згідно його особистим потребам і завданням.
 2. Засоби і способи комунікації
  Програма дистанційної освіти може припускати цілий набір способів доставки інформації, включаючи звичайну пошту, телефон | і факс, Інтернет, електронну пошту, інтерактивне телебачення, телеконференції, а також аудіо і відео конференції. Способи зв'язку повинні максимально відповідати зручному для вас стилю навчання. Курси навчання можуть бути синхронними або асинхронними.
  Синхронні курси вимагають одночасної участі викладачів і студентів та їх взаємодії в реальному часі. Засоби доставки інформації в цьому випадку включають інтерактивне телебачення та відеоконференції. Асинхронні способи, на противагу синхронним, відрізняються великою гнучкістю і дають можливість студенту вибирати зручний для нього час роботи над матеріалом курсу. Програми, що використовують асинхронні способи взаємодії припускають використання Інтернету, електронної пошти, відеокасет і звичайної пошти.
 3. Підтримка і контакт зі студентами
  На противагу уявленням багатьох, студенти навчаються за хорошою програмою дистанційної освіти не повинні відчувати себе ізольованими один від одного. Якісна програма має на увазі безліч способів і прийомів для створення справжньої атмосфери взаємодії. Вибираючи програму дистанційної освіти, запитаєте, яким чином студенти отримують допомогу і підтримку від своїх інструкторів. Хороша дистанційне навчання створює відчуття того, що факультет легше доступний, ніж при звичайній формі навчання. Переконайтеся в існуванні онлайнової підтримки, чатів і форумів, онлайнових інформаційних дощок, онлайнових магазинів і інших засобів консультування і підтримки студентів.

До змісту

Типи програм дистанційної освіти

Навчальні заклади, що пропонують програми дистанційної освіти можна розділити на три категорії:

"Натуральні" дистанційні університети
Наприклад, в США, таких навчальних закладів, що пропонують програми навчання на ступінь бакалавра і магістра не дуже багато. Перелічені навчальні заклади мають необхідну акредитацію. У той же час, існують і не акредитовані програми, тому важливо дізнатися - яку акредитацію має конкретна інформація, що цікавить вас програма.

Провайдери корпоративних тренінгів та / або курсів підвищення кваліфікації
Ці організації проводять тренінги, програми, що ведуть до отримання сертифікату і інші освітні програми призначені для розвитку будь-яких професійних навичок. Це, як правило, не акредитовані програми, що формуються у відповідність з індивідуальними вимогами клієнтів. Таким чином, даний тип навчальних закладів пропонує сильно відрізняються за якістю програми. Тому, в цьому випадку, важливо з'ясувати якомога більше про структуру курсу, засоби і способи комунікації а також дізнатися про те, як організована і чим забезпечується підтримка учнів.

Традиційні університети, що пропонують навчання онлайн
Багато традиційних університетів і коледжів останнім часом стали пропонувати свої програми в онлайновому режимі, розширюючи таким чином перелік пропонованих програм навчання. На жаль, далеко не всі традиційні університети і коледжі пропонують повні і цілісні онлайнові варіанти своїх програми.

До змісту

Зростання популярності дистанційної освіти - чому зараз?

Навчання по листуванню було однією з ранніх форм дистанційної освіти в дев'ятнадцятому і початку двадцятого століття. З виникненням радіо і телебачення почалися експерименти по розширенню змісту курсів за рахунок використання нових засобів. Обмежуючим фактором цих ранніх форм дистанційної освіти був однонаправлений формат доставки інформації, і як наслідок - недолік інтерактивності у взаємодії студентів з інструктором.

У вісімдесяті роки розвиток технології в галузі телебачення і радіомовлення дозволило великим корпораціям і військовим відомствам використовувати супутникову та дротову передачу даних в якості ефективного способу навчання персоналу, що знаходиться в різних пунктах розташування. В останнє десятиліття з розвитком персональних комп'ютерів та Інтернету дистанційна освіта стала доступною для індивідуальних цілей, так само як і для корпорацій. В даний будь верстви суспільства мають безпрецедентні можливості отримання освіти, завдяки заснованим на використанні Інтернет курсам і можливості взаємодії в глобальному масштабі.

Необхідність вчитися сприятиме подальшому зростанню. Щоб досягти успіху в сучасній заснованої на знаннях економіці, просто кожному необхідно постійно вдосконалювати свої навички та рівень кваліфікації. Оскільки створені інтерактивні, засновані на мережевій взаємодії системи, а також інших передових технологій, віртуальні класи будуть відігравати провідну роль в задоволенні потреби в безперервній освіті - погоджуються експерти.

До змісту

А тепер розсіємо деякі помилки

Дистанційна освіта має більше спільного з технологією.
Дистанційна освіта має більше спільного з освітою. Хоча, саме технологія зумовила зростання дистанційно освіти, роблячи можливим для багатьох людей продовжити освіту - це стосується людей, які живуть у віддалених районах, людей з фізичними проблемами, а також тих, чиє розклад не дозволяє їм відвідувати традиційні засновані на присутності в класі заняття.

Дистанційне навчання обмежує спілкування з людьми.
Зовсім навпаки. При тому, що дистанційна освіта може припускати розташування учасників на різних континентах, багато підтверджують, що отримують набагато більше індивідуальної уваги і можливостей взаємодіяти з інструктором і однокурсниками, ніж це було можливо в звичайних умовах. Якісна дистанційна програма залучає учнів за допомогою групових проектів і онлайнових дискусій. При цьому викладачі своєчасно відповідають на ваші запитання і регулярно оцінюють вашу роботу, а студенти мають безліч можливостей для взаємодії один з одним.

Ступінь університету отримана дистанційно - це лише декорація.
Незважаючи на поширену думку, що класна кімната - це краще місце для навчання, дослідження показують, що дистанційна освіта може бути настільки ж ефективно, а іноді - більш ефективно, ніж денна форма навчання з регулярним відвідуванням класних занять.

При оцінці якості програми вищої освіти дуже важливо зрозуміти схему акредитації цікавить вас навчального закладу. При цьому, одна і та ж схема акредитації може застосовуватися до дистанційних і традиційних вузам, що означає, що обидва цих навчальних закладів відповідають одним і тим же стандартам.

Розмірковуючи про якість програм, візьміть до уваги ще ось який фактор: в силу своєї специфіки, якісні дистанційні програми вищої освіти вимагають більш високого рівня самодисципліни і мотивації, ніж більшість традиційних програм. Тому, ступінь, отримана в акредитованому університеті дистанційної освіти вказує на те, що студент високо організований і цілеспрямований.

Дистанційна освіта дається легко.
Дистанційна освіта накладає певну відповідальність на учня. В умовах класних занять, необхідність дотримувати стандарти перед обличчям однокурсників є вже сама по собі мотивуючим фактором. При дистанційному навчанні цього стимулу немає - зарахування на курс і успішне завершення курсу цілком залежить тільки від самого студента. Дистанційна освіта підходить мотивованим, дорослим студентам, які готові відповідально займатися без зайвих нагадувань з боку однокурсників і викладача.

До змісту

Вибираємо програму дистанційної освіти

Пропонований список питань допоможе вам правильно вибрати дистанційну програму:

Що потрібно від учня? Як часто вам доведеться працювати в класі? Чи потрібно буде брати участь в дискусіях? Виконувати письмові роботи? Тести?

Чи можлива допомога в рішенні технічних проблем? Якщо у вас проблеми з доступом до вашої роботи - чи зможе школа допомогти вам? Наскільки швидко?

Чи є у факультету досвід роботи з дорослими учнями |? Якщо є у персоналу факультету досвід дистанційного викладання?

Наскільки чуйні ваші інструктори? Якщо у вас виникнуть коментарі або питання, наскільки швидко ви зможете отримати зворотний відповідь? Чи можлива затримка відповіді на тиждень, дві, - місяць?


Що якщо ви взагалі не отримуєте відповіді? Що вам робити, якщо ваш професор не відповідав на ваші запитання протягом місяця або більше? З'ясуйте, кому ви зможете зателефонувати, і які дії будуть зроблені.

Попросіть кілька адрес вже навчаються студентів і / або випускників, щоб поговорити з ними. Вам слід поговорити з потенційними викладачами до того, як ви зараховані на дистанційну програму. Переконайтеся в тому, що вони в змозі відповісти на ваші запитання.

Переконайтеся в тому, що вони в змозі відповісти на ваші запитання

До змісту

скорочуємо дистанцію

Для того, щоб переконатися, що ви зможете стати частиною студентського співтовариства і не будете ізольовані виконуючи свій курс, задайте ось ці питання, вибираючи дистанційну програму:
Що зроблено для того, щоб забезпечити спілкування між учнем і інструктором?
Як студенти взаємодіють один з одним?
Чи зустрічаються студенти? Коли?
Як часто відбуваються контакти між студентами? З якою метою?
Навіть якщо на всі ваші запитання ви отримали позитивні відповіді, залишається все ще важливо дізнатися думку вже зарахованих студентів і випускників. Школи з хорошою репутацією забезпечать вас всіма необхідними контактними деталями.

До змісту

Більше про дистанційну освіту

GNAcademy.org
Ресурс присвячений програмам дистанційної освіти
www.gnacademy.org

Net.learning
Базова інформація про дистанційну освіту
www.pbs.org/netlearning

US Distanxce Learning Assosiation
Дистанційна освіта в США
www.usdla.org

Distance Learning Resource Network
Базова інформація про дистанційну освіту
www.wested.org/tie/dlrn

Матеріал надано освітнім агентством "STUDY flight" .

Обговорення

Доброго дня! Дуже хочу отримати другу образованіе.Подскажіте ласка як я можу отримати дистанційну освіту через пошту або інтернет. Заздалегідь велике спасибі.

22.08.2008 11:45:13, ольга

Добрий день! Мене звати Андрій Владіміровіч.Нашел ваш сайт "Інтерактивне дистанційна освіта" в інтернете.І вирішив написати Вам.Я є незалежним представником міжнародної компанії EN 101, яка займається саме питанням інтерактивного навчання іноземним мовам всіх охочих у всьому міре.Компаніі всього 3 роки (буде 14 лютого), але вже 195 країн світу працює з компаніей.Об цьому можна багато писати і говоріть.Я прочитав уважно сторінка вашої газети і особливо звернув увагу на те, що Ви особливу увагу звертаєте на забезпеч івное навчання і виховання дітей та подростков. прикріплюю до даного листа файл з презентацією нашої компаніі.Сегодня будь-який бажаючий в усьому світі може приєднатися до даного проекту під назвою: "ЄДИНИЙ СВІТ-ЄДИНИЙ МОВУ" .Для цього лише потрібен комп'ютер і вихід в інтернет .Сьогодні в нашій компанії працюють вже багато вчителів і викладачів іноземних мов у багатьох країнах міра.Открито вже для навчання 9 (дев'ять) іноземних мов і цей список постійно пополняется.Однім словом ми робимо справжню революцію в області дистанційним ційного інтерактивного образованія.Поетому моя мета надати Вам і Вашій прекрасній інтернет-виданню можливість познайомитися з нашим продуктом компанії і запропонувати сотруднічество.У мене є багато додаткової інформації по даній темі, яку я готовий запропонувати Вам якщо Ви захочете далі і більше дізнатися про запропоновану мною теме.Посетіте мій сайт в компанії: www.anatama.en101.com.
Якщо у Вас виникнуть запитання пишіть і спрашівайте.Сегодня настав час не тільки спілкування без кордонів, а й освіти та бізнесу без граніц.В нашої компанії є прекрасна можливість за бажанням нових партнерів отримувати грошову винагороду від компанії за свої особисті прямі рекомендації даного методу навчання всім бажаючим.
І в завершенні свого короткого листа хочу поділитися однією радісною подією, яке мені особисто вже в цьому році довелося пережіть.Я як генеральний директор компанії подарував один професійний пакет навчання в нашій компанії одному дитячому будинку в Харківській області.У коли цю пограмма і принцип роботи цього мультимедійного лінгвотренажера побачила директор школи і викладач англійської мови, як вони дякували і були просто в захваті від побаченого і почутого на сайте.І відразу з величезним задоволенням сказали, що для де тей це просто незамінна річ в інтерактивному дистанційному обученіі.І таких прикладів я міг би привести Вам вже много.Поетому залишаю на Ваше міркування і обговорення своє предложеніе.І чекаю від Вас ответ.С повагою Андрій Бойко.

25.01.2008 1:22:50, Андрій

хочу отримати Passenger Services Agent Certificate, навчання дистанційне через інтернет, сам коледж знаходиться в Дубліні.
їх сайт www.cmit.ie
як ви думаєте, це не шарлатанство? їм можна довіряти?

09.10.2007 11:59:15, Maria

хочу отримати Passenger Services Agent Certificate, навчання дистанційне через інтернет, сам коледж знаходиться в Дубліні.
їх сайт www.cmit.ie
як ви думаєте, це не шарлатанство? їм можна довіряти?

09.10.2007 11:57:51, Maria 31.10.2006 13:50:53, Ofelya

Дистанційна освіта в РУДН виявило НЕ более чем фікція, для мене прінаймні. Я колишня его студентка факультету гуманітарних и СОЦІАЛЬНИХ наук за спеціальністю "історія".
Сталося так, что я віїхала з країни и продовжую навчання за кордоном в іноземному ВНЗ, но я дуже НЕ Хотіла кідаті Вже розпочату и булу готова продовжіті здобуваті освіту дістанційнім Шляхи.
Пошук відповідальніх осіб за це відділення освіти зайнять у мене около місяця. На сайті, що не Було, а особисто ніхто Нічого не знаючи. тобто мені довелося просто обійті всі факультети ставлячі питання секретарям и професор, поки на економічному відділенні я не Знайшла потрібного мені людину.
ВІН БУВ дуже люб'язний, пояснивши, что система ця існує и Діє, и направивши мене до обізнанім на свой факультет. Коло замкнулося. У них я вже булу і мені сказали, что смороду и чути НЕ Чули, а если и Чули (як потім з'ясувалося), то мені, як учнівської на непрестижних спеціальністю Нічого НЕ світить, так як заради мене одного ніхто Нічого делать НЕ буде , вісь Якби вся група зібралася їхати, тоді смороду б подивуватися.
Я витрат около 3 місяців на збір всієї информации и вігадуванні можливий (матеріальніх проблем Ніколи не стояв, но и грошів так само ніхто не просив). Мій результат - я відрахований за власним бажанням з правом відновлення протягом 5 років ... Поживемо - побачимо, що буде далі ...

Досить акредитації на заочну форму.
У Росії зараз практично немає ВНЗ, які в тій чи іншій формі не працюють в області ДО. Найбільш просунуті:
МЕСІ, Лінк, СГУ, РУДН в Москві,
ТУСУР, ВВУЕС, ЮРГУЕС, І ін. В провінції.
Ви можете подивитися на http://openet.ru

16.10.2001 9:02:39, Олексій Попов

Кілька зауважень з приводу статті.
Стаття, м'яко кажучи, трохи запізнилася і відображає ситуацію приблизно 5-річної давності.
В даний час дистанційне навчання (ДН) отримало досить велике поширення в Росії.
Першим і найбільш успішним проектом була система ДО Московського економіко-статистичного інституту (нині - університет МЕСІ). В даний час в СДО МЕСІ навчається близько 20 тис. Чоловік. Зараз найбільш відомими і розвиненими проектами є системи ДО "Лінк" і Сучасного гуманітарного університету. Слід зазначити, що всі ці три проекти сповідують абсолютно різні підходи і принципи. Єдиного рецепту поки немає.
Слід зазначити, що починаючи з 2001 року Міноборазованія РФ приступило до створення Єдиної інформаційно-освітнього середовища відкритої освіти. Інформація про цей проект представляється в порталі http://openet.ru.
Перш ніж серйозно говорити про проблему, необхідно визначитися з термінологією.
По-перше в Росії НЕ ІСНУЄ дистанційній ФОРМИ освіти. Є тільки очна, заочна, очно-заочне (вечірнє) освіти і екстернат.
Дистанційними є тільки ТЕХНОЛОГІЇ передачі знань.
Такими технологіями є:
- Інтернет технології,
- Кейс-технології,
- відео (телевізійні) -технології
- поштові
- інші.
У будь-якому випадку ВНЗ повинен мати акредитацію і бути атестований за даними програмами навчання.
Що стосується простоти навчання з використанням технологій ДО, то це - міф. Працювати студенту доведеться більше, ніж в традиційних формах. Спрощення полягає лише в тому, що студент може самостійно визначати терміни навчання і (частково) порядок вивчення дисциплін, відповідно до своїх фінансових і тимчасових можливостями.
На жаль, в невеликій замітці важко дати багато інформації, тому задавайте питання, а я постараюся на них відповісти.
З повагою, О.Попов,
заступник директора Інституту дистанційного та заочного навчання Південно-Російського госуніверсітетат економіки і сервісу.

16.10.2001 8:56:05, Олексій Попов

Будь ласка, дайте відповідь на таке питання.
ВНЗ, де я хочу навчатися дистанційно, має акредитацію на денну та заочну форму навчання за направленням менеджмент. Чи буде моє дистанційне навчання акредитованим або ВНЗ повинен надати мені сертифікат акредитації саме на дистанційну освіту,
Дайте відповідь мені будь ласка

11.10.2001 18:07:48, Марина

Будь ласка, дайте відповідь на таке питання.
ВНЗ, де я хочу навчатися дистанційно, має акредитацію на денну та заочну форму навчання за направленням менеджмент. Чи буде моє дистанційне навчання акредитованим або ВНЗ повинен надати мені сертифікат акредитації саме на дистанційну освіту,
Дайте відповідь мені будь ласка

11.10.2001 17:53:43, Марина

Дуже цікавий матеріал. Цікаво було б дізнатися про Російських вузах, де можна було б отримати вищу економічну освіту дистанційно.

11.09.2001 9:51:08, Катерина М.

Дуже цікаво. Оскільки саме зараз я стурбована вибором програми дистанційного навчання.
Шкода тільки не висвітлюється ситуація в Росії

.

Коментувати можут "Дистанційна освіта - що це?"

Дистанційна освіта - що це?

зміст:

Дистанційна освіта - це термін, які використовують стосовно широкого спектру освітніх програм і курсів, починаючи від курсів підвищення кваліфікації, які не мають акредитації, закінчуючи акредитованими програмами вищої освіти, які реалізують можливість тісного спілкування студентів з своїми викладачами і однокурсниками, як це відбувається очному навчанні . Для того, щоб забезпечити ефективну взаємодію, при дистанційному навчанні використовується цілий набір інструментів, включаючи інтерактивні комп'ютерні програми, Інтернет, електронну пошту, телефон, факс і звичайну пошту.

Дистанційне навчання стає надзвичайно популярною формою навчання в силу своєї зручності і гнучкості. Воно усуває основний бар'єр, що утримує багатьох професіоналів і ділових людей від продовження освіти, позбавляючи від необхідності відвідувати заняття за встановленим розкладом. Ті, що навчаються дистанційно, можуть вибирати зручний для себе час занять згідно власним розкладом.

До змісту

Основи успішного дистанційної освіти

Існують три основні характеристики якісної програми дистанційної освіти для дорослих студентів:

 1. структура курсу
  Якісна програма дистанційної освіти не просто копіює програму лекцій, надаючи можливість прочитати їх на екрані комп'ютера. Замість того, щоб просто дублювати програму очного навчання, курс повинен бути ретельно організований таким чином, щоб цілеспрямовано залучати студента. При цьому, багато учнів починають відчувати, що вони більше залучені в процес навчання, ніж вони коли-небудь були залучені, навчаючись очно. Структура курсу повинна надавати вам великі можливості управляти процесом навчання, ніж це було б можливо при денній формі навчання. Курс повинен бути сконцентрований на учневі, дозволяючи студенту встановлювати зміст курсу згідно його особистим потребам і завданням.
 2. Засоби і способи комунікації
  Програма дистанційної освіти може припускати цілий набір способів доставки інформації, включаючи звичайну пошту, телефон | і факс, Інтернет, електронну пошту, інтерактивне телебачення, телеконференції, а також аудіо і відео конференції. Способи зв'язку повинні максимально відповідати зручному для вас стилю навчання. Курси навчання можуть бути синхронними або асинхронними.
  Синхронні курси вимагають одночасної участі викладачів і студентів та їх взаємодії в реальному часі. Засоби доставки інформації в цьому випадку включають інтерактивне телебачення та відеоконференції. Асинхронні способи, на противагу синхронним, відрізняються великою гнучкістю і дають можливість студенту вибирати зручний для нього час роботи над матеріалом курсу. Програми, що використовують асинхронні способи взаємодії припускають використання Інтернету, електронної пошти, відеокасет і звичайної пошти.
 3. Підтримка і контакт зі студентами
  На противагу уявленням багатьох, студенти навчаються за хорошою програмою дистанційної освіти не повинні відчувати себе ізольованими один від одного. Якісна програма має на увазі безліч способів і прийомів для створення справжньої атмосфери взаємодії. Вибираючи програму дистанційної освіти, запитаєте, яким чином студенти отримують допомогу і підтримку від своїх інструкторів. Хороша дистанційне навчання створює відчуття того, що факультет легше доступний, ніж при звичайній формі навчання. Переконайтеся в існуванні онлайнової підтримки, чатів і форумів, онлайнових інформаційних дощок, онлайнових магазинів і інших засобів консультування і підтримки студентів.

До змісту

Типи програм дистанційної освіти

Навчальні заклади, що пропонують програми дистанційної освіти можна розділити на три категорії:

"Натуральні" дистанційні університети
Наприклад, в США, таких навчальних закладів, що пропонують програми навчання на ступінь бакалавра і магістра не дуже багато. Перелічені навчальні заклади мають необхідну акредитацію. У той же час, існують і не акредитовані програми, тому важливо дізнатися - яку акредитацію має конкретна інформація, що цікавить вас програма.

Провайдери корпоративних тренінгів та / або курсів підвищення кваліфікації
Ці організації проводять тренінги, програми, що ведуть до отримання сертифікату і інші освітні програми призначені для розвитку будь-яких професійних навичок. Це, як правило, не акредитовані програми, що формуються у відповідність з індивідуальними вимогами клієнтів. Таким чином, даний тип навчальних закладів пропонує сильно відрізняються за якістю програми. Тому, в цьому випадку, важливо з'ясувати якомога більше про структуру курсу, засоби і способи комунікації а також дізнатися про те, як організована і чим забезпечується підтримка учнів.

Традиційні університети, що пропонують навчання онлайн
Багато традиційних університетів і коледжів останнім часом стали пропонувати свої програми в онлайновому режимі, розширюючи таким чином перелік пропонованих програм навчання. На жаль, далеко не всі традиційні університети і коледжі пропонують повні і цілісні онлайнові варіанти своїх програми.

До змісту

Зростання популярності дистанційної освіти - чому зараз?

Навчання по листуванню було однією з ранніх форм дистанційної освіти в дев'ятнадцятому і початку двадцятого століття. З виникненням радіо і телебачення почалися експерименти по розширенню змісту курсів за рахунок використання нових засобів. Обмежуючим фактором цих ранніх форм дистанційної освіти був однонаправлений формат доставки інформації, і як наслідок - недолік інтерактивності у взаємодії студентів з інструктором.

У вісімдесяті роки розвиток технології в галузі телебачення і радіомовлення дозволило великим корпораціям і військовим відомствам використовувати супутникову та дротову передачу даних в якості ефективного способу навчання персоналу, що знаходиться в різних пунктах розташування. В останнє десятиліття з розвитком персональних комп'ютерів та Інтернету дистанційна освіта стала доступною для індивідуальних цілей, так само як і для корпорацій. В даний будь верстви суспільства мають безпрецедентні можливості отримання освіти, завдяки заснованим на використанні Інтернет курсам і можливості взаємодії в глобальному масштабі.

Необхідність вчитися сприятиме подальшому зростанню. Щоб досягти успіху в сучасній заснованої на знаннях економіці, просто кожному необхідно постійно вдосконалювати свої навички та рівень кваліфікації. Оскільки створені інтерактивні, засновані на мережевій взаємодії системи, а також інших передових технологій, віртуальні класи будуть відігравати провідну роль в задоволенні потреби в безперервній освіті - погоджуються експерти.

До змісту

А тепер розсіємо деякі помилки

Дистанційна освіта має більше спільного з технологією.
Дистанційна освіта має більше спільного з освітою. Хоча, саме технологія зумовила зростання дистанційно освіти, роблячи можливим для багатьох людей продовжити освіту - це стосується людей, які живуть у віддалених районах, людей з фізичними проблемами, а також тих, чиє розклад не дозволяє їм відвідувати традиційні засновані на присутності в класі заняття.

Дистанційне навчання обмежує спілкування з людьми.
Зовсім навпаки. При тому, що дистанційна освіта може припускати розташування учасників на різних континентах, багато підтверджують, що отримують набагато більше індивідуальної уваги і можливостей взаємодіяти з інструктором і однокурсниками, ніж це було можливо в звичайних умовах. Якісна дистанційна програма залучає учнів за допомогою групових проектів і онлайнових дискусій. При цьому викладачі своєчасно відповідають на ваші запитання і регулярно оцінюють вашу роботу, а студенти мають безліч можливостей для взаємодії один з одним.

Ступінь університету отримана дистанційно - це лише декорація.
Незважаючи на поширену думку, що класна кімната - це краще місце для навчання, дослідження показують, що дистанційна освіта може бути настільки ж ефективно, а іноді - більш ефективно, ніж денна форма навчання з регулярним відвідуванням класних занять.

При оцінці якості програми вищої освіти дуже важливо зрозуміти схему акредитації цікавить вас навчального закладу. При цьому, одна і та ж схема акредитації може застосовуватися до дистанційних і традиційних вузам, що означає, що обидва цих навчальних закладів відповідають одним і тим же стандартам.

Розмірковуючи про якість програм, візьміть до уваги ще ось який фактор: в силу своєї специфіки, якісні дистанційні програми вищої освіти вимагають більш високого рівня самодисципліни і мотивації, ніж більшість традиційних програм. Тому, ступінь, отримана в акредитованому університеті дистанційної освіти вказує на те, що студент високо організований і цілеспрямований.

Дистанційна освіта дається легко.
Дистанційна освіта накладає певну відповідальність на учня. В умовах класних занять, необхідність дотримувати стандарти перед обличчям однокурсників є вже сама по собі мотивуючим фактором. При дистанційному навчанні цього стимулу немає - зарахування на курс і успішне завершення курсу цілком залежить тільки від самого студента. Дистанційна освіта підходить мотивованим, дорослим студентам, які готові відповідально займатися без зайвих нагадувань з боку однокурсників і викладача.

До змісту

Вибираємо програму дистанційної освіти

Пропонований список питань допоможе вам правильно вибрати дистанційну програму:

Що потрібно від учня? Як часто вам доведеться працювати в класі? Чи потрібно буде брати участь в дискусіях? Виконувати письмові роботи? Тести?

Чи можлива допомога в рішенні технічних проблем? Якщо у вас проблеми з доступом до вашої роботи - чи зможе школа допомогти вам? Наскільки швидко?

Чи є у факультету досвід роботи з дорослими учнями |? Якщо є у персоналу факультету досвід дистанційного викладання?

Наскільки чуйні ваші інструктори? Якщо у вас виникнуть коментарі або питання, наскільки швидко ви зможете отримати зворотний відповідь? Чи можлива затримка відповіді на тиждень, дві, - місяць?


Що якщо ви взагалі не отримуєте відповіді? Що вам робити, якщо ваш професор не відповідав на ваші запитання протягом місяця або більше? З'ясуйте, кому ви зможете зателефонувати, і які дії будуть зроблені.

Попросіть кілька адрес вже навчаються студентів і / або випускників, щоб поговорити з ними. Вам слід поговорити з потенційними викладачами до того, як ви зараховані на дистанційну програму. Переконайтеся в тому, що вони в змозі відповісти на ваші запитання.

Переконайтеся в тому, що вони в змозі відповісти на ваші запитання

До змісту

скорочуємо дистанцію

Для того, щоб переконатися, що ви зможете стати частиною студентського співтовариства і не будете ізольовані виконуючи свій курс, задайте ось ці питання, вибираючи дистанційну програму:
Що зроблено для того, щоб забезпечити спілкування між учнем і інструктором?
Як студенти взаємодіють один з одним?
Чи зустрічаються студенти? Коли?
Як часто відбуваються контакти між студентами? З якою метою?
Навіть якщо на всі ваші запитання ви отримали позитивні відповіді, залишається все ще важливо дізнатися думку вже зарахованих студентів і випускників. Школи з хорошою репутацією забезпечать вас всіма необхідними контактними деталями.

До змісту

Більше про дистанційну освіту

GNAcademy.org
Ресурс присвячений програмам дистанційної освіти
www.gnacademy.org

Net.learning
Базова інформація про дистанційну освіту
www.pbs.org/netlearning

US Distanxce Learning Assosiation
Дистанційна освіта в США
www.usdla.org

Distance Learning Resource Network
Базова інформація про дистанційну освіту
www.wested.org/tie/dlrn

Матеріал надано освітнім агентством "STUDY flight" .

Обговорення

Вітаю! Дуже хочу отримати другу образованіе.Подскажіте ласка як я можу отримати дистанційну освіту через пошту або інтернет. Заздалегідь велике спасибі.

22.08.2008 11:45:13, ольга

Добрий день! Мене звати Андрій Владіміровіч.Нашел ваш сайт "Інтерактивне дистанційна освіта" в інтернете.І вирішив написати Вам.Я є незалежним представником міжнародної компанії EN 101, яка займається саме питанням інтерактивного навчання іноземним мовам всіх охочих у всьому міре.Компаніі всього 3 роки (буде 14 лютого), але вже 195 країн світу працює з компаніей.Об цьому можна багато писати і говоріть.Я прочитав уважно сторінка вашої газети і особливо звернув увагу на те, що Ви особливу увагу звертаєте на забезпеч івное навчання і виховання дітей та подростков. прикріплюю до даного листа файл з презентацією нашої компаніі.Сегодня будь-який бажаючий в усьому світі може приєднатися до даного проекту під назвою: "ЄДИНИЙ СВІТ-ЄДИНИЙ МОВУ" .Для цього лише потрібен комп'ютер і вихід в інтернет .Сьогодні в нашій компанії працюють вже багато вчителів і викладачів іноземних мов у багатьох країнах міра.Открито вже для навчання 9 (дев'ять) іноземних мов і цей список постійно пополняется.Однім словом ми робимо справжню революцію в області дистанційним ційного інтерактивного образованія.Поетому моя мета надати Вам і Вашій прекрасній інтернет-виданню можливість познайомитися з нашим продуктом компанії і запропонувати сотруднічество.У мене є багато додаткової інформації по даній темі, яку я готовий запропонувати Вам якщо Ви захочете далі і більше дізнатися про запропоновану мною теме.Посетіте мій сайт в компанії: www.anatama.en101.com.
Якщо у Вас виникнуть запитання пишіть і спрашівайте.Сегодня настав час не тільки спілкування без кордонів, а й освіти та бізнесу без граніц.В нашої компанії є прекрасна можливість за бажанням нових партнерів отримувати грошову винагороду від компанії за свої особисті прямі рекомендації даного методу навчання всім бажаючим.
І в завершенні свого короткого листа хочу поділитися однією радісною подією, яке мені особисто вже в цьому році довелося пережіть.Я як генеральний директор компанії подарував один професійний пакет навчання в нашій компанії одному дитячому будинку в Харківській області.У коли цю пограмма і принцип роботи цього мультимедійного лінгвотренажера побачила директор школи і викладач англійської мови, як вони дякували і були просто в захваті від побаченого і почутого на сайте.І відразу з величезним задоволенням сказали, що для де тей це просто незамінна річ в інтерактивному дистанційному обученіі.І таких прикладів я міг би привести Вам вже много.Поетому залишаю на Ваше міркування і обговорення своє предложеніе.І чекаю від Вас ответ.С повагою Андрій Бойко.

25.01.2008 1:22:50, Андрій

хочу отримати Passenger Services Agent Certificate, навчання дистанційне через інтернет, сам коледж знаходиться в Дубліні.
їх сайт www.cmit.ie
як ви думаєте, це не шарлатанство? їм можна довіряти?

09.10.2007 11:59:15, Maria

хочу отримати Passenger Services Agent Certificate, навчання дистанційне через інтернет, сам коледж знаходиться в Дубліні.
їх сайт www.cmit.ie
як ви думаєте, це не шарлатанство? їм можна довіряти?

Дистанційна освіта - що це?

зміст:

Дистанційна освіта - це термін, які використовують стосовно широкого спектру освітніх програм і курсів, починаючи від курсів підвищення кваліфікації, які не мають акредитації, закінчуючи акредитованими програмами вищої освіти, які реалізують можливість тісного спілкування студентів з своїми викладачами і однокурсниками, як це відбувається очному навчанні . Для того, щоб забезпечити ефективну взаємодію, при дистанційному навчанні використовується цілий набір інструментів, включаючи інтерактивні комп'ютерні програми, Інтернет, електронну пошту, телефон, факс і звичайну пошту.

Дистанційне навчання стає надзвичайно популярною формою навчання в силу своєї зручності і гнучкості. Воно усуває основний бар'єр, що утримує багатьох професіоналів і ділових людей від продовження освіти, позбавляючи від необхідності відвідувати заняття за встановленим розкладом. Ті, що навчаються дистанційно, можуть вибирати зручний для себе час занять відповідно до власним розкладом.

До змісту

Основи успішного дистанційної освіти

Існують три основні характеристики якісної програми дистанційної освіти для дорослих студентів:

 1. структура курсу
  Якісна програма дистанційної освіти не просто копіює програму лекцій, надаючи можливість прочитати їх на екрані комп'ютера. Натомість, щоб просто дублювати програму очного навчання, курс повинен бути ретельно організований таким чином, щоб цілеспрямовано залучати студента. При цьому, багато учнів починають відчувати, що вони більше залучені в процес навчання, ніж вони коли-небудь були залучені, навчаючись очно. Структура курсу повинна надавати вам великі можливості управляти процесом навчання, ніж це було б можливо при денній формі навчання. Курс повинен бути сконцентрований на учневі, дозволяючи студенту встановлювати зміст курсу згідно його особистим потребам і завданням.
 2. Засоби і способи комунікації
  Програма дистанційної освіти може припускати цілий набір способів доставки інформації, включаючи звичайну пошту, телефон | і факс, Інтернет, електронну пошту, інтерактивне телебачення, телеконференції, а також аудіо і відео конференції. Способи зв'язку мають максимально відповідати зручному для вас стилю навчання. Курси навчання можуть бути синхронними або асинхронними.
  Синхронні курси вимагають одночасної участі викладачів і студентів та їх взаємодії в реальному часі. Засоби доставки інформації в цьому випадку включають інтерактивне телебачення та відеоконференції. Асинхронні способи, на противагу синхронним, відрізняються великою гнучкістю і дають можливість студенту вибирати зручний для нього час роботи над матеріалом курсу. Програми, що використовують асинхронні способи взаємодії припускають використання Інтернету, електронної пошти, відеокасет і звичайної пошти.
 3. Підтримка і контакт зі студентами
  На противагу уявленням багатьох, студенти навчаються за хорошою програмою дистанційної освіти не повинні відчувати себе ізольованими один від одного. Якісна програма увазі безліч способів і прийомів створення справжньої атмосфери взаємодії. Вибираючи програму дистанційної освіти, запитаєте, яким чином студенти отримують допомогу і підтримку від своїх інструкторів. Хороша дистанційне навчання створює відчуття того, що факультет легше доступний, ніж при звичайній формі навчання. Перевірте існування онлайнової підтримки, чатів і форумів, онлайнових інформаційних дощок, онлайнових магазинів і інших засобів консультування і підтримки студентів.

До змісту

Типи програм дистанційної освіти

Навчальні заклади, що пропонують програми дистанційної освіти можна розділити на три категорії:

"Натуральні" дистанційні університети
Наприклад, в США, таких навчальних закладів, що пропонують програми навчання на ступінь бакалавра і магістра не дуже багато. Перелічені навчальні заклади мають необхідну акредитацію. У той же час, існують і не акредитовані програм, тому важливо дізнатися - яку акредитацію має конкретна інформація, що цікавить вас програма.

Провайдери корпоративних тренінгів та / або курсів підвищення кваліфікації
Ці організації проводять тренінги, програми, що ведуть до отримання сертифікату і інші освітні програми призначені для розвитку будь-яких професійних навичок. Це, як правило, не акредитовані програми, що формуються у відповідність з індивідуальними вимогами клієнтів. Таким чином, даний тип навчальних закладів пропонує сильно відрізняються за якістю програми. Тому, в цьому випадку, важливо з'ясувати якомога більше про структуру курсу, засоби і способи комунікації а також дізнатися про те, як організована і чим забезпечується підтримка учнів.

Традиційні університети, що пропонують навчання онлайн
Багато традиційних університетів і коледжів останнім часом стали пропонувати свої програми в онлайновому режимі, розширюючи таким чином перелік пропонованих програм навчання. На жаль, далеко не всі традиційні університети й коледжі пропонують повні і цілісні онлайнові варіанти своїх програми.

До змісту

Зростання популярності дистанційної освіти - чому зараз?

Навчання по листуванню був однією з ранніх форм дистанційної освіти в дев'ятнадцятому і початку двадцятого століття. З виникненням радіо і телебачення почалися експерименти по розширенню змісту курсів за рахунок використання нових засобів. Обмежуючим фактором цих ранніх форм дистанційної освіти був однонаправлений формат доставки інформації, і як наслідок - недолік інтерактивності у взаємодії студентів з інструктором.

У восьмидесяті роки розвиток технології в галузі телебачення і радіомовлення дозволило великим корпораціям і військовим відомствам використовувати супутникову та дротову передачу даних в якості ефективного способу навчання персоналу, що знаходиться в різних пунктах розташування. В останнє десятиліття з розвитком ПК і Інтернету дистанційна освіта стала доступною для індивідуальних цілей, так само як і для корпорацій. В даний будь верстви суспільства мають безпрецедентні можливості отримання освіти, завдяки заснованим на використанні Інтернет курсам і можливості взаємодії в глобальному масштабі.

Необхідність вчитися буде сприяти подальшому зростанню. Щоб досягти успіху у сучасній заснованої на знаннях економіці, просто кожному необхідно постійно вдосконалювати свої навички та рівень кваліфікації. Оскільки створені інтерактивні, засновані на мережевій взаємодії системи, а також інших передових технологій, віртуальні класи будуть відігравати провідну роль в задоволенні потреби в безперервній освіті - погоджуються експерти.

До змісту

А тепер розсіємо деякі помилки

Дистанційна освіта має більше спільного з технологією.
Дистанційна освіта має більше спільного з освітою. Хоча, саме технологія зумовила зростання дистанційно освіти, роблячи можливим для багатьох людей продовжити освіту - це стосується людей, які живуть у віддалених районах людей з фізичними проблемами, а також тих, чиє розклад не дозволяє їм відвідувати традиційні засновані на присутності в класі заняття.

Дистанційне навчання обмежує спілкування з людьми.
Зовсім навпаки. При тому, що дистанційна освіта може припускати розташування учасників на різних континентах, багато підтверджують, що одержують набагато більше індивідуальної уваги і можливостей взаємодіяти з інструктором і однокурсниками, ніж це було можливо в звичайних умовах. Якісна дистанційна програма залучає учнів за допомогою групових проектів і онлайнових дискусій. При цьому викладачі своєчасно відповідають на ваші запитання і регулярно оцінюють вашу роботу, а студенти мають безліч можливостей для взаємодії один з одним.

Ступінь університету отримана дистанційно - це лише декорація.
Незважаючи на поширена думка, що класна кімната - це краще місце для навчання, дослідження показують, що дистанційна освіта може бути настільки ж ефективно, а іноді - більш ефективно, ніж денна форма навчання з регулярним відвідуванням класних занять.

При оцінці якості програми вищої освіти дуже важливо зрозуміти схему акредитації цікавить вас навчального закладів. При цьому, одна і та ж схема акредитації може застосовуватися до дистанційних і традиційних вузам, а це означає, що обидва цих навчальних закладів відповідають одним і тим же стандартам.

Розмірковуючи про якість програм, візьміть до уваги ще ось який фактор: в силу своєї специфіки, якісні дистанційні програми вищої освіти вимагають більш високого рівня самодисципліни і мотивації, ніж більшість традиційних програм. Тому, ступінь, отримана в акредитованому університеті дистанційної освіти вказує на те, що студент високо організований і цілеспрямований.

Дистанційна освіта дається легко.
Дистанційна освіта накладає певну відповідальність на учня. В умовах класних занять, необхідність дотримувати стандарти перед обличчям однокурсників є вже сама по собі мотивуючим фактором. При дистанційному навчанні цього стимулу немає - зарахування на курс і успішне завершення курсу цілком залежить тільки від самого студента. Дистанційна освіта підходить мотивованим, дорослим студентам, які готові відповідально займатися без зайвих нагадувань з боку однокурсників і викладача.

До змісту

Вибираємо програму дистанційної освіти

Пропонований список питань допоможе вам правильно вибрати дистанційну програму:

Що потрібно від учня? Як часто вам доведеться працювати в класі? Чи потрібно буде брати участь в дискусіях? Виконувати письмові роботи? Тести?

Чи можлива допомога в рішенні технічних проблем? Якщо у вас проблеми з доступом до вашої роботи - чи зможе школа допомогти вам? Наскільки швидко?

Чи є у факультету досвід роботи з дорослими студентами |? Якщо є у персоналу факультету досвід дистанційного викладання?

Наскільки чуйні ваші інструктори? Якщо у вас виникнуть коментарі або питання, наскільки швидко ви зможете отримати зворотний відповідь? Чи можлива затримка відповіді на тиждень, дві, - місяць?


Що якщо ви взагалі не отримуєте відповіді? Що вам робити, якщо ваш професор не відповідав на ваші запитання протягом місяця або більше? З'ясуйте, кому ви зможете зателефонувати, і які дії будуть зроблені.

Попросіть кілька адрес вже навчаються студентів і / або випускників, щоб поговорити з ними. Вам слід поговорити з потенційними викладачами до того, як ви зараховані на дистанційну програму. Переконайтеся в тому, що вони в змозі відповісти на ваші запитання.

Переконайтеся в тому, що вони в змозі відповісти на ваші запитання

До змісту

скорочуємо дистанцію

Щоб переконатися, що ви зможете стати частиною студентського співтовариства і не будете ізольовані виконуючи свій курс, задайте ось ці питання, вибираючи дистанційну програму:
Що зроблено для того, щоб забезпечити спілкування між учнем і інструктором?
Як студенти взаємодіють один з одним?
Чи зустрічаються студенти? Коли?
Як часто відбуваються контакти між студентами? З якою метою?
Навіть якщо на всі ваші запитання ви отримали позитивні відповіді, залишається все ще важливо дізнатися думку вже зарахованих студентів і випускників. Школи з хорошою репутацією забезпечать вас всіма необхідними контактними деталями.

До змісту

Більше про дистанційну освіту

GNAcademy.org
Ресурс присвячений програмам дистанційної освіти
www.gnacademy.org

Net.learning
Базова інформація про дистанційну освіту
www.pbs.org/netlearning

US Distanxce Learning Assosiation
Дистанційна освіта в США
www.usdla.org

Distance Learning Resource Network
Базова інформація про дистанційну освіту
www.wested.org/tie/dlrn

Матеріал надано освітнім агентством "STUDY flight" .

Обговорення

Вітаю! Дуже хочу отримати другу образованіе.Подскажіте ласка як я можу отримати дистанційну освіту через пошту або інтернет. Заздалегідь велике спасибі.

22.08.2008 11:45:13, ольга

Добрий день! Мене звати Андрій Владіміровіч.Нашел ваш сайт "Інтерактивне дистанційна освіта" в інтернете.І вирішив написати Вам.Я є незалежним представником міжнародної компанії EN 101, яка займається саме питанням інтерактивного навчання іноземним мовам всіх охочих у всьому міре.Компаніі всього 3 роки (буде 14 лютого), але вже 195 країн світу працює з компаніей.Об цьому можна багато писати і говоріть.Я прочитав уважно сторінка вашої газети і особливо звернув увагу на те, що Ви особливу увагу звертаєте на забезпеч івное навчання і виховання дітей та подростков. прикріплюю к даного листа файл з презентацією нашої компаніі.Сегодня кожен охочий у всьому світі може долучитися до цього проекту під назвою: "ЄДИНИЙ СВІТ-ЄДИНИЙ МОВУ" .Для цього лише потрібен комп'ютер і вихід в інтернет .Сьогодні в нашій компанії працюють вже багато вчителів і викладачів іноземних мов у багатьох країнах міра.Открито вже для навчання 9 (дев'ять) іноземних мов і цей список постійно пополняется.Однім словом ми робимо справжню революцію в області дистанційним ційного інтерактивного образованія.Поетому моя мета надати Вам і Вашій прекрасній інтернет-виданню можливість познайомитися з нашим продуктом компанії і запропонувати сотруднічество.У мене є багато додаткової інформації по даній темі, яку я готовий запропонувати Вам якщо Ви захочете далі і більше дізнатися про запропоновану мною теме.Посетіте мій сайт в компанії: www.anatama.en101.com.
Якщо у Вас виникнуть запитання пишіть і спрашівайте.Сегодня настав час не тільки спілкування без кордонів, а й освіти та бізнесу без граніц.В нашої компанії є прекрасна можливість за бажанням нових партнерів отримувати грошову винагороду від компанії за свої особисті прямі рекомендації даного методу навчання всім бажаючим.
І в завершенні свого короткого листа хочу поділитися однією радісною подією, яке мені особисто вже в цьому році довелося пережіть.Я як генеральний директор компанії подарував один професійний пакет навчання в нашій компанії одному дитячому будинку в Харківській області.У коли цю пограмма і принцип роботи цього мультимедійного лінгвотренажера побачила директор школи і викладач англійської мови, як вони дякували і були просто в захваті від побаченого і почутого на сайте.І відразу з величезним задоволенням сказали, що для де тей це просто незамінна річ в інтерактивному дистанційному обученіі.І таких прикладів я міг би привести Вам вже много.Поетому залишаю на Ваше міркування і обговорення своє предложеніе.І чекаю від Вас ответ.С повагою Андрій Бойко.

25.01.2008 1:22:50, Андрій

бажаю отримати Passenger Services Agent Certificate, навчання дистанційне через інтернет, сам коледж знаходиться в Дубліні.
їхній сайт www.cmit.ie
як ви думаєте, це не шарлатанство? їм можна довіряти?

09.10.2007 11:59:15, Maria

хочу отримати Passenger Services Agent Certificate, навчання дистанційне через інтернет, сам коледж знаходиться в Дубліні.
їх сайт www.cmit.ie
як ви думаєте, це не шарлатанство? їм можна довіряти?

Дистанційна освіта - що це?

зміст:

Дистанційна освіта - це термін, які використовують стосовно широкого спектру освітніх програм і курсів, починаючи від курсів підвищення кваліфікації, які не мають акредитації, закінчуючи акредитованими програмами вищої освіти, які реалізують можливість тісного спілкування студентів з своїми викладачами і однокурсниками, як це відбувається очному навчанні . Для того, щоб забезпечити ефективну взаємодію, при дистанційному навчанні використовується цілий набір інструментів, включаючи інтерактивні комп'ютерні програми, Інтернет, електронну пошту, телефон, факс і звичайну пошту.

Дистанційне навчання стає надзвичайно популярною формою навчання в силу своєї зручності і гнучкості. Воно усуває основний бар'єр, що утримує багатьох професіоналів і ділових людей від продовження освіти, позбавляючи від необхідності відвідувати заняття за встановленим розкладом. Ті, що навчаються дистанційно, можуть вибирати зручний для себе час занять згідно власним розкладом.

До змісту

Основи успішного дистанційної освіти

Існують три основні характеристики якісної програми дистанційної освіти для дорослих студентів:

 1. структура курсу
  Якісна програма дистанційної освіти не просто копіює програму лекцій, надаючи можливість прочитати їх на екрані комп'ютера. Замість того, щоб просто дублювати програму очного навчання, курс повинен бути ретельно організований таким чином, щоб цілеспрямовано залучати студента. При цьому, багато учнів починають відчувати, що вони більше залучені в процес навчання, ніж вони коли-небудь були залучені, навчаючись очно. Структура курсу повинна надавати вам великі можливості управляти процесом навчання, ніж це було б можливо при денній формі навчання. Курс повинен бути сконцентрований на учневі, дозволяючи студенту встановлювати зміст курсу згідно його особистим потребам і завданням.
 2. Засоби і способи комунікації
  Програма дистанційної освіти може припускати цілий набір способів доставки інформації, включаючи звичайну пошту, телефон | і факс, Інтернет, електронну пошту, інтерактивне телебачення, телеконференції, а також аудіо і відео конференції. Способи зв'язку повинні максимально відповідати зручному для вас стилю навчання. Курси навчання можуть бути синхронними або асинхронними.
  Синхронні курси вимагають одночасної участі викладачів і студентів та їх взаємодії в реальному часі. Засоби доставки інформації в цьому випадку включають інтерактивне телебачення та відеоконференції. Асинхронні способи, на противагу синхронним, відрізняються великою гнучкістю і дають можливість студенту вибирати зручний для нього час роботи над матеріалом курсу. Програми, що використовують асинхронні способи взаємодії припускають використання Інтернету, електронної пошти, відеокасет і звичайної пошти.
 3. Підтримка і контакт зі студентами
  На противагу уявленням багатьох, студенти навчаються за хорошою програмою дистанційної освіти не повинні відчувати себе ізольованими один від одного. Якісна програма має на увазі безліч способів і прийомів для створення справжньої атмосфери взаємодії. Вибираючи програму дистанційної освіти, запитаєте, яким чином студенти отримують допомогу і підтримку від своїх інструкторів. Хороша дистанційне навчання створює відчуття того, що факультет легше доступний, ніж при звичайній формі навчання. Переконайтеся в існуванні онлайнової підтримки, чатів і форумів, онлайнових інформаційних дощок, онлайнових магазинів і інших засобів консультування і підтримки студентів.

До змісту

Типи програм дистанційної освіти

Навчальні заклади, що пропонують програми дистанційної освіти можна розділити на три категорії:

"Натуральні" дистанційні університети
Наприклад, в США, таких навчальних закладів, що пропонують програми навчання на ступінь бакалавра і магістра не дуже багато. Перелічені навчальні заклади мають необхідну акредитацію. У той же час, існують і не акредитовані програми, тому важливо дізнатися - яку акредитацію має конкретна інформація, що цікавить вас програма.

Провайдери корпоративних тренінгів та / або курсів підвищення кваліфікації
Ці організації проводять тренінги, програми, що ведуть до отримання сертифікату і інші освітні програми призначені для розвитку будь-яких професійних навичок. Це, як правило, не акредитовані програми, що формуються у відповідність з індивідуальними вимогами клієнтів. Таким чином, даний тип навчальних закладів пропонує сильно відрізняються за якістю програми. Тому, в цьому випадку, важливо з'ясувати якомога більше про структуру курсу, засоби і способи комунікації а також дізнатися про те, як організована і чим забезпечується підтримка учнів.

Традиційні університети, що пропонують навчання онлайн
Багато традиційних університетів і коледжів останнім часом стали пропонувати свої програми в онлайновому режимі, розширюючи таким чином перелік пропонованих програм навчання. На жаль, далеко не всі традиційні університети і коледжі пропонують повні і цілісні онлайнові варіанти своїх програми.

До змісту

Зростання популярності дистанційної освіти - чому зараз?

Навчання по листуванню було однією з ранніх форм дистанційної освіти в дев'ятнадцятому і початку двадцятого століття. З виникненням радіо і телебачення почалися експерименти по розширенню змісту курсів за рахунок використання нових засобів. Обмежуючим фактором цих ранніх форм дистанційної освіти був однонаправлений формат доставки інформації, і як наслідок - недолік інтерактивності у взаємодії студентів з інструктором.

У вісімдесяті роки розвиток технології в галузі телебачення і радіомовлення дозволило великим корпораціям і військовим відомствам використовувати супутникову та дротову передачу даних в якості ефективного способу навчання персоналу, що знаходиться в різних пунктах розташування. В останнє десятиліття з розвитком персональних комп'ютерів та Інтернету дистанційна освіта стала доступною для індивідуальних цілей, так само як і для корпорацій. В даний будь верстви суспільства мають безпрецедентні можливості отримання освіти, завдяки заснованим на використанні Інтернет курсам і можливості взаємодії в глобальному масштабі.

Необхідність вчитися сприятиме подальшому зростанню. Щоб досягти успіху в сучасній заснованої на знаннях економіці, просто кожному необхідно постійно вдосконалювати свої навички та рівень кваліфікації. Оскільки створені інтерактивні, засновані на мережевій взаємодії системи, а також інших передових технологій, віртуальні класи будуть відігравати провідну роль в задоволенні потреби в безперервній освіті - погоджуються експерти.

До змісту

А тепер розсіємо деякі помилки

Дистанційна освіта має більше спільного з технологією.
Дистанційна освіта має більше спільного з освітою. Хоча, саме технологія зумовила зростання дистанційно освіти, роблячи можливим для багатьох людей продовжити освіту - це стосується людей, які живуть у віддалених районах, людей з фізичними проблемами, а також тих, чиє розклад не дозволяє їм відвідувати традиційні засновані на присутності в класі заняття.

Дистанційне навчання обмежує спілкування з людьми.
Зовсім навпаки. При тому, що дистанційна освіта може припускати розташування учасників на різних континентах, багато підтверджують, що отримують набагато більше індивідуальної уваги і можливостей взаємодіяти з інструктором і однокурсниками, ніж це було можливо в звичайних умовах. Якісна дистанційна програма залучає учнів за допомогою групових проектів і онлайнових дискусій. При цьому викладачі своєчасно відповідають на ваші запитання і регулярно оцінюють вашу роботу, а студенти мають безліч можливостей для взаємодії один з одним.

Ступінь університету отримана дистанційно - це лише декорація.
Незважаючи на поширену думку, що класна кімната - це краще місце для навчання, дослідження показують, що дистанційна освіта може бути настільки ж ефективно, а іноді - більш ефективно, ніж денна форма навчання з регулярним відвідуванням класних занять.

При оцінці якості програми вищої освіти дуже важливо зрозуміти схему акредитації цікавить вас навчального закладу. При цьому, одна і та ж схема акредитації може застосовуватися до дистанційних і традиційних вузам, що означає, що обидва цих навчальних закладів відповідають одним і тим же стандартам.

Розмірковуючи про якість програм, візьміть до уваги ще ось який фактор: в силу своєї специфіки, якісні дистанційні програми вищої освіти вимагають більш високого рівня самодисципліни і мотивації, ніж більшість традиційних програм. Тому, ступінь, отримана в акредитованому університеті дистанційної освіти вказує на те, що студент високо організований і цілеспрямований.

Дистанційна освіта дається легко.
Дистанційна освіта накладає певну відповідальність на учня. В умовах класних занять, необхідність дотримувати стандарти перед обличчям однокурсників є вже сама по собі мотивуючим фактором. При дистанційному навчанні цього стимулу немає - зарахування на курс і успішне завершення курсу цілком залежить тільки від самого студента. Дистанційна освіта підходить мотивованим, дорослим студентам, які готові відповідально займатися без зайвих нагадувань з боку однокурсників і викладача.

До змісту

Вибираємо програму дистанційної освіти

Пропонований список питань допоможе вам правильно вибрати дистанційну програму:

Що потрібно від учня? Як часто вам доведеться працювати в класі? Чи потрібно буде брати участь в дискусіях? Виконувати письмові роботи? Тести?

Чи можлива допомога в рішенні технічних проблем? Якщо у вас проблеми з доступом до вашої роботи - чи зможе школа допомогти вам? Наскільки швидко?

Чи є у факультету досвід роботи з дорослими учнями |? Якщо є у персоналу факультету досвід дистанційного викладання?

Наскільки чуйні ваші інструктори? Якщо у вас виникнуть коментарі або питання, наскільки швидко ви зможете отримати зворотний відповідь? Чи можлива затримка відповіді на тиждень, дві, - місяць?


Що якщо ви взагалі не отримуєте відповіді? Що вам робити, якщо ваш професор не відповідав на ваші запитання протягом місяця або більше? З'ясуйте, кому ви зможете зателефонувати, і які дії будуть зроблені.

Попросіть кілька адрес вже навчаються студентів і / або випускників, щоб поговорити з ними. Вам слід поговорити з потенційними викладачами до того, як ви зараховані на дистанційну програму. Переконайтеся в тому, що вони в змозі відповісти на ваші запитання.

Переконайтеся в тому, що вони в змозі відповісти на ваші запитання

До змісту

скорочуємо дистанцію

Для того, щоб переконатися, що ви зможете стати частиною студентського співтовариства і не будете ізольовані виконуючи свій курс, задайте ось ці питання, вибираючи дистанційну програму:
Що зроблено для того, щоб забезпечити спілкування між учнем і інструктором?
Як студенти взаємодіють один з одним?
Чи зустрічаються студенти? Коли?
Як часто відбуваються контакти між студентами? З якою метою?
Навіть якщо на всі ваші запитання ви отримали позитивні відповіді, залишається все ще важливо дізнатися думку вже зарахованих студентів і випускників. Школи з хорошою репутацією забезпечать вас всіма необхідними контактними деталями.

До змісту

Більше про дистанційну освіту

GNAcademy.org
Ресурс присвячений програмам дистанційної освіти
www.gnacademy.org

Net.learning
Базова інформація про дистанційну освіту
www.pbs.org/netlearning

US Distanxce Learning Assosiation
Дистанційна освіта в США
www.usdla.org

Distance Learning Resource Network
Базова інформація про дистанційну освіту
www.wested.org/tie/dlrn

Матеріал надано освітнім агентством "STUDY flight" .

Обговорення

Вітаю! Дуже хочу отримати другу образованіе.Подскажіте ласка як я можу отримати дистанційну освіту через пошту або інтернет. Заздалегідь велике спасибі.

22.08.2008 11:45:13, ольга

Добрий день! Мене звати Андрій Владіміровіч.Нашел ваш сайт "Інтерактивне дистанційна освіта" в інтернете.І вирішив написати Вам.Я є незалежним представником міжнародної компанії EN 101, яка займається саме питанням інтерактивного навчання іноземним мовам всіх охочих у всьому міре.Компаніі всього 3 роки (буде 14 лютого), але вже 195 країн світу працює з компаніей.Об цьому можна багато писати і говоріть.Я прочитав уважно сторінка вашої газети і особливо звернув увагу на те, що Ви особливу увагу звертаєте на забезпеч івное навчання і виховання дітей та подростков. прикріплюю до даного листа файл з презентацією нашої компаніі.Сегодня будь-який бажаючий в усьому світі може приєднатися до даного проекту під назвою: "ЄДИНИЙ СВІТ-ЄДИНИЙ МОВУ" .Для цього лише потрібен комп'ютер і вихід в інтернет .Сьогодні в нашій компанії працюють вже багато вчителів і викладачів іноземних мов у багатьох країнах міра.Открито вже для навчання 9 (дев'ять) іноземних мов і цей список постійно пополняется.Однім словом ми робимо справжню революцію в області дистанційним ційного інтерактивного образованія.Поетому моя мета надати Вам і Вашій прекрасній інтернет-виданню можливість познайомитися з нашим продуктом компанії і запропонувати сотруднічество.У мене є багато додаткової інформації по даній темі, яку я готовий запропонувати Вам якщо Ви захочете далі і більше дізнатися про запропоновану мною теме.Посетіте мій сайт в компанії: www.anatama.en101.com.
Якщо у Вас виникнуть запитання пишіть і спрашівайте.Сегодня настав час не тільки спілкування без кордонів, а й освіти та бізнесу без граніц.В нашої компанії є прекрасна можливість за бажанням нових партнерів отримувати грошову винагороду від компанії за свої особисті прямі рекомендації даного методу навчання всім бажаючим.
І в завершенні свого короткого листа хочу поділитися однією радісною подією, яке мені особисто вже в цьому році довелося пережіть.Я як генеральний директор компанії подарував один професійний пакет навчання в нашій компанії одному дитячому будинку в Харківській області.У коли цю пограмма і принцип роботи цього мультимедійного лінгвотренажера побачила директор школи і викладач англійської мови, як вони дякували і були просто в захваті від побаченого і почутого на сайте.І відразу з величезним задоволенням сказали, що для де тей це просто незамінна річ в інтерактивному дистанційному обученіі.І таких прикладів я міг би привести Вам вже много.Поетому залишаю на Ваше міркування і обговорення своє предложеніе.І чекаю від Вас ответ.С повагою Андрій Бойко.

25.01.2008 1:22:50, Андрій

хочу отримати Passenger Services Agent Certificate, навчання дистанційне через інтернет, сам коледж знаходиться в Дубліні.
їх сайт www.cmit.ie
як ви думаєте, це не шарлатанство? їм можна довіряти?

09.10.2007 11:59:15, Maria

хочу отримати Passenger Services Agent Certificate, навчання дистанційне через інтернет, сам коледж знаходиться в Дубліні.
їх сайт www.cmit.ie
як ви думаєте, це не шарлатанство? їм можна довіряти?

Дистанційна освіта - що це?

зміст:

Дистанційна освіта - це термін, які використовують стосовно широкого спектру освітніх програм і курсів, починаючи від курсів підвищення кваліфікації, які не мають акредитації, закінчуючи акредитованими програмами вищої освіти, які реалізують можливість тісного спілкування студентів з своїми викладачами і однокурсниками, як це відбувається очному навчанні . Для того, щоб забезпечити ефективну взаємодію, при дистанційному навчанні використовується цілий набір інструментів, включаючи інтерактивні комп'ютерні програми, Інтернет, електронну пошту, телефон, факс і звичайну пошту.

Дистанційне навчання стає надзвичайно популярною формою навчання в силу своєї зручності і гнучкості. Воно усуває основний бар'єр, що утримує багатьох професіоналів і ділових людей від продовження освіти, позбавляючи від необхідності відвідувати заняття за встановленим розкладом. Ті, що навчаються дистанційно, можуть вибирати зручний для себе час занять згідно власним розкладом.

До змісту

Основи успішного дистанційної освіти

Існують три основні характеристики якісної програми дистанційної освіти для дорослих студентів:

 1. структура курсу
  Якісна програма дистанційної освіти не просто копіює програму лекцій, надаючи можливість прочитати їх на екрані комп'ютера. Замість того, щоб просто дублювати програму очного навчання, курс повинен бути ретельно організований таким чином, щоб цілеспрямовано залучати студента. При цьому, багато учнів починають відчувати, що вони більше залучені в процес навчання, ніж вони коли-небудь були залучені, навчаючись очно. Структура курсу повинна надавати вам великі можливості управляти процесом навчання, ніж це було б можливо при денній формі навчання. Курс повинен бути сконцентрований на учневі, дозволяючи студенту встановлювати зміст курсу згідно його особистим потребам і завданням.
 2. Засоби і способи комунікації
  Програма дистанційної освіти може припускати цілий набір способів доставки інформації, включаючи звичайну пошту, телефон | і факс, Інтернет, електронну пошту, інтерактивне телебачення, телеконференції, а також аудіо і відео конференції. Способи зв'язку повинні максимально відповідати зручному для вас стилю навчання. Курси навчання можуть бути синхронними або асинхронними.
  Синхронні курси вимагають одночасної участі викладачів і студентів та їх взаємодії в реальному часі. Засоби доставки інформації в цьому випадку включають інтерактивне телебачення та відеоконференції. Асинхронні способи, на противагу синхронним, відрізняються великою гнучкістю і дають можливість студенту вибирати зручний для нього час роботи над матеріалом курсу. Програми, що використовують асинхронні способи взаємодії припускають використання Інтернету, електронної пошти, відеокасет і звичайної пошти.
 3. Підтримка і контакт зі студентами
  На противагу уявленням багатьох, студенти навчаються за хорошою програмою дистанційної освіти не повинні відчувати себе ізольованими один від одного. Якісна програма має на увазі безліч способів і прийомів для створення справжньої атмосфери взаємодії. Вибираючи програму дистанційної освіти, запитаєте, яким чином студенти отримують допомогу і підтримку від своїх інструкторів. Хороша дистанційне навчання створює відчуття того, що факультет легше доступний, ніж при звичайній формі навчання. Переконайтеся в існуванні онлайнової підтримки, чатів і форумів, онлайнових інформаційних дощок, онлайнових магазинів і інших засобів консультування і підтримки студентів.

До змісту

Типи програм дистанційної освіти

Навчальні заклади, що пропонують програми дистанційної освіти можна розділити на три категорії:

"Натуральні" дистанційні університети
Наприклад, в США, таких навчальних закладів, що пропонують програми навчання на ступінь бакалавра і магістра не дуже багато. Перелічені навчальні заклади мають необхідну акредитацію. У той же час, існують і не акредитовані програми, тому важливо дізнатися - яку акредитацію має конкретна інформація, що цікавить вас програма.

Провайдери корпоративних тренінгів та / або курсів підвищення кваліфікації
Ці організації проводять тренінги, програми, що ведуть до отримання сертифікату і інші освітні програми призначені для розвитку будь-яких професійних навичок. Це, як правило, не акредитовані програми, що формуються у відповідність з індивідуальними вимогами клієнтів. Таким чином, даний тип навчальних закладів пропонує сильно відрізняються за якістю програми. Тому, в цьому випадку, важливо з'ясувати якомога більше про структуру курсу, засоби і способи комунікації а також дізнатися про те, як організована і чим забезпечується підтримка учнів.

Традиційні університети, що пропонують навчання онлайн
Багато традиційних університетів і коледжів останнім часом стали пропонувати свої програми в онлайновому режимі, розширюючи таким чином перелік пропонованих програм навчання. На жаль, далеко не всі традиційні університети і коледжі пропонують повні і цілісні онлайнові варіанти своїх програми.

До змісту

Зростання популярності дистанційної освіти - чому зараз?

Навчання по листуванню було однією з ранніх форм дистанційної освіти в дев'ятнадцятому і початку двадцятого століття. З виникненням радіо і телебачення почалися експерименти по розширенню змісту курсів за рахунок використання нових засобів. Обмежуючим фактором цих ранніх форм дистанційної освіти був однонаправлений формат доставки інформації, і як наслідок - недолік інтерактивності у взаємодії студентів з інструктором.

У вісімдесяті роки розвиток технології в галузі телебачення і радіомовлення дозволило великим корпораціям і військовим відомствам використовувати супутникову та дротову передачу даних в якості ефективного способу навчання персоналу, що знаходиться в різних пунктах розташування. В останнє десятиліття з розвитком персональних комп'ютерів та Інтернету дистанційна освіта стала доступною для індивідуальних цілей, так само як і для корпорацій. В даний будь верстви суспільства мають безпрецедентні можливості отримання освіти, завдяки заснованим на використанні Інтернет курсам і можливості взаємодії в глобальному масштабі.

Необхідність вчитися сприятиме подальшому зростанню. Щоб досягти успіху в сучасній заснованої на знаннях економіці, просто кожному необхідно постійно вдосконалювати свої навички та рівень кваліфікації. Оскільки створені інтерактивні, засновані на мережевій взаємодії системи, а також інших передових технологій, віртуальні класи будуть відігравати провідну роль в задоволенні потреби в безперервній освіті - погоджуються експерти.

До змісту

А тепер розсіємо деякі помилки

Дистанційна освіта має більше спільного з технологією.
Дистанційна освіта має більше спільного з освітою. Хоча, саме технологія зумовила зростання дистанційно освіти, роблячи можливим для багатьох людей продовжити освіту - це стосується людей, які живуть у віддалених районах, людей з фізичними проблемами, а також тих, чиє розклад не дозволяє їм відвідувати традиційні засновані на присутності в класі заняття.

Дистанційне навчання обмежує спілкування з людьми.
Зовсім навпаки. При тому, що дистанційна освіта може припускати розташування учасників на різних континентах, багато підтверджують, що отримують набагато більше індивідуальної уваги і можливостей взаємодіяти з інструктором і однокурсниками, ніж це було можливо в звичайних умовах. Якісна дистанційна програма залучає учнів за допомогою групових проектів і онлайнових дискусій. При цьому викладачі своєчасно відповідають на ваші запитання і регулярно оцінюють вашу роботу, а студенти мають безліч можливостей для взаємодії один з одним.

Ступінь університету отримана дистанційно - це лише декорація.
Незважаючи на поширену думку, що класна кімната - це краще місце для навчання, дослідження показують, що дистанційна освіта може бути настільки ж ефективно, а іноді - більш ефективно, ніж денна форма навчання з регулярним відвідуванням класних занять.

При оцінці якості програми вищої освіти дуже важливо зрозуміти схему акредитації цікавить вас навчального закладу. При цьому, одна і та ж схема акредитації може застосовуватися до дистанційних і традиційних вузам, що означає, що обидва цих навчальних закладів відповідають одним і тим же стандартам.

Розмірковуючи про якість програм, візьміть до уваги ще ось який фактор: в силу своєї специфіки, якісні дистанційні програми вищої освіти вимагають більш високого рівня самодисципліни і мотивації, ніж більшість традиційних програм. Тому, ступінь, отримана в акредитованому університеті дистанційної освіти вказує на те, що студент високо організований і цілеспрямований.

Дистанційна освіта дається легко.
Дистанційна освіта накладає певну відповідальність на учня. В умовах класних занять, необхідність дотримувати стандарти перед обличчям однокурсників є вже сама по собі мотивуючим фактором. При дистанційному навчанні цього стимулу немає - зарахування на курс і успішне завершення курсу цілком залежить тільки від самого студента. Дистанційна освіта підходить мотивованим, дорослим студентам, які готові відповідально займатися без зайвих нагадувань з боку однокурсників і викладача.

До змісту

Вибираємо програму дистанційної освіти

Пропонований список питань допоможе вам правильно вибрати дистанційну програму:

Що потрібно від учня? Як часто вам доведеться працювати в класі? Чи потрібно буде брати участь в дискусіях? Виконувати письмові роботи? Тести?

Чи можлива допомога в рішенні технічних проблем? Якщо у вас проблеми з доступом до вашої роботи - чи зможе школа допомогти вам? Наскільки швидко?

Чи є у факультету досвід роботи з дорослими учнями |? Якщо є у персоналу факультету досвід дистанційного викладання?

Наскільки чуйні ваші інструктори? Якщо у вас виникнуть коментарі або питання, наскільки швидко ви зможете отримати зворотний відповідь? Чи можлива затримка відповіді на тиждень, дві, - місяць?


Що якщо ви взагалі не отримуєте відповіді? Що вам робити, якщо ваш професор не відповідав на ваші запитання протягом місяця або більше? З'ясуйте, кому ви зможете зателефонувати, і які дії будуть зроблені.

Попросіть кілька адрес вже навчаються студентів і / або випускників, щоб поговорити з ними. Вам слід поговорити з потенційними викладачами до того, як ви зараховані на дистанційну програму. Переконайтеся в тому, що вони в змозі відповісти на ваші запитання.

Переконайтеся в тому, що вони в змозі відповісти на ваші запитання

До змісту

скорочуємо дистанцію

Для того, щоб переконатися, що ви зможете стати частиною студентського співтовариства і не будете ізольовані виконуючи свій курс, задайте ось ці питання, вибираючи дистанційну програму:
Що зроблено для того, щоб забезпечити спілкування між учнем і інструктором?
Як студенти взаємодіють один з одним?
Чи зустрічаються студенти? Коли?
Як часто відбуваються контакти між студентами? З якою метою?
Навіть якщо на всі ваші запитання ви отримали позитивні відповіді, залишається все ще важливо дізнатися думку вже зарахованих студентів і випускників. Школи з хорошою репутацією забезпечать вас всіма необхідними контактними деталями.

До змісту

Більше про дистанційну освіту

GNAcademy.org
Ресурс присвячений програмам дистанційної освіти
www.gnacademy.org

Net.learning
Базова інформація про дистанційну освіту
www.pbs.org/netlearning

US Distanxce Learning Assosiation
Дистанційна освіта в США
www.usdla.org

Distance Learning Resource Network
Базова інформація про дистанційну освіту
www.wested.org/tie/dlrn

Матеріал надано освітнім агентством "STUDY flight" .

Обговорення

Вітаю! Дуже хочу отримати другу образованіе.Подскажіте ласка як я можу отримати дистанційну освіту через пошту або інтернет. Заздалегідь велике спасибі.

22.08.2008 11:45:13, ольга

Добрий день! Мене звати Андрій Владіміровіч.Нашел ваш сайт "Інтерактивне дистанційна освіта" в інтернете.І вирішив написати Вам.Я є незалежним представником міжнародної компанії EN 101, яка займається саме питанням інтерактивного навчання іноземним мовам всіх охочих у всьому міре.Компаніі всього 3 роки (буде 14 лютого), але вже 195 країн світу працює з компаніей.Об цьому можна багато писати і говоріть.Я прочитав уважно сторінка вашої газети і особливо звернув увагу на те, що Ви особливу увагу звертаєте на забезпеч івное навчання і виховання дітей та подростков. прикріплюю до даного листа файл з презентацією нашої компаніі.Сегодня будь-який бажаючий в усьому світі може приєднатися до даного проекту під назвою: "ЄДИНИЙ СВІТ-ЄДИНИЙ МОВУ" .Для цього лише потрібен комп'ютер і вихід в інтернет .Сьогодні в нашій компанії працюють вже багато вчителів і викладачів іноземних мов у багатьох країнах міра.Открито вже для навчання 9 (дев'ять) іноземних мов і цей список постійно пополняется.Однім словом ми робимо справжню революцію в області дистанційним ційного інтерактивного образованія.Поетому моя мета надати Вам і Вашій прекрасній інтернет-виданню можливість познайомитися з нашим продуктом компанії і запропонувати сотруднічество.У мене є багато додаткової інформації по даній темі, яку я готовий запропонувати Вам якщо Ви захочете далі і більше дізнатися про запропоновану мною теме.Посетіте мій сайт в компанії: www.anatama.en101.com.
Якщо у Вас виникнуть запитання пишіть і спрашівайте.Сегодня настав час не тільки спілкування без кордонів, а й освіти та бізнесу без граніц.В нашої компанії є прекрасна можливість за бажанням нових партнерів отримувати грошову винагороду від компанії за свої особисті прямі рекомендації даного методу навчання всім бажаючим.
І в завершенні свого короткого листа хочу поділитися однією радісною подією, яке мені особисто вже в цьому році довелося пережіть.Я як генеральний директор компанії подарував один професійний пакет навчання в нашій компанії одному дитячому будинку в Харківській області.У коли цю пограмма і принцип роботи цього мультимедійного лінгвотренажера побачила директор школи і викладач англійської мови, як вони дякували і були просто в захваті від побаченого і почутого на сайте.І відразу з величезним задоволенням сказали, що для де тей це просто незамінна річ в інтерактивному дистанційному обученіі.І таких прикладів я міг би привести Вам вже много.Поетому залишаю на Ваше міркування і обговорення своє предложеніе.І чекаю від Вас ответ.С повагою Андрій Бойко.

25.01.2008 1:22:50, Андрій

хочу отримати Passenger Services Agent Certificate, навчання дистанційне через інтернет, сам коледж знаходиться в Дубліні.
їх сайт www.cmit.ie
як ви думаєте, це не шарлатанство? їм можна довіряти?

09.10.2007 11:59:15, Maria

хочу отримати Passenger Services Agent Certificate, навчання дистанційне через інтернет, сам коледж знаходиться в Дубліні.
їх сайт www.cmit.ie
як ви думаєте, це не шарлатанство? їм можна довіряти?

09.10.2007 11:57:51, Maria 31.10.2006 13:50:53, Ofelya

Дистанційна освіта в РУДН виявило НЕ более чем фікція, для мене прінаймні. Я колишня его студентка факультету гуманітарних и СОЦІАЛЬНИХ наук за спеціальністю "історія".
Сталося так, что я віїхала з країни и продовжую навчання за кордоном в іноземному ВНЗ, но я дуже НЕ Хотіла кідаті Вже розпочату и булу готова продовжіті здобуваті освіту дістанційнім Шляхи.
Пошук відповідальніх осіб за це відділення освіти зайнять у мене около місяця. На сайті, що не Було, а особисто ніхто Нічого не знаючи. тобто мені довелося просто обійті всі факультети ставлячі питання секретарям и професор, поки на економічному відділенні я не Знайшла потрібного мені людину.
ВІН БУВ дуже люб'язний, пояснивши, что система ця існує и Діє, и направивши мене до обізнанім на свой факультет. Коло замкнулося. У них я вже булу і мені сказали, что смороду и чути НЕ Чули, а если и Чули (як потім з'ясувалося), то мені, як учнівської на непрестижних спеціальністю Нічого НЕ світить, так як заради мене одного ніхто Нічого делать НЕ буде , вісь Якби вся група зібралася їхати, тоді смороду б подивуватися.
Я витрат около 3 місяців на збір всієї информации и вігадуванні можливий (матеріальніх проблем Ніколи не стояв, но и грошів так само ніхто не просив). Мій результат - я відрахований за власним бажанням з правом відновлення протягом 5 років ... Поживемо - побачимо, що буде далі ...

Досить акредитації на заочну форму.
У Росії зараз практично немає ВНЗ, які в тій чи іншій формі не працюють в області ДО. Найбільш просунуті:
МЕСІ, Лінк, СГУ, РУДН в Москві,
ТУСУР, ВВУЕС, ЮРГУЕС, І ін. В провінції.
Ви можете подивитися на http://openet.ru

16.10.2001 9:02:39, Олексій Попов

Кілька зауважень з приводу статті.
Стаття, м'яко кажучи, трохи запізнилася і відображає ситуацію приблизно 5-річної давності.
В даний час дистанційне навчання (ДН) отримало досить велике поширення в Росії.
Першим і найбільш успішним проектом була система ДО Московського економіко-статистичного інституту (нині - університет МЕСІ). В даний час в СДО МЕСІ навчається близько 20 тис. Чоловік. Зараз найбільш відомими і розвиненими проектами є системи ДО "Лінк" і Сучасного гуманітарного університету. Слід зазначити, що всі ці три проекти сповідують абсолютно різні підходи і принципи. Єдиного рецепту поки немає.
Слід зазначити, що починаючи з 2001 року Міноборазованія РФ приступило до створення Єдиної інформаційно-освітнього середовища відкритої освіти. Інформація про цей проект представляється в порталі http://openet.ru.
Перш ніж серйозно говорити про проблему, необхідно визначитися з термінологією.
По-перше в Росії НЕ ІСНУЄ дистанційній ФОРМИ освіти. Є тільки очна, заочна, очно-заочне (вечірнє) освіти і екстернат.
Дистанційними є тільки ТЕХНОЛОГІЇ передачі знань.
Такими технологіями є:
- Інтернет технології,
- Кейс-технології,
- відео (телевізійні) -технології
- поштові
- інші.
У будь-якому випадку ВНЗ повинен мати акредитацію і бути атестований за даними програмами навчання.
Що стосується простоти навчання з використанням технологій ДО, то це - міф. Працювати студенту доведеться більше, ніж в традиційних формах. Спрощення полягає лише в тому, що студент може самостійно визначати терміни навчання і (частково) порядок вивчення дисциплін, відповідно до своїх фінансових і тимчасових можливостями.
На жаль, в невеликій замітці важко дати багато інформації, тому задавайте питання, а я постараюся на них відповісти.
З повагою, О.Попов,
заступник директора Інституту дистанційного та заочного навчання Південно-Російського госуніверсітетат економіки і сервісу.

16.10.2001 8:56:05, Олексій Попов

Будь ласка, дайте відповідь на таке питання.
ВНЗ, де я хочу навчатися дистанційно, має акредитацію на денну та заочну форму навчання за направленням менеджмент. Чи буде моє дистанційне навчання акредитованим або ВНЗ повинен надати мені сертифікат акредитації саме на дистанційну освіту,
Дайте відповідь мені будь ласка

11.10.2001 18:07:48, Марина

Будь ласка, дайте відповідь на таке питання.
ВНЗ, де я хочу навчатися дистанційно, має акредитацію на денну та заочну форму навчання за направленням менеджмент. Чи буде моє дистанційне навчання акредитованим або ВНЗ повинен надати мені сертифікат акредитації саме на дистанційну освіту,
Дайте відповідь мені будь ласка

11.10.2001 17:53:43, Марина

Дуже цікавий матеріал. Цікаво було б дізнатися про Російських вузах, де можна було б отримати вищу економічну освіту дистанційно.

11.09.2001 9:51:08, Катерина М.

Дуже цікаво. Оскільки саме зараз я стурбована вибором програми дистанційного навчання.
Шкода тільки не висвітлюється ситуація в Росії

.

Коментувати можут "Дистанційна освіта - що це?"

Дистанційна освіта - що це?
Як часто вам доведеться працювати в класі?
Чи потрібно буде брати участь в дискусіях?
Виконувати письмові роботи?
Тести?
Чи можлива допомога в рішенні технічних проблем?
Якщо у вас проблеми з доступом до вашої роботи - чи зможе школа допомогти вам?
Наскільки швидко?
Чи є у факультету досвід роботи з дорослими учнями |?
Якщо є у персоналу факультету досвід дистанційного викладання?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью