• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Ді Капріо з келихом мартіні

 1. походження
 2. значення
 3. Галерея

Ді Капріо з келихом мартіні (Great Gatsby Reaction) - мем з кадром з фільму «Великий Гетсбі», в якому персонаж Леонардо Ді Капріо посміхається і піднімає келих мартіні, пропонуючи випити.

походження

Фільм «Великий Гетсбі» за романом американського письменника Френсіса Скотта Фіцджеральда вийшов на екрани в 2013 році. Але мем з ним з'явився раніше - ще з виходом трейлера в грудні 2012 року.

Першими кадр з тостірующім Гетсбі стали використовувати в якості мема користувачі Tumblr. Спочатку це були просто гифки, пізніше з'явилися картинки з написами. Мем використовувався у випадках, коли треба було когось привітати або підбадьорити. Наприклад, в коментарях до одного з постів на Tumblr з написом «Ти не можеш змінити минуле» хтось запостив картинку з «Великого Гетсбі» і приписав «Звичайно, можеш».

значення

Мем з Ді Капріо, що піднімає келих мартіні, можна використовувати в різних випадках. По-перше, це звернення до кого-то з посилом: «Так вип'ємо ж за це». Або просто реакція, що означає схвалення.

Згодом значення мема розширилося. Його стали використовувати як мотиватор для того, щоб випити, повеселитися або влаштувати вечірку. Так, в травні 2013 року зародилася одна з найпопулярніших макро-картинок з цим мемом, яка складалася зі згаданого кадру і написи A little party never killed nobody ( «Невеличка вечірка нікого не вб'є») - це назва популярної в той час пісні виконавиці Fergie . До речі, кліп на неї був знятий в стилі «Великого Гетсбі». Та й багато хто тоді намагалися повторити атмосферу фільму.

Є ще одне значення мема «Великий Гетсбі» - іронічне. Якщо в перших варіантах його використовували як схвалення до чогось, то новий сенс макросу - вираження невдоволення в саркастичних стилі.

У червні 2013 року видання Buzzfeed згадало і інші епізоди з фільмів з Ді Капріо, в яких його персонажі піднімали келихи. Наприклад, кадр з «Вовка з Уолл-Стріт», де герой стоїть на палубі своєї яхти з келихом вина, теж став макросом, хоча і не таким популярним.

Галерея

Галерея

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью