• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Дії злодіїв при виборі квартири, підготовці до злому і проникнення. Поради безпеки

 1. висновки:
 2. Далі не зайвим буде поговорити про ті способи захисту, на які розраховують звичайні громадяни.
 3. 2. Вахтер
 4. 3. Надійні двері
 5. 4. Надійний замок
 6. 5. Автодозвон і автономна система сигналізації
 7. 6. Системи відеонагляду
 8. 7. Охоронна сигналізація
 9. 8. Ґрати й висувні ролети

Шановні відвідувачі, пропоную вашій увазі підбірку з кількох відео, на яких відображені дії злодіїв при виборі квартири, підготовці до злому і проникнення. Після перегляду ми проведемо детальний аналіз побаченого, дамо поради безпеки, щоб якомога краще захистити себе, своїх близьких і, звичайно ж, своє майно.

Після перегляду ми проведемо детальний аналіз побаченого, дамо поради безпеки, щоб якомога краще захистити себе, своїх близьких і, звичайно ж, своє майно

висновки:

  1. По-перше, левова частка квартирних крадіжок відбувається вдень, коли власники квартири і сусіди на роботі. Крім того, варто відзначити, що пік квартирних пограбувань потрапляє саме на період відпусток - влітку, а також на святкові дні, коли господарів немає вдома.

  1. Найчастіше домушники працюють в парі, і це як мінімум. У той час як один вибирає потенційну жертву, другий його страхує. Крім того, в парі злодії мають фізична перевага, на випадок якщо мешканці несподівано повернуться або ж поцікавляться сусіди. Згідно з моїм досвідом, варто сказати, що дуже часто в групі домушників є жінки, адже вони викликають менше підозр, а тому і виконують попередню розвідку.

  1. В процесі вибору квартири-жертви, грабіжники звертають увагу на вхідні двері. Це робиться з метою оцінити добробут господарів і заодно перевірити її надійність. Далі йде перевірка замків, які злодії передчасно просвічують вивчаючи механізм. Не залишається без уваги робота лічильників, адже господарі користуються побутовими приладами. І прислухаються до шуму виходить з квартир сусідів з метою визначити чи є хтось вдома.

 1. Після того, як потрібна квартира обрана, настає черга контрольної перевірки, зазвичай грабіжники активно телефонують в дверний замок з метою з'ясувати чи є в квартирі собака. Якщо господар відкриє двері, злочинці зазвичай заявляють, що помилилися адресою.

Як видно з наведених роликів, навіть мінімальні зусилля іноді відлякують злодіїв.

Далі не зайвим буде поговорити про ті способи захисту, на які розраховують звичайні громадяни.

 1. домофон

Домофони на двері під'їзду є, мабуть, найпоширенішим і "наївним" захисним засобом для багатоквартирних будинків. Звичайно ж домофони трохи ускладнюють доступ в під'їзд, але лише частково. Власне кажучи, для злочинців це не проблема, оскільки у домофонів будь-якого типу є запрограмований пароль, який призначений для лікарів, сантехніків і листонош. Якщо хочете переконатися - введіть у пошуковик фразу "як відкрити домофон без ключа". Крім того, у кожної організації, яка обслуговує домофони є паролі. Тут можна зіткнутися і з іншою проблемою, власне, з порядністю самих співробітників таких організацій, через яких також можуть відбуватися витоку інформації. В цілому, не варто покладатися на цей тип захисту.

2. Вахтер

Ніхто і не сперечається, що варто віддати належне, як правило, тим пенсіонерам, які виходять на чергування. Але варто також згадати, що вахтери рятують тільки 1-2% всіх квартир. Щоб переконатися можна провести маленький експеримент, наприклад під час походу в магазин або прогулянки по торговому центру подивіться на випадкового перехожого не довше 5 секунд і потім спробуйте "впізнати" його на виході.

Як правило, люди найкраще запам'ятовують одяг, незвичайну зачіску або вуса. Важливо відзначити, що грабіжники не люблять привертати до себе увагу і, швидше за все, опис злодія буде підходити під 30% жіночого або ж чоловічого населення вашого міста. Крім того, згадувати всі деталі доведеться тільки через годин 5, коли мешканці виявлять крадіжку. В даному випадку, вахтерам найкраще буде питати до кого йдуть відвідувачі і в разі чого викликати поліцію.

3. Надійні двері

Звичайно, багато хто погодиться, що вхідні двері це основа основ безпеки. Але я хочу надати вам виписку ГОСТ "Двері виготовляється суцільнометалевої, яка вставляється в дверну коробку, виготовлену з металу, коробка повинна кріпитися до стін металевими йоржами діаметром 14-16 мм., Які забиваються на глибину 80-100 мм. через кожні 700 мм. і приварюються "- це важливо, оскільки бувають випадки коли мешканці повертаючись додому знаходять двері стоїть поруч зі входом. Прикріплюю відео.

4. Надійний замок

Ніхто не сперечається, що дверний замок повинен бути якісним, а ще краще їх повинно бути два. Але в даному випадку також є нюанси. По-перше, як я люблю говорити, все що придумав один чоловік, зможе обійти іншою, я маю на увазі відмички, декодери і інші інструменти. Крім того, на просторах інтернету можна знайти величезну кількість уроків як цим всім користуватися. По-друге, якщо ж грабіжники обрали житло-жертву, вони можуть залити всередину замкової щілини клей або якимось іншим способом зіпсувати його.

Власнику житла залишиться тільки замінити його, при цьому не факт, що йому відразу попадеться хороша заміна. Цим також можуть скористатися злодії. По-третє, в даному випадку хороші речі одно дорогі речі, і дуже часто власники при втраті або крадіжці сумок або ж просто ключів не завжди вирішуються змінити замки, що також може бути на руку зловмисникам. Крім того, злодії можуть просто поцупити жіночу сумочку в якій крім ключів є гаманець і телефон або ж дитячий портфель. По-четверте, не варто виключати людський фактор. Наприклад, господар квартири замовив дублікати ключів в який-небудь майстерні, в якій таку ж копію можуть виготовити і подільники. Прикріплюю відео.

5. Автодозвон і автономна система сигналізації

В даному випадку мова йде не про тих сигналізаційних системах, які виводяться на пульт охорони. З недавніх пір інтернет-магазини, які займаються безпекою почали поставляти спеціальні прилади, які відправляють господарям смски про відкриття / закриття квартири або про те, що спрацювала сигналізація, ну а деякі повідомляють також про низький заряд батареї або втраті живлення. Крім іншого, при тривозі буде звучати сирена, вийдуть сусіди і передбачувані грабіжники злякаються. Але цю ситуацію також варто проаналізувати.

1) Здавалося б, встановлюючи таку систему можна спокійно вирушати на відпочинок і не переживати за збереження майна. Але, на жаль, це не зовсім так, адже ті прилади, які пройшли необхідну сертифікацію повинні відправляти сигнал про справністю з періодичністю 10-25 хвилин. Уявіть ситуацію, коли на смартфон кожні кілька хвилин приходить повідомлення - таке набридає дуже швидко. Саме тому такі прилади відправляють сигнал про справність максимум раз на добу або ж не відправляють його зовсім.

2) Як же надійде господар квартири в разі спрацювання сигналізації:

а) подзвонить в поліцію - враховуючи, що деякі системи можуть спрацьовувати самі по собі, особливо ті, які не проходять регулярний технічний огляд і помилковий виклик може стати типовим адміністративним правопорушенням,

б) буде дзвонити друзям / сусідам / родичам - тільки уявіть дзвінок посеред робочого дня з проханням поїхати і перевірити квартиру. Не варто забувати і про те, що домушники зазвичай працюють не поодинці.

в) нічого не робити до самого повернення. Важливо пам'ятати і про те, що потрібно регулярно поповнювати рахунок, адже пристрої такого типу використовують мобільний зв'язок і якщо на рахунку не буде грошей - не буде і сигналів. Так що, нагадую ще раз системи з автодозвоном і автономні системи, як правило, не обслуговуються, а при помилкових спрацьовування буде включатися сирена, але оскільки господарі у від'їзді, вони про це не дізнаються. В цілому, питань виникає досить багато, а логічних відповідей на них немає. Звичайно, можна встановити подібний прилад, але варто заздалегідь подумати про його недоліки і застосовувати тільки в крайньому випадку.

6. Системи відеонагляду

Як видно на представлених відеороликах, злодіїв все-таки відлякали камери, але не варто занадто радіти, адже а) капюшон, кепка і окуляри зроблять людини на відео майже невпізнанним, б) виявлену камеру досить легко вивести з ладу пошкодивши дроти або ж зафарбувавши фарбою, в) така система не перешкоджає крадіжці, а лише дає можливість пізнати грабіжника і передати відео в поліцію. Але що ж буде з майном? Крім іншого, самі камери досить часто стають метою викрадення, при орієнтовній вартості 30 доларів цього достатньо.

7. Охоронна сигналізація

Тут мова піде про тих системах, які в обов'язковому порядку виводяться на пульт охоронної фірми і в екстреному випадку на місце виїжджає група екстреного реагування. Що це дає власникам квартир? Згідно зі статистикою, 98% квартир, які знаходяться під охороною не піддавалося злому, оскільки немає сенсу ризикувати,

а) наявність охоронної сигналізації значно знижує матеріальні збитки, якщо злодії все-таки пробралися в житло, то намагаються зникнути якнайшвидше,

б) охоронні компанії не тільки пропонують широкий асортимент послуг, але і проводять сервісне обслуговування обладнання,

в) і наостанок найважливіше - це захист дітей та батьків від грабіжників, оскільки, або в квартирі все в порядку, а також захист вже прибула і господарі проінформовані про те, що трапилося. Звичайно, охоронну сигналізацію можна називати 100% панацеєю, але вся робота служб охорони побудована таким чином, щоб припинити крадіжки в короткий проміжок часу.

8. Ґрати й висувні ролети

На даний момент висувні ролети стають дедалі популярнішими, хоча, по суті, це антивандальний захист, наприклад захист від п'яної компанії яка кидає пляшки у вікна, - після такого господарям не доведеться платити за заміну склопакета, оскільки на ролети, в крайньому випадку, залишиться тільки вм'ятина. Але якщо мова заходить про крадіжки, то досвідченому злочинцю потрібно всього лише 20 секунд, щоб відкрити ролет і оцінити майно. Якщо ж говорити про решітках, то вони всього лише вимагають трохи більше часу і легко піддаються Болторізи і монтуванні. Крім того, решітки, які не відчиняються несуть приховану небезпеку і для самих мешканців, оскільки в разі виникнення пожежі є тільки 1 вихід - через двері, яка може бути заблокована вогнем.

Отже, щоб підвести підсумки всього вищепереліченого, слід зазначити, що в будь-якому випадку безпека - це сукупність заходів, які повинні доповнювати один одного, адже тільки разом вони можуть гарантувати безпеку, починаючи з домофонів та закінчуючи охоронною сигналізацією.

Але що ж буде з майном?
Що це дає власникам квартир?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью