• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Де найбільші в світі хвилі (Назаре, Португалія)

А ви знали, що тут, в Португалії, зовсім недалеко від нас, є місце де встають 30-ти метрові хвилі і на них ставлять рекорди книги Гіннеса? Це містечко називається Назаре.

Назаре (порт
Назаре (порт. Nazaré; [nɐzɐ'ɾɛ]) - селище міського типу в Португалії, центр однойменного муніципалітету в складі округу Лейрія. Чисельність населення - 10,1 тис. Жителів (селище), 15,1 тис.мешканців (муніципалітет). Селище і муніципалітет входить в економіко-статистичний регіон Центральний регіон і субрегіон Оеште. За старим адміністративним поділом входив в провінцію Ештремадура.

Насправді Назаре - це звичайний рибальське селище. Головний рибальське селище країни. Тут навіть є музей рибалки. З інших визначних пам'яток це Квартал Сітіу з панорамою, Церква Богоматері, і інша нісенітниця. Нас же цікавить серфінг і саме цим і прославився цей селище в останні 5 років.

Нас же цікавить  серфінг  і саме цим і прославився цей селище в останні 5 років

Так, однією з головних визначних пам'яток міста на сьогоднішній день є хвилі і можливості для заняття серфінгом, існуючі завдяки каньйону Назарі ( «Canhão da Nazaré») - підводному геоморфологическому явищу, при якому утворюються гігантські хвилі. Мова йде про найбільший в Європі підводному ущелині, що простягнувся вздовж узбережжя майже на 170 км уздовж узбережжя і досягає в деяких місцях глибини до 5000 м.

Мова йде про найбільший в Європі підводному ущелині, що простягнувся вздовж узбережжя майже на 170 км уздовж узбережжя і досягає в деяких місцях глибини до 5000 м

У 2011 р гавайський серфер Гарретт Макнамара прославився на весь світ, коли підкорив найбільшу в світі хвилю на піщаному дні, що досягла 30 метрів, на пляжі Прайя-ду-Норте (Praia do Norte), отримав за це премію Billabong XXL Global BigWave Awards і побив світовий рекорд Книги Гінесса. Так само як і він, щорічно в Назаре з усього світу приїжджає велика кількість серферів, щоб покататися.

Так само як і він, щорічно в Назаре з усього світу приїжджає велика кількість серферів, щоб покататися

Тут на мисі розташований маяк, всередині якого зробили музей ім. Гаррета Васильовича МакНамарровского. Тут варто його дошка виробництва концерну Mercedes Benz, на якій і був поставлений цей рекорд книги Гіннеса. Можна також подивитися невеликий відеофільм про процес підготовки до рекорду. Вражає однако. Смілива людина.

[Nggallery id = 15]

Друзі, я не втомлююся вас запрошувати сюди в гості, щоб разом з вами поїздити і показати вам всю красу цього місця!
Дуже буду радий зустрічі.

Завжди Ваш
Станіслав Сушенков
школа Серфінгу SurfDiscovery

А ви знали, що тут, в Португалії, зовсім недалеко від нас, є місце де встають 30-ти метрові хвилі і на них ставлять рекорди книги Гіннеса?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью