• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Дистанційна робота що це означає: інформація для новачків

 1. Можливість працювати в будь-якій точці земної кулі
 2. Дистанційна робота і фріланс - в чому різниця?
 3. Хто поклав початок роботи в віддаленому режимі?
 4. Робота знайдеться для всіх
 5. Переваги Інтернет-працівників
 6. Путівник для початківців фрілансерів

Привіт друзі!

Нещодавно зіткнувся з подругою, яка вже кілька місяців не може знайти роботу і здивувався, що вона до цих пір не працює дистанційно. Справа в тому, що багато людей, в тому числі і молоді, придумують собі безліч бар'єрів, і в результаті так і не починають пошуки роботи в Інтернеті. Тому сьогодні вирішив докладніше поговорити про віддалену роботу, розповісти чим вона відрізняється від стандартного фрілансерства і які є переваги і недоліки в даному виді діяльності.

Можливість працювати в будь-якій точці земної кулі

Дистанційна робота що це значить? Уявіть собі, що Ви сидите в затишній домашній обстановці, або в кафе, або навіть краще - в будиночку на пляжі на Мальдівах, займаєтеся своєю улюбленою роботою і отримуєте за це пристойні гроші, як Ви думаєте, важко цього досягти? - Насправді немає, це все правильно побудована віддалена робота. Якщо Ви любите справу, якою займаєтеся, і готові кожен день вдосконалюватися, то отримати такого роду робоче місце дуже просто. Також одним з найважливіших чинників в даній роботі є самодисципліна.

Якщо Ви, шановний читачу, вмієте самостійно організувати свій робочий день і вважаєте що саме стандартний робочий графік не для Вас, тоді цей вид діяльності буде Вам до душі! Як часто буває так, що під час поїздки на роботу Ви замислюєтеся: «Зараз я міг / ла б спокійно випити чашечку кави, довше побути з родиною, а не тільки бачити їх ввечері кілька годин»? Особливо гостро це відчувають люди, які живуть у великих містах, вони знаходяться в дорозі в день по 3-4 години. Порахуйте скільки днів на рік йде у Вас даремно, всього лише на дорогу ... я Вам скажу - в середньому 30-40 днів. А є ж такі бідолахи, що змушені витрачати на дорогу до шести годин свого дорогоцінного часу, тоді це виходить цілих два місяці, які вони можуть викреслити зі свого життя.

Дистанційна робота і фріланс - в чому різниця?

Тепер про більш конкретному - чим відрізняється віддалена робота і фріланс? Дистанційна робота має на увазі офіційне працевлаштування в компанії на вакансію віддаленого працівника. Підписати всі потрібні документи тепер можна без проблем по електронній пошті.

Але якщо дана організація знаходиться у Вашому місті, то раджу хоча б раз туди навідатися і подивитися що з себе представляє дана організація. А робота фрілансером є різновидом приватного бізнесу. В Інтернеті можна знайти безліч вакансій і проектів навіть для початківців фрілансерів. Залежно від рівня і досвіду працівника залежить і оплата його праці.

Хто поклав початок роботи в віддаленому режимі?

Нещодавно натрапив на цікаву інформацію. А Ви знали що першопрохідцем у розвитку дистанційної діяльності був Джек Ніллес в 1972 році? Інтернету звичайно ж в той час не було, і для зв'язку з віддаленими працівниками використовувалися телефони. Після проведення ряду досліджень, було доведено, що робота на відстані має безліч переваг, як для підприємців, так і для робітників. Керуючі економлять на оплаті оренди, електроенергії і безлічі супутніх витрат.

Контроль процесу на відстані проводиться аналогічно, як і при офісній роботі, так як звітів про виконану роботу ніхто не відміняв. А для дисциплінованого працівника такий вид діяльності принесе ще більше плюсів. Адже кожен хотів би встигати в робочий час зробити кілька особистих справ. Їх здавалося б трохи, але якщо вони навалюються великим сніговим комом на короткий вечір після 8-ми годинного робочого дня, то ставати складно в такому темпі знайти час на елементарний відпочинок.

Робота знайдеться для всіх

Роботою на дому може зайнятися абсолютно будь-яка людина, не залежно від віку, національності, релігійних переконань і т.д. Головне бажання і мати, хоча б базові навички роботи з комп'ютером. Подумайте, можливо у Вас є хобі, яке Ви хотіли б перевести в ранг оплачуваної роботи, але, наприклад, є деякі проблеми зі збутом продукції?

Подумайте, можливо у Вас є хобі, яке Ви хотіли б перевести в ранг оплачуваної роботи, але, наприклад, є деякі проблеми зі збутом продукції

Займіться, в такому випадку, пошуком організацій або приватних осіб, які могли б оплатити Вашу роботу. В результаті, займаючись улюбленою справою, Ви зможете заробляти не менше, ніж займаючись офісною роботою, яка не приносить Вам такого задоволення. Робота в Інтернеті є, так би мовити «на будь-який смак і колір».

Переваги Інтернет-працівників

Інтернет-бізнес йде вперед великими кроками, тому використовуючи даний ресурс, Ви йдете в ногу з часом. За кордоном вже кожен п'ятий житель працює дистанційно. Це вигідно, адже не потрібно витрачати час і гроші на те, щоб дістатися до робочого місця, можна викреслити з графи витрат, покупку одягу для дотримання дрес-коду, а також цей вид діяльності відрізняється тим, що Ви можете почати працювати і без грошових вкладень , що теж позитивно позначиться на Вашому гаманці.

Ви думаєте це все плюси? - Ні їх ще багато. Але як на мене, основною перевагою є те, що з'являється можливість присвятити більше часу своїй родині і собі. Щоб відчувати що Ви живете, а не існуєте, потрібно постійно розвиватися. А якщо щодня сидіти в офісі і робити одну і ту ж рутинну роботу, то розвиток, на жаль, залишається десь на задньому плані. Працюючи вдома, ви можете якийсь час займатися одним видом діяльності, а якщо в подальшому Вас щось не влаштує, то завжди можна перекваліфікуватися, і у Вас буде можливість спробувати себе в новому амплуа.

Одними з найактивніших працівників на дому є студенти, жінки в декретній відпустці, а також IT-фахівці. IT-компанії - це найпоширеніші фірми, які максимально використовують віддалену роботу. Фахівці в даній організації можуть бути розкидані по всій земній кулі, і це не тільки не заважає їм, а й навпаки дає можливість отримати більш широку клієнтську базу.

Фахівці в даній організації можуть бути розкидані по всій земній кулі, і це не тільки не заважає їм, а й навпаки дає можливість отримати більш широку клієнтську базу

Можливо, Ви добре знаєте граматику, любите читати і писати? Тоді можете спробувати себе в ролі журналіста і займатися наповненням різноманітних сайтів. Можливо в майбутньому Ви зможете писати для якогось відомого глянсового журналу і Вашими статтями будуть захоплюватися багато читачів і читачки. Або ж Ви досконало знаєте іноземну мову, тоді оплата за Вашу працю зросте як мінімум в три, а то і більше. Адже європейські та американські компанії заплатять за якісну роботу в валюті, що в теперішній економічній ситуації тільки збільшить Ваш заробіток.

Путівник для початківців фрілансерів

Інформація для новачків : Є великий вибір сайтів, де можна знайти гідно оплачувану роботу, але потрібно завжди вибирати перевірені сайти. Якщо у Вас є друзі, які вже працюють віддалено, то можливо в перший час вони допоможуть Вам правильно зорієнтуватися у «всесвітній павутині». Або Ви хочете самостійно спробувати свої сили на новому поприщі? Тоді можу порадити зайти на біржі фрілансу weblancer.net і work-zilla.ru.

На цих сайтах Ви знайдете відповідальних роботодавців, які чітко ставлять завдання і допомагають новеньким фрілансерам не тільки навчитися правильно виконувати необхідні завдання, а й вчасно оплачують Вашу працю. Вакансії і проекти на цих сайтах розбиті за категоріями, тому шукати потрібну Вам інформацію дуже легко і зручно. Навіть люди похилого віку зможуть розібратися і знайти роботу до душі.

Не чекайте, пробуйте себе в нових сферах, міняйте своє життя на краще. Адже світ настільки широкий і багатогранний. Ви можете стільки всього спробувати і зробити, а Інтернет - це найлегший спосіб доступу до незвіданого. Скористайтеся тими благами, які дають нам сьогоднішні технології. Підписуйтесь на оновлення мого блогу, так як у мене завжди актуальна і цікава інформація. Діліться нею зі своїми друзями. Упевнений, що після прочитання блогу, Ви завжди зможете блиснути своєю ерудицією.

Всім поки, до зустрічі в наступних статтях.

Тисячі людей вже читають блог, чому тебе ще немає серед них?

Хто поклав початок роботи в віддаленому режимі?
Як часто буває так, що під час поїздки на роботу Ви замислюєтеся: «Зараз я міг / ла б спокійно випити чашечку кави, довше побути з родиною, а не тільки бачити їх ввечері кілька годин»?
Дистанційна робота і фріланс - в чому різниця?
Хто поклав початок роботи в віддаленому режимі?
А Ви знали що першопрохідцем у розвитку дистанційної діяльності був Джек Ніллес в 1972 році?
Подумайте, можливо у Вас є хобі, яке Ви хотіли б перевести в ранг оплачуваної роботи, але, наприклад, є деякі проблеми зі збутом продукції?
Ви думаєте це все плюси?
Можливо, Ви добре знаєте граматику, любите читати і писати?
Або Ви хочете самостійно спробувати свої сили на новому поприщі?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью