• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Діагностика смартфона андроїд, програма, програма для діагностики смартфона

 1. Phone Doctor Plus
 2. AIDA64
 3. Phone Tester

Заключний урок третього кроку нашого навчального курсу присвячений вельми важливого завдання - перегляду основних показників в роботі смартфона. А в кінці уроку вас чекає традиційний тест на засвоєння пройденого матеріалу.

На коробці зі смартфоном, а також на сайті виробника обов'язково вказуються основні специфікації мобільного пристрою. Однак досвідчені користувачі, як правило, цікавляться, наскільки параметри смартфона на ділі відповідають заявленим описам.

Звичайно, при зовнішньому огляді без праці можна з'ясувати діагональ екрану, розташування основних датчиків і камер. Але що робити, якщо потрібно детальна діагностика смартфона, коли потрібно з'ясувати продуктивність процесора, параметри датчика наближення або навантаження на батарею?

Читайте також: Приховані функції Андроїда .

Детальний тестування смартфона можна провести за допомогою спеціальних додатків для діагностики, які доступні в цифровому магазині Google Play. Для нашої статті ми вибрали самі зручні та надійні утиліти. А в якості випробувального майданчика вибрали потужний і продуктивний смартфон Fly Cirrus 12 .

Варто відзначити, що всі програми не вимагають рут-прав телефону, так як виводять лише звіт про стан девайса без можливості внесення будь-яких змін в роботу смартфона з боку користувача.

Phone Doctor Plus

завантажити

завантажити

Зручна і інтуїтивно зрозуміла програма для діагностики смартфона, яка знаходиться в безкоштовному доступі, і при цьому не містить дратівливою реклами. Для роботи з утилітою доступні 4 функціональних вкладки:

 1. Список параметрів. Тут відображаються результати тестування основних систем смартфона.
 2. Діагностика роботи всіх датчиків пристрою: від мультитач до Bluetooth - всього 30 тестів.
 3. Сканування роботи додатків і видалення непотрібних програм
 4. Дані про роботу акумулятора, а також рекомендації по поточному обслуговуванню батареї.

Для того щоб зібрати всю інформацію про начинку смартфона, необхідно пройти тести на всіх датчиках в другій вкладці. Наприклад, для перевірки роботи датчика освітлення потрібно кілька секунд потримати гаджет екраном під джерелом світла. А для тесту динаміків і мікрофона потрібно максимально збільшити гучність і запустити перевірку на низьких, середніх, високих і надвисоких частотах.

П'ята вкладка додатки призначена для зворотного зв'язку. Тут користувач може поставити оцінку в Google Play, поділитися результатами в соцмережах або перейти на сторінку розробника.

Як працює додаток для діагностики смартфона Андроїд Phone Doctor Plus можна подивитися в нашому відео:

Читайте також: Як замінити тачскрін в телефоні .

AIDA64

завантажити

завантажити

Багато користувачів комп'ютерів під управлінням ОС Windows, напевно, пам'ятають програму AIDA64, за допомогою якої можна отримати детальний звіт про роботу «заліза» і ПО. Деякий час назад розробники утиліти зробили для неї якісну Андроїд-версію. Інтерфейс програми відрізняється строгим мінімалізмом: ніяких промальованих кнопок, іконок та іншого графічного дизайну. У головному вікні програми виведений список компонентів смартфона:

 • система
 • ЦП
 • відображення
 • Мережа
 • батарея
 • Android
 • пристрої
 • температура
 • датчики
 • додатки
 • кодеки
 • папки
 • Системні вкладки

У кожній вкладці в реальному часі виводиться звіт про роботу тієї чи іншої системи. Так, на вкладці ЦП можна перевірити навантаження на процесор в даний момент часу, з'ясувати архітектуру ядра, а також з якою частотою працює кожне ядро.

У випадаючому меню можна налаштувати час оновлення, налаштувати одиниці температури і тиску, змінити розмір шрифту і так далі. Тут же за 118 рублів користувач може відключити спливаючі рекламні оголошення.

Подивитися, як працює додаток на смартфоні Fly, можна в даному відео:

Phone Tester

завантажити

завантажити

Якщо вам потрібна діагностика смартфона Андроїд, хорошим варіантом стане і додаток Phone Tester. Зовні воно нагадує AIDA64: тут також основні показники виведені в один список, а в кожному пункті створюється докладний звіт. Тонких налаштувань в утиліті немає. Єдина зміна, яку користувач може внести зі свого боку - відключити рекламу, заплативши розробнику 69 рублів.

Приклад роботи даної утиліти можна подивитися тут:

На закінчення варто відзначити, що однозначно кращу програму для діагностики вибрати складно. Кожна утиліта володіє своїми «фішками». Phone Doctor Plus підійде для тих, хто вважає за краще самостійно проводити детальні тести по кожному компоненту, AIDA64 оцінять користувачі, які розбираються в докладних системних звітах, але якщо потрібно такий же функціонал, але дешевша прокачування до pro-версії, варто звернути увагу на Phone Tester .

Читайте також: Чому не відправляються СМС .

А тепер ми пропонуємо пройти наш тест. Перевірте себе, наскільки ви добре засвоїли матеріали всіх десяти уроків третього кроку:

Але що робити, якщо потрібно детальна діагностика смартфона, коли потрібно з'ясувати продуктивність процесора, параметри датчика наближення або навантаження на батарею?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью