• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Cureit - завантажити безкоштовно лікує утиліту Курейт від Dr.Web

 1. Dr.Web CureIt абсолютно безкоштовний!

CureIt - це потужна безкоштовна антивірусна утиліта, заснована на продукті вітчизняної компанії Доктор Веб. Він вилікує Ваш комп'ютер навіть від найважчих вірусів в самі котроткіе терміни. Остання версія Курейт безкоштовна, вона не вимагає установки і оновлень, а сканує і лікує систему відразу після скачування і відкриття програми.

За допомогою DrWeb Curelt Ви зможете позбутися від троянів, кейлогерів, мережевих черв'яків, прихованих вірусів, рекламних програм і хакерського ПЗ, а також зможете прибрати вікно, що блокує windows (вінлок).

Також використовуючи дану антивірусну утиліту Ви можете перевірити BIOS на наявність шкідливого коду, чого не може зробити жоден інший антивирусник.

Доктор Веб Курейт скачати безкоштовно останню версію. Лікує утиліту ви можете завантажити російською мовою з офіційного сайту Doctor Web. Ліцензійна версія Доктор Веб Курейт надається безкоштовно.

Dr.Web CureIt абсолютно безкоштовний!

Але у цієї безкоштовності є кілька особливостей.

 • 1. Програма не надає постійний захист комп'ютера, а всього лише одноразово сканує систему і видаляє віруси.
 • 2. У антивирусник не входить модуль оновлення. Тому, щоб отримати нову базу сигнатур, доведеться заново завантажити нову версію Web cureit з сайту.
 • 3. З Вашого комп'ютера буде автоматично відправлятися статистика використання, і інформація про всіх знайдених загрози.
 • 4. Доктор Курі Іт працює без установки! Вам не доведеться займати місце на диску для установки нового антивірусного ПО.

Вам не доведеться займати місце на диску для установки нового антивірусного ПО

Від себе скажу: варто на моєму ноутбуці антивірус Касперського, але так як він споживає занадто багато комп'ютерних ресурсів - мені довелося його призупинити ненадовго. І через деякий час я виявив на своєму комп'ютері вінлок! Мій робочий стіл був заблокований. Спробувавши включити касперского я виявив, що злісний вірус заблокував його і не дав йому включитися. Тоді я зайшов в інтернет, скачав cureit, запустив - і о диво! Маленька антивірусна програма спритно просканувала всю систему і знайшла той самий злощасний вірус, який паралізував мою роботу і роботу касперского. З тих пір я завжди тримаю на флешці і на борту свого ноутбука маленький безкоштовний антивірус Doctor Web CureIt - про всяк випадок, так би мовити.


Після сканування Курейтом рекомендуємо Вам встановити постійний антивірус - наприклад, Panda (за посиланням). Він дуже швидкий, легкий, і ефективний проти різного виду загроз.

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью