• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Чорний екран при завантаженні Windows 7

 1. перше рішення
 2. Перевстановлення драйверів відеоадаптера
 3. Виправлення реєстру
 4. Використовуємо утиліту AVZ
 5. Відновлення системи на більш ранню дату
 6. Скануємо систему на наявність вірусів

На щастя для більшості користувачів, з проблемою, яку я хочу описати сьогодні, стикаються лише одиниці

На щастя для більшості користувачів, з проблемою, яку я хочу описати сьогодні, стикаються лише одиниці. Йдеться про так званий чорний екран, коли при завантаженні комп'ютера зображення залишається чорним і ви при цьому нічого зробити не можете.

Найголовніше при цьому - не впадати в паніку, як роблять деякі особи, тому що дану неполадку в 99% випадків можна виправити і зробити це зовсім не так складно, як вам може здатися. Слідуйте моїм простим радам і, будемо сподіватися, у вас все вийде.

перше рішення

Почну я найпростішого і логічного висновку - перезавантаження комп'ютера. Так, як не дивно, але саме ця вкрай проста операція часто допомагає виправити більшість помилок.

Якщо не допомогло, то спробуйте після завантаження системи натиснути на ALT + CTRL + DELETE або ж CTRL + SHIFT + ESC. Тим самим ви зможете викликати диспетчер пристроїв . У ньому виконайте «Файл» - «Нова задача» - explorer.exe. Якщо після цього буде запущений робочий стіл, значить, проблема софтовая, яку необхідно спробувати вирішити. Поки ж доведеться використовувати ПК тільки таким чином.

Перевстановлення драйверів відеоадаптера

Скажу відразу, що перевстановлення драйверів для відеокарти можлива тільки в тому випадку, якщо сама операційна система завантажується і крім чорного екрану у вас є можливість користуватися нею.

Теоретично, проблема з драйверами може мати місце (вони застаріли і просто повноцінно не функціонують), тому зайдіть на офіційний сайт виробника вашої відеокарти і скачайте останні драйвера для пристрою, після чого запустіть файл і дотримуйтесь інструкції.

Оновити драйвера ви можете і іншим способом . Для цього треба зайти в диспетчер задач ( «Комп'ютер» - «Властивості» - «Диспетчер пристроїв»), знайдіть свій відеоадаптер, наведіть на нього курсор миші, натисніть на праву кнопку і виберіть "Оновити драйвери». Потім коректний системі.

Потім коректний системі

Виправлення реєстру

Наступний можливий варіант - проблеми в роботі реєстру, в результаті чого необхідно буде виправити деякі файли. Зробити це не так складно, як здається.

Отже, завантажуємо комп'ютер і бачимо чорний екран. Знову запускаємо диспетчер задач і вводимо explorer.exe в пункт «Нова задача». Таким чином робочий стіл з'явився перед вашими очима. Чудово.

Тепер необхідно запустити редактор реєстру. Для цього натисніть на кнопку «Пуск» і в графі «Знайти програми та файли» введіть слово regedit.

Для цього натисніть на кнопку «Пуск» і в графі «Знайти програми та файли» введіть слово regedit

Потім натисніть Enter і станеться запуск редактора. Необхідно пройти за наступним шляхом: HKEY_LOCAL_MACHINE \ SOFTWARE \ Microsoft \ Windows NT \ CurrentVersion \ Winlogon. Тут ви побачите назви параметрів. Знайдіть серед них параметр під назвою Shell. Його значення має бути таким: explorer.exe.

exe

Якщо слово explorer.exe вже прописано, рекомендується його прописати заново, тому що вірус, який напевно є причиною проблеми, міг прописати частина букв російською мовою, в результаті чого explorer.exe не запускається під час запуску ПК.

Використовуємо утиліту AVZ

А зараз я розповім про один з найпростіших і в той же час дієвих способів, який вам напевно допоможе впоратися з труднощами.

Існує така утиліта під назвою AVZ. Не можна сказати, що б з вірусами вона відмінно боролася, зате з різними SpyWare, AdWare, BackDoor, Dialer і іншими троянами справляється прекрасно. А ще вона має масу різних додаткових властивостей, які можуть вам знадобитися в будь-яку хвилину.

Вам необхідно скачати AVZ з офіційного сайту і запустити.

Вам необхідно скачати AVZ з офіційного сайту і запустити

Виберіть «Файл» - «Відновлення системи».

Виберіть «Файл» - «Відновлення системи»

Потім поставте галку поруч з пунктом «Відновлення ключа запуску Explorer», після чого натисніть на кнопку «Виконати зазначені операції». Все, більше від вас нічого не потрібно.

Все, більше від вас нічого не потрібно

Відновлення системи на більш ранню дату

Для того, що б відновити систему, рекомендується увійти в безпечний режим. Робиться це просто: при завантаженні операційної системи вам необхідно натиснути на клавішу F8 (в інших випадках можуть використовуватися інші варіанти, про що я вже писав в одній з ранніх статей ). Якщо у вас встановлена ​​одна операційна система, то відразу почнеться завантаження, якщо ж кілька, то вам буде наданий вибір для запуску потрібної осі.

Перед вами з'явиться вибір додаткових варіантів, як у мене на скріншоті . Виберіть «Безпечний режим» і натисніть Enter.

Коли операційна система завантажиться, зайдіть в «Пуск», виберіть пункт «Відновлення системи» і натисніть кнопку «Далі». потім виберіть точку відновлення , На дату створення якої ваша система нормально функціонувала і натисніть «Готово».

Скануємо систему на наявність вірусів

Так, саме віруси і трояни можуть стати головною причиною неполадок, тому не забуваємо просканувати свою систему на предмет шкідливих файлів, як я розповідав буквально вчора .

*****

Будь-які питання, пов'язані з даною проблемою, ви можете задавати за допомогою коментарів.

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью