• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Чудова десятка: Огляд 10 безкоштовних фотостоков

 1. Dreamstime
 2. FreeImages
 3. Freerange
 4. morgueFile
 5. stockvault
 6. everystockphoto
 7. fotolia
 8. photogen
 9. Stocksnap
 10. Life of Pix
 11. -

370 185 перегл. 9

В інтернеті існує тисячі місць, де можна знайти і скачати сподобалися фотографію, ілюстрацію, іконки та ін., Але чи можна їх використовувати на своєму особистому сайті або, наприклад, для друку реклами вашої фірми без порушення авторських прав?

Можна, якщо це безкоштовні зображення і це обумовлено в ліцензії на використання. Безкоштовні зображення можуть бути тільки для некомерційне і для комерційного та некомерційного використання.

Зробимо огляд безкоштовних фотостоков (фотобанків), де можна знайти безкоштовні зображення в хорошій якості іразберемся чи можна використовувати дані фотографії.

Dreamstime

Dreamstime  - теж один з найпопулярніших і доступних серед дизайнерів фотостік Dreamstime - теж один з найпопулярніших і доступних серед дизайнерів фотостік. На цьому сайті є і умовно-безкоштовні (від 20 центів за 1 скачування) і абсолютно безкоштовні зображення. Безкоштовні (зараз їх близько 230 тис.) Можна знайти у відповідній секції (free section).

FreeImages

FreeImages вважається одним з лідерів серед безкоштовних фотостоков (free stock photo). На даний момент число зображень, публікування і на сайті наближається до 400 тис. В 26 категоріях. Ресурс дуже популярний серед веб-дизайнерів, ілюстраторів, поліграфічних дизайнерів. У зв'язку з цією популярністю використання фотографій з цього сайту досить часте, знайти унікальне фото складно. Можна завантажити свої фотографії, ілюстрації на сайт. Реєстрація для всіх безкоштовна. Є так само преміум версія, вона платна.

Freerange

головною фішкою  Freerange  є те, що цей фотостік дозволяє безкоштовно використовувати якісні зображення для комерційної та некомерційної цілей головною фішкою Freerange є те, що цей фотостік дозволяє безкоштовно використовувати якісні зображення для комерційної та некомерційної цілей. Акцент зроблений на якості, а не на кількості, тому цей фотостік не такий численний по клічество фотографій, як інші великі фотобанки.

Щоб мати доступ до пошуку та скачування фотографій у високому дозволу і високої якості, потрібно спочатку зареєструватися. Реєстрація безкоштовна. Всі зображення мають принаймні розмір 2400 x 1600 ПКС.

morgueFile

morgueFile  - публічний архів зображень morgueFile - публічний архів зображень. Настійно рекомендовано багатьма веб-дизайнерами. В основному фотографії високої роздільної здатності.

stockvault

stockvault  - це добірка фотографій досить хорошої якості і розміру stockvault - це добірка фотографій досить хорошої якості і розміру. Кількість зображень на даний момент більш 16 тис. Всі зображення тільки для некомерційного використання, за ліцензією Creative Commons attribution. Цей фотостік використовується в основному веб-дизайнерами.

everystockphoto

everystockphoto  - дуже потужний пошуковик безкоштовних зображень по фотостоках everystockphoto - дуже потужний пошуковик безкоштовних зображень по фотостоках. Для пошуку потрібно ввести ключове слово в рядок пошуку. У результатах пошуку можна бачити тип ліцензії для цього зображення, доступні розміри і дозволу. Для того, щоб завантажити фото, потрібно зареєструватися. Реєстрація безкоштовно.

fotolia

fotolia  один з найстаріших фотостоков в інтернеті fotolia один з найстаріших фотостоков в інтернеті. На даний момент в базі більше 14 млн. Зображень, ілюстрацій і відео. Стомость зображень починається з 14 центів. Але є і безкоштовна секція, яка дозволяє завантажувати 3 фотографії, ілюстрації в тиждень. В високій якості.

photogen

Нечисленний (близько 2 тис Нечисленний (близько 2 тис. Зображень) фотостік з безкоштовними зображення у високій якості. Для комерційного та некомерційного використання.

Stocksnap

StockSnap - крутий, постійно оновлюваний фотостік безкоштовних зображення у високій якості за ліцензією Creative Commons CC0 license (Даний тип ліцензії означає, що ви можете копіювати, змінювати, використовувати зображення як в особистих так і в комерційних цілях, додаткового дозволу не потрібно.) Щотижня додається сотні відмінних фотографій.

Life of Pix

даний фотостік проект агентства Leeroy, де розміщені фотографії, які вільно можна використовувати і для особистого і для комерційного застосування.

-

Автор: ТопОбзор

При використанні даної статті посилання на http://www.topobzor.com обов'язкова

схоже

Але чи можна їх використовувати на своєму особистому сайті або, наприклад, для друку реклами вашої фірми без порушення авторських прав?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью