• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Чому гальмує браузер

 1. Видалення тимчасових файлів
 2. Перевірка розширень
 3. перевіряємо плагіни
 4. оновлення браузера
 5. Інструмент очищення Chrome

Ви встановили на свій комп'ютер надійний і швидкий (спочатку) браузер Google Chrome. Минуло, припустимо, кілька місяців і ви помітили, що в порівнянні з тим, що було на самому початку, робота браузера змінилася в гіршу сторону. Він став помітно гальмувати. В чому причина?

Не турбуйтесь. Рішенням схожою проблеми займаються сотні тисяч користувачів по всьому світу і ця проблема цілком вирішувана. Причин зниження швидкості кілька. Розберемо і вирішимо їх все.

Однак, перед тим як шукати шляхи вирішення, спробуйте завантажити останню версію браузера , Можливо ваша проблема вже вирішена програмістами Google.

Видалення тимчасових файлів

Перед пошуком вирішення проблеми спочатку краще почистити «Історію» . Для цього скористаємося засобами самого браузера. Головне очистити файли cookie, кеш та історію переглядів. Для цього у вікні «Очистити історію» необхідно поставити галочки в перших чотирьох пунктах.

Перевірка розширень

Перша причина - на швидкість роботи браузера сильно впливають встановлені розширення . Якщо у вас їх досить багато, то це найбільш ймовірна причина. натискаємо поєднання клавіш Shift + Esc і відкриваємо «Диспетчер завдань». Всі ваші розширення видно як на долоні. Діємо по черзі. Виділяємо розширення кліком миші і завершуємо процес. Для цього в «Диспетчері завдань» внизу праворуч є кнопка «Завершити».

Під час цих дій ви будете постійно отримувати повідомлення про збої різних програм. Не звертайте на це уваги, так як після перезапуску браузера все розширення встановляться автоматично. У процесі послідовного гасіння можна виявити то розширення, яке і є гальмом.

Деякі надходять навпаки. Видаляють всі розширення повністю, потім працюють, звертаючи увагу на швидкість, а потім додають розширення по одному, постійно контролюючи процес. Якщо «погане» розширення знайдено, його потрібно відключити, а краще видалити.

Відкриваємо «Налагодження та управління», вибираємо пункт «Інструменти» натискаємо на нього, відкривається панель, де є слово «Розширення». Там повний список всіх розширень, а справа у кожного стоїть ¿корзини. Підводимо до неї курсор, кришка відкривається і з'являється напис «Видалити». Туди ваше розширення, а може бути і не одне.

До речі багатьох може сильно здивувати той факт, що в списку опинилися розширення, які ви ніколи не встановлювали. Таке буває і досить часто. Те, що вам зовсім не потрібно тихо і непомітно встановлюється з якою-небудь програмою. Ці розширення перші кандидати на видалення. Якщо дії по першому пункту не допомогли, то переходимо до другого пункту.

перевіряємо плагіни

Для перегляду плагінів скопіюйте в адресний рядок браузера команду: chrome: // plugins і натисніть Enter. Відкривається вкладка з усіма встановленими плагінами. Їх теж може бути досить багато. Вимкніть ті, які вам не потрібні. Зустрічається ситуація, коли завантажені два плагіна, які дублюють один одного. Як в людському суспільстві, між ними виникне конфлікт. Один повинен бути видалений. Якщо позитивний результат не досягнутий, то нас чекає третій пункт.

оновлення браузера

Ось ще одна можлива причина гальмування хорошого браузера. Відкриваємо «Налаштування і управління» і знаходимо пункт «Про браузері Google Chrome». Відкриваємо цей пункт, а все інше система зробить сама. На екрані ви побачите зелений квадратик з галочкою і написом «Остання версія Google Chrome вже встановлена». Вгорі напис: Версія XXXX.

Якщо нічого не допомогло, а після всіх процедур це практично нереально, то залишається тільки повністю видалити браузер і встановити його заново . При цьому папку на системному диску краще видаляти вручну.

Інструмент очищення Chrome

Ще один інструмент для оптимізації і прискорення роботи Хрома безпосередньо від розробника. Додаток, що називається "інструмент очищення Chrome" сканує вашу систему і знаходить застосування, які можуть перешкодити роботі браузера. За бажанням, ви можете їх видалити, що допоможе прискорити роботу Хрома.

В чому причина?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью