• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Денний охоплення аудиторії ВКонтакте в Москві і Санкт-Петербурзі обійшов показники Першого каналу

На сьогоднішній день активна аудиторія ВКонтакте становить 90 млн На сьогоднішній день активна аудиторія ВКонтакте становить 90 млн. Користувачів, які щодня надсилають один одному не менше 5 млрд. Повідомлень. За даними SimilarWeb, соціальна мережа займає 4-е місце серед всіх відвідуваних сайтів у світі.

Такими даними поділився директор з розвитку соціальної мережі ВКонтакте Олександр Круглов в рамках відкриття конференції РИФ + КІБ 2016 .

За даними TNS, ВКонтакте сьогодні - один з небагатьох проектів Рунета, популярність якого на робочому столі не знижується, незважаючи на масове перетікання аудиторії в мобайл. Сьогодні за обсягами Денна аудиторія використання платформа Android обійшла всі інші платформи.

Сьогодні за обсягами Денна аудиторія використання платформа Android обійшла всі інші платформи

Крім того, в IV кварталі 2015 року кількість реєстрацій в соціальній мережі з мобільних пристроїв, перевищило число реєстрацій з десктопів. Це знаменує собою принципово новий підхід до використання інтернету.

У наявності і дорослішання аудиторії соціальної мережі: сегмент користувачів віку 55+ за останні роки помітно зріс.

Що стосується підходів до використання пристроїв для доступу в соціальну мережу, то сьогодні молода аудиторія практично не здійснює доступ до соціальної мережі тільки за допомогою десктопів. Найчастіше молодь використовує мобільні пристрої. Якщо ж говорити про практику доступу до мережі ВКонтакте виключно зі смартфонів, то тут за віковими категоріями відсоток числа користувачів виявився приблизно однаковим для всіх вікових категорій.

Важливою віхою в розвитку ВКонтакте стало те, що в лютому 2016 року денної охоплення аудиторії соціальної мережі в Москві і Санкт-Петербурзі вперше обійшов аналогічний показник для Першого каналу.

Збільшилася і час взаємодії з медіа - сьогодні це розподіл виглядає так.

1 квітня 2016 року ВКонтакте представила глобальне оновлення своєї десктоп-версії. В ході оновлення був проведений глобальний редизайн всіх блоків ресурсу. Мета - зробити проект однаковим не всіх версіях, адже після регулярних і оновлень мобільних версій сайтів його десктопна версія дещо застаріла. Важливим нововведенням стала зміна інтерфейсу розділу діалогів і поява окремого настроюється блоку повідомлень.

Зміни інтерфейсу благотворно позначилися на рекламі: збільшився розмір рекламних оголошень: вони стали в 2 рази більше. Трохи змінилися пропорції - оголошення стали більш широкоформатними.

Трохи змінилися пропорції - оголошення стали більш широкоформатними

Згідно з первинними тестів, це підвищило кликабельность приблизно в 2 рази. Таким чином можна стверджувати, що ефективність соціальної мережі для рекламодавців значно виросла.

Завдяки появі нових функцій в мобільних і десктоп-версіях, ВКонтакте стає доступний таргетинг по геопозіціі - можливість показувати рекламу людям, які знаходяться в конкретному місці в певний час. Можливість відкриється всім рекламодавцям найближчим часом.

Ще один помітний запуск - це поява підкатегорій і невелика зміна категорій в таргетинг. Поява сили інтересів і використання даних з розділу «Товари».

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью