• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Де можна купити готовий інтернет бізнес під ключ

 1. Де купити готовий інтернет бізнес під ключ
 2. Купуємо готовий бізнес під ключ в інтернеті
 3. Як купити або продати сайт на Telderi відео
 4. Дешево купити готовий сайт

Бути власником власного готового  інтернет бізнесу  , Напевно, хочуть дуже багато хто з нас, але почати його створювати з нуля вирішуються далеко не всі
Бути власником власного готового інтернет бізнесу , Напевно, хочуть дуже багато хто з нас, але почати його створювати з нуля вирішуються далеко не всі. Основні побоювання пов'язані з браком вільного часу на його створення, наповнення, розкручування і т.д. або з нестачею відповідних знань, умінь або належного досвіду.

Дійсно якщо з усього перерахованого у Вас чогось не вистачає, то можна легко спочатку непоганих дров наламати: і час втратити, і гроші, і результату не домогтися, та ще й будь-яку віру в кінцевий успіх остаточно втратити. Так ось: якщо мати власний готовий інтернет бізнес все-таки дуже хочеться, а зв'язуватися з турботами і проблемами при його створенні вкрай не хочеться, то є можливість даний етап і зовсім пропустити. Яким чином?

Де купити готовий інтернет бізнес під ключ

Так ось таким - купити готовий інтернет бізнес Так ось таким - купити готовий інтернет бізнес. Де купити готовий інтернет бізнес або сайт? Запитаєте Ви. Існує спеціальна біржа по реалізації готового бізнесу в мережі. На ній реалізуються зовсім різні проекти: від інтернет-магазинів до сайтів-поштовиків . У даній статті я детально Вам розповім про цю біржу і покажу наочно кілька цікавих пропозицій.

Купуємо готовий бізнес під ключ в інтернеті

Дана біржа називається, кожен день на ній розміщуються нові пропозиції з продажу бізнесу під ключ. Тільки не спокушайтеся, що Ви зможете купити хороший, якісний і розкручений ресурс за скромні гроші, якщо даний проект насправді приносить власнику хороший заробіток в мережі , То і коштувати він повинен, і буде великих грошей.

Основна маса пропозицій на біржі Telderi це сайти і блоги найрізноманітнішої тематики, але зустрічаються лоти і цікавіше:

Основна маса пропозицій на біржі Telderi це сайти і блоги найрізноманітнішої тематики, але зустрічаються лоти і цікавіше:

Ось одна пропозиція з продажу віртуального гіпер-маркету, на нього вже зробили одну ставку в 21 000 рублів. Але власник призначив бліц ціну в 63 тисячі рублів, і якщо Ви дасте йому призначену бліц ціну, то даний гіпер-маркет без жодних торгів дістанеться саме Вам. Звичайно до кожного лоту, виставленого на продаж існує докладний опис:

Звичайно до кожного лоту, виставленого на продаж існує докладний опис:

Ви бачите, що цього сайту більше десяти років, але його доходи 0 рублів. Швидше за все комерційна діяльність на ньому зараз не ведеться, а прибуток в ньому природно залежить від активності продажів. Відвідуваність даного проекту 100 чол. на добу. Значить після його покупки у Вас відразу з'являться потенційні покупці, і Ви зможете отримати перший прибуток.

ось наступний інтернет магазин прикрас, який також виставлений на продаж з поточною ціною 26 875 руб., і на нього поки немає ставок:

Тут вже є дохід - 12 тис. Рублів на місяць, з чистою прибутком 11 500 руб. у місяць:

а ось показники трафіку:

Даний сайт буде мати непогані перспективи подальшого просування за рахунок віку та репутації домену, потрібно лише вкласти трохи зусиль в його подальше просування і розкручування, але в будь-якому випадку це буде незрівнянно менше, ніж та розкрутка сайту з нуля. Ви завжди зможете знайти ні біржі Telderi який-небудь цікавий варіант для себе.

Як купити або продати сайт на Telderi відео

Як купити або продати сайт на Telderi відео

Дешево купити готовий сайт

Якщо в даний момент Ви не маєте якийсь значною сумою, а бажання купити готовий інтернет бізнес присутній, то раджу вам почати з покупки дешевого готового сайту або блогу. Подібних пропозицій на біржі більш, ніж достатньо, вибирайте відповідне саме Вам.

Якщо Ви купите дешевий готовий сайт і розкрутіть його до гарної відвідуваності та інших показників, то з часом зможете його перепродати набагато дорожче, тим самим врятувавши початковий капітал для покупки якісного готового інтернет бізнесу Якщо Ви купите дешевий готовий сайт і розкрутіть його до гарної відвідуваності та інших показників, то з часом зможете його перепродати набагато дорожче, тим самим врятувавши початковий капітал для покупки якісного готового інтернет бізнесу. Купити готовий інтернет бізнес не складає особливих труднощів.

Тільки не поспішайте і ретельно розглядайте всі пропоновані цікаві варіанти з продажу готового бізнесу або сайту. І на завершення рада: якщо Ви зберетеся дійсно купити готовий інтернет бізнес або сайт на біржі Telderi, то обов'язково вимагайте у продавців надання доступу до зазначеної статистикою, а на підтвердження доходу скріншоти, що підтверджують виплати доходу з сайту.

Вам також буде цікаво:

- Розкрутка бізнесу в мережі

- Торгівля бінарними опціонами

- Як викликати довіру покупців

"ОЦЕНИТЕ ЛАСКА прочитав статтю, АДЖЕ МИ НАМАГАЛИСЯ СПЕЦІАЛЬНО ДЛЯ ВАС"

Яким чином?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью