• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Чому не відкриваються сайти в браузері + відео

 1. Спочатку перевіримо чи працює інтернет
 2. Рішення проблеми з розпізнаванням імен (DNS)
 3. Невірний файл «hosts», не відчиняються деякі сайти
 4. Лікування системи від вірусів
 5. Інтернет працює, проблеми з браузерами
 6. Прописаний проксі-сервер
 7. Пошкоджений протокол TCP / IP
 8. Виправлення системних параметрів утилітою AVZ
 9. Ліземо в реєстр
 10. Якщо нічого не допомогло

Прекрасне бадьорий ранок, вмикаю комп'ютер, відкриваю свій улюблений браузер, а сайти не відкриваються! Якийсь певний, багато різних або взагалі все. Блін, що робити? У цій статті й ​​поговоримо про цю досить поширеною проблеми, можливі причини та рішеннях.

Забігаючи трохи вперед, скажу, що в 95% випадках причиною помилок є DNS-сервера або дії / залишкові ефекти від роботи вірусів на вашому комп'ютері або ноутбуці. Є і хороша новина 🙂 Швидше за все, я допоможу вам швидко вирішити проблему без переустановлення Windows або виклику фахівця додому. Поїхали!

Для нетерплячих ось відео:

Спочатку перевіримо чи працює інтернет

Логічно припустити, що інтернет просто не працює. Перевірити це досить просто. Подивіться на значок скайпу, зелений чи він, чи спробуйте оновити свій антивірус. Загалом, перевірте чи будь-яке окреме додаток яке ви собі встановлювали, крім браузера, яке використовує інтернет. Це найпростіший спосіб відразу зрозуміти що відбувається.

Якщо таких немає, то потрібно відкрити командний рядок і ввести туди команду:

ping 8.8.8.8

Якщо після її виконання ви бачите чотири повідомлення «Відповідь від ..», значить доступ до інтернету є. А якщо повідомлення «Перевищено інтервал очікування ...», то 100% саме тут проблема. Детальніше про це та як вирішувати читайте в статті про проблеми з роботою інтернету і по неполадок з wifi .

Припустимо програми працюють, команда «ping 8.8.8.8» отримує відповіді, але сайти не відкриваються. Наступним кроком потрібно перевірити чи працює DNS. Цей сервіс переводить імена сайтів (домени) в IP-адреси. Введіть таку команду:

ping mail.ru

Також дивимося що пише у відповідь. Єдино правильний варіант:

Цифри можуть бути інші, але головне, щоб чотири повідомлення починалися з «Відповідь від ..». Якщо відповіді є, то з DNS все в порядку. Якщо, припустимо, не чотири відповіді, а менше (але вони є), то проблема в якості інтернету. Можливо, у вас мобільний інет і якість зв'язку на даний момент залишає бажати кращого)

Залишилося розглянути варіант, коли відповідей не отримали. В принципі, в даний момент можна заходити на сайти, якщо ви знаєте їх IP-адреса 🙂 Заради інтересу можете ввести в адресний рядок браузера: 94.100.180.200

Має відкритися сайт mail.ru. Але проблему DNS треба вирішувати і про це далі.

Рішення проблеми з розпізнаванням імен (DNS)

Два слова про виникнення проблеми. Іноді DNS сервер провайдера глючить, і в цьому випадку краще замінити його на більш надійний сервер від Google або CloudFlare. Але за замовчуванням, коли відбувається підключення до інтернету, виставляється DNS-сервер провайдера. Міняти чи не міняти залежить від частоти виникнення проблеми. Також частою причиною є віруси. Вони можуть підміняти значення на свої.

Для зміни адрес на гугловський натискаємо правою кнопкою на значок мережі в кутку біля годинок (у вигляді комп'ютера або зв'язку Wi-Fi) і вибираємо «Центр управління мережами і загальним доступом»

Для зміни адрес на гугловський натискаємо правою кнопкою на значок мережі в кутку біля годинок (у вигляді комп'ютера або зв'язку Wi-Fi) і вибираємо «Центр управління мережами і загальним доступом»

Далі натискаємо на свій підключенню як показано стрілочкою (у вас може називатися по-іншому):

Далі натискаємо на свій підключенню як показано стрілочкою (у вас може називатися по-іншому):

У наступному віконці натискаємо кнопку «Властивості» і далі знаходимо в списку і заходимо в нього подвійним кліком.

Далі переставляємо перемикач в положення «Використовувати наступні адреси DNS-серверів» і вписуємо в поля адреси DNS-серверів Google: 8.8.8.8 і 8.8.4.4

OK-OK-Закрити 🙂 Або:

1.1.1.1

1.0.0.1

Це будуть нові більш швидкі DNS від CloudFlare. Можна не перезавантажуватися, через хвилину нові настройки почнуть працювати. Перевірте чи відкриваються тепер сайти. Якщо немає, то введіть ще таке в командному рядку, запущеної від імені адміністратора :

ipconfig / flushdns

Перезавантажитеся і перевіряйте.

Якщо у вас є роутер, то буде краще міняти параметри прямо в ньому. В цьому випадку потрібно зайти в адмін-панель роутера і знайти настройки мережі. На кожному роутере вони розташовані по різному, тут універсальної поради я не дам, але покажу на прикладі роутера TP-Link:

На кожному роутере вони розташовані по різному, тут універсальної поради я не дам, але покажу на прикладі роутера TP-Link:

Потрібно знайти поля, що відповідають за DNS: Primary (основний) і Secondary (резервний) DNS, поставити галочку щоб використовувати їх (Use this DNS servers) і вписати туди IP-адреси в точності як на картинці: 8.8.8.8 і 8.8.4.4. Зберегти налаштування і перезавантажити роутер.

Невірний файл «hosts», не відчиняються деякі сайти

Проблема з розпізнаванням імен сайтів в IP-адреси може бути не тільки з-за глючной DNS. Навіть, напевно, частіше це відбувається через зіпсованого файлу «hosts», який розташований в системній папці Windows будь-яких версій. Щоб впоратися з цією проблемою вивчіть статтю про вирішення проблеми з не відкриваються сайтом «ВКонтакте» . В принципі, не тільки цей, а й всі інші поради в статті також допоможуть, якщо не працюють будь-які інші сайти.

Лікування системи від вірусів

Сама проблема з зіпсованим файлом «hosts» в більшості випадків викликана роботою вірусів на вашому комп'ютері. Висновки зробіть самі 🙂 (підказка - терміново перевірте антивірусом! ). Та й взагалі проблема з сайтами часто пов'язана з вірусами. Тому, особливо приділіть увагу скануванню комп'ютера на наявність шкідливих файлів за допомогою програми Malwarebytes Antimalware, про яку розказано по посиланню вище.

завантажити Antimalware

Другий простий спосіб перевіритися - це завантажити лікує утиліту Drweb CureIt!

Завантажити CureIt!

Програми потрібно зберегти на флешку з робочого комп'ютера, і запустити на проблемному.

Інтернет працює, проблеми з браузерами

Отже, визначилися що з інтернетом все в порядку, значить потрібно дивитися в бік свого браузера. Спершу-наперво перевірте як відкриваються сайти в різних браузерах , Проблема в якомусь одному або у всіх. Якщо в якомусь конкретному, то висновки очевидні - потрібно колупатися саме в його налаштуваннях.

Зазвичай встановлений стандартний Internet Explorer / Edge і один з браузерів Google Chrome, Opera, Mozilla Firefox або Яндекс-браузер. Спробуйте повністю видалити і заново встановити свій браузер. Врахуйте, що IE / Edge видалити неможливо, він вбудований в Windows. Якщо у вас тільки один браузер, то скачайте інші, можливо, підберете собі щось краще 😉

Перевірте які розширення встановлені в браузері, вимкніть зайві. Можливо, щось там встановилося без вашого відома 😉 повідключали недавно встановлені розширення, часто якесь із них і є причиною проблеми. очистіть кеш і взагалі всю історію браузера.

Перевірте, може бути в браузері включена опція прискорення інтернету. Зазвичай вона називається «Турбо» або вбудований VPN. В цьому випадку не всі сайти можуть завантажуватися однаково добре, відключіть Турбо-режим.

Прописаний проксі-сервер

Поширена проблема - невірно прописаний проксі-сервер. А взагалі на домашніх комп'ютерах проксі-сервер майже ніколи не використовується, тому якщо він прописаний, будемо просто прибирати його.

Більшість сучасних браузерів позбулися локальної настройки проксі-серверів і використовують системні настройки, які прописуються в браузері Internet Explorer або Edge. До речі, саме в IE я раджу перевіряти чи нормально вантажаться сайти, а потім вже переходити до свого улюбленого браузеру, якщо це не IE)

Відкриваємо властивості браузера Internet Explorer, вкладка «Підключення», кнопка «Налаштування мережі»

Виставляємо все як на скріншоті, повинна бути всього одна галочка «Автоматичне визначення параметрів». Про всяк випадок збережіть колишні налаштування. Якщо даний крок не допоможе, то краще поверніть все як було. Зберігаємо налаштування і дивимося що вийшло.

Пошкоджений протокол TCP / IP

Рухаємося далі, наступним кроком ми полагодимо головний протокол інтернету - TCP / IP. Зробити це просто, і нічого не зміниться навіть якщо справа не в цьому. У командному рядку потрібно прописати дві команди:

route -f

netsh winsock reset

Ці команди стосуються роботи інтернету на комп'ютері в цілому. Це важливий пункт, зробіть все як там написано.

Виправлення системних параметрів утилітою AVZ

Більш просунутий метод боротьби з нашим недугою, якщо попередні пункти не дали результату. потрібно завантажити утиліту AVZ і запустити ярлик програми за допомогою правої кнопки, вибравши пункт «Запуск від імені адміністратора».

У вікні програми йдемо в меню і відзначаємо галочками пункти як на скріншоті:

У вікні програми йдемо в меню і відзначаємо галочками пункти як на скріншоті:

Натискаємо «Виконати зазначені операції». Програма AVZ все зробить, до речі, в тому числі виправить файл hosts, якщо ви цього ще не робили, і пропише гугловський DNS в системних параметрах комп'ютера. Перед виконанням цих дій рекомендую створити точку відновлення системи.

Ліземо в реєстр

Рідше, але спробувати варто, тим більше, якщо діватися нікуди 🙂 Відкриваємо реєстр Windows: натискаємо кнопки «Win + R» і пишемо там «regedit».

У вікні редактора реєстру потрібно пройти по такому шляху

і подивитися чи є справа параметр «Appinit_DLLs»

Скопіюйте куди-небудь то що там прописано і зітріть значення, тобто обнуліть його. Тепер те ж саме виконайте з гілкою.

Перезавантажитеся і перевірте заходить чи на сайти. Якщо не допомогло, то краще повернути колишні значення тому.

Якщо нічого не допомогло

Буває що нічого не вдіє, а рішення проблеми лежить на поверхні. А причиною може ще бути:

 • Ваш антивірус блокує роботу деяких сайтів. Вимкніть його на час і перевірте
 • Відновіть параметри системи з точки відновлення на найближчу дату , Коли сторінки ще відкривалися
 • перезавантажте роутер
 • Зателефонуйте своєму провайдеру і запитайте, чи немає зараз проблем
 • Просто почекайте пів годинки 🙂

На цьому все, якщо є якісь питання або доповнення, то ласкаво просимо в коментарі.

Блін, що робити?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью