• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Держдуми РФ схвалила законопроект про іноземні ЗМІ

Фото: Архів "Сегодня"

Держдума Росії схвалила визнання деяких ЗМІ іноземними агентами https://cdn.segodnya.ua/img/article/10905/31_main_new.1510738703.jpg https://cdn.segodnya.ua/img/article/10905/31_tn.1510738703.jpg 2017-11-15T11: 13: 45 + 02: 00 Росія Законопроект дозволить Мін'юсту визнати іноземним ЗМІ будь-яку "структуру", яка знаходиться за кордоном і поширює інформацію

Поправка, яка дозволить визнавати закордонні ЗМІ іноземними агентами була прийнята одноголосно депутатами Державної думи Росії. 15 листопада у другому читанні за законопроект проголосували всі 411 депутатів, присутніх на засіданні.

Перед голосуванням віце-спікер Думи Петро Толстой зазначив, що ці поправки - відповідна і вимушений захід, оскільки в США від російського каналу RT зажадали отримати статус іноземного агента. Також він додав, що новий законопроект ніяк не повинен позначитися на свободі слова.

Третє читання законопроекту заплановано на другу половину дня 15 листопада.

Цей законопроект дозволить Мін'юсту визнати іноземним ЗМІ будь-яку "структуру", яка знаходиться за кордоном і поширює інформацію. Це формулювання поширюється в тому числі на звичайні сайти і соціальні мережі. Якщо така структура отримує гроші від іноземних джерел, то Мін'юст зможе оголосити її іноземним агентом. Ніяких додаткових критеріїв відбору в законі немає, глава комітету Держдуми з інформаційної політики Леонід Левін заявив, що Мін'юст сам виробить принцип відбору іноземних агентів.

Нагадаємо, нещодавно п ервий заступник голови комітету з освіти і науки Росії Геннадій Онищенко в ефірі російського телебачення повідомив, що спецслужби повинні взяти на контроль роботу в Росії іноземних лабораторій , Які роблять медичні аналізи для населення.

Напередодні, 30 жовтня президент Росії Володимир Путін в ході засідання Ради з прав людини заявив, що якісь сили збирають біологічний матеріал російських громадян .

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Підписуйтесь на нашу розсилку

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью