• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Day One: Ваш особистий щоденник

Розробник:  Bloom Built  Версія: 1

Розробник: Bloom Built
Версія: 1.9.5
Вартість: $ 9.99 [ Mac App Store ]

Те, що зараз називається модним словом «блогінг», насправді є ні чим іншим, як веденням власного щоденника. У сучасному Інтернеті щоденник із засобу вираження своїх найпотаємніших думок, засоби осмислення своєї сутності перетворився на засіб спілкування з багатьма іншими людьми, майданчик для висловлення своєї точки зору на ту чи іншу проблему.

Але внутрішній світ людини нікуди не подівся і як і раніше зберігається потреба «розмови з собою». Поряд з додатками і сервісами для створення і роботи з онлайн-блогами, існує цілий ряд програм для ведення приватних щоденників, що володіють досить цікавими можливостями. Одна з таких програм - Day One від компанії-розробника Bloom Built.

Day One виділяється простим інтерфейсом і елегантним дизайном. Важко не відчути деяку схожість з інтерфейсом програм для iPad, але це можна записати в актив програми.

Вікно додатка представляє одне велике поле для написання тексту, лише з лівого боку розташувалася вузька вертикальна панель інструментів, подібно до того, як це організовано в популярному додатку Tweetie. Вгорі основного вікна в спеціальному полі подано улюблені цитати, поради із користування послугою, а також пропозиції поставити хороший рейтинг Day One в Mac App Store. Кольори фону цього поля і самого тексту цитат підібрані таким чином, щоб не кидатися в очі і відволікати від роботи з щоденником. Для тих же, хто вважатиме зайвим присутність цитатника на сторінках щоденника, передбачено наявність спеціальної кнопки, яка відключає його відображення.

Вгорі вікна нового запису щоденника відображається поточна дата і час запису. За допомогою блоку з трьох кнопок, відображених тим же непомітним кольором, що і цитатник, можна відкоригувати час створення запису, зовсім видалити її або виділити серед інших записів. Виділення дозволить отримати швидкий доступ до тих чи інших записів, використовуючи аналогічну кнопку в вигляді зірочки на панелі інструментів.

Панель інструментів має всього чотири кнопки.

New - дозволяє створити новий запис в щоденнику.

Days - надає доступ до календаря повідомлень, дозволяючи швидко вибрати записи за певний день, місяць або рік.

Якщо в один день написали декілька повідомлень, то вони шикуються в зворотному хронологічному порядку відповідно до часу їх створення. Щоб відредагувати повідомлення зі списку натискаємо на олівець, для виділення - на зірочку.

Starred - виводить список записів, відзначених зірочкою.

Reminders - система оповещателей-напоминалок.

Після запуску програми можна поселити його в менюбаре у вигляді значка. Це не тільки дозволить по правому кліку миші швидко отримувати доступ до додатка або до його налаштувань, але також і робити нові записи в щоденнику, навіть не відкриваючи основного вікна програми.

Працювати з Day One не тільки на Маке, перебуваючи вдома або, скажімо, на роботі. Існує аналогічний додаток і для iOS, причому програми можуть синхронізуватися між собою, використовуючи Dropbox, SugarSync або інші подібні інтернет-сервіси. Щоб організувати синхронізацію, досить перенести файл з даними в папку, яка використовується для синхронізації з тим чи іншим сервісом і вказати новий шлях до цього файлу в меню налаштувань.

Щоб організувати синхронізацію, досить перенести файл з даними в папку, яка використовується для синхронізації з тим чи іншим сервісом і вказати новий шлях до цього файлу в меню налаштувань

Я вважаю, що при величезній популярності блогів, додатки для ведення приватних щоденників все одно затребувані. Думка, написана в Твіттері, ЖЖ або Фейсбуці в будь-якому випадку грає на публіку, спотворює думки і відчуття. Основні ж переваги приватного щоденника полягають у відсутності впливу ззовні, достовірності змісту і можливості самоаналізу і постановки вірних цілей за допомогою вивчення записів.

Закінчуючи філософствувати, підкреслю, що Day One зручний, простий і красивий. На даний момент додаток володіє, мабуть, лише одним недоліком, що полягає у відсутності парольного захисту записів в Мак-версії Day One. Даний недолік розробники обіцяють виправити в найближчих оновленнях, які, до слова сказати, виходять регулярно. Day One можна купити тільки в Mac App Store за 10 доларів.

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью