• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Де знаходиться автозавантаження в Windows 10

 1. Контроль автозапуску програм в Windows
 2. Як зайти в автозавантаження Windows 10
 3. Автозавантаження Windows 10 (версія вище 1803 / Травень 2018)
 4. Папка автозавантаження в Windows 10
 5. Папка з автозавантаженням для конкретного користувача
 6. Папка з автозавантаженням для всіх користувачів системи
 7. Чому важливо знати де знаходиться автозавантаження в Windows 10

Всім привіт! Сьогодні ми розберемо з вами дуже важливу тему - управління автозавантаженням в Windows. На жаль у більшості користувачів не виходить відповісти на найпростіше запитання: де знаходиться автозавантаження в Windows 10? Це не тому що знань недостатньо, виною всьому зміна звичного розташування, яке залишалося незмінно багато років поспіль (якщо не десятиліть).

Це не тому що знань недостатньо, виною всьому зміна звичного розташування, яке залишалося незмінно багато років поспіль (якщо не десятиліть)

Так чому ж так важлива автозавантаження в Windows? - При довгостроковому використанні комп'ютера ви напевно встановлюєте безліч різних додатків, якими користуєтеся досить рідко ... а деякі з них завзято стартують разом з запуском операційної системи і можуть значно знизити продуктивність вашого комп'ютера. У цьому посібнику я опишу способи управління автозавантаженням (наприклад виключення програми з автозапуску) або як додати в список автозапуску свій додаток.

Контроль автозапуску програм в Windows

Якщо ми говоримо про автозавантаження, то слід розрізняти кілька її видів. Існує, так би мовити вбудована можливість застосування запускатися самому, а є призначені для користувача (звичайні ярлички в папці з автозавантаженням). Отже якщо ви хочете додати або прибрати додаток з автозапуску, потрібно перевірити цю можливість в двох місцях (але використовувати тільки один з варіантів)

Як зайти в автозавантаження Windows 10

Як це відбувалося в Windows 7? - ми набирали у вікні «Виконати» команду msconfig і нам залишалося тільки перейти на вкладку «Автозавантаження». У випадку з Windows 10 вас чекає обломінго - вкладка на місці, а функціонал переїхав в інше місце ... тепер управління автозавантаженням знаходиться в диспетчері завдань (що цілком логічно)

У Windows 10 або Windows 8.1 для відключення або управління автозавантаженням необхідно відкрити «Диспетчер завдань» і перейти на вкладку «Автозавантаження». Тут ви можете переглянути список програм і змінювати налаштування автозапуску програм клікнувши по ній правою кнопкою миші.

Не так давно в замітці про способи дізнатися модель материнської плати я згадав можливість визначити модельку використовуючи командний рядок. У випадку з автозавантаженням все аналогічно - за допомогою командного рядка можна простежити хто і звідки подгружается при старті операційної системи (дуже корисна інформація на самом деле)

Для цього відкрийте командний рядок (якщо не знаєте як - то прочитайте 10 способів відкрити командний рядок в Windows 10 ). Введіть wmic і натисніть Enter. Потім введіть команди startup і натисніть ще раз Enter.

Потім введіть команди startup і натисніть ще раз Enter

Відобразиться докладна інформація зі списком програм, які автоматично запускаються при включенні комп'ютера і завантаження Windows.

Автозавантаження Windows 10 (версія вище 1803 / Травень 2018)

Якщо ви вже оновилися до Windows 10 Spring Creator Updates v1803 ... то можете використовувати ще один інструмент системи для управління автозавантаженням програм. Відкрийте меню «Пуск» і перейдіть в «Налаштування». Нас цікавить пункт «Додатки»> «Автозавантаження». З правого боку ви знайдете додатки, які запускаються при вході в систему. Навпроти кожного з них присутній переключалка, яка і відповідає за старт програми разом з комп'ютером.

Дуже зручні підказки системи, які допомагаю визначити причину повільного запуску Windows (якщо у вас присутні додатки з високим впливом на завантаження - обов'язково перевірте їх, чи дійсно вони вам потрібні)

Папка автозавантаження в Windows 10

У Windows 10 можна задати параметри автозапуску як для комп'ютера цілком (наприклад запуск антивіруса у всіх користувачів) або ж старт програми у конкретного користувача (наприклад, я хочу щоб у мене при запуску запускався Google Chrome - а інші користувачі цього комп'ютера такого бажання не мають) . Виходячи з ваших завдань виберіть найбільш підходящий варіант для вас.

Папка з автозавантаженням для конкретного користувача

Папка з автозавантаженням конкретного користувача в Windows 10/8 знаходиться за адресою (де Імя_пользователя необхідно поміняти на свої)

C: \ Users \ Імя_пользователя \ AppData \ Roaming \ Microsoft \ Windows \ Start Menu \ Programs \ Startup

Для швидкого відкриття папки відкрийте «Пуск»> «Виконати», введіть команду shell: startup і натисніть Enter на клавіатурі - відкриється необхідна папка.

Команду shell: startup можна вводити прямо в вікно провідника Windows - натиснете Enter і потрапите в потрібну вам папку

Папка з автозавантаженням для всіх користувачів системи

Папка з автозапуском для всіх користувачів Windows 10 знаходиться за адресою:

C: \ ProgramData \ Microsoft \ Windows \ Start Menu \ Programs \ StartUp

У меню «Пуск» відкрийте «Виконати» і введіть команду shell: common startup і натисніть ОК. Таким чином ви перейдете в потрібну вам папку. Залишиться тільки перенести туди ярлики програм, які необхідно запускати при включенні комп'ютера.

Команду shell: common startup можна вводити прямо в вікно провідника Windows - натиснете Enter і потрапите в потрібну вам папку

Чому важливо знати де знаходиться автозавантаження в Windows 10

Ніхто не застрахований від різних шкідливих програм, тому автозавантаження потрібна не тільки в разі якщо ваш комп'ютер гальмує ... це буде корисно, якщо з запуском комп'ютера запускається сайт казино або іншою рекламою. Звичайно, буває що такі шкідники ховаються досить добре і без ретельного аналізу нам просто не обійтися - але це окрема тема, гідна окремої статті.

На жаль у більшості користувачів не виходить відповісти на найпростіше запитання: де знаходиться автозавантаження в Windows 10?
Так чому ж так важлива автозавантаження в Windows?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью