• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Чому не відкривається диспетчер задач в Windows 10, 8.1 або 7?

Диспетчер завдань є одним з найбільш важливих інструментів Windows, що дозволяють керувати запущеними процесами, службами та елементами автозавантаження, тому і атакується він вірусами найчастіше. Внаслідок такої атаки Диспетчер завдань нерідко виявляється відключеним, а запустити його не виходить ні через меню панелі задач, ні натисканням Ctrl + Alt + Del, ні кліком по виконуваного файлу Taskmgr.exe в системному каталозі System32.

У першому випадку пункт меню виявляється неактивним, у другому - він зовсім відсутній, а при спробі запустити його з «рідного» каталогу Windows видає помилку «Диспетчер завдань відключений адміністратором». Буває і так, що файл Taskmgr.exe і зовсім не знаходиться в системі, будучи видалений зловредів. Що робити в такій ситуації і чи можна якось його відновити?

Почнемо з того, що не все так безнадійно, тому в більшості випадків нормальну роботу Диспетчера завдань вдається відновити. Насамперед необхідно переконатися, що виконуваний файл Taskmgr.exe знаходиться там, де йому і належить перебувати. Для цього виконуємо в консолі CMD команду C: \ Windows \ system32 \ taskmgr.exe. Якщо система повідомляє, що Диспетчер відключений адміністратором, значить файл на місці.

Якщо система повідомляє, що Диспетчер відключений адміністратором, значить файл на місці

Щоб він нормально запускався, потрібно його розблокувати. Для цього командою regedit відкрийте редактор реєстру і розгорніть наступну гілку:

HKEY_CURRENT_USER \ Software \ Microsoft \ Windows \ CurrentVersion \ Policies

Швидше за все, в останньому підрозділі ви знайдете каталог System, а в ньому - DWORD-параметр DisableTaskMgr зі значенням 1. Цього параметра там бути не повинно, як правило, він створюється вірусом. Значення 1 в даному випадку вказує, що Диспетчер завдань повинен бути відключений. Отже, вам потрібно замінити 1 на 0 або просто видалити сам параметр DisableTaskMgr. Після цього Диспетчер завдань знову запрацює.

Після цього Диспетчер завдань знову запрацює

Якщо при виконанні команди C: \ Windows \ system32 \ taskmgr.exe через консоль CMD ви отримуєте повідомлення «... taskmgr.exe не є виконуваним файлом ...», при запуску з меню Пуск повідомлення «Цьому файлу не приміряючи програма для виконання ...» , а через віконце «Виконати» повідомлення «Не вдається знайти" C: \ Windows \ system32 \ taskmgr.exe "...», то найімовірніше, виконуваний файл Диспетчера завдань був видалений вірусом.

», то найімовірніше, виконуваний файл Диспетчера завдань був видалений вірусом

Неприємно, але впоратися можна і з цією бідою. Запустіть від імені адміністратора командний рядок і виконайте в ній команду відновлення sfc / scannow. При цьому програма виконає перевірку цілісності системних файлів і відновить пошкоджені або відсутні з резервних копій.

Після відновлення файлу taskmgr.exe рекомендується найретельнішим чином перевірити комп'ютер на предмет наявності вірусів або їх залишків, використовуючи як мінімум один сторонній антивірусний сканер.

Що робити в такій ситуації і чи можна якось його відновити?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью