• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Чому не працює Плей Маркет на Андроїд (не починається Google Play)

 1. З чим можуть бути пов'язані проблеми?
 2. перезавантаження смартфона
 3. Скидання налаштувань програми Play Market
 4. Видалення оновлень Play Market
 5. Робота з сервісами Google Play
 6. Робота з Google Services Framework
 7. Інші сервіси
 8. Видалення облікового запису Google і його відновлення
 9. Видалення програм, які блокують роботу Play Market
 10. Повний скидання налаштувань
 11. Інтернет-з'єднання і час

Операційна система Android аж ніяк не безгрішна. Багато смартфони на її базі час від часу видають найрізноманітніші помилки, нервуючи користувача. Мабуть, одна з найсерйозніших помилок пов'язана з Play Market. У деяких власників портативних гаджетів він раптово відмовляється функціонувати, хоча до цього прекрасно працював. Сьогоднішня стаття постарається допомогти вам у поверненні до життя Google Play.

З чим можуть бути пов'язані проблеми?

Необхідно розуміти, що сам по собі клієнт Play Market є звичайним додатком - це не частина операційної системи, як можуть подумати деякі люди. У зв'язку з цим ніхто не застрахований від того, що клієнт вийде з ладу. Причини цього можуть бути абсолютно різні.

Дана програма регулярно оновлюється. Якщо ж ви заборонили цей процес, то незабаром ваш клієнт застаріє. Почасти у деяких людей не працює Play Market саме з цієї причини. Хоча найчастіше спосіб оновити додаток все ж залишається, в результаті чого працездатність клієнта відновлюється досить швидко.

Але найчастіше проблеми викликані станом самої операційної системи. Якісь внутрішні процеси заважають працездатності Google Play, через що на екрані відображається повідомлення з номером помилки. Цікаво, що цей номер найчастіше нічого не говорить навіть досвідченому професіоналу, регулярно займається ремонтом смартфонів. У будь-якому випадку ви зможете змусити Play Market працювати, якщо скористаєтеся нашим керівництвом.

перезавантаження смартфона

Насамперед перезавантажте пристрій. У багатьох випадках така проста дія вирішує проблему. Переходьте до наступних пунктів лише при відсутності видимих ​​змін після перезавантаження.

Скидання налаштувань програми Play Market

Як уже сказано вище, клієнт Google Play - це рядова додаток, яке передвстановлюють виробником девайса. Тому вам ніхто не заборонить скинути настройки клієнта, якщо той перестав працювати. Цей процес не відрізняється від скидання налаштувань будь-який інший програми. А саме вам необхідно зробити наступні дії:

Крок 1. Зайдіть в «Налаштування».

Зайдіть в «Налаштування»

Крок 2. Перейдіть в розділ «Додатки». Також він може мати назву «Менеджер програм».

Також він може мати назву «Менеджер програм»

Крок 3. Знайдіть в списку Play Маркет і натисніть на нього.

Знайдіть в списку Play Маркет і натисніть на нього

Крок 4. В відобразиться вікні налаштувань натисніть по черзі на кнопки «Стерти дані» і «Очистити кеш».

В відобразиться вікні налаштувань натисніть по черзі на кнопки «Стерти дані» і «Очистити кеш»

Зазвичай саме цей спосіб вирішує проблему. Але в деяких випадках не допомагає навіть він.

Видалення оновлень Play Market

Якщо у вас не відкривається Плей Маркет навіть після видалення всіх його налаштувань, то потрібно спробувати позбутися від усіх оновлень програми, повернувши її в первинний стан. Для цього вам потрібно потрапити в описане вище вікно налаштувань клієнта. У ньому слід натиснути на кнопку «Видалити оновлення».

Через деякий час операційна система усуне всі оновлення, які отримував клієнт Google Play. В результаті він стане точно таким же, яким ви його запускали відразу після покупки смартфона, коли ви тільки ввели дані від свого aккаунта Google.

Робота з сервісами Google Play

Функціонування Play Market і багатьох інших встановлених додатків безпосередньо залежить від стану програми «Сервіси Google Play». Її іконку ви не побачите в меню або на робочому столі. Однак цей скрипт буде працювати одночасно з включенням смартфона - саме вона займає досить великий обсяг оперативної пам'яті. Якщо у вас є проблеми не тільки з Play Market, але і з деякими іншими додатками, то можна спробувати очистити настройки «Сервісів Google Play». Для цього зробите такі дії, деяких з яких вже описувалися вище:

Крок 1. Зайдіть в «Налаштування».

Крок 2. Потрапте в розділ під назвою «Менеджер програм» або «Додатки».

Крок 3. Натисніть на програму під назвою «Сервіси Google Play».

Натисніть на програму під назвою «Сервіси Google Play»

Крок 4. Натисніть на кнопку «Очистити кеш».

Натисніть на кнопку «Очистити кеш»

Перевірте працездатність Play Market. Цілком можливо, що проблема вирішена.

Робота з Google Services Framework

Ще іноді проблеми з Play Market можуть виникати через нестабільну роботу окремого процесу Google Services Framework. Фактично його не можна вважати окремою програмою, але в «Диспетчері додатків» його знайти все ж можна. Отже, дерзайте:

Крок 1. Відвідайте «Налаштування».

Крок 2. Зайдіть в «Додатки» або «Менеджер програм», в залежності від моделі смартфона.

Крок 3. Перейдіть у вкладку «Все» і натисніть на Google Services Framework.

Перейдіть у вкладку «Все» і натисніть на Google Services Framework

Крок 4. Тут натисніть на кнопки «Стерти дані» і «Очистити кеш».

Тут натисніть на кнопки «Стерти дані» і «Очистити кеш»

От і все. Це цілком може допомогти, хоча ймовірність цього не дуже висока.

Інші сервіси

Під все тому ж «Диспетчері додатків» можна знайти і інші сервіси, від яких безпосередньо залежить робота Play Market. Якщо якийсь з цих сервісів відключений або нестабільно функціонує, то ви не зможете завантажити додаток, а часом і зовсім не потрапите в Google Play.

Зайдіть на сторінку з настройками сервісу «Акаунти Google», що знаходиться у вкладці «Все». Зверніть увагу, що Ви не вимкнули цей сервіс. Якщо це дійсно так, то натисніть кнопку «Включити».

Якщо це дійсно так, то натисніть кнопку «Включити»

Таким же чином перевірте «Диспетчер завантаження». Якщо він відключений, то натисніть на кнопку «Включити».

Якщо він відключений, то натисніть на кнопку «Включити»

Відключити якісь з цих сервісів могло шкідливий додаток, в народі зване вірусом. Ось чому ми рекомендуємо вам ознайомитися зі статтею, що розповідає про кращих антивирусах для Андроїд .

Видалення облікового запису Google і його відновлення

Якщо всі розглянуті вище способи не допомагають, то доведеться вживати більш серйозні заходи. Наприклад, можна спробувати видалити свій аккаунт Google, після чого створити його заново. У деяких випадках це дійсно допомагає.

Тут ми не будемо детально розписувати методи видалення і створення аккаунта. Ми вже писали про те, що потрібно для цього зробити. Просто перейдіть за наступними посиланнями:

Якщо ж і це не допомогло, то прямуємо далі.

Видалення програм, які блокують роботу Play Market

Існують особливі додатки, які начисто блокують функціонування Play Market. Якщо ви якусь із програм підозрюєте в цьому, то видаліть її. Зокрема, слід усунути або хоча б відключити Freedom. Ця програма дозволяє здійснювати внутрішньоігрові покупки безкоштовно, але натомість воно не дозволяє використовувати Google Play. Не забудьте перед видаленням програми натиснути в її меню на кнопку «Stop».

Але на видаленні Freedom все не закінчиться. Після цього вам доведеться налаштувати файл hosts. Для доступу до нього необхідно отримати root права . Якщо вони у вас є, то встановіть файловий менеджер, здатний забиратися глибоко в систему. Це може бути ES Провідник -менш страждає від реклами Root Browser . Далі запустіть файловий менеджер і перейдіть по шляху / system / etc /.

Далі запустіть файловий менеджер і перейдіть по шляху / system / etc /

Знайдіть файл hosts (він один з небагатьох, які не мають розширення) і натисніть на нього.

Знайдіть файл hosts (він один з небагатьох, які не мають розширення) і натисніть на нього

У випадку з Root Browser вам будуть запропоновані різні типи файлів. Виберіть «Текстовий документ».

Виберіть «Текстовий документ»

Виберіть програму, за допомогою якого ви будете редагувати цей файл. Це може бути абсолютно будь-який текстовий редактор. У нашому випадку вибір припав на «Документи».

У нашому випадку вибір припав на «Документи»

Залиште в файлі тільки ту сходинку, яку ви бачите на скріншоті. Якщо вона відсутня, то пропишіть її.

Якщо вона відсутня, то пропишіть її

Вийдіть і збережіть цей документ. Далі залишається лише перезавантажити гаджет.

Повний скидання налаштувань

Якщо і зазначені вище дії не допомогли, то доведеться робити повне скидання налаштувань . В нашій окремій статті присутній докладна інструкція, що описує всі ваші дії, необхідні для здійснення повного скидання.

Увага: так ви втратите всі призначені для користувача файли. Тому не зайвим буде створення резервної копії , Щоб потім повернути музику, фотографії, контакти і документи на смартфон.

Не допомагає цей спосіб тільки в зовсім неймовірних випадках. Якщо після покупки смартфона Play Market функціонував, то і зараз його працездатність буде повернута.

Інтернет-з'єднання і час

Наостанок згадаємо ще пару причин, чому не запускається Плей Маркет на Андроїд. Перша полягає в, як би це не банально звучало, відсутності інтернет-з'єднання. Перевірте ваш мобільний баланс. Також зайдіть в інтернет-браузер, щоб перевірити, завантажує він різні сайти. Також ви можете підключитися до мережі Wi-Fi, зазвичай з її допомогою Play Market працює завжди.

Іншою причиною неполадок з Google Play є неправильно налаштоване час. Обов'язково виставте свій часовий пояс, інакше Play Market буде на це скаржитися. Також ви можете поставити галочку навпроти пунктів «Часовий пояс мережі» та «Дата і час мережі», в такому випадку настройки будуть проводитися автоматично.

З чим можуть бути пов'язані проблеми?
З чим можуть бути пов'язані проблеми?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью