• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Diablo III: блокування за експлойт кривавих гоблінів

Вихід патча 2

Вихід патча 2.2.0 приніс в гру новий, вкрай простий і популярний експлойт з кривавим гоблином. Незважаючи на те, що про помилку повідомляли ще на PTR, її не виправить і вона дожила до релізу, неабияк зіпсувавши третій сезон за цей тиждень.

Увага! Використання цього експлойта може привести до блокування облікового запису! Опис приведено тільки для ознайомлення. В 2.2.0 кривавий гоблін (він же злодій крові) тепер може з'являтися поза нефалемскіх порталів, тобто в звичайній грі. Але на цього гобліна поза порталу діє множник кривавих осколків за великий портал. Якщо знайти і вбити в режимі пригод кривавого гобліна при відкритому великому порталі (як можна більш високого рівня) в коопе, то з одного гобліна можна отримати кілька тисяч осколків.

Природно така можливість швидко отримувати осколки (десятками тисяч на годину) дуже приваблива, особливо в сезоні, де треба починати все з нуля. Деякі особливо хитрі гравці вже примудрилися «нафарміть» в сезоні сотні тисяч осколків, якщо вже не більше.

Розробники Diablo 3 тільки зараз звернули свій погляд на проблему, та ще й як звернули! Поки вони працюють над терміновим виправленням експлойта, але вже вирішили блокувати гравців за його використання. Так-так, ви не помилилися. Нарешті Blizzard вирішили расчехлить банхаммер і все таки взятися за тих, хто порушує правила гри, використовуючи Абузов і експлойти. Незабаром подивимося на результати, адже багато популярних стримери (цілком традиційно) промишляли гоблінами в прямому ефірі.

Офіційна цитата Blizzard ( джерело )

Привіт всім!

Ми зараз працюємо над виправленням експлойта, який дозволяє гравцям отримувати значну (більше ніж задумане) кількість кривавих осколків з злодія крові. Поки у нас немає точних термінів виходу виправлення, але ми працюємо над тим, щоб якомога швидше випустити його у всіх регіонах.

Разом з цим ми знаходимося в процесі прийняття заходів проти гравців, які активно використовували цю помилку заради нечесного переваги. Це не тільки підриває дух гри, але і прямо порушує правила Diablo 3 . Для нас завжди важливо підтримувати стабільну, безпечну і задовільну мережеву середу для чесних гравців, так що ми будемо продовжувати стежити за Battle.net і приймемо додаткові заходи, якщо буде потрібно.

Тим часом ми просимо всіх вас поставитися до гри відповідально. Використання експлойтів може не тільки привести до заходів проти облікового запису, до і негативно відгукнутися на задоволенні інших гравців. Тому ми працюємо так швидко, наскільки можемо, щоб виправити цю проблему, і тому ми вдячні за вашу допомогу в мінімізації ефекту від експлойта до його усунення.

Дякуємо!

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью