• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Чому планшет не бачить вай фай. Чому планшет не бачить Wi-Fi

 1. Чому планшет не підключається до бездротової мережі
 2. Що робити, якщо планшет бачить мережу і підключається, але зв'язок нестабільна
 3. Коли винувато ПО
 4. підводимо підсумки
 5. Слабкий сигнал
 6. Чому Android не бачить Wi-Fi мережу: Відео
 7. Рішення проблем на стороні роутера
 8. Проблема на стороні планшета
 9. Як налаштувати Wi-Fi на планшеті: Відео
 10. Як визначити, проблема в роутері або планшеті?

Після придбання планшета ви, швидше за все, захочете скористатися бездротовим зв'язком. Найчастіше користувачі виявляються в ситуації, коли пристрій не бачить мережу або видає ряд помилок при підключенні. У цій статті ми розглянемо найпоширеніші проблеми, що виникають при виході в Інтернет, і шляхи їх вирішення.

Чому планшет не підключається до бездротової мережі

1. Введення неправильного пароля

Найпоширеніша причина збою роботи бездротового Інтернету на планшеті. Найчастіше виникає, якщо користувач змінив пароль, а Android пристрій до нього ні разу не підключався. Введіть Новий пароль і перевірте, підключається пристрій до Інтернету.

2. Віруси

Іноді причиною, по якій пристрій не вдалося підключитися до Інтернету, може бути вплив шкідливих програм . Щоб усунути цю проблему необхідно просканувати гаджет антивірусом.

3. Збій в енергомережі

Для недорогих роутерів характерна нестабільна робота . Скачки в напрузі можуть призвести до того, що планшет не бачить мережу. Для вирішення проблеми перезавантажте маршрутизатор, відключивши його від напруги на 2-3 хвилини. Потім знову включіть. Іноді перезавантаження необхідно зробити кілька разів.

4. Неправильний тип шифрування

Щоб перевірити тип шифрування, зайдіть в настройки роутера. Для цього в адресному рядку браузера введіть IP-адресу маршрутизатора. Ці дані можна подивитися на наклейці пристрою або в інструкції. У вкладці, виберіть пункт «Розширені настройки». Потім в розділі «Wi-Fi» натисніть «Налаштування безпеки». Щоб подивитися тип шифрування, зайдіть в меню «Мережева аутентифікація». Із запропонованих варіантів виберете WPA-PSK \ WPA2-PSK2 mixed. Перезавантажте роутер. 5. Неправильно виставлені настройки часу і дати

У деяких випадках планшет не підключається до бездротової мережі через невірні значень дати і часу. Після виправлення цих параметрів на правильні робота мережі відновитися.

6. Перевірка режиму МАС-фільтру

Ще однією причиною, по якій користувач на планшеті не бачить Wi-Fi, можуть бути зміни налаштувань фільтрації МАС-адрес. Щоб виключити цей варіант в параметрах роутера в розділі «Wi-Fi», зайдіть в пункт «МАС-фільтр». Перевірте, який режим обраний. Можливі такі значення:

 • Відключений - за замовчуванням, немає обмеження для МАС-адрес.
 • Вирішувати - доступ до бездротової мережі дозволений тільки тих пристроїв, МАС-адреси яких прописані на відповідній вкладці. Інших пристроїв доступ до Інтернет заборонений.

Забороняти - є список МАС-адрес, яким обмежений доступ до мережі Інтернет. Якщо роутер бачить заборонений МАС-адреса, то закриває для цього пристрою вихід в Wi-Fi.
Забороняти - є список МАС-адрес, яким обмежений доступ до мережі Інтернет Якщо в налаштуваннях роутера обрані режими «Вирішувати» або «Забороняти» перевірте, чи відкритий доступ МАС-адресою вашого пристрою до бездротової мережі. Або змініть режим на «Відключений». Після цих маніпуляцій перевірте, як гаджет підключається до мережі.

7. Діагностика каналів

Якщо планшет бачить мережу, але не підключається до неї, перевірте відповідність каналів. Ця проблема виникає, коли сигнали двох роутерів, які працюють на одному і тому ж каналі, перетинаються. Виникають перешкоди, що закривають доступ до бездротової мережі.

Подивіться на своєму планшеті, чи є поряд інші бездротові мережі. Якщо у ваших сусідів є Wi-Fi, то, можливо, ваші роутери працюють на одній частоті.

Щоб змінити канал в настройках роутера, зайдіть в розділі «Wi-Fi» на вкладку «Основні настройки». Знайдіть рядок «Канал», спробуйте вибрати інше значення.

Перезавантажте роутер.
Перезавантажте роутер Якщо в налаштуваннях позначений канал в режимі «Авто» (Auto), то роутер сам буде шукати доступний вільний канал і використовувати його. Тому в більшості випадків рекомендується використовувати саме цей режим.
8. Зміна версії Wi-Fi

Причиною, чому планшет не бачить бездротову мережу , Може бути те, що він не підтримує версію бездротового зв'язку, яка встановлена ​​в налаштуваннях маршрутизатора. На вкладці «Wi-Fi» зайдіть в «Основні настройки». У рядку «Бездротовий режим» проставте пункт 802.11b \ g \ mixed. В цьому режимі роутер забезпечує доступ до Інтернету для всіх типів пристроїв.
Причиною, чому планшет не бачить  бездротову мережу  , Може бути те, що він не підтримує версію бездротового зв'язку, яка встановлена ​​в налаштуваннях маршрутизатора

Що робити, якщо планшет бачить мережу і підключається, але зв'язок нестабільна

 • Спробуйте підключити пристрій до іншого роутера і перевірте, стійка зв'язок. Якщо зв'язок стабільна, то проблема в домашньому маршрутизаторі.
 • Якщо під час виходу в Інтернет на планшеті села зарядка, і він підключений до блоку живлення, перевірте зв'язок при вимкненому адаптері. Несправність блоку живлення може привести до проблем з бездротовим зв'язком.

Якщо нічого не допомогло дивимося це відео і повторюємо:

Якщо ви скористалися перерахованими вище радами, але пристрій як і раніше не бачить мережу, зверніться до фахівців. Можливо, необхідно перепрошити планшет або роутер.

Завдяки виросла швидкості, все більше планшетів оснащуються GSM або 3G-модулями, отримуючи можливість виходити в мережу завжди і всюди, а не тільки в зоні дії Wi-Fi . Однак з появою в планшетних комп'ютерах роз'ємів для SIM-карт виникла і досить типова проблема: планшет не бачить SIM-карти.

Коли винувато ПО

Програмне забезпечення гаджета теж може бути причиною відсутності інтернету. Наприклад, якщо після мережу раптово зникла, то, з високою часткою ймовірності, причиною послужила саме скачана програма. Спробуйте її просто видалити.

А іноді всьому виною буває неуважність користувача: випадково активували режим «У літаку» або «Без зв'язку». В такому випадку необхідно перевірити в настройках пристрою, що мобільні мережі включені і передача даних дозволена. Там же подивіться, не вказано чи пріоритет: в цьому випадку теж може не працювати мобільний інтернет , Незважаючи на визначилася картку.

Ще однією причиною може бути збій системної прошивки. В такому випадку, ймовірно, допоможе або, в більш важких випадках, хард-ресет (пам'ятаєте, що при повному скиданні призначених для користувача налаштувань буде втрачено вся інформація на планшеті, тому попередньо варто зробити резервну копію).


Поширена ситуація серед, коли пристрій бачить SIM-карту, але до мобільної мережі не вдалося підключитися. Найімовірніше, в настройках мобільних мереж виставлені параметри для рідних китайських операторів. Необхідно вказати там Вашого мобільного оператора або, якщо він відсутній в списку і не перебуває при пошуку, вручну виставити параметри APN і інші, необхідні для підключення (можна дізнатися на сайті оператора, в салоні зв'язку або зателефонувавши в техпідтримку).

підводимо підсумки

Отже, що робити, якщо планшет пише «немає SIM-карти»? Ось короткий алгоритм:

 • перевірити, чи не активовано режим «У літаку» або «Без зв'язку»;
 • якщо інтернет перестав працювати після установки нових додатків, видалити їх;
 • перевірити настройки мобільних мереж;
 • перевірити SIM-карту на іншому пристрої (планшеті або смартфоні);
 • якщо з картою все добре, перевірити роз'єм SIM-рідера за допомогою іншої SIM-карти (бажано іншого оператора) -, віднести планшет в сервісний центр для заміни слота і шлейфу;
 • якщо роз'єм працює і бачить карту іншого оператора, замінити свою SIM в салоні зв'язку;
 • якщо з новою картою мережа не з'являється, зробити хард-ресет або;
 • якщо все перераховане вище не допомогло - пряма дорога в сервіс.

Сподіваємося, що завдяки цим радам, вам більше не доведеться розгублено чухати потилицю при відключенні зв'язку і ви зможете в більшості випадків самостійно вирішити проблему.

Технології не стоять на місці. Мобільні пристрої , За допомогою яких можна легко і швидко вийти в інтернет, є невід'ємною частиною кожної сучасної людини. Але що таке планшет без Wi-Fi? Просто шматок пластика і металу. На жаль, досить часто трапляється, що планшет не бачить Wi-Fi. Далі ми розглянемо, чому це може відбуватися і як усунути подібні проблеми.

Для початку варто розуміти, що технологія Wi-Fi має різні стандарти і протоколи. Тобто на сьогоднішній день існує безліч різних версій Wi-Fi. Однак в побуті використовуються всього три стандарти:

 1. 802.11b - це найстаріший стандарт, який працює на частоті 2,4 Ггц і має максимальну пропускну здатність до 11 Мбіт / с.
 2. 802.11g - стандарт, який був затверджений в 2003 році. Дозволяє досягати швидкості передачі даних до 54 Мбіт / с. Працює на частоті 2,4 Ггц.
 3. 802.11n - найбільш швидкий варіант бездротового зв'язку, який дозволяє досягти швидкості до 300 Мбіт / с. Цей стандарт працює на частоті 5 Ггц.

Як бачите, деякі з стандартів працюють на різних частотах. Це означає, що одна з причин, чому планшет не бачить Wi-Fi, може полягати в різниці частот. Тобто, якщо роутер працює тільки на частоті 5 Ггц, а планшет підтримує тільки режим 802.11b або g (2,4 Ггц), то не дивно, що гаджет не може побачити точку доступу. Тут ви вже нічого не поробите. Просто при покупці планшета уточнюйте його технічні характеристики.

Потрібно відзначити, що багато сучасних роутери можуть працювати в змішаному режимі. Тобто в налаштуваннях Wi-Fi в роутері можна вибрати режим 802.11bgn. Це означає, що точка доступу буде роздавати мережу відразу на двох частотах, завдяки чому до неї зможуть підключатися і старі, і нові мобільні пристрої.

Слабкий сигнал

Не варто забувати і про те, що різні планшети, як і роутери, мають різні антени . Точка доступу може мати слабку антену, через що зможе покрити досить маленьку область. При цьому деякі планшети, в силу особливостей своєї конструкції, можуть мати слабку антену, яка приглушується металевим корпусом, через що прийом буде дуже слабким.

Якщо, наприклад, у ноутбука антена проходить навколо всього екрану, то, звичайно ж, рівень сигналу буде досить сильним. Але якщо в планшеті сама антена набагато менше, та ще закрита металевою кришкою, то сигнал прийому буде недостатнім. Це ще одна причина, по якій планшет не знаходить мережу Wi-Fi .

В такому випадку вам слід підійти ближче до роутера (підійдіть впритул) і перевірити, чи не виявить чи планшет цю точку доступу. Якщо виявить, то проблема в слабкій антені. В такому випадку можна спробувати посилити антену. Але робити це ви будете на свій страх і ризик, так як не всі способи прості і безпечні.

Проблема може критися і в іншому. При цьому джерелом труднощів може бути як сам роутер, так і точка доступу, до якої він намагається підключитися.

Чому Android не бачить Wi-Fi мережу: Відео

Як визначити проблему

Часто планшет не бачить вай-фай з вини самої точки доступу. Одна з причин була описана вище (різниця в підтримуваних частотах). Але іноді для того, щоб убезпечити свою домашню мережу, власники приховують точку доступу. Тому в першу чергу слід зайти в параметри роутера і перевірити, чи включений бездротової режим і прихована чи мережу. Все це перевіряється в настройках Wi-Fi в маршрутизаторі.

Якщо прибрати галочку з першого рядка ( «Включити бездротове мовлення»), то роутер взагалі не роздаватиме мережу. Якщо прибрати галочку з другого рядка ( «Включити широкомовлення SSID»), то мережа буде прихованою. Тобто, Wi-Fi буде лунати, але пристрої не бачитимуть ім'я мережі. До такої мережі треба підключатися до ручному режимі.

Якщо ж в параметрах маршрутизатора все включено, то варто перевірити, чи зможе планшет побачити взагалі хоч одну мережу. Робиться це елементарно. Просто рушайте в гості до друзів або в кафе, в якому є Wi-Fi, і так далі. Якщо ваш планшет побачить інші мережі, то проблема саме в вашому роутере. Якщо ж планшет не знаходить Wi-Fi мережі взагалі ніде, то проблема саме в планшеті.

Рішення проблем на стороні роутера

Статті по темі

Основні настройки Wi-Fi-роутера ми вже розглянули вище. Тобто, ви перевіряєте, який режим вай-фай використовує маршрутизатор, а також, чи включено бездротове мовлення, і не прихована чи мережу. Якщо всі ці параметри в порядку, то більше ви нічого не зможете налаштувати. В такому випадку слід перезавантажити точку доступу. Просто вимкніть маршрутизатор з розетки на 7-10 хвилин, після чого включіть знову.

Якщо і після цього все одно планшет не бачить мережу Wi-Fi, то слід зробити заводські налаштування. Якщо і це не допоможе, то доведеться оновити ПЗ, так як, швидше за все, стався якийсь збій в роботі системи. Інструкцію по оновленню ПЗ, як і саму прошивку, ви зможете знайти на офіційному сайті виробника маршрутизатора. Якщо навіть оновлення ПЗ не допоможе, то доведеться купити новий роутер . При виборі звертайте увагу на те, які режими і стандарти Wi-Fi підтримує точка доступу.

Проблема на стороні планшета

Якщо ви визначили, що проблема криється саме в планшеті, тобто він не бачить взагалі жодну мережу і не виходить в інтернет навіть в безпосередній близькості до точки доступу, то тут є кілька варіантів.

В першу чергу слід просто перезавантажити пристрій. Справа в тому, що через накопичився кеша (сміття) планшет може взагалі не включати бездротової адаптер , Через що пошук мереж навіть не починається. Тобто планшет не ловить Wi-Fi. Перезавантаження скидає кеш і відновлює дрібні збої в роботі системи.

Якщо це не допомогло, то слід переходити до більш кардинальних заходів. Відразу варто сказати, що Android-система влаштована таким чином, що ніяких налаштувань, як на ПК, немає. Ви не можете перевстановити драйвери для вай-фай-адаптера, скинути мережеві параметри або налаштувати мережевий адаптер. Підключення до мереж відбувається автоматично. Тому, якщо нічого з вищесказаного не допомагає, то доведеться робити скидання до заводських параметрів.

Ще одна причина, чому не ловить вай-фай на планшеті, може полягати в тому, що клема антени відійшла в результаті падіння (напевно, не існує такого планшета, який жодного разу не падав). Також контакти могли окислюватися з-за високої вологості або, якщо пристрій розбиралася для ремонту, то при складанні майстер банально міг забути підключити антену. В такому випадку треба розібрати гаджет: перевірити, чи підключена антена і прочистити контакти.

Звичайно, такі причини виникають вкрай рідко, але все ж їх варто враховувати. Також не забувайте про те, що іноді через інтенсивної роботи мережевий адаптер може просто згоріти. Перевірити це в домашніх умовах ви не зможете, а без такого адаптера планшет, само собою зрозуміло, не зможе виходити в інтернет. Тому, якщо ви перепробували всі доступні заходи, і ніщо не допомогло виправити проблему, пора нести ваш гаджет в ремонт.

Як налаштувати Wi-Fi на планшеті: Відео

Сучасний планшет важко уявити без модуля Wi-Fi. Однак іноді користувач стикається з проблемою, при якій планшет не бачить Wi-Fi. У чому можуть бути причини?

1. Перша причина, яка відразу приходить на розум - слабкий сигнал через конструктивних особливостей гаджета. На відміну від антени ноутбука, Wi-Fi-антена планшета має менші розміри і при цьому може бути прикрита металевою кришкою, що може значною мірою послабити сигнал, що приймається.

Рішення: розташувати планшет в безпосередній близькості від роутера або спробувати посилити сигнал.

Пошук Wi-Fi в iPad

2. Робота роутера на частоті, що не підтримуваної планшетом, може стати причиною того, що планшет не бачите точки доступу Wi-Fi . Існує три основні стандарти: 802.11b, 802.11g і 802.11n. Незважаючи на те що багато роутери здатні працювати в змішаному режимі, забезпечуючи передачу даних на всіх можливих частотах, деякі мережеві пристрої підтримують тільки один стандарт передачі даних. Скажімо, 5 Ггц. А планшет працює тільки на 2,4 Ггц (802.11b або 802.11g). Звичайно, планшет ніколи не побачить Wi-Fi.

Рішення: детально з'ясувати характеристики планшета перед покупкою, упевнившись в сумісності роутера і планшета в плані підтримуваних Wi-Fi протоколів.

3. Причина також може полягати в тому, що точка доступу була прихована її власником.

Рішення: змінити параметри роутера, щоб точка доступу більше не була прихована. Заодно варто перевірити, чи включений бездротової режим. Тут може діяти загальне правило. В налаштуваннях багатьох роутерів є пункт "Включити широкомовлення SSID". Якщо прибрати галочку з цієї настройки, то мережа стане прихованої. Навпаки настройки "Включити бездротове мовлення" також повинна стояти галка - в цьому випадку буде дозволено бездротове з'єднання як таке.

4. Причина може полягати в самому роутері. Тут можливі кілька шляхів вирішення проблеми.

Причина

Рішення №1: перезавантажити маршрутизатор.

Рішення №2: відкат мережевого пристрою до заводських налаштувань.

Рішення №3: перепрошити роутер, скачавши останню версію прошивки з офіційного сайту виробника пристрою.

Рішення №4: купити новий роутер, якщо нічого з вище перерахованого не допомогло.

5. Причина того, що планет не бачить Wi-Fi може критися також і в планшеті. Тут ви також можете послідовно спробувати її вирішити кількома способами.

Причина: зависання роутера або збій в його роботі.

Рішення №1: перезавантажити гаджет, в результаті чого кеш очиститься і зникнуть деякі помилки в роботі системи.

Рішення №2: здійснити скидання налаштувань гаджета до заводських. Цей захід є кардинальної, але без неї, буває, не обійтися. Справа в тому, що на відміну від ОС Windows з її гнучкими мережевими настройками , операційна система Android не дозволить провести переустановлення драйверів для Wi-Fi-модуля, скидання мережевих параметрів або налаштувати адаптер мережі. Android-девайси, як правило, підключаються до точки доступу в автоматичному режимі.

Інші причини: неполадки роутера в результаті фізичного впливу, а саме:

 1. Збій антени через падіння гаджета.
 2. Окислення її контактів в умовах високої вологості.
 3. Халатність майстра при ремонтних роботах, коли він забуває підключити антену.

Рішення: розкрити корпус планшета і:

 1. Переконатися, що антена підключена.
 2. Якщо є сліди окислення контактів, почистити їх.

Причина: вихід з ладу мережевого адаптера планшета в результаті його перегорання через перевантажень в його роботі.

Рішення: може бути тільки одне - нести планшет в ремонт і надалі не допускати перевантажень пристрою.

Як визначити, проблема в роутері або планшеті?


Якщо ваш планшет не бачить Wi-Fi в домашньої мережі , То слід перевірити, підключиться ваш планшет до мережі в іншому місці, наприклад, до будь-якої безкоштовної точки доступу на вулиці або в кафе. Ви також можете це перевірити в гостях у друга або подруги, у яких є Wi-Fi.

Але що таке планшет без Wi-Fi?
У чому можуть бути причини?
Як визначити, проблема в роутері або планшеті?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью