• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Де скачати і як встановити Firefox на комп'ютер

 1. Де завантажити Firefox
 2. Як встановити Firefox

Mozilla Firefox - черговий безкоштовний веб-браузер зі списку топ 5 кращих браузерів світу. Швидкий і багатофункціональний Firefox забезпечить вам зручний перегляд всіляких сторінок в інтернеті. Переваг у Mozilla Firefox дуже багато, відзначу лише основні: відмінна безпеку, підтримка новітніх технологій, менеджер завантажень, автодоповнення адресного рядка, інструменти для веб-розробників, повноцінне масштабування, настроюється пошук, регулярні автообновления ... Для Firefox існує багато плагінів, які дозволять вам налаштувати браузер під себе і розширити без того відмінний функціонал. Якщо ви ще не користувалися цим браузером, то однозначно рекомендую встановити і оцінити роботу Mozilla Firefox. У цій статті ви знайдете докладну інструкцію про те, як завантажити і встановити Firefox собі на комп'ютер.

Де завантажити Firefox

Найсвіжішу версію браузера завжди можна скачати з офіційного сайту розробників. Для завантаження перейдіть за посиланням: https://www.mozilla.org/ru/firefox/new/ . Натисніть велику зелену кнопку «Завантажити безкоштовно» у вікні.

Установник Mozilla Firefox автоматично захитається на комп'ютер Установник Mozilla Firefox автоматично захитається на комп'ютер. Якщо ваш поточний браузер попросить вибрати місце збереження файлу, вкажіть «Робочий стіл» та натисніть «Зберегти».

Як встановити Firefox

Запустіть завантажений установник програми з робочого столу або менеджера завантажень поточного браузера. Назва установника в даний час: Firefox Setup Stub 34.0.5.exe. Відкриється вікно «Установка Firefox», натисніть в ньому кнопку «Налаштування».

Залиште всі настройки за замовчуванням, крім 3-х останніх. Приберіть галочку навпроти «Надіслати інформацію про цю установці в Mozilla». Не забирайте галку біля «Встановити службу фонового оновлення Firefox», якщо хочете, щоб ваш браузер постійно оновлювався автоматично. Також можете не прибирати галку біля «Зробити Firefox браузером за замовчуванням», якщо плануєте використовувати Firefox як основний веб-браузер. Натисніть кнопку «Встановити».

Натисніть кнопку «Встановити»

Зачекайте поки установник Mozilla Firefox завантажить необхідні файли і встановить браузер на ваш комп'ютер.

Якщо з'явиться вікно «Майстер імпорту», ​​виберіть «Не імпортувати нічого» і натисніть «Далі».

Якщо з'явиться вікно «Майстер імпорту», ​​виберіть «Не імпортувати нічого» і натисніть «Далі»

Натисніть кнопку «Готово» в останньому вікні, Firefox запуститься на вашому комп'ютері. На Робочому столі і в меню Пуск з'являться ярлики для швидкого запуску Firefox в будь-який час. На цьому все, комфортного вам серфінгу в інтернеті з браузером Firefox!

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью