• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Чому не встановлюється Windows 7. Основні причини - Гомельський інтернет магазин Скайлайн - Купити в Гомелі

До цього ви встановлювали Windows на комп'ютер, на ноутбук, і все проходило без проблем

До цього ви встановлювали Windows на комп'ютер, на ноутбук, і все проходило без проблем. Але от невдача, установка навіть не починається, або під кінець установки з'являється помилка. Із за чого ж виникають подібні ситуації?

Почнемо з того, що на сьогодні, найпоширенішими способами установки операційної системи є установка з DVD-дисків і з USB-накопичувача (флешки).

Причина перша. Невірна настройка джерела завантаження. Змінюється або в BIOS, або натисканням клавіші (F8, F10, F 12, на ноутбуці з натиснутою Fn) при завантаженні комп'ютера, для вибору джерела одноразової завантаження.

Причина друга. Неправильний запис диска CD / DVD або флешки. Якщо на диск образ системи записується як правило через програму Nero, то для запису на флешку використовується утиліта Windows USB / DVD Download Tool.

Причина третя. Несправність комп'ютера. Цілком можливо, що установка видає помилку через старого DVD приводу, лазер якого вже не здатний вважати потрібну інформацію з диска. Всьому виною так само може бути і жорсткий диск, у якого від старості з'явилися биті сектора. Заодно спробуйте поміняти місцями кабелі SATA між приводом і жорстким диском. Оперативна пам'ять так само може викликати помилки при установці. Тому, необхідно перевірити ці комплектуючі за допомогою спеціальних утиліт, таких як Victoria і Memtest.

Причина четверта. Невірні налаштування BIOS за замовчуванням. Цілком можливо, що потрібно переключити в налаштуваннях AHCI на IDE mode, відключити застарілий Floppy disk.

Якщо нічого не допомогло, доведеться викликати фахівця. А можна купити новий системний блок , На якому вже буде встановлена ​​Windows 7/8/10.

Із за чого ж виникають подібні ситуації?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью