• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

crypserv.exe - Що це таке?

 1. Ось так, ви зможете виправити помилки, пов'язані з crypserv.exe
 2. Інформація про фото crypserv.exe
 3. коментар користувача
 4. Кращі практики для виправлення проблем з crypserv
 5. crypserv сканер

Справжній файл crypserv.exe є одним з компонентів програмного забезпечення CrypKey Software Licensing System, розробленого CrypKey (Canada).

CrypServ - це абревіатура від Cryp Key Serv ice

Crypserv.exe - це виконуваний файл (програма) для Windows. Розширення імені файлу .exe - це абревіатура від англ. слова executable - здійсненний. Необхідно запускати виконувані файли від перевірених виробників програм, тому що виконувані файли можуть потенційно змінити налаштування комп'ютера або завдати шкоди вашому комп'ютеру. Безкоштовний форум з інформацією про файли може допомогти вам розібратися чи є crypserv.exe вірусом, трояном, програмою-шпигуном, рекламою, яку ви можете видалити, або файл належить системі Windows або додатком, якому можна довіряти.

Ось так, ви зможете виправити помилки, пов'язані з crypserv.exe

 1. використовуйте програму Настроювач Windows , Щоб знайти причину проблем, в тому числі і повільної роботи комп'ютера.
 2. Оновлення програму CrypKey License Service. Оновлення можна знайти на сайті виробника (посилання наведена нижче).
 3. У наступних пунктах надано опис роботи crypserv.exe.

Інформація про фото crypserv.exe

процес CrypKey License Service або CrypKey NT Service або Crypkey License належить програмі CrypKey Software Licensing System від CrypKey (Canada) (Www.crypkey.com) або Kenonic Controls (Www.kenonic.com).

Опис: Цей процес є частиною CrypKey Software Licensing System, яка є програмою для захисту від копіювання (по боротьбі з піратством), яка використовується певними постачальниками програмного забезпечення. Цей процес установливается разом з програмою, яка його використовує, і повинен працювати - якщо його відключити, то це вплине на нормальну роботу програмного забезпечення, яке його використовує.

Докладний аналіз: crypserv.exe не є важливим для Windows і часто викликає проблеми. Файл crypserv.exe знаходиться в папці C: \ Windows \ System32 або іноді в підпапках C: \ Windows. Відомі такі розміри файлу для Windows 10/8/7 / XP 122,880 байт (43% всіх випадків), 52,224 байт і ще 12 варіанта . Докладний аналіз: crypserv
Назва сервісу - Crypkey License.
У процесу немає видимого вікна. Це не файл Windows. Знаходиться в папці Windows, але це не файл ядра Windows. Тому технічний рейтинг надійності 54% небезпеки.

Рекомендуємо: Виявлення проблем, пов'язаних з crypserv.exe

Важливо: Деякі шкідливі програми маскують себе як crypserv.exe. Таким чином, ви повинні перевірити файл crypserv.exe на вашому ПК, щоб переконатися, що це загроза. Ми рекомендуємо Security Task Manager для перевірки безпеки вашого комп'ютера.


коментар користувача

Процес "crypserv.exe". Не знаю, звідки взявся. Але нагадує осебе під час "Безпечне видалення" флешки. Зупиняється (у мене) AnVir Task Manager (ом) Поки так живу.
Сергій crypserv.exe належить програмі CrypKey і відповідає за ліцензування ПО. Програма не так вже й важлива, але не потрібно її вивантажувати, якщо немає проблем. (додаткова інформація)
Ivan у Мене з'явився банер з порно рекламою - pornohub. Текст 35304111 на номер 5121 на DrWeb знайшов код 7783992 після цього комп заробив Я подивився Диспетчер завдань і виявив вищевказаний процес crypserv.exe ранньо у мене цього процесу не було - не знаю чи пов'язано одне з іншим ?!
Gera Теж з'явився невідомо від куда..Пока не завершено процес "crypserv.exe" .. не дає безпечне вилучення флешкі..напрягает ..
вед'ма Видаляйте його.Це програма-шпіон.Вероятно встановлена ким то з кола ваших знайомих, яка відстежує всі ваші дії на компьютере.Антівіруси на неї не реагіруют.Могла залишитися в процесах від таких програм як: KGB.
Vitol

Разом: Середня оцінка користувачів сайту про фото crypserv.exe: - на основі 8 голосів з 5 відгуками.

97 користувачів запитували про цей файл. Один користувач не поставив рейтинг (вказав "я не знаю"). Один користувач оцінив, як вважається за необхідне. 3 користувачів дали, як нейтрально. 3 користувачів дали, як здається небезпечним. Один користувач оцінив, як небезпечний (програма-шпигун, троян, реклама, вірус).

Кращі практики для виправлення проблем з crypserv

Акуратний і охайний комп'ютер - це головна вимога для уникнення проблем з crypserv. Для цього потрібно регулярна перевірка комп'ютера на віруси, очищення жорсткого диска, використовуючи cleanmgr і sfc / scannow , Видалення програм, які більше не потрібні, перевірка програм, які запускаються при старті Windows (використовуючи msconfig ) І активація Автоматичне оновлення Windows . Завжди пам'ятайте про створення періодичних бекапов, або в крайньому випадку про створення контрольних точок відновлення.

Якщо у вас актуальні проблеми, спробуйте згадати, що ви робили в останній час, або останню програму, яку ви встановлювали перед тим, як з'явилася вперше проблема. використовуйте команду resmon , Щоб визначити процес, який викликає проблеми. Навіть якщо у вас серйозні проблеми з комп'ютером, перш ніж встановлювати заново Windows, краще спробуйте відновити цілісність установки ОС або для Windows 8 і пізніших версій Windows виконати команду DISM.exe / Online / Cleanup-image / Restorehealth . Це дозволить відновити операційну систему без втрати даних.

Наступні програми можуть вам допомогти для аналізу процесу crypserv.exe на вашому комп'ютері: Security Task Manager відображає всі запущені завдання Windows, включаючи вбудовані приховані процеси, такі як моніторинг клавіатури і браузера або записів автозавантаження. Унікальна оцінка ризиків безпеки вказує на ймовірність процесу бути потенційно небезпечним - шпигунською програмою, вірусом або трояном. Malwarebytes Anti-Malware визначає і видаляє непрацюючі програми-шпигуни, рекламне ПО, трояни, кейлоггери, шкідливі програми і трекери з вашого жорсткого диска.

crypserv сканер

Security Task Manager показує всі запущені сервіси Windows, включаючи впроваджені приховані програми (наприклад, моніторинг клавіатури або браузера, авто вхід). Унікальний рейтинг надійності вказує на ймовірність того, що процес потенційно може бути шкідливою програмою-шпигуном, кілоггерів або трояном.

Безкоштовний aнтівірус знаходить і видаляє неактивні програми-шпигуни, рекламу, трояни, кейлоггери, шкідливі і стежать програми з вашого жорсткого диска. Ідеальне доповнення до Security Task Manager.

SpeedUpMyPC безкоштовне сканування, очищення, відновлення та оптимізація вашої системи.

Exe ранньо у мене цього процесу не було - не знаю чи пов'язано одне з іншим ?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью