• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Де зберігати паролі?

Привіт, шановні читачі мого блогу

Привіт, шановні читачі мого блогу! У цій статті ми поговоримо про те, де зберігати паролі найкраще, а також поясню причини таких заходів інформаційної безпеки.

Справа в тому, що втратити пароль невмілому користувачеві набагато легше, ніж досвідченому, а це може привести до дуже сумних наслідків. Забувши пароль від пошти, ви втрачаєте не тільки цінну інформацію, але і контакти різних людей, які там зберігаються.

А ще, якщо зберігати свої дані в місцях для того не призначених, їх легко можуть вкрасти. Звичайно, стовідсоткового захисту ніколи і ніде не буде, але навіщо полегшувати отримання особистої інформації зловмисникам? Щоб бути у всеозброєнні, потрібно знати правила, які допоможуть забезпечити цілість і збереження для секретної інформації.

Правило № 1 - SMS. При реєстрації на сайті, стало дуже поширеним висилати коди активації, паролі, ключі на номер мобільного телефону.

Видаляйте СМС, де є будь-яка інформація, яка стосується вас.

Правило № 2 - Пошта. Не можна зберігати таку інформацію, як паролі, логіни, коди активації в інтернет - ящику. Вмілим зловмисникам не важко зламати e-mail і отримати доступ до всіх ваших даних. Якщо ви забуваєте паролі, в цьому випадки рекомендую програму KeePass .

Правило № 3 - Паролі. Вони повинні бути не тільки легко запам'ятовуються, але і досить важкими, щоб їх не зламали методом підбору. Помилкою буде створення паролів, які повторюють назву вашої вулиці, номер стільникового телефону, автомобіля, ім'я вашої дівчини (дружини) і т.д. Зловмисники будуть використовувати ці дані в першу чергу. Також не рекомендую використовувати в паролі дати вашого день народження, а також близьких вам людей.

На різних сайтах вказуйте різні паролі. Приклад: Fktyf @ 333 (Альона @ 333), Jkbdtmt @ тисячі дев'ятсот дев'яносто дев'ять (Олів'є @ 1999), можна написати ім'я улюбленого актора або персонажа

Приклад: Fktyf @ 333 (Альона @ 333), Jkbdtmt @ тисячі дев'ятсот дев'яносто дев'ять (Олів'є @ 1999), можна написати ім'я улюбленого актора або персонажа

Ще можу додати ще один приклад. Ви реєструйтеся на блозі useroff.com , Беремо дві перші літери us + ім'я вашої коханої дівчини + символи [email protected] (usЛюдміла @ 123).

Правило № 4 - Інтернет кафе. Після закінчення роботи на сайті, сидячи в інтернет-кафе, обов'язково натискайте кнопку «Вихід». Якщо ви забудете це зробити, вашим обліковим записом можуть скористатися абсолютно ВСЕ, як адміністратор кафе, так і просто сидять поруч користувачі, які зайшли на хвилинку.

Правило № 5 - Галочка - «Запам'ятати мене». Якщо ця функція включена, то при першому ж вході на який-небудь сайт, наприклад mail.ru, ваш пароль буде збережений в браузері. Включайте опцію «чужий комп'ютер», тоді вся інформація залишиться конфіденційною. В налаштуваннях браузера знайдіть функцію зберігання паролів і відключіть її. Завжди відмовляйтеся від збереження пароля.

Правило № 6 - Програми зберігання паролів. Ви, напевно, запитаєте: як же перевірена програма може «красти» паролі? Дуже просто: зловмисник викачує програму, виправляє код (вставляє функцію відправки інформації на його пошту) і викладає в інтернет. З цього часу вона виконує не тільки описані на офіційному сайті функції, а й «краде» паролі. Висновок: треба завантажувати з офіційного сайту.

Завантажуйте програми виключно з надійних джерел і перевіряйте їх на віруси.

Завантажуйте програми виключно з надійних джерел і перевіряйте їх на віруси

Правило № 7 - Ваші паролі повинні знати тільки ви і ніхто інший. Якщо у отриманому на пошту повідомленні, потрібно вказати пароль або будь-яку іншу конфіденційну інформацію, можете сміливо відправляти його в спам. Кожен сервер створює резервні копії даних, для цього в даних компаніях працюють системні адміністратори і веб-розробники.

Правило № 8 - Поставте пароль на персональний комп'ютер. Таким чином, ви захистите його від несанкціонованого доступу.

Правило № 9 - Не зберігайте всі паролі на одному листочку або в блокноті. Такі дрібниці легко втратити, вони легко можуть попастися на очі чужим людям. Тоді нарікайте на себе.

Правило № 11 - Не зберігайте паролі на комп'ютері в одному документі. При бажанні, зловмисники можуть отримати текстовий файл. Тренуйте пам'ять, адже голова - найкраще місце, де можна зберігати паролі.

Ось такі ось нехитрі поради допоможуть вам зберегти особисту інформацію. Удачі вам і до швидких зустрічей!

Звичайно, стовідсоткового захисту ніколи і ніде не буде, але навіщо полегшувати отримання особистої інформації зловмисникам?
Ви, напевно, запитаєте: як же перевірена програма може «красти» паролі?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью