• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Де скачати віруси для перевірки антивіруса? Архів з 20000 вірусами!

Комп'ютерні віруси - тема, яка ніколи не перестане бути актуальною. А якщо говорити конкретніше, то боротьба з ними і які програми захищають ваш комп'ютер найкраще.

Безумовно, деякі користувачі, які прочитають цю статтю впевнені в тому, що їх система надійна і захищена на всі сто відсотків. Це ті користувачі, які вважають, що найкращим антивірусом є "прямі" руки і ставлять захисні утиліти лише для того, щоб перевіряти зміни автозагрузок, реєстру та іншого. Саме для таких користувачів в більшій мірі і написана ця стаття.

Ви ніколи не задавали собі питання, звідки взагалі береться джерело попиту на антивірусні програми. Адже все ви чули про тести, в ході яких визначається, що один антивірус кращий за інший за такими-то і таким-то характеристикам.

Про віруси я розповідав в цьому відео:

Який антивірус краще? Думка IT ютуберов

Як же формуються всі ці тести? В ідеалі картинка така: в компанії фахівці написали різні віруси, які намагаються заразити різні версії операційних систем, на яких стоять різні антивіруси і умови при цьому теж різні. Після такого ось масштабного тестування підводяться підсумки і пишуться звіти. Погодьтеся, все логічно. І у кожного фахівця результати тестування можуть бути теж різними, так як у них зовсім інші умови тестування антивірусної програми.

Зараз в інтернеті є такі сайти, на яких можна скачати вірус, щоб перевірити власну систему на пошук вищесказаних. Упевнений, ви розумієте до чого це може привести.

Відразу давайте внесемо ясність. Всі ви мислите тверезо і самі господарі для своїх ПК. Тому, якщо після скачування такого вірусу з запропонованого мною сайту, у вас полетить вся система, фото, відео, паролі та інше, не варто в цьому звинувачувати мене. Ви качаєте вірус лише на СВІЙ страх і ризик. Використовуйте отриману інформацію правильно. Не давайте посилання на скачування друзям, дітям, вагітним жінкам і тваринам))). Не варто повністю бути впевненим у своїй системі, адже ви навіть не уявляєте, що криється в цих віруси. І взагалі, дана стаття задумана лише для ознайомлювальних цілей, а не для застосування отриманих знань на практиці.

Уже в далекому для нас 2013 році, "Касперський" створив свій перший тестовий вірус "Eicar". Його основним завданням було взяти контроль над системою, вивести на екран потрібну повідомлення, і знову віддати всю владу системі. Завантажити його можна за цим засланні . тут ви знайдете віруси для перевірки вашого ПК, там є віруси на будь-який колір і смак. Посилання для їх скачування знаходяться в стовпці "Domain" потрібно просто відкрити посилання в новому вікні. Ось ще один адреса з вірусами , Посилання на які в стовпці "Source".

Для скачування вірусів з цього сервісу , Може знадобитися реєстрація. Якщо посилання виділені зеленим кольором, значить там вірус є. Жовтий колір означає, що практично всі віруси з архіву видалили. Як ви вже зрозуміли, посилання, пофарбовані в червоний колір - без вірусів.


http://www.virusign.com - ще один сервіс, який повністю російською мовою.

Пройшовши за цим посиланням http://openmalware.org вам свідомо потрібно знати назву вірусу, щоб знайти його в базі даних. На сайті завантаження потрібна обов'язкова реєстрація для скачування.

Ну і наостанок архів з 20000 вірусами - скачати тут - пароль 111. Так там є дуже злобні тварюки і не всі антивіруси від них рятують!

Думаю, вам вистачить такої кількості вірусних баз. Не варто недооцінювати ці віруси і вважати, що вони тільки здатні злегка напружити ваш антивірус. Швидше за все там є такі шкідливі програми, які антивірус може навіть не помітити. Тому, повторюся, спершу тричі подумайте, перш ніж влаштовувати такі перевірки своєї антивірусної програми. Якщо ваш комп'ютер накриється, то відповідальність несете тільки ви! Всі віруси на цій сторінці представлені тільки в ознайомлювальних цілях!

Якщо ви все ж примудрилися підхопити заразу дивіться цей плейлист з видалення вірусів:

Видалити всі віруси з комп'ютера

Спасибі, що ви з нами і ніколи не заражаються!


Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью