• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Concordance 3.3 - Аналіз тексту, термінологія, статистика

Concordance - гнучка система для аналізу текстів, яка дозволяє отримати детальну інформацію про електронні текстах і виробляти глибокий і всебічний аналіз текстів на інших мовах.

Сайт розробника: http://www.concordancesoftware.co.uk

Умови розповсюдження: Платна

Посилання на скачування: завантажити Сoncordance

Скріншот вікна програми:

Скріншот вікна програми:

Детальний опис:

За допомогою Concordance можна підрахувати кількість слів і частотність для списку слів. Даний інструмент широко застосовується при аналізі текстових даних, в науках, пов'язаних з мовами, лінгвістиці, для добування інформації, лексикографії, перекладі, а також в ряді інших комерційних областей і наукових дисциплін.

Concordance може швидко побудувати відповідності із зазначенням контексту для кожного з слів, виконати обробку текстів практично будь-яких розмірів. За допомогою Concordance можна одночасно переглядати повний список слів, знайдені відповідності і вихідний текст, а також переглядати оригінальний текст, просто натиснувши на будь-який з слів, після чого будуть показані всі появи даного слова в контексті. Можливий аналіз текстів з будь-яких інших програм Windows за допомогою використання буфера обміну, або завданням набору вхідних файлів.

Concordance реалізує пошук веб-відповідностей, конвертуючи після цього результат аналізу в HTML файли, пов'язані між собою. Наявність списку вибору і «чорного списку» дозволяє задати слова, які повинні бути включені або виключені з вашого аналізу. Concordance працює майже cо всіма мовами, що підтримуються системою Windows. Concordance дозволяє вибрати варіант сортування слів: пошук фраз, облік розстановки слів при пошуку, а також використовувати регулярні вирази для пошуку. Переглянути статистику по тексту можна за типом слів, процентним співвідношенням, кількістю символів і пропозицій. Повністю підтримується повноекранний попередній перегляд перед друком і друк з контролем розміру сторінок, полів, заголовків, нижніх колонтитулів і шрифтів. Concordance, мабуть, найбільш гнучке і потужне аналітичне програмне забезпечення для аналізу текстів.


Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью