• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Чому довго вантажаться сторінки сайтів: основні причини

 1. Чому довго вантажаться сторінки сайтів: основні причини Припустимо, що Ви використовуєте швидкий...
 2. 2. Ви користуєтеся браузером Internet Explorer
 3. 3. Ви користуєтеся мобільним модемом
 4. 4. Кілька програм вимагають одночасний доступ до інтернету
 5. 5. Проблеми у інтернет-провайдера
 6. 6. Проблеми на комп'ютері
 7. Причини повільного завантаження сторінок на своєму сайті
 8. Чому довго вантажаться сторінки сайтів: основні причини
 9. 1. Дуже низька швидкість інтернет-з'єднання
 10. 2. Ви користуєтеся браузером Internet Explorer
 11. 3. Ви користуєтеся мобільним модемом
 12. 4. Кілька програм вимагають одночасний доступ до інтернету
 13. 5. Проблеми у інтернет-провайдера
 14. 6. Проблеми на комп'ютері
 15. Причини повільного завантаження сторінок на своєму сайті
 16. Чому довго вантажаться сторінки сайтів: основні причини
 17. 1. Дуже низька швидкість інтернет-з'єднання
 18. 2. Ви користуєтеся браузером Internet Explorer
 19. 3. Ви користуєтеся мобільним модемом
 20. 4. Кілька програм вимагають одночасний доступ до інтернету
 21. 5. Проблеми у інтернет-провайдера
 22. 6. Проблеми на комп'ютері
 23. Причини повільного завантаження сторінок на своєму сайті
 24. Чому довго вантажаться сторінки сайтів: основні причини
 25. 1. Дуже низька швидкість інтернет-з'єднання
 26. 2. Ви користуєтеся браузером Internet Explorer
 27. 3. Ви користуєтеся мобільним модемом
 28. 4. Кілька програм вимагають одночасний доступ до інтернету
 29. 5. Проблеми у інтернет-провайдера
 30. 6. Проблеми на комп'ютері
 31. Причини повільного завантаження сторінок на своєму сайті
 32. Чому довго вантажаться сторінки сайтів: основні причини
 33. 1. Дуже низька швидкість інтернет-з'єднання
 34. 2. Ви користуєтеся браузером Internet Explorer
 35. 3. Ви користуєтеся мобільним модемом
 36. 4. Кілька програм вимагають одночасний доступ до інтернету
 37. 5. Проблеми у інтернет-провайдера
 38. 6. Проблеми на комп'ютері
 39. Причини повільного завантаження сторінок на своєму сайті
 40. Чому довго вантажаться сторінки сайтів: основні причини
 41. 1. Дуже низька швидкість інтернет-з'єднання
 42. 2. Ви користуєтеся браузером Internet Explorer
 43. 3. Ви користуєтеся мобільним модемом
 44. 4. Кілька програм вимагають одночасний доступ до інтернету
 45. 5. Проблеми у інтернет-провайдера
 46. 6. Проблеми на комп'ютері
 47. Причини повільного завантаження сторінок на своєму сайті
 48. Чому довго вантажаться сторінки сайтів: основні причини
 49. 1. Дуже низька швидкість інтернет-з'єднання
 50. 2. Ви користуєтеся браузером Internet Explorer
 51. 3. Ви користуєтеся мобільним модемом
 52. 4. Кілька програм вимагають одночасний доступ до інтернету
 53. 5. Проблеми у інтернет-провайдера
 54. 6. Проблеми на комп'ютері
 55. Причини повільного завантаження сторінок на своєму сайті
 56. Чому довго вантажаться сторінки сайтів: основні причини
 57. 1. Дуже низька швидкість інтернет-з'єднання
 58. 2. Ви користуєтеся браузером Internet Explorer
 59. 3. Ви користуєтеся мобільним модемом
 60. 4. Кілька програм вимагають одночасний доступ до інтернету
 61. 5. Проблеми у інтернет-провайдера
 62. 6. Проблеми на комп'ютері
 63. Причини повільного завантаження сторінок на своєму сайті

Чому довго вантажаться сторінки сайтів: основні причини

Припустимо, що Ви використовуєте швидкий і сучасний браузер, наприклад, Opera або Chrome, але при цьому все одно дуже довго вантажаться сторінки того чи іншого сайту Припустимо, що Ви використовуєте швидкий і сучасний браузер, наприклад, Opera або Chrome, але при цьому все одно дуже довго вантажаться сторінки того чи іншого сайту.

Це означає, що коли Ви хочете відкрити який-небудь сайт, то доводиться в своєму браузері довго чекати його відкриття, точніше, потрібно чекати, коли сайт завантажиться з того віддаленого хостингу, на якому він розташований.

Чому довго вантажиться сторінка? Причин може бути декілька, найпоширеніші з них описані нижче.

1. Дуже низька швидкість інтернет-з'єднання

При підключенні до глобальної мережі Ви, ймовірно, вибрали недорогий тариф і в результаті довго вантажаться сторінки.

Бувають інтернет-провайдери, які надають інтернет з нормальною швидкістю до того моменту, поки не закінчиться виділений, оплачений ліміт інтернет-трафіку. Після того, як виділений ліміт вичерпано, доступ в інтернет залишається, але швидкість доступу до інтернету падає дуже значно, в рази.

Рад тут можна дати кілька. Або треба переходити на більш дорогий тариф, при якому ліміт необмежений, і швидкість передачі даних максимальна. Або потрібно на колишньому недорогому тарифі спробувати відключити показ картинок в своєму браузері, наявних на завантажуються сайтах, так як саме картинки і відео вантажаться найдовше.

Наприклад, для браузера Google Chrome показ картинок можна відключити, якщо в правому верхньому куті браузера відкрити «Налаштування», знайти «Особисті дані», далі - «Налаштування контенту», де у вкладці «Картинка» поставити галочку навпроти опції «Не показувати».

Мал. 1. Як в настройках браузера Google Chrome відключити показ картинок на сайтах

2. Ви користуєтеся браузером Internet Explorer

Вашим браузером за замовчуванням цілком може бути Internet Explorer, тобто, саме його Ви використовуєте для виходу в інтернет.

В інтернеті багато сказано щодо даного браузера, а саме - щодо його численних недоліків, в тому числі, про його повільності В інтернеті багато сказано щодо даного браузера, а саме - щодо його численних недоліків, в тому числі, про його повільності.

Тому спробуйте з офіційного сайту встановити інший браузер, наприклад, Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera або яндекс.браузер - вони швидше і з часом можуть стати звичними в зверненні. А швидкість доступу в інтернет від цього найчастіше збільшується, і стане приємніше працювати з швидкими відгуками на будь-які запити, адресовані в інтернет.

На комп'ютері (ноутбуці, планшеті) може бути встановлено кілька браузерів . Але тільки один з них обов'язково буде браузером за замовчуванням, тобто, саме він буде за замовчуванням першим відкривати всі сторінки в інтернеті. Браузер за замовчуванням можна задати самостійно, відмовившись від колишнього Internet Explorer, і замінивши його на будь-який інший браузер з числа тих, що встановлені на ПК.

Справедливості заради варто сказати, що в деяких випадках варто використовувати рідну для операційної системи браузер. Саме він іноді може легко впоратися з тим, що не вдається чомусь зробити в своєму улюбленому браузері. Тому від Internet Explorer відмовлятися ні в якому разі не можна, по крайней мере, не слід його зовсім видаляти з комп'ютера. Тим більше, що цим браузером користується сама операційна система, і вона може взагалі перестати працювати, якщо невдало видалити Internet Explorer.

3. Ви користуєтеся мобільним модемом

Можуть бути проблеми з інтернетом, зі швидкістю доступу в інтернет при використанні мобільного модему, і тоді внаслідок цього довго вантажаться сторінки Можуть бути проблеми з інтернетом, зі швидкістю доступу в інтернет при використанні мобільного модему, і тоді внаслідок цього довго вантажаться сторінки. Найчастіше таке відбувається тоді, коли слабо приймається сигнал мобільним пристроєм, що роздає Інтернет, наприклад, смартфоном , Айфоном і т.п.

Прийом сигналу мобільним пристроєм, що роздає інтернет, залежить від місця розташування, де він знаходиться. Якщо в даному місці в даний час сигнал є слабким, або відсутня можливість доступу в інтернет навіть при сильному сигналі - все це призводить до істотного уповільнення швидкості доступу в інтернет або взагалі цей доступ стає неможливим.

Я, наприклад, зрідка при необхідності користуюся модемом  Yota Я, наприклад, зрідка при необхідності користуюся модемом Yota . Плюси модему Yota в тому, що надається безлімітний інтернет і, крім того, там завжди є дуже повільний, але зате безкоштовний інтернет. Якщо модем раптом перегрівається, то він непомітно для мене раптом відключається. На цьому доступ до інтернету закінчується, доводиться вимикати ноутбук і чекати, поки охолоне модем.

Все це говорить про те, що мобільні пристрої для доступу в інтернет не гарантують постійне надійне і високошвидкісне з'єднання, навіть якщо виробники мобільних пристроїв і мобільні оператори це Вам гарантують в своїх рекламних заявах.

Адже в будь-якій інструкції по користуванню мобільними телефонами і іншими мобільними пристроями на самому початку чорним по білому сказано, що цей пристрій забезпечує мобільний зв'язок, якість якої безпосередньо залежить від місця розташування апарату і можливості доступу до мереж мобільних операторів.

4. Кілька програм вимагають одночасний доступ до інтернету

Буває так, що відразу кілька програм потребують інтернет з'єднанні Буває так, що відразу кілька програм потребують інтернет з'єднанні. Наприклад, одночасно з Вашою роботою в браузері комп'ютер вирішив перевірити оновлення Windows, та ще й антивірус почав автоматично оновлюватися у встановлений в його настройках час, тоді всі ці програми одночасно будуть звертатися в інтернет. Як наслідок, довго вантажаться сторінки з інтернету.

Крім того, на комп'ютері можуть бути встановлені торенти, які теж автоматично можуть завантажувати дані з інтернету або передавати дані в інтернет. Подібних прикладів безліч, коли одночасно з браузером користувача можуть працювати і інші програми, пов'язані з інтернетом.

Програм багато, а інтернет з'єднання - одне на всіх. І це з'єднання буде так чи інакше по черзі надавати доступ кожній програмі в інтернет. А значить, кожна програма окремо буде отримувати або передавати дані в інтернет повільніше в рази, ніж, якби ця програма одна працювала на комп'ютері. І знову ж таки виходить, що довго вантажаться сторінки з інтернету.

Тому, якщо швидкість роботи інтернету не найвища, і у вас є труднощі в роботі з інтернетом при одночасній роботі декількох програм, то треба так розподілити час роботи цих програм, щоб вони менше заважали один одному. наприклад, оновлення антивіруса можна поставити на ніч, відповідним чином налаштувавши антивірусну програму.

Оновлення Windows краще робити під особистим наглядом, знову ж належним чином налаштувавши служби Windows Update, незважаючи на те, що Microsoft постійно рекомендує встановлювати повністю автоматичні оновлення. Microsoft по-своєму правий, так дійсно краще. Але рекомендації цієї поважної компанії адресовані користувачам, які мають швидкісне надійне безлімітне з'єднання з інтернетом, чого немає у всіх користувачів ПК, як би цього не хотілося.

Я, наприклад, одного разу за три дні повністю вичерпала свій місячний ліміт мобільного трафіку саме тому, що в цей момент Центру поновлення Windows ну дуже-дуже було потрібно щось там скачати для подальшої установки на ПК. Нічого так і не захиталося, але мобільний трафік закінчився, абсолютно несподівано для мене, і додатковий стрес і проблеми, бо де в дорозі отримати можливість доступу в інтернет. Дуже небажана ситуація, як Ви розумієте.

Загалом, не слід допускати безконтрольну одночасну роботу програм, що вимагають доступу в інтернет. За цим важливо стежити і відповідним чином регулювати спільну роботу цих програм і спільне використання інтернет з'єднання.

5. Проблеми у інтернет-провайдера

Провайдери намагаються працювати якомога надійніше, не допускаючи відмов у наданні сервісу щодо доступу до інтернету. Але провайдер не може забезпечити 100% надійність, це ніхто не може зробити. Та й сам провайдер - це ще не весь інтернет. Провайдер - це лише маленька піщинка в глобальній світовій мережі.

І працездатність мережі залежить, звичайно, в першу чергу від провайдера, а також і від надійності роботи інших серверів мережі, які потрібні для передачі даних.

Свої неполадки провайдер зазвичай бачить сам, знає про них і прагне якомога швидше їх усунути. Однак буває і так, що відмова доступу в інтернет виникає на стику обладнання провайдера і Вашого обладнання.

Наприклад, при дротовому доступі в інтернет той провід, який йде в Вашу квартиру або в офіс, може бути обірваний з тих чи інших причин. Таку несправність, скажімо, в під'їзді Вашого будинку, інтернет провайдер може і не помітити, користуючись своєю системою діагностики. В цьому випадку несправність буде усунена тим швидше, чим швидше Ви самі зверніться до провайдера, і повідомте йому про проблеми доступу в інтернет.

Може відмовити роутер, встановлений у Вашій квартирі. Це теж провайдер, швидше за все, сам не помітить, і потрібно обов'язково звернутися в службу техпідтримки для консультації і для вирішення питання відновлення доступу в інтернет.

Також завжди є ймовірність того, що є які-небудь проблеми на стороні вашого провайдера - вийшло з ладу обладнання, проводяться профілактичні роботи. Є сенс зателефонувати в технічну підтримку провайдера і дізнатися все точно.

Якщо ж користуватися мобільним інтернетом від мобільних операторів, то звертатися до них, як до інтернет провайдерам, особливого сенсу не має. Треба знайти таке місце, де провайдер забезпечує Вам доступ до інтернету з прийнятною для Вас швидкістю, і все.

Якщо ж в тому місці, де Ви знаходитесь, немає доступу або доступ здійснюється на дуже повільній швидкості, то нічого іншого не залишається, як терпляче чекати, коли звільняться ресурси провайдера (він же мобільний оператор в даному випадку), і Вам буде надано з'єднання кращого якості.

Деякі користувачі намагаються отримати надійне інтернет з'єднання від мобільного оператора, скажімо, перебуваючи у вагоні швидко потяга або автомобіля. На жаль, це поки утопія - мати надійне швидкісне сполучення в таких умовах. Загалом, не треба вимагати неможливого від мобільного оператора, який в даному випадку є і інтернет-провайдером. Він і так зробив все, щоб Ви могли в дорозі мати можливість виходу в інтернет.

6. Проблеми на комп'ютері

Повільний доступ в інтернет може бути наслідком проблем не інтернет з'єднання, а комп'ютера в цілому. Наприклад, був такий, майже хрестоматійний випадок. Знайомий користувач ПК скаржився, що раптом швидкість доступу до інтернету стала жахливо повільним, практично нічого не можна було зробити протягом півтора Чесова. Потім все налагодилося, як би само собою.

Моєму подиву не було меж, коли на цьому комп'ютері я знайшла на карантині понад 5 тисяч ( Моєму подиву не було меж, коли на цьому комп'ютері я знайшла на карантині понад 5 тисяч (!) Ізольованих вірусів, які виявив і знешкодив антивірус.

Тобто, причиною практично неможливою роботи на комп'ютері була вірусна атака з інтернету, яку успішно відбив антивірус. Правда, ціна цього полягала в тому, що комп'ютер майже півтори години практично не реагував на команди користувача. І складалося враження повільної роботи інтернету, хоча, як Ви розумієте, до інтернету це зовсім не ставилося.

Наведу ще один приклад можливих неполадок, через які довго вантажаться сторінки в вашому браузері. Не дай бог, якщо, наприклад, почне барахлити жорсткий диск комп'ютера. Тоді робота на комп'ютері різко сповільниться, тому що будь-яка операція читання-запису на жорсткий диск буде проводитися довго через множинних повторів і повторних перевірок. Це теж створює враження «гальм» і повільної роботи інтернет з'єднання. Хоча по факту інтернет тут і близько не стояв, і не є причиною проблеми.

А якщо «сбойнет» відеокарта , То взагалі комп'ютер може на деякий час перервати роботу і зробити перезавантаження екрану. Якщо в цей момент працювати з інтернетом, то може виникнути відчуття, що все це через інтернет з'єднання, хоча і тут інтернет буде скоєно ні до чого.

Таким чином, далеко не завжди повільна робота з інтернетом є наслідок проблем саме з інтернетом. Хоча, звичайно, за статистикою уповільнення інтернету - це перш за все те, що пов'язано саме з інтернет з'єднанням, а не з іншими помилками і збоями ПК.

Причини повільного завантаження сторінок на своєму сайті

Вище описані поширені причини, через які довго вантажаться сторінки в браузері з точки зору звичайних користувачів Інтернету. Вище описані поширені причини, через які довго вантажаться сторінки в браузері з точки зору звичайних користувачів Інтернету

Однак питання повільного завантаження сторінок сайту можна також розглядати з точки зору початківця веб-майстра, який створив свій сайт. І тепер він бачить, що довго вантажаться сторінки його сайту, і намагається зрозуміти, що ж можна зробити для того, щоб сайт завантажувався спритніше.

Власнику сайту (веб-майстру) можна розглянути наступні можливі причини:

1. повільний хостинг, на якому розташований сайт.

Повільний хостинг працює так само не поспішаючи, як працює повільний інтернет-провайдер. Причому, якщо навіть інтернет провайдер швидкий, але користувач захотів звернутися до сайту, розташованому у повільного хостера, то тут не допоможе швидкість з'єднання з інтернет провайдером. Все одно залишиться та ж проблема, що довго вантажаться сторінки сайту. І виправити це може тільки власник сайту, звернувшись в техпідтримку хостингу.

Коли користувач, який використовує швидкий інтернет, відкриває сайт, а він довго вантажиться через повільне хостингу, то, як Ви думаєте, що робить такий користувач?

Правильно, він закриває цей сайт, повертається в пошуковик і там за своїм запитом знаходить інший сайт, який, можливо, швидше завантажиться. Тому власнику сайту треба постійно турбуватися про швидкість завантаження свого ресурсу, і вчасно усувати «гальма»;

2. на сайті знаходяться «важкі» сторінки, що містять «важкі» фото у великій кількості (кожне фото, наприклад, по 2-3 мегабайта або навіть гігабайти ), А також картинки, відео та інший об'ємний контент.

Швидше за все завантажуються інтернет-сторінки, що містять тільки текст. При цьому текст повинен бути без картинок і без відео.

В даний час такі сторінки за типом «стіна тексту» не користуються популярністю, на сайтах активно використовується графіка, інфографіка, відео, аудіо-контент. А тому іноді бувають проблеми, що довго вантажаться сторінки у тих користувачів, які використовують повільний або лімітний інтернет.

І це не тільки проблема користувачів, але і проблема власників сайтів. Власники повинні прагнути з одного боку робити інформацію красивою і зручною для сприйняття, але при цьому не забувати про функціональність, щоб користувач, що прийшов на ваш сайт, не тікав звідти тому, що довго вантажаться сторінки сайту.

Для цього веб-майстрам потрібно уважно дивитися за розмірами свого контенту, по можливості зменшуючи його обсяг в байтах, але не знижуючи при цьому художньої цінності. Наприклад, одні і ті ж картинки можуть мати різний «вагу», і тут перевагу слід віддавати тому, що менше «важить» в байтах;

3. на сайті кимось впроваджений сторонній код, при завантаженні якого гальмується робота сайту.

Тут навіть можна отримати «бан» (або іншими словами «фільтр») від пошукових систем і втратити своїх читачів, які вже не побачать цей сайт в пошукових ведучих. Значить потрібно думати про антивірус на сайті, і ще раз про антивірус, і знову про нього ж, рідному. І не тільки думати, але і ставити, і налаштовувати, і перевіряти роботу, і знову налаштовувати, і знову ...

4. не налаштоване, або погано налаштоване кешування сайту, при якому сторінки сайту швидко завантажуються з кешу. Інакше сторінки довго вантажаться безпосередньо з Інтернету;

5 5. на сайті немає адаптивного дизайну або мобільної версії.

Це особливо актуально, коли сайт довго завантажується на смартфоні або на планшеті, і до того ж після його завантаження мало що буде видно і зрозуміло через маленького розміру екрана.

Адаптивний дизайн на сайті або наявність мобільної версії дозволяє зробити сайт однаково зручним для його перегляду на різних пристроях як з великими екранами, так і з маленькими;

6. на сайті проводиться акція, захід або щось подібне, що приблизно в один і той же час привернуло на сайт дуже багато відвідувачів.

У такі моменти хостинг, на якому розташований сайт, не завжди справляється з напливом відвідувачів і з виниклою навантаженням. При цьому або довго вантажаться сторінки сайту, або сайт зовсім «падає», тобто, стає недоступним. Значить, треба акуратніше з подібними заходами, потрібно заздалегідь готувати свій сайт до них, заздалегідь розраховувати навантаження, обумовлювати її з хостером, і найуважнішим чином готуватися до напливу відвідувачів.

Вебмастера іноді так і пишуть, що "Вас багато, сервер один, тому якщо раптом сторінка завантажується довше, ніж звичайно - просто почекайте, будь ласка." Хоча цю проблему вебмастер повинен і при бажанні може вирішити;

7. ймовірно, можуть бути й інші, причини, чому довго вантажаться сторінки сайту.

Всього, что может перешкодіті доступу до сайту на хостингу, заздалегідь Передбачити Неможливо. На щастя, подібні ситуации в наш час бувають нечасто. Якби ще й деякі Користувачі НЕ уподібнюваліся хакерам, намагаючися штучно віклікаті Додаткове НАВАНТАЖЕННЯ на сайт або заради розваги , Або заради Тренування своїх здібностей і т.п. На жаль, подібні випадки бувають.

Також на сайти приходить багато різного спаму від рекламодавців, від продвіженцев різних інтернет ресурсів та інше. Хостери можуть «відбивати» до декількох сотень тисяч і навіть мільйонів звернень до окремих сайтів, скажімо за день. Для цього вони налаштовують системи захисту своїх серверів від зовнішніх впливів.

На жаль, позбутися від усіх цих неприємностей зовсім неможливо. Інтернет - це відкритий світ, регулювання діяльності в якому практично неможливо. Це територія різних можливостей, в тому числі не тільки творчих, але і руйнівних.

Але в цілому - інтернет це дуже хороша штука. І взагалі незрозуміло, як ми раніше без нього жили!

Закінчивши на позитиві, пропоную подивитися відео «Типова мама за комп'ютером» (і, можливо, не зовсім типова бабуся) і посміхнутися :)

Такоже по темі:

Що таке wi-fi роутер, для чого він потрібен і як ним користуватися

Як платити за розмови менше, використовуючи Інтернет

4G мережу


Автор: Надія


Чому довго вантажаться сторінки сайтів: основні причини

Припустимо, що Ви використовуєте швидкий і сучасний браузер, наприклад, Opera або Chrome, але при цьому все одно дуже довго вантажаться сторінки того чи іншого сайту Припустимо, що Ви використовуєте швидкий і сучасний браузер, наприклад, Opera або Chrome, але при цьому все одно дуже довго вантажаться сторінки того чи іншого сайту.

Це означає, що коли Ви хочете відкрити який-небудь сайт, то доводиться в своєму браузері довго чекати його відкриття, точніше, потрібно чекати, коли сайт завантажиться з того віддаленого хостингу, на якому він розташований.

Чому довго вантажиться сторінка? Причин може бути декілька, найпоширеніші з них описані нижче.

1. Дуже низька швидкість інтернет-з'єднання

При підключенні до глобальної мережі Ви, ймовірно, вибрали недорогий тариф і в результаті довго вантажаться сторінки.

Бувають інтернет-провайдери, які надають інтернет з нормальною швидкістю до того моменту, поки не закінчиться виділений, оплачений ліміт інтернет-трафіку. Після того, як виділений ліміт вичерпано, доступ в інтернет залишається, але швидкість доступу до інтернету падає дуже значно, в рази.

Рад тут можна дати кілька. Або треба переходити на більш дорогий тариф, при якому ліміт необмежений, і швидкість передачі даних максимальна. Або потрібно на колишньому недорогому тарифі спробувати відключити показ картинок в своєму браузері, наявних на завантажуються сайтах, так як саме картинки і відео вантажаться найдовше.

Наприклад, для браузера Google Chrome показ картинок можна відключити, якщо в правому верхньому куті браузера відкрити «Налаштування», знайти «Особисті дані», далі - «Налаштування контенту», де у вкладці «Картинка» поставити галочку навпроти опції «Не показувати».

Рис. 1. Як в настройках браузера Google Chrome відключити показ картинок на сайтах

2. Ви користуєтеся браузером Internet Explorer

Вашим браузером за замовчуванням цілком може бути Internet Explorer, тобто, саме його Ви використовуєте для виходу в інтернет.

В інтернеті багато сказано щодо даного браузера, а саме - щодо його численних недоліків, в тому числі, про його повільності В інтернеті багато сказано щодо даного браузера, а саме - щодо його численних недоліків, в тому числі, про його повільності.

Тому спробуйте з офіційного сайту встановити інший браузер, наприклад, Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera або яндекс.браузер - вони швидше і з часом можуть стати звичними в зверненні. А швидкість доступу в інтернет від цього найчастіше збільшується, і стане приємніше працювати з швидкими відгуками на будь-які запити, адресовані в інтернет.

На комп'ютері (ноутбуці, планшеті) може бути встановлено кілька браузерів . Але тільки один з них обов'язково буде браузером за замовчуванням, тобто, саме він буде за замовчуванням першим відкривати всі сторінки в інтернеті. Браузер за замовчуванням можна задати самостійно, відмовившись від колишнього Internet Explorer, і замінивши його на будь-який інший браузер з числа тих, що встановлені на ПК.

Справедливості заради варто сказати, що в деяких випадках варто використовувати рідну для операційної системи браузер. Саме він іноді може легко впоратися з тим, що не вдається чомусь зробити в своєму улюбленому браузері. Тому від Internet Explorer відмовлятися ні в якому разі не можна, по крайней мере, не слід його зовсім видаляти з комп'ютера. Тим більше, що цим браузером користується сама операційна система, і вона може взагалі перестати працювати, якщо невдало видалити Internet Explorer.

3. Ви користуєтеся мобільним модемом

Можуть бути проблеми з інтернетом, зі швидкістю доступу в інтернет при використанні мобільного модему, і тоді внаслідок цього довго вантажаться сторінки Можуть бути проблеми з інтернетом, зі швидкістю доступу в інтернет при використанні мобільного модему, і тоді внаслідок цього довго вантажаться сторінки. Найчастіше таке відбувається тоді, коли слабо приймається сигнал мобільним пристроєм, що роздає Інтернет, наприклад, смартфоном , Айфоном і т.п.

Прийом сигналу мобільним пристроєм, що роздає інтернет, залежить від місця розташування, де він знаходиться. Якщо в даному місці в даний час сигнал є слабким, або відсутня можливість доступу в інтернет навіть при сильному сигналі - все це призводить до істотного уповільнення швидкості доступу в інтернет або взагалі цей доступ стає неможливим.

Я, наприклад, зрідка при необхідності користуюся модемом  Yota Я, наприклад, зрідка при необхідності користуюся модемом Yota . Плюси модему Yota в тому, що надається безлімітний інтернет і, крім того, там завжди є дуже повільний, але зате безкоштовний інтернет. Якщо модем раптом перегрівається, то він непомітно для мене раптом відключається. На цьому доступ до інтернету закінчується, доводиться вимикати ноутбук і чекати, поки охолоне модем.

Все це говорить про те, що мобільні пристрої для доступу в інтернет не гарантують постійне надійне і високошвидкісне з'єднання, навіть якщо виробники мобільних пристроїв і мобільні оператори це Вам гарантують в своїх рекламних заявах.

Адже в будь-якій інструкції по користуванню мобільними телефонами і іншими мобільними пристроями на самому початку чорним по білому сказано, що цей пристрій забезпечує мобільний зв'язок, якість якої безпосередньо залежить від місця розташування апарату і можливості доступу до мереж мобільних операторів.

4. Кілька програм вимагають одночасний доступ до інтернету

Буває так, що відразу кілька програм потребують інтернет з'єднанні Буває так, що відразу кілька програм потребують інтернет з'єднанні. Наприклад, одночасно з Вашою роботою в браузері комп'ютер вирішив перевірити оновлення Windows, та ще й антивірус почав автоматично оновлюватися у встановлений в його настройках час, тоді всі ці програми одночасно будуть звертатися в інтернет. Як наслідок, довго вантажаться сторінки з інтернету.

Крім того, на комп'ютері можуть бути встановлені торенти, які теж автоматично можуть завантажувати дані з інтернету або передавати дані в інтернет. Подібних прикладів безліч, коли одночасно з браузером користувача можуть працювати і інші програми, пов'язані з інтернетом.

Програм багато, а інтернет з'єднання - одне на всіх. І це з'єднання буде так чи інакше по черзі надавати доступ кожній програмі в інтернет. А значить, кожна програма окремо буде отримувати або передавати дані в інтернет повільніше в рази, ніж, якби ця програма одна працювала на комп'ютері. І знову ж таки виходить, що довго вантажаться сторінки з інтернету.

Тому, якщо швидкість роботи інтернету не найвища, і у вас є труднощі в роботі з інтернетом при одночасній роботі декількох програм, то треба так розподілити час роботи цих програм, щоб вони менше заважали один одному. наприклад, оновлення антивіруса можна поставити на ніч, відповідним чином налаштувавши антивірусну програму.

Оновлення Windows краще робити під особистим наглядом, знову ж належним чином налаштувавши служби Windows Update, незважаючи на те, що Microsoft постійно рекомендує встановлювати повністю автоматичні оновлення. Microsoft по-своєму правий, так дійсно краще. Але рекомендації цієї поважної компанії адресовані користувачам, які мають швидкісне надійне безлімітне з'єднання з інтернетом, чого немає у всіх користувачів ПК, як би цього не хотілося.

Я, наприклад, одного разу за три дні повністю вичерпала свій місячний ліміт мобільного трафіку саме тому, що в цей момент Центру поновлення Windows ну дуже-дуже було потрібно щось там скачати для подальшої установки на ПК. Нічого так і не захиталося, але мобільний трафік закінчився, абсолютно несподівано для мене, і додатковий стрес і проблеми, бо де в дорозі отримати можливість доступу в інтернет. Дуже небажана ситуація, як Ви розумієте.

Загалом, не слід допускати безконтрольну одночасну роботу програм, що вимагають доступу в інтернет. За цим важливо стежити і відповідним чином регулювати спільну роботу цих програм і спільне використання інтернет з'єднання.

5. Проблеми у інтернет-провайдера

Провайдери намагаються працювати якомога надійніше, не допускаючи відмов у наданні сервісу щодо доступу до інтернету. Але провайдер не може забезпечити 100% надійність, це ніхто не може зробити. Та й сам провайдер - це ще не весь інтернет. Провайдер - це лише маленька піщинка в глобальній світовій мережі.

І працездатність мережі залежить, звичайно, в першу чергу від провайдера, а також і від надійності роботи інших серверів мережі, які потрібні для передачі даних.

Свої неполадки провайдер зазвичай бачить сам, знає про них і прагне якомога швидше їх усунути. Однак буває і так, що відмова доступу в інтернет виникає на стику обладнання провайдера і Вашого обладнання.

Наприклад, при дротовому доступі в інтернет той провід, який йде в Вашу квартиру або в офіс, може бути обірваний з тих чи інших причин. Таку несправність, скажімо, в під'їзді Вашого будинку, інтернет провайдер може і не помітити, користуючись своєю системою діагностики. В цьому випадку несправність буде усунена тим швидше, чим швидше Ви самі зверніться до провайдера, і повідомте йому про проблеми доступу в інтернет.

Може відмовити роутер, встановлений у Вашій квартирі. Це теж провайдер, швидше за все, сам не помітить, і потрібно обов'язково звернутися в службу техпідтримки для консультації і для вирішення питання відновлення доступу в інтернет.

Також завжди є ймовірність того, що є які-небудь проблеми на стороні вашого провайдера - вийшло з ладу обладнання, проводяться профілактичні роботи. Є сенс зателефонувати в технічну підтримку провайдера і дізнатися все точно.

Якщо ж користуватися мобільним інтернетом від мобільних операторів, то звертатися до них, як до інтернет провайдерам, особливого сенсу не має. Треба знайти таке місце, де провайдер забезпечує Вам доступ до інтернету з прийнятною для Вас швидкістю, і все.

Якщо ж в тому місці, де Ви знаходитесь, немає доступу або доступ здійснюється на дуже повільній швидкості, то нічого іншого не залишається, як терпляче чекати, коли звільняться ресурси провайдера (він же мобільний оператор в даному випадку), і Вам буде надано з'єднання кращого якості.

Деякі користувачі намагаються отримати надійне інтернет з'єднання від мобільного оператора, скажімо, перебуваючи у вагоні швидко потяга або автомобіля. На жаль, це поки утопія - мати надійне швидкісне сполучення в таких умовах. Загалом, не треба вимагати неможливого від мобільного оператора, який в даному випадку є і інтернет-провайдером. Він і так зробив все, щоб Ви могли в дорозі мати можливість виходу в інтернет.

6. Проблеми на комп'ютері

Повільний доступ в інтернет може бути наслідком проблем не інтернет з'єднання, а комп'ютера в цілому. Наприклад, був такий, майже хрестоматійний випадок. Знайомий користувач ПК скаржився, що раптом швидкість доступу до інтернету стала жахливо повільним, практично нічого не можна було зробити протягом півтора Чесова. Потім все налагодилося, як би само собою.

Моєму подиву не було меж, коли на цьому комп'ютері я знайшла на карантині понад 5 тисяч ( Моєму подиву не було меж, коли на цьому комп'ютері я знайшла на карантині понад 5 тисяч (!) Ізольованих вірусів, які виявив і знешкодив антивірус.

Тобто, причиною практично неможливою роботи на комп'ютері була вірусна атака з інтернету, яку успішно відбив антивірус. Правда, ціна цього полягала в тому, що комп'ютер майже півтори години практично не реагував на команди користувача. І складалося враження повільної роботи інтернету, хоча, як Ви розумієте, до інтернету це зовсім не ставилося.

Наведу ще один приклад можливих неполадок, через які довго вантажаться сторінки в вашому браузері. Не дай бог, якщо, наприклад, почне барахлити жорсткий диск комп'ютера. Тоді робота на комп'ютері різко сповільниться, тому що будь-яка операція читання-запису на жорсткий диск буде проводитися довго через множинних повторів і повторних перевірок. Це теж створює враження «гальм» і повільної роботи інтернет з'єднання. Хоча по факту інтернет тут і близько не стояв, і не є причиною проблеми.

А якщо «сбойнет» відеокарта , То взагалі комп'ютер може на деякий час перервати роботу і зробити перезавантаження екрану. Якщо в цей момент працювати з інтернетом, то може виникнути відчуття, що все це через інтернет з'єднання, хоча і тут інтернет буде скоєно ні до чого.

Таким чином, далеко не завжди повільна робота з інтернетом є наслідок проблем саме з інтернетом. Хоча, звичайно, за статистикою уповільнення інтернету - це перш за все те, що пов'язано саме з інтернет з'єднанням, а не з іншими помилками і збоями ПК.

Причини повільного завантаження сторінок на своєму сайті

Вище описані поширені причини, через які довго вантажаться сторінки в браузері з точки зору звичайних користувачів Інтернету. Вище описані поширені причини, через які довго вантажаться сторінки в браузері з точки зору звичайних користувачів Інтернету

Однак питання повільного завантаження сторінок сайту можна також розглядати з точки зору початківця веб-майстра, який створив свій сайт. І тепер він бачить, що довго вантажаться сторінки його сайту, і намагається зрозуміти, що ж можна зробити для того, щоб сайт завантажувався спритніше.

Власнику сайту (веб-майстру) можна розглянути наступні можливі причини:

1. повільний хостинг, на якому розташований сайт.

Повільний хостинг працює так само не поспішаючи, як працює повільний інтернет-провайдер. Причому, якщо навіть інтернет провайдер швидкий, але користувач захотів звернутися до сайту, розташованому у повільного хостера, то тут не допоможе швидкість з'єднання з інтернет провайдером. Все одно залишиться та ж проблема, що довго вантажаться сторінки сайту. І виправити це може тільки власник сайту, звернувшись в техпідтримку хостингу.

Коли користувач, який використовує швидкий інтернет, відкриває сайт, а він довго вантажиться через повільне хостингу, то, як Ви думаєте, що робить такий користувач?

Правильно, він закриває цей сайт, повертається в пошуковик і там за своїм запитом знаходить інший сайт, який, можливо, швидше завантажиться. Тому власнику сайту треба постійно турбуватися про швидкість завантаження свого ресурсу, і вчасно усувати «гальма»;

2. на сайті знаходяться «важкі» сторінки, що містять «важкі» фото у великій кількості (кожне фото, наприклад, по 2-3 мегабайта або навіть гігабайти ), А також картинки, відео та інший об'ємний контент.

Швидше за все завантажуються інтернет-сторінки, що містять тільки текст. При цьому текст повинен бути без картинок і без відео.

В даний час такі сторінки за типом «стіна тексту» не користуються популярністю, на сайтах активно використовується графіка, інфографіка, відео, аудіо-контент. А тому іноді бувають проблеми, що довго вантажаться сторінки у тих користувачів, які використовують повільний або лімітний інтернет.

І це не тільки проблема користувачів, але і проблема власників сайтів. Власники повинні прагнути з одного боку робити інформацію красивою і зручною для сприйняття, але при цьому не забувати про функціональність, щоб користувач, що прийшов на ваш сайт, не тікав звідти тому, що довго вантажаться сторінки сайту.

Для цього веб-майстрам потрібно уважно дивитися за розмірами свого контенту, по можливості зменшуючи його обсяг в байтах, але не знижуючи при цьому художньої цінності. Наприклад, одні і ті ж картинки можуть мати різний «вагу», і тут перевагу слід віддавати тому, що менше «важить» в байтах;

3. на сайті кимось впроваджений сторонній код, при завантаженні якого гальмується робота сайту.

Тут навіть можна отримати «бан» (або іншими словами «фільтр») від пошукових систем і втратити своїх читачів, які вже не побачать цей сайт в пошукових ведучих. Значить потрібно думати про антивірус на сайті, і ще раз про антивірус, і знову про нього ж, рідному. І не тільки думати, але і ставити, і налаштовувати, і перевіряти роботу, і знову налаштовувати, і знову ...

4. не налаштоване, або погано налаштоване кешування сайту, при якому сторінки сайту швидко завантажуються з кешу. Інакше сторінки довго вантажаться безпосередньо з Інтернету;

5 5. на сайті немає адаптивного дизайну або мобільної версії.

Це особливо актуально, коли сайт довго завантажується на смартфоні або на планшеті, і до того ж після його завантаження мало що буде видно і зрозуміло через маленького розміру екрана.

Адаптивний дизайн на сайті або наявність мобільної версії дозволяє зробити сайт однаково зручним для його перегляду на різних пристроях як з великими екранами, так і з маленькими;

6. на сайті проводиться акція, захід або щось подібне, що приблизно в один і той же час привернуло на сайт дуже багато відвідувачів.

У такі моменти хостинг, на якому розташований сайт, не завжди справляється з напливом відвідувачів і з виниклою навантаженням. При цьому або довго вантажаться сторінки сайту, або сайт зовсім «падає», тобто, стає недоступним. Значить, треба акуратніше з подібними заходами, потрібно заздалегідь готувати свій сайт до них, заздалегідь розраховувати навантаження, обумовлювати її з хостером, і найуважнішим чином готуватися до напливу відвідувачів.

Вебмастера іноді так і пишуть, що "Вас багато, сервер один, тому якщо раптом сторінка завантажується довше, ніж звичайно - просто почекайте, будь ласка." Хоча цю проблему вебмастер повинен і при бажанні може вирішити;

7. ймовірно, можуть бути й інші, причини, чому довго вантажаться сторінки сайту.

Чому довго вантажаться сторінки сайтів: основні причини

Припустимо, що Ви використовуєте швидкий і сучасний браузер, наприклад, Opera або Chrome, але при цьому все одно дуже довго вантажаться сторінки того чи іншого сайту Припустимо, що Ви використовуєте швидкий і сучасний браузер, наприклад, Opera або Chrome, але при цьому все одно дуже довго вантажаться сторінки того чи іншого сайту.

Це означає, що коли Ви хочете відкрити який-небудь сайт, то доводиться в своєму браузері довго чекати його відкриття, точніше, потрібно чекати, коли сайт завантажиться з того віддаленого хостингу, на якому він розташований.

Чому довго вантажиться сторінка? Причин може бути декілька, найпоширеніші з них описані нижче.

1. Дуже низька швидкість інтернет-з'єднання

При підключенні до глобальної мережі Ви, ймовірно, вибрали недорогий тариф і в результаті довго вантажаться сторінки.

Бувають інтернет-провайдери, які надають інтернет з нормальною швидкістю до того моменту, поки не закінчиться виділений, оплачений ліміт інтернет-трафіку. Після того, як виділений ліміт вичерпано, доступ в інтернет залишається, але швидкість доступу до інтернету падає дуже значно, в рази.

Рад тут можна дати кілька. Або треба переходити на більш дорогий тариф, при якому ліміт необмежений, і швидкість передачі даних максимальна. Або потрібно на колишньому недорогому тарифі спробувати відключити показ картинок в своєму браузері, наявних на завантажуються сайтах, так як саме картинки і відео вантажаться найдовше.

Наприклад, для браузера Google Chrome показ картинок можна відключити, якщо в правому верхньому куті браузера відкрити «Налаштування», знайти «Особисті дані», далі - «Налаштування контенту», де у вкладці «Картинка» поставити галочку навпроти опції «Не показувати».

Рис. 1. Як в настройках браузера Google Chrome відключити показ картинок на сайтах

2. Ви користуєтеся браузером Internet Explorer

Вашим браузером за замовчуванням цілком може бути Internet Explorer, тобто, саме його Ви використовуєте для виходу в інтернет.

В інтернеті багато сказано щодо даного браузера, а саме - щодо його численних недоліків, в тому числі, про його повільності В інтернеті багато сказано щодо даного браузера, а саме - щодо його численних недоліків, в тому числі, про його повільності.

Тому спробуйте з офіційного сайту встановити інший браузер, наприклад, Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera або яндекс.браузер - вони швидше і з часом можуть стати звичними в зверненні. А швидкість доступу в інтернет від цього найчастіше збільшується, і стане приємніше працювати з швидкими відгуками на будь-які запити, адресовані в інтернет.

На комп'ютері (ноутбуці, планшеті) може бути встановлено кілька браузерів . Але тільки один з них обов'язково буде браузером за замовчуванням, тобто, саме він буде за замовчуванням першим відкривати всі сторінки в інтернеті. Браузер за замовчуванням можна задати самостійно, відмовившись від колишнього Internet Explorer, і замінивши його на будь-який інший браузер з числа тих, що встановлені на ПК.

Справедливості заради варто сказати, що в деяких випадках варто використовувати рідну для операційної системи браузер. Саме він іноді може легко впоратися з тим, що не вдається чомусь зробити в своєму улюбленому браузері. Тому від Internet Explorer відмовлятися ні в якому разі не можна, по крайней мере, не слід його зовсім видаляти з комп'ютера. Тим більше, що цим браузером користується сама операційна система, і вона може взагалі перестати працювати, якщо невдало видалити Internet Explorer.

3. Ви користуєтеся мобільним модемом

Можуть бути проблеми з інтернетом, зі швидкістю доступу в інтернет при використанні мобільного модему, і тоді внаслідок цього довго вантажаться сторінки Можуть бути проблеми з інтернетом, зі швидкістю доступу в інтернет при використанні мобільного модему, і тоді внаслідок цього довго вантажаться сторінки. Найчастіше таке відбувається тоді, коли слабо приймається сигнал мобільним пристроєм, що роздає Інтернет, наприклад, смартфоном , Айфоном і т.п.

Прийом сигналу мобільним пристроєм, що роздає інтернет, залежить від місця розташування, де він знаходиться. Якщо в даному місці в даний час сигнал є слабким, або відсутня можливість доступу в інтернет навіть при сильному сигналі - все це призводить до істотного уповільнення швидкості доступу в інтернет або взагалі цей доступ стає неможливим.

Я, наприклад, зрідка при необхідності користуюся модемом  Yota Я, наприклад, зрідка при необхідності користуюся модемом Yota . Плюси модему Yota в тому, що надається безлімітний інтернет і, крім того, там завжди є дуже повільний, але зате безкоштовний інтернет. Якщо модем раптом перегрівається, то він непомітно для мене раптом відключається. На цьому доступ до інтернету закінчується, доводиться вимикати ноутбук і чекати, поки охолоне модем.

Все це говорить про те, що мобільні пристрої для доступу в інтернет не гарантують постійне надійне і високошвидкісне з'єднання, навіть якщо виробники мобільних пристроїв і мобільні оператори це Вам гарантують в своїх рекламних заявах.

Адже в будь-якій інструкції по користуванню мобільними телефонами і іншими мобільними пристроями на самому початку чорним по білому сказано, що цей пристрій забезпечує мобільний зв'язок, якість якої безпосередньо залежить від місця розташування апарату і можливості доступу до мереж мобільних операторів.

4. Кілька програм вимагають одночасний доступ до інтернету

Буває так, що відразу кілька програм потребують інтернет з'єднанні Буває так, що відразу кілька програм потребують інтернет з'єднанні. Наприклад, одночасно з Вашою роботою в браузері комп'ютер вирішив перевірити оновлення Windows, та ще й антивірус почав автоматично оновлюватися у встановлений в його настройках час, тоді всі ці програми одночасно будуть звертатися в інтернет. Як наслідок, довго вантажаться сторінки з інтернету.

Крім того, на комп'ютері можуть бути встановлені торенти, які теж автоматично можуть завантажувати дані з інтернету або передавати дані в інтернет. Подібних прикладів безліч, коли одночасно з браузером користувача можуть працювати і інші програми, пов'язані з інтернетом.

Програм багато, а інтернет з'єднання - одне на всіх. І це з'єднання буде так чи інакше по черзі надавати доступ кожній програмі в інтернет. А значить, кожна програма окремо буде отримувати або передавати дані в інтернет повільніше в рази, ніж, якби ця програма одна працювала на комп'ютері. І знову ж таки виходить, що довго вантажаться сторінки з інтернету.

Тому, якщо швидкість роботи інтернету не найвища, і у вас є труднощі в роботі з інтернетом при одночасній роботі декількох програм, то треба так розподілити час роботи цих програм, щоб вони менше заважали один одному. наприклад, оновлення антивіруса можна поставити на ніч, відповідним чином налаштувавши антивірусну програму.

Оновлення Windows краще робити під особистим наглядом, знову ж належним чином налаштувавши служби Windows Update, незважаючи на те, що Microsoft постійно рекомендує встановлювати повністю автоматичні оновлення. Microsoft по-своєму правий, так дійсно краще. Але рекомендації цієї поважної компанії адресовані користувачам, які мають швидкісне надійне безлімітне з'єднання з інтернетом, чого немає у всіх користувачів ПК, як би цього не хотілося.

Я, наприклад, одного разу за три дні повністю вичерпала свій місячний ліміт мобільного трафіку саме тому, що в цей момент Центру поновлення Windows ну дуже-дуже було потрібно щось там скачати для подальшої установки на ПК. Нічого так і не захиталося, але мобільний трафік закінчився, абсолютно несподівано для мене, і додатковий стрес і проблеми, бо де в дорозі отримати можливість доступу в інтернет. Дуже небажана ситуація, як Ви розумієте.

Загалом, не слід допускати безконтрольну одночасну роботу програм, що вимагають доступу в інтернет. За цим важливо стежити і відповідним чином регулювати спільну роботу цих програм і спільне використання інтернет з'єднання.

5. Проблеми у інтернет-провайдера

Провайдери намагаються працювати якомога надійніше, не допускаючи відмов у наданні сервісу щодо доступу до інтернету. Але провайдер не може забезпечити 100% надійність, це ніхто не може зробити. Та й сам провайдер - це ще не весь інтернет. Провайдер - це лише маленька піщинка в глобальній світовій мережі.

І працездатність мережі залежить, звичайно, в першу чергу від провайдера, а також і від надійності роботи інших серверів мережі, які потрібні для передачі даних.

Свої неполадки провайдер зазвичай бачить сам, знає про них і прагне якомога швидше їх усунути. Однак буває і так, що відмова доступу в інтернет виникає на стику обладнання провайдера і Вашого обладнання.

Наприклад, при дротовому доступі в інтернет той провід, який йде в Вашу квартиру або в офіс, може бути обірваний з тих чи інших причин. Таку несправність, скажімо, в під'їзді Вашого будинку, інтернет провайдер може і не помітити, користуючись своєю системою діагностики. В цьому випадку несправність буде усунена тим швидше, чим швидше Ви самі зверніться до провайдера, і повідомте йому про проблеми доступу в інтернет.

Може відмовити роутер, встановлений у Вашій квартирі. Це теж провайдер, швидше за все, сам не помітить, і потрібно обов'язково звернутися в службу техпідтримки для консультації і для вирішення питання відновлення доступу в інтернет.

Також завжди є ймовірність того, що є які-небудь проблеми на стороні вашого провайдера - вийшло з ладу обладнання, проводяться профілактичні роботи. Є сенс зателефонувати в технічну підтримку провайдера і дізнатися все точно.

Якщо ж користуватися мобільним інтернетом від мобільних операторів, то звертатися до них, як до інтернет провайдерам, особливого сенсу не має. Треба знайти таке місце, де провайдер забезпечує Вам доступ до інтернету з прийнятною для Вас швидкістю, і все.

Якщо ж в тому місці, де Ви знаходитесь, немає доступу або доступ здійснюється на дуже повільній швидкості, то нічого іншого не залишається, як терпляче чекати, коли звільняться ресурси провайдера (він же мобільний оператор в даному випадку), і Вам буде надано з'єднання кращого якості.

Деякі користувачі намагаються отримати надійне інтернет з'єднання від мобільного оператора, скажімо, перебуваючи у вагоні швидко потяга або автомобіля. На жаль, це поки утопія - мати надійне швидкісне сполучення в таких умовах. Загалом, не треба вимагати неможливого від мобільного оператора, який в даному випадку є і інтернет-провайдером. Він і так зробив все, щоб Ви могли в дорозі мати можливість виходу в інтернет.

6. Проблеми на комп'ютері

Повільний доступ в інтернет може бути наслідком проблем не інтернет з'єднання, а комп'ютера в цілому. Наприклад, був такий, майже хрестоматійний випадок. Знайомий користувач ПК скаржився, що раптом швидкість доступу до інтернету стала жахливо повільним, практично нічого не можна було зробити протягом півтора Чесова. Потім все налагодилося, як би само собою.

Моєму подиву не було меж, коли на цьому комп'ютері я знайшла на карантині понад 5 тисяч ( Моєму подиву не було меж, коли на цьому комп'ютері я знайшла на карантині понад 5 тисяч (!) Ізольованих вірусів, які виявив і знешкодив антивірус.

Тобто, причиною практично неможливою роботи на комп'ютері була вірусна атака з інтернету, яку успішно відбив антивірус. Правда, ціна цього полягала в тому, що комп'ютер майже півтори години практично не реагував на команди користувача. І складалося враження повільної роботи інтернету, хоча, як Ви розумієте, до Інтернету це зовсім не ставилося.

Наведу ще один приклад можливих неполадок, через які довго вантажаться сторінки в вашому браузері. Не дай бог, якщо, наприклад, почне барахлити жорсткий диск комп'ютера. Тоді робота на комп'ютері різко сповільниться, тому що будь-яка операція читання-запису на жорсткий диск буде проводитися довго через множинних повторів і повторних перевірок. Це теж створює враження «гальм» і повільної роботи інтернет з'єднання. Хоча по факту інтернет тут і близько не стояв, і не є причиною проблеми.

А якщо «сбойнет» відеокарта , То взагалі комп'ютер може на деякий час перервати роботу і зробити перезавантаження екрану. Якщо в цей момент працювати з інтернетом, то може виникнути відчуття, що все це через інтернет з'єднання, хоча і тут інтернет буде скоєно ні до чого.

Таким чином, далеко не завжди повільна робота з інтернетом є наслідок проблем саме з інтернетом. Хоча, звичайно, за статистикою уповільнення інтернету - цей перш за все те, що пов'язано саме з інтернет з'єднанням, а не з іншими помилками і збоями ПК.

Причини повільного завантаження сторінок на своєму сайті

Вище описані поширені причини, через які довго вантажаться сторінки в браузері з точки зору звичайних користувачів Інтернету. Вище описані поширені причини, через які довго вантажаться сторінки в браузері з точки зору звичайних користувачів Інтернету

Однак питання повільного завантаження сторінок сайту можна також розглядати з точки зору початківця веб-майстра, який створив свій сайт. І тепер він бачить, що довго вантажаться сторінки його сайту, і намагається зрозуміти, що ж можна зробити для того, щоб сайт завантажувався спритніше.

Власнику сайту (веб-майстру) можна розглянути наступні можливі причини:

1. повільний хостинг, на якому розташований сайт.

Повільний хостинг працює так само не поспішаючи, як працює повільний інтернет-провайдер. Причому, якщо навіть інтернет провайдер швидкий, але користувач захотів звернутися до сайту, розташованому у повільного хостера, то тут не допоможе швидкість з'єднання з інтернет провайдером. Все одно залишиться та ж проблема, що довго вантажаться сторінки сайту. І виправити це може тільки власник сайту, звернувшись в техпідтримку хостингу.

Коли користувач, який використовує швидкий інтернет, відкриває сайт, а він довго вантажиться через повільне хостингу, то, як Ви думаєте, що робить такий користувач?

Правильно, він закриває цей сайт, повертається в пошуковик і там за своїм запитом знаходить інший сайт, який, можливо, швидше завантажиться. Тому власнику сайту треба постійно турбуватися про швидкість завантаження свого ресурсу, і вчасно усувати «гальма»;

2. на сайті знаходяться «важкі» сторінки, що містять «важкі» фото у великій кількості (кожне фото, наприклад, по 2-3 мегабайта або навіть гігабайти ), А також картинки, відео та інший об'ємний контент.

Швидше за все завантажуються інтернет-сторінки, що містять тільки текст. При цьому текст повинен бути без картинок і без відео.

В даний час такі сторінки за типом «стіна тексту» не користуються популярністю, на сайтах активно використовується графіка, інфографіка, відео, аудіо-контент. А тому іноді бувають проблеми, що довго вантажаться сторінки у тих користувачів, які використовують повільний або лімітний інтернет.

І це не тільки проблема користувачів, але і проблема власників сайтів. Власники повинні прагнути з одного боку робити інформацію красивою і зручною для сприйняття, але при цьому не забувати про функціональність, щоб користувач, що прийшов на ваш сайт, не тікав звідти тому, що довго вантажаться сторінки сайту.

Для цього веб-майстрам потрібно уважно дивитися за розмірами свого контенту, по можливості зменшуючи його обсяг в байтах, але не знижуючи при цьому художньої цінності. Наприклад, одні і ті ж картинки можуть мати різний «вагу», і тут перевагу слід віддавати тому, що менше «важить» в байтах;

3. на сайті кимось впроваджений сторонній код, при завантаженні якого гальмується робота сайту.

Тут навіть можна отримати «бан» (або іншими словами «фільтр») від пошукових систем і втратити своїх читачів, які вже не побачать цей сайт в пошукових ведучих. Значить потрібно думати про антивірус на сайті, і ще раз про антивірус, і знову про нього ж, рідному. І не тільки думати, але і ставити, і налаштовувати, і перевіряти роботу, і знову налаштовувати, і знову ...

4. не налаштоване, або погано налаштоване кешування сайту, при якому сторінки сайту швидко завантажуються з кешу. Інакше сторінки довго вантажаться безпосередньо з Інтернету;

5 5. на сайті немає адаптивного дизайну або мобільної версії.

Це особливо актуально, коли сайт довго завантажується на смартфоні або на планшеті, і до того ж після його завантаження мало що буде видно і зрозуміло через маленького розміру екрана.

Адаптивний дизайн на сайті або наявність мобільної версії дозволяє зробити сайт однаково зручним для його перегляду на різних пристроях як з великими екранами, так і з маленькими;

6. на сайті проводиться акція, захід або щось подібне, що приблизно в один і той же час привернуло на сайт дуже багато відвідувачів.

У такі моменти хостинг, на якому розташований сайт, не завжди справляється з напливом відвідувачів і з виниклою навантаженням. При цьому або довго вантажаться сторінки сайту, або сайт зовсім «падає», тобто, стає недоступним. Значить, треба акуратніше з подібними заходами, потрібно заздалегідь готувати свій сайт до них, заздалегідь розраховувати навантаження, обумовлювати її з хостером, і найуважнішим чином готуватися до напливу відвідувачів.

Вебмастера іноді так і пишуть, що "Вас багато, сервер один, тому якщо раптом сторінка завантажується довше, ніж звичайно - просто почекайте, будь ласка." Хоча цю проблему вебмастер повинен і при бажанні може вирішити;

7. ймовірно, можуть бути й інші, причини, чому довго вантажаться сторінки сайту.

Чому довго вантажаться сторінки сайтів: основні причини

Припустимо, що Ви використовуєте швидкий і сучасний браузер, наприклад, Opera або Chrome, але при цьому все одно дуже довго вантажаться сторінки того чи іншого сайту Припустимо, що Ви використовуєте швидкий і сучасний браузер, наприклад, Opera або Chrome, але при цьому все одно дуже довго вантажаться сторінки того чи іншого сайту.

Це означає, що коли Ви хочете відкрити який-небудь сайт, то доводиться в своєму браузері довго чекати його відкриття, точніше, потрібно чекати, коли сайт завантажиться з того віддаленого хостингу, на якому він розташований.

Чому довго вантажиться сторінка? Причин може бути декілька, найпоширеніші з них описані нижче.

1. Дуже низька швидкість інтернет-з'єднання

При підключенні до глобальної мережі Ви, ймовірно, вибрали недорогий тариф і в результаті довго вантажаться сторінки.

Бувають інтернет-провайдери, які надають інтернет з нормальною швидкістю до того моменту, поки не закінчиться виділений, оплачений ліміт інтернет-трафіку. Після того, як виділений ліміт вичерпано, доступ в інтернет залишається, але швидкість доступу до інтернету падає дуже значно, в рази.

Рад тут можна дати кілька. Або треба переходити на більш дорогий тариф, при якому ліміт необмежений, і швидкість передачі даних максимальна. Або потрібно на колишньому недорогому тарифі спробувати відключити показ картинок в своєму браузері, наявних на завантажуються сайтах, так як саме картинки і відео вантажаться найдовше.

Наприклад, для браузера Google Chrome показ картинок можна відключити, якщо в правому верхньому куті браузера відкрити «Налаштування», знайти «Особисті дані», далі - «Налаштування контенту», де у вкладці «Картинка» поставити галочку навпроти опції «Не показувати».

Рис. 1. Як в настройках браузера Google Chrome відключити показ картинок на сайтах

2. Ви користуєтеся браузером Internet Explorer

Вашим браузером за замовчуванням цілком може бути Internet Explorer, тобто, саме його Ви використовуєте для виходу в інтернет.

В інтернеті багато сказано щодо даного браузера, а саме - щодо його численних недоліків, в тому числі, про його повільності В інтернеті багато сказано щодо даного браузера, а саме - щодо його численних недоліків, в тому числі, про його повільності.

Тому спробуйте з офіційного сайту встановити інший браузер, наприклад, Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera або яндекс.браузер - вони швидше і з часом можуть стати звичними в зверненні. А швидкість доступу в інтернет від цього найчастіше збільшується, і стане приємніше працювати з швидкими відгуками на будь-які запити, адресовані в інтернет.

На комп'ютері (ноутбуці, планшеті) може бути встановлено кілька браузерів . Але тільки один з них обов'язково буде браузером за замовчуванням, тобто, саме він буде за замовчуванням першим відкривати всі сторінки в інтернеті. Браузер за замовчуванням можна задати самостійно, відмовившись від колишнього Internet Explorer, і замінивши його на будь-який інший браузер з числа тих, що встановлені на ПК.

Справедливості заради варто сказати, що в деяких випадках варто використовувати рідну для операційної системи браузер. Саме він іноді може легко впоратися з тим, що не вдається чомусь зробити в своєму улюбленому браузері. Тому від Internet Explorer відмовлятися ні в якому разі не можна, по крайней мере, не слід його зовсім видаляти з комп'ютера. Тим більше, що цим браузером користується сама операційна система, і вона може взагалі перестати працювати, якщо невдало видалити Internet Explorer.

3. Ви користуєтеся мобільним модемом

Можуть бути проблеми з інтернетом, зі швидкістю доступу в інтернет при використанні мобільного модему, і тоді внаслідок цього довго вантажаться сторінки Можуть бути проблеми з інтернетом, зі швидкістю доступу в інтернет при використанні мобільного модему, і тоді внаслідок цього довго вантажаться сторінки. Найчастіше таке відбувається тоді, коли слабо приймається сигнал мобільним пристроєм, що роздає Інтернет, наприклад, смартфоном , Айфоном і т.п.

Прийом сигналу мобільним пристроєм, що роздає інтернет, залежить від місця розташування, де він знаходиться. Якщо в даному місці в даний час сигнал є слабким, або відсутня можливість доступу в інтернет навіть при сильному сигналі - все це призводить до істотного уповільнення швидкості доступу в інтернет або взагалі цей доступ стає неможливим.

Я, наприклад, зрідка при необхідності користуюся модемом  Yota Я, наприклад, зрідка при необхідності користуюся модемом Yota . Плюси модему Yota в тому, що надається безлімітний інтернет і, крім того, там завжди є дуже повільний, але зате безкоштовний інтернет. Якщо модем раптом перегрівається, то він непомітно для мене раптом відключається. На цьому доступ до інтернету закінчується, доводиться вимикати ноутбук і чекати, поки охолоне модем.

Все це говорить про те, що мобільні пристрої для доступу в інтернет не гарантують постійне надійне і високошвидкісне з'єднання, навіть якщо виробники мобільних пристроїв і мобільні оператори це Вам гарантують в своїх рекламних заявах.

Адже в будь-якій інструкції по користуванню мобільними телефонами і іншими мобільними пристроями на самому початку чорним по білому сказано, що цей пристрій забезпечує мобільний зв'язок, якість якої безпосередньо залежить від місця розташування апарату і можливості доступу до мереж мобільних операторів.

4. Кілька програм вимагають одночасний доступ до інтернету

Буває так, що відразу кілька програм потребують інтернет з'єднанні Буває так, що відразу кілька програм потребують інтернет з'єднанні. Наприклад, одночасно з Вашою роботою в браузері комп'ютер вирішив перевірити оновлення Windows, та ще й антивірус почав автоматично оновлюватися у встановлений в його настройках час, тоді всі ці програми одночасно будуть звертатися в інтернет. Як наслідок, довго вантажаться сторінки з інтернету.

Крім того, на комп'ютері можуть бути встановлені торенти, які теж автоматично можуть завантажувати дані з інтернету або передавати дані в інтернет. Подібних прикладів безліч, коли одночасно з браузером користувача можуть працювати і інші програми, пов'язані з інтернетом.

Програм багато, а інтернет з'єднання - одне на всіх. І це з'єднання буде так чи інакше по черзі надавати доступ кожній програмі в інтернет. А значить, кожна програма окремо буде отримувати або передавати дані в інтернет повільніше в рази, ніж, якби ця програма одна працювала на комп'ютері. І знову ж таки виходить, що довго вантажаться сторінки з інтернету.

Тому, якщо швидкість роботи інтернету не найвища, і у вас є труднощі в роботі з інтернетом при одночасній роботі декількох програм, то треба так розподілити час роботи цих програм, щоб вони менше заважали один одному. наприклад, оновлення антивіруса можна поставити на ніч, відповідним чином налаштувавши антивірусну програму.

Оновлення Windows краще робити під особистим наглядом, знову ж належним чином налаштувавши служби Windows Update, незважаючи на те, що Microsoft постійно рекомендує встановлювати повністю автоматичні оновлення. Microsoft по-своєму правий, так дійсно краще. Але рекомендації цієї поважної компанії адресовані користувачам, які мають швидкісне надійне безлімітне з'єднання з інтернетом, чого немає у всіх користувачів ПК, як би цього не хотілося.

Я, наприклад, одного разу за три дні повністю вичерпала свій місячний ліміт мобільного трафіку саме тому, що в цей момент Центру поновлення Windows ну дуже-дуже було потрібно щось там скачати для подальшої установки на ПК. Нічого так і не захиталося, але мобільний трафік закінчився, абсолютно несподівано для мене, і додатковий стрес і проблеми, бо де в дорозі отримати можливість доступу в інтернет. Дуже небажана ситуація, як Ви розумієте.

Загалом, не слід допускати безконтрольну одночасну роботу програм, що вимагають доступу в інтернет. За цим важливо стежити і відповідним чином регулювати спільну роботу цих програм і спільне використання інтернет з'єднання.

5. Проблеми у інтернет-провайдера

Провайдери намагаються працювати якомога надійніше, не допускаючи відмов у наданні сервісу щодо доступу до інтернету. Але провайдер не може забезпечити 100% надійність, це ніхто не може зробити. Та й сам провайдер - це ще не весь інтернет. Провайдер - це лише маленька піщинка в глобальній світовій мережі.

І працездатність мережі залежить, звичайно, в першу чергу від провайдера, а також і від надійності роботи інших серверів мережі, які потрібні для передачі даних.

Свої неполадки провайдер зазвичай бачить сам, знає про них і прагне якомога швидше їх усунути. Однак буває і так, що відмова доступу в інтернет виникає на стику обладнання провайдера і Вашого обладнання.

Наприклад, при дротовому доступі в інтернет той провід, який йде в Вашу квартиру або в офіс, може бути обірваний з тих чи інших причин. Таку несправність, скажімо, в під'їзді Вашого будинку, інтернет провайдер може і не помітити, користуючись своєю системою діагностики. В цьому випадку несправність буде усунена тим швидше, чим швидше Ви самі зверніться до провайдера, і повідомте йому про проблеми доступу в інтернет.

Може відмовити роутер, встановлений у Вашій квартирі. Це теж провайдер, швидше за все, сам не помітить, і потрібно обов'язково звернутися в службу техпідтримки для консультації і для вирішення питання відновлення доступу в інтернет.

Також завжди є ймовірність того, що є які-небудь проблеми на стороні вашого провайдера - вийшло з ладу обладнання, проводяться профілактичні роботи. Є сенс зателефонувати в технічну підтримку провайдера і дізнатися все точно.

Якщо ж користуватися мобільним інтернетом від мобільних операторів, то звертатися до них, як до інтернет провайдерам, особливого сенсу не має. Треба знайти таке місце, де провайдер забезпечує Вам доступ до інтернету з прийнятною для Вас швидкістю, і все.

Якщо ж в тому місці, де Ви знаходитесь, немає доступу або доступ здійснюється на дуже повільній швидкості, то нічого іншого не залишається, як терпляче чекати, коли звільняться ресурси провайдера (він же мобільний оператор в даному випадку), і Вам буде надано з'єднання кращого якості.

Деякі користувачі намагаються отримати надійне інтернет з'єднання від мобільного оператора, скажімо, перебуваючи у вагоні швидко потяга або автомобіля. На жаль, це поки утопія - мати надійне швидкісне сполучення в таких умовах. Загалом, не треба вимагати неможливого від мобільного оператора, який в даному випадку є і інтернет-провайдером. Він і так зробив все, щоб Ви могли в дорозі мати можливість виходу в інтернет.

6. Проблеми на комп'ютері

Повільний доступ в інтернет може бути наслідком проблем не інтернет з'єднання, а комп'ютера в цілому. Наприклад, був такий, майже хрестоматійний випадок. Знайомий користувач ПК скаржився, що раптом швидкість доступу до інтернету стала жахливо повільним, практично нічого не можна було зробити протягом півтора Чесова. Потім все налагодилося, як би само собою.

Моєму подиву не було меж, коли на цьому комп'ютері я знайшла на карантині понад 5 тисяч ( Моєму подиву не було меж, коли на цьому комп'ютері я знайшла на карантині понад 5 тисяч (!) Ізольованих вірусів, які виявив і знешкодив антивірус.

Тобто, причиною практично неможливою роботи на комп'ютері була вірусна атака з інтернету, яку успішно відбив антивірус. Правда, ціна цього полягала в тому, що комп'ютер майже півтори години практично не реагував на команди користувача. І складалося враження повільної роботи інтернету, хоча, як Ви розумієте, до інтернету це зовсім не ставилося.

Наведу ще один приклад можливих неполадок, через які довго вантажаться сторінки в вашому браузері. Не дай бог, якщо, наприклад, почне барахлити жорсткий диск комп'ютера. Тоді робота на комп'ютері різко сповільниться, тому що будь-яка операція читання-запису на жорсткий диск буде проводитися довго через множинних повторів і повторних перевірок. Це теж створює враження «гальм» і повільної роботи інтернет з'єднання. Хоча по факту інтернет тут і близько не стояв, і не є причиною проблеми.

А якщо «сбойнет» відеокарта , То взагалі комп'ютер може на деякий час перервати роботу і зробити перезавантаження екрану. Якщо в цей момент працювати з інтернетом, то може виникнути відчуття, що все це через інтернет з'єднання, хоча і тут інтернет буде скоєно ні до чого.

Таким чином, далеко не завжди повільна робота з інтернетом є наслідок проблем саме з інтернетом. Хоча, звичайно, за статистикою уповільнення інтернету - це перш за все те, що пов'язано саме з інтернет з'єднанням, а не з іншими помилками і збоями ПК.

Причини повільного завантаження сторінок на своєму сайті

Вище описані поширені причини, через які довго вантажаться сторінки в браузері з точки зору звичайних користувачів Інтернету. Вище описані поширені причини, через які довго вантажаться сторінки в браузері з точки зору звичайних користувачів Інтернету

Однак питання повільного завантаження сторінок сайту можна також розглядати з точки зору початківця веб-майстра, який створив свій сайт. І тепер він бачить, що довго вантажаться сторінки його сайту, і намагається зрозуміти, що ж можна зробити для того, щоб сайт завантажувався спритніше.

Власнику сайту (веб-майстру) можна розглянути наступні можливі причини:

1. повільний хостинг, на якому розташований сайт.

Повільний хостинг працює так само не поспішаючи, як працює повільний інтернет-провайдер. Причому, якщо навіть інтернет провайдер швидкий, але користувач захотів звернутися до сайту, розташованому у повільного хостера, то тут не допоможе швидкість з'єднання з інтернет провайдером. Все одно залишиться та ж проблема, що довго вантажаться сторінки сайту. І виправити це може тільки власник сайту, звернувшись в техпідтримку хостингу.

Коли користувач, який використовує швидкий інтернет, відкриває сайт, а він довго вантажиться через повільне хостингу, то, як Ви думаєте, що робить такий користувач?

Правильно, він закриває цей сайт, повертається в пошуковик і там за своїм запитом знаходить інший сайт, який, можливо, швидше завантажиться. Тому власнику сайту треба постійно турбуватися про швидкість завантаження свого ресурсу, і вчасно усувати «гальма»;

2. на сайті знаходяться «важкі» сторінки, що містять «важкі» фото у великій кількості (кожне фото, наприклад, по 2-3 мегабайта або навіть гігабайти ), А також картинки, відео та інший об'ємний контент.

Швидше за все завантажуються інтернет-сторінки, що містять тільки текст. При цьому текст повинен бути без картинок і без відео.

В даний час такі сторінки за типом «стіна тексту» не користуються популярністю, на сайтах активно використовується графіка, інфографіка, відео, аудіо-контент. А тому іноді бувають проблеми, що довго вантажаться сторінки у тих користувачів, які використовують повільний або лімітний інтернет.

І це не тільки проблема користувачів, але і проблема власників сайтів. Власники повинні прагнути з одного боку робити інформацію красивою і зручною для сприйняття, але при цьому не забувати про функціональність, щоб користувач, що прийшов на ваш сайт, не тікав звідти тому, що довго вантажаться сторінки сайту.

Для цього веб-майстрам потрібно уважно дивитися за розмірами свого контенту, по можливості зменшуючи його обсяг в байтах, але не знижуючи при цьому художньої цінності. Наприклад, одні і ті ж картинки можуть мати різний «вагу», і тут перевагу слід віддавати тому, що менше «важить» в байтах;

3. на сайті кимось впроваджений сторонній код, при завантаженні якого гальмується робота сайту.

Тут навіть можна отримати «бан» (або іншими словами «фільтр») від пошукових систем і втратити своїх читачів, які вже не побачать цей сайт в пошукових ведучих. Значить потрібно думати про антивірус на сайті, і ще раз про антивірус, і знову про нього ж, рідному. І не тільки думати, але і ставити, і налаштовувати, і перевіряти роботу, і знову налаштовувати, і знову ...

4. не налаштоване, або погано налаштоване кешування сайту, при якому сторінки сайту швидко завантажуються з кешу. Інакше сторінки довго вантажаться безпосередньо з Інтернету;

5 5. на сайті немає адаптивного дизайну або мобільної версії.

Це особливо актуально, коли сайт довго завантажується на смартфоні або на планшеті, і до того ж після його завантаження мало що буде видно і зрозуміло через маленького розміру екрана.

Адаптивний дизайн на сайті або наявність мобільної версії дозволяє зробити сайт однаково зручним для його перегляду на різних пристроях як з великими екранами, так і з маленькими;

6. на сайті проводиться акція, захід або щось подібне, що приблизно в один і той же час привернуло на сайт дуже багато відвідувачів.

У такі моменти хостинг, на якому розташований сайт, не завжди справляється з напливом відвідувачів і з виниклою навантаженням. При цьому або довго вантажаться сторінки сайту, або сайт зовсім «падає», тобто, стає недоступним. Значить, треба акуратніше з подібними заходами, потрібно заздалегідь готувати свій сайт до них, заздалегідь розраховувати навантаження, обумовлювати її з хостером, і найуважнішим чином готуватися до напливу відвідувачів.

Вебмастера іноді так і пишуть, що "Вас багато, сервер один, тому якщо раптом сторінка завантажується довше, ніж звичайно - просто почекайте, будь ласка." Хоча цю проблему вебмастер повинен і при бажанні може вирішити;

7. ймовірно, можуть бути й інші, причини, чому довго вантажаться сторінки сайту.

Всього, что может перешкодіті доступу до сайту на хостингу, заздалегідь Передбачити Неможливо. На щастя, подібні ситуации в наш час бувають нечасто. Якби ще й деякі користувачі не уподібнювалися хакерам, намагаючись штучно викликати додаткове навантаження на сайт або заради розваги , Або заради тренувань своїх здібностей і т.п. На жаль, подібні випадки бувають.

Також на сайти приходить багато різного спаму від рекламодавців, від продвіженцев різних інтернет ресурсів та інше. Хостери можуть «відбивати» до декількох сотень тисяч і навіть мільйонів звернень до окремих сайтів, скажімо за день. Для цього вони налаштовують системи захисту своїх серверів від зовнішніх впливів.

На жаль, позбутися від усіх цих неприємностей зовсім неможливо. Інтернет - це відкритий світ, регулювання діяльності в якому практично неможливо. Це територія різних можливостей, в тому числі не тільки творчих, але і руйнівних.

Але в цілому - інтернет це дуже хороша штука. І взагалі незрозуміло, як ми раніше без нього жили!

Закінчивши на позитиві, пропоную подивитися відео «Типова мама за комп'ютером» (і, можливо, не зовсім типова бабуся) і посміхнутися :)

Такоже по темі:

Що таке wi-fi роутер, для чого ВІН потрібен и як ним користуватись

Як платіті за розмови менше, вікорістовуючі Інтернет

4G ятір


Автор: Надія


Чому довго вантажаться сторінки сайтів: основні причини

Припустимо, що Ви використовуєте швидкий і сучасний браузер, наприклад, Opera або Chrome, але при цьому все одно дуже довго вантажаться сторінки того чи іншого сайту Припустимо, що Ви використовуєте швидкий і сучасний браузер, наприклад, Opera або Chrome, але при цьому все одно дуже довго вантажаться сторінки того чи іншого сайту.

Це означає, що коли Ви хочете відкрити який-небудь сайт, то доводиться в своєму браузері довго чекати його відкриття, точніше, потрібно чекати, коли сайт завантажиться з того віддаленого хостингу, на якому він розташований.

Чому довго вантажиться сторінка? Причин може бути декілька, найпоширеніші з них описані нижче.

1. Дуже низька швидкість інтернет-з'єднання

При підключенні до глобальної мережі Ви, ймовірно, вибрали недорогий тариф і в результаті довго вантажаться сторінки.

Бувають інтернет-провайдери, які надають інтернет з нормальною швидкістю до того моменту, поки не закінчиться виділений, оплачений ліміт інтернет-трафіку. Після того, як виділений ліміт вичерпано, доступ в інтернет залишається, але швидкість доступу до інтернету падає дуже значно, в рази.

Рад тут можна дати кілька. Або треба переходити на більш дорогий тариф, при якому ліміт необмежений, і швидкість передачі даних максимальна. Або потрібно на колишньому недорогому тарифі спробувати відключити показ картинок в своєму браузері, наявних на завантажуються сайтах, так як саме картинки і відео вантажаться найдовше.

Наприклад, для браузера Google Chrome показ картинок можна відключити, якщо в правому верхньому куті браузера відкрити «Налаштування», знайти «Особисті дані», далі - «Налаштування контенту», де у вкладці «Картинка» поставити галочку навпроти опції «Не показувати».

Рис. 1. Як в настройках браузера Google Chrome відключити показ картинок на сайтах

2. Ви користуєтеся браузером Internet Explorer

Вашим браузером за замовчуванням цілком може бути Internet Explorer, тобто, саме його Ви використовуєте для виходу в інтернет.

В інтернеті багато сказано щодо даного браузера, а саме - щодо його численних недоліків, в тому числі, про його повільності В інтернеті багато сказано щодо даного браузера, а саме - щодо його численних недоліків, в тому числі, про його повільності.

Тому спробуйте з офіційного сайту встановити інший браузер, наприклад, Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera або яндекс.браузер - вони швидше і з часом можуть стати звичними в зверненні. А швидкість доступу в інтернет від цього найчастіше збільшується, і стане приємніше працювати з швидкими відгуками на будь-які запити, адресовані в інтернет.

На комп'ютері (ноутбуці, планшеті) може бути встановлено кілька браузерів . Але тільки один з них обов'язково буде браузером за замовчуванням, тобто, саме він буде за замовчуванням першим відкривати всі сторінки в інтернеті. Браузер за замовчуванням можна задати самостійно, відмовившись від колишнього Internet Explorer, і замінивши його на будь-який інший браузер з числа тих, що встановлені на ПК.

Справедливості заради варто сказати, що в деяких випадках варто використовувати рідну для операційної системи браузер. Саме він іноді може легко впоратися з тим, що не вдається чомусь зробити в своєму улюбленому браузері. Тому від Internet Explorer відмовлятися ні в якому разі не можна, по крайней мере, не слід його зовсім видаляти з комп'ютера. Тим більше, що цим браузером користується сама операційна система, і вона може взагалі перестати працювати, якщо невдало видалити Internet Explorer.

3. Ви користуєтеся мобільним модемом

Можуть бути проблеми з інтернетом, зі швидкістю доступу в інтернет при використанні мобільного модему, і тоді внаслідок цього довго вантажаться сторінки Можуть бути проблеми з інтернетом, зі швидкістю доступу в інтернет при використанні мобільного модему, і тоді внаслідок цього довго вантажаться сторінки. Найчастіше таке відбувається тоді, коли слабо приймається сигнал мобільним пристроєм, що роздає Інтернет, наприклад, смартфоном , Айфоном і т.п.

Прийом сигналу мобільним пристроєм, що роздає інтернет, залежить від місця розташування, де він знаходиться. Якщо в даному місці в даний час сигнал є слабким, або відсутня можливість доступу в інтернет навіть при сильному сигналі - все це призводить до істотного уповільнення швидкості доступу в інтернет або взагалі цей доступ стає неможливим.

Я, наприклад, зрідка при необхідності користуюся модемом  Yota Я, наприклад, зрідка при необхідності користуюся модемом Yota . Плюси модему Yota в тому, що надається безлімітний інтернет і, крім того, там завжди є дуже повільний, але зате безкоштовний інтернет. Якщо модем раптом перегрівається, то він непомітно для мене раптом відключається. На цьому доступ до інтернету закінчується, доводиться вимикати ноутбук і чекати, поки охолоне модем.

Все це говорить про те, що мобільні пристрої для доступу в інтернет не гарантують постійне надійне і високошвидкісне з'єднання, навіть якщо виробники мобільних пристроїв і мобільні оператори це Вам гарантують в своїх рекламних заявах.

Адже в будь-якій інструкції по користуванню мобільними телефонами і іншими мобільними пристроями на самому початку чорним по білому сказано, що цей пристрій забезпечує мобільний зв'язок, якість якої безпосередньо залежить від місця розташування апарату і можливості доступу до мереж мобільних операторів.

4. Кілька програм вимагають одночасний доступ до інтернету

Буває так, що відразу кілька програм потребують інтернет з'єднанні Буває так, що відразу кілька програм потребують інтернет з'єднанні. Наприклад, одночасно з Вашою роботою в браузері комп'ютер вирішив перевірити оновлення Windows, та ще й антивірус почав автоматично оновлюватися у встановлений в його настройках час, тоді всі ці програми одночасно будуть звертатися в інтернет. Як наслідок, довго вантажаться сторінки з інтернету.

Крім того, на комп'ютері можуть бути встановлені торенти, які теж автоматично можуть завантажувати дані з інтернету або передавати дані в інтернет. Подібних прикладів безліч, коли одночасно з браузером користувача можуть працювати і інші програми, пов'язані з інтернетом.

Програм багато, а інтернет з'єднання - одне на всіх. І це з'єднання буде так чи інакше по черзі надавати доступ кожній програмі в інтернет. А значить, кожна програма окремо буде отримувати або передавати дані в інтернет повільніше в рази, ніж, якби ця програма одна працювала на комп'ютері. І знову ж таки виходить, що довго вантажаться сторінки з інтернету.

Тому, якщо швидкість роботи інтернету не найвища, і у вас є труднощі в роботі з інтернетом при одночасній роботі декількох програм, то треба так розподілити час роботи цих програм, щоб вони менше заважали один одному. наприклад, оновлення антивіруса можна поставити на ніч, відповідним чином налаштувавши антивірусну програму.

Оновлення Windows краще робити під особистим наглядом, знову ж належним чином налаштувавши служби Windows Update, незважаючи на те, що Microsoft постійно рекомендує встановлювати повністю автоматичні оновлення. Microsoft по-своєму правий, так дійсно краще. Але рекомендації цієї поважної компанії адресовані користувачам, які мають швидкісне надійне безлімітне з'єднання з інтернетом, чого немає у всіх користувачів ПК, як би цього не хотілося.

Я, наприклад, одного разу за три дні повністю вичерпала свій місячний ліміт мобільного трафіку саме тому, що в цей момент Центру поновлення Windows ну дуже-дуже було потрібно щось там скачати для подальшої установки на ПК. Нічого так і не захиталося, але мобільний трафік закінчився, абсолютно несподівано для мене, і додатковий стрес і проблеми, бо де в дорозі отримати можливість доступу в інтернет. Дуже небажана ситуація, як Ви розумієте.

Загалом, не слід допускати безконтрольну одночасну роботу програм, що вимагають доступу в інтернет. За цим важливо стежити і відповідним чином регулювати спільну роботу цих програм і спільне використання інтернет з'єднання.

5. Проблеми у інтернет-провайдера

Провайдери намагаються працювати якомога надійніше, не допускаючи відмов у наданні сервісу щодо доступу до інтернету. Але провайдер не може забезпечити 100% надійність, це ніхто не може зробити. Та й сам провайдер - це ще не весь інтернет. Провайдер - це лише маленька піщинка в глобальній світовій мережі.

І працездатність мережі залежить, звичайно, в першу чергу від провайдера, а також і від надійності роботи інших серверів мережі, які потрібні для передачі даних.

Свої неполадки провайдер зазвичай бачить сам, знає про них і прагне якомога швидше їх усунути. Однак буває і так, що відмова доступу в інтернет виникає на стику обладнання провайдера і Вашого обладнання.

Наприклад, при дротовому доступі в інтернет той провід, який йде в Вашу квартиру або в офіс, може бути обірваний з тих чи інших причин. Таку несправність, скажімо, в під'їзді Вашого будинку, інтернет провайдер може і не помітити, користуючись своєю системою діагностики. В цьому випадку несправність буде усунена тим швидше, чим швидше Ви самі зверніться до провайдера, і повідомте йому про проблеми доступу в інтернет.

Може відмовити роутер, встановлений у Вашій квартирі. Це теж провайдер, швидше за все, сам не помітить, і потрібно обов'язково звернутися в службу техпідтримки для консультації і для вирішення питання відновлення доступу в інтернет.

Також завжди є ймовірність того, що є які-небудь проблеми на стороні вашого провайдера - вийшло з ладу обладнання, проводяться профілактичні роботи. Є сенс зателефонувати в технічну підтримку провайдера і дізнатися все точно.

Якщо ж користуватися мобільним інтернетом від мобільних операторів, то звертатися до них, як до інтернет провайдерам, особливого сенсу не має. Треба знайти таке місце, де провайдер забезпечує Вам доступ до інтернету з прийнятною для Вас швидкістю, і все.

Якщо ж в тому місці, де Ви знаходитесь, немає доступу або доступ здійснюється на дуже повільній швидкості, то нічого іншого не залишається, як терпляче чекати, коли звільняться ресурси провайдера (він же мобільний оператор в даному випадку), і Вам буде надано з'єднання кращого якості.

Деякі користувачі намагаються отримати надійне інтернет з'єднання від мобільного оператора, скажімо, перебуваючи у вагоні швидко потяга або автомобіля. На жаль, це поки утопія - мати надійне швидкісне сполучення в таких умовах. Загалом, не треба вимагати неможливого від мобільного оператора, який в даному випадку є і інтернет-провайдером. Він і так зробив все, щоб Ви могли в дорозі мати можливість виходу в інтернет.

6. Проблеми на комп'ютері

Повільний доступ в інтернет може бути наслідком проблем не інтернет з'єднання, а комп'ютера в цілому. Наприклад, був такий, майже хрестоматійний випадок. Знайомий користувач ПК скаржився, що раптом швидкість доступу до інтернету стала жахливо повільним, практично нічого не можна було зробити протягом півтора Чесова. Потім все налагодилося, як би само собою.

Моєму подиву не було меж, коли на цьому комп'ютері я знайшла на карантині понад 5 тисяч ( Моєму подиву не було меж, коли на цьому комп'ютері я знайшла на карантині понад 5 тисяч (!) Ізольованих вірусів, які виявив і знешкодив антивірус.

Тобто, причиною практично неможливою роботи на комп'ютері була вірусна атака з інтернету, яку успішно відбив антивірус. Правда, ціна цього полягала в тому, що комп'ютер майже півтори години практично не реагував на команди користувача. І складалося враження повільної роботи інтернету, хоча, як Ви розумієте, до інтернету це зовсім не ставилося.

Наведу ще один приклад можливих неполадок, через які довго вантажаться сторінки в вашому браузері. Не дай бог, якщо, наприклад, почне барахлити жорсткий диск комп'ютера. Тоді робота на комп'ютері різко сповільниться, тому що будь-яка операція читання-запису на жорсткий диск буде проводитися довго через множинних повторів і повторних перевірок. Це теж створює враження «гальм» і повільної роботи інтернет з'єднання. Хоча по факту інтернет тут і близько не стояв, і не є причиною проблеми.

А якщо «сбойнет» відеокарта , То взагалі комп'ютер може на деякий час перервати роботу і зробити перезавантаження екрану. Якщо в цей момент працювати з інтернетом, то може виникнути відчуття, що все це через інтернет з'єднання, хоча і тут інтернет буде скоєно ні до чого.

Таким чином, далеко не завжди повільна робота з інтернетом є наслідок проблем саме з інтернетом. Хоча, звичайно, за статистикою уповільнення інтернету - це перш за все те, що пов'язано саме з інтернет з'єднанням, а не з іншими помилками і збоями ПК.

Причини повільного завантаження сторінок на своєму сайті

Вище описані поширені причини, через які довго вантажаться сторінки в браузері з точки зору звичайних користувачів Інтернету. Вище описані поширені причини, через які довго вантажаться сторінки в браузері з точки зору звичайних користувачів Інтернету

Однак питання повільного завантаження сторінок сайту можна також розглядати з точки зору початківця веб-майстра, який створив свій сайт. І тепер він бачить, що довго вантажаться сторінки його сайту, і намагається зрозуміти, що ж можна зробити для того, щоб сайт завантажувався спритніше.

Власнику сайту (веб-майстру) можна розглянути наступні можливі причини:

1. повільний хостинг, на якому розташований сайт.

Повільний хостинг працює так само не поспішаючи, як працює повільний інтернет-провайдер. Причому, якщо навіть інтернет провайдер швидкий, але користувач захотів звернутися до сайту, розташованому у повільного хостера, то тут не допоможе швидкість з'єднання з інтернет провайдером. Все одно залишиться та ж проблема, що довго вантажаться сторінки сайту. І виправити це може тільки власник сайту, звернувшись в техпідтримку хостингу.

Коли користувач, який використовує швидкий інтернет, відкриває сайт, а він довго вантажиться через повільне хостингу, то, як Ви думаєте, що робить такий користувач?

Правильно, він закриває цей сайт, повертається в пошуковик і там за своїм запитом знаходить інший сайт, який, можливо, швидше завантажиться. Тому власнику сайту треба постійно турбуватися про швидкість завантаження свого ресурсу, і вчасно усувати «гальма»;

2. на сайті знаходяться «важкі» сторінки, що містять «важкі» фото у великій кількості (кожне фото, наприклад, по 2-3 мегабайта або навіть гігабайти ), А також картинки, відео та інший об'ємний контент.

Швидше за все завантажуються інтернет-сторінки, що містять тільки текст. При цьому текст повинен бути без картинок і без відео.

В даний час такі сторінки за типом «стіна тексту» не користуються популярністю, на сайтах активно використовується графіка, інфографіка, відео, аудіо-контент. А тому іноді бувають проблеми, що довго вантажаться сторінки у тих користувачів, які використовують повільний або лімітний інтернет.

І це не тільки проблема користувачів, але і проблема власників сайтів. Власники повинні прагнути з одного боку робити інформацію красивою і зручною для сприйняття, але при цьому не забувати про функціональність, щоб користувач, що прийшов на ваш сайт, не тікав звідти тому, що довго вантажаться сторінки сайту.

Для цього веб-майстрам потрібно уважно дивитися за розмірами свого контенту, по можливості зменшуючи його обсяг в байтах, але не знижуючи при цьому художньої цінності. Наприклад, одні і ті ж картинки можуть мати різний «вагу», і тут перевагу слід віддавати тому, що менше «важить» в байтах;

3. на сайті кимось впроваджений сторонній код, при завантаженні якого гальмується робота сайту.

Тут навіть можна отримати «бан» (або іншими словами «фільтр») від пошукових систем і втратити своїх читачів, які вже не побачать цей сайт в пошукових ведучих. Значить потрібно думати про антивірус на сайті, і ще раз про антивірус, і знову про нього ж, рідному. І не тільки думати, але і ставити, і налаштовувати, і перевіряти роботу, і знову налаштовувати, і знову ...

4. не налаштоване, або погано налаштоване кешування сайту, при якому сторінки сайту швидко завантажуються з кешу. Інакше сторінки довго вантажаться безпосередньо з Інтернету;

5 5. на сайті немає адаптивного дизайну або мобільної версії.

Це особливо актуально, коли сайт довго завантажується на смартфоні або на планшеті, і до того ж після його завантаження мало що буде видно і зрозуміло через маленького розміру екрана.

Адаптивний дизайн на сайті або наявність мобільної версії дозволяє зробити сайт однаково зручним для його перегляду на різних пристроях як з великими екранами, так і з маленькими;

6. на сайті проводиться акція, захід або щось подібне, що приблизно в один і той же час привернуло на сайт дуже багато відвідувачів.

У такі моменти хостинг, на якому розташований сайт, не завжди справляється з напливом відвідувачів і з виниклою навантаженням. При цьому або довго вантажаться сторінки сайту, або сайт зовсім «падає», тобто, стає недоступним. Значить, треба акуратніше з подібними заходами, потрібно заздалегідь готувати свій сайт до них, заздалегідь розраховувати навантаження, обумовлювати її з хостером, і найуважнішим чином готуватися до напливу відвідувачів.

Вебмастера іноді так і пишуть, що "Вас багато, сервер один, тому якщо раптом сторінка завантажується довше, ніж звичайно - просто почекайте, будь ласка." Хоча цю проблему вебмастер повинен і при бажанні може вирішити;

7. ймовірно, можуть бути й інші, причини, чому довго вантажаться сторінки сайту.

Всього, що може перешкодити доступу до сайту на хостингу, заздалегідь передбачити неможливо. На щастя, подібні ситуації в наш час бувають нечасто. Якби ще й деякі користувачі не уподібнювалися хакерам, намагаючись штучно викликати додаткове навантаження на сайт або заради розваги , Або заради тренувань своїх здібностей і т.п. На жаль, подібні випадки бувають.

Також на сайти приходить багато різного спаму від рекламодавців, від продвіженцев різних інтернет ресурсів та інше. Хостери можуть «відбивати» до декількох сотень тисяч і навіть мільйонів звернень до окремих сайтів, скажімо за день. Для цього вони налаштовують системи захисту своїх серверів від зовнішніх впливів.

На жаль, позбутися від усіх цих неприємностей зовсім неможливо. Інтернет - це відкритий світ, регулювання діяльності в якому практично неможливо. Це територія різних можливостей, в тому числі не тільки творчих, але і руйнівних.

Але в цілому - інтернет це дуже хороша штука. І взагалі незрозуміло, як ми раніше без нього жили!

Закінчивши на позитиві, пропоную подивитися відео «Типова мама за комп'ютером» (і, можливо, не зовсім типова бабуся) і посміхнутися :)

Також по темі:

Що таке wi-fi роутер, для чого він потрібен і як ним користуватися

Як платити за розмови менше, використовуючи Інтернет

4G мережу


Автор: Надія


Чому довго вантажаться сторінки сайтів: основні причини

Припустимо, що Ви використовуєте швидкий і сучасний браузер, наприклад, Opera або Chrome, але при цьому все одно дуже довго вантажаться сторінки того чи іншого сайту Припустимо, що Ви використовуєте швидкий і сучасний браузер, наприклад, Opera або Chrome, але при цьому все одно дуже довго вантажаться сторінки того чи іншого сайту.

Це означає, що коли Ви хочете відкрити який-небудь сайт, то доводиться в своєму браузері довго чекати його відкриття, точніше, потрібно чекати, коли сайт завантажиться з того віддаленого хостингу, на якому він розташований.

Чому довго вантажиться сторінка? Причин може бути декілька, найпоширеніші з них описані нижче.

1. Дуже низька швидкість інтернет-з'єднання

При підключенні до глобальної мережі Ви, ймовірно, вибрали недорогий тариф і в результаті довго вантажаться сторінки.

Бувають інтернет-провайдери, які надають інтернет з нормальною швидкістю до того моменту, поки не закінчиться виділений, оплачений ліміт інтернет-трафіку. Після того, як виділений ліміт вичерпано, доступ в інтернет залишається, але швидкість доступу до інтернету падає дуже значно, в рази.

Рад тут можна дати кілька. Або треба переходити на більш дорогий тариф, при якому ліміт необмежений, і швидкість передачі даних максимальна. Або потрібно на колишньому недорогому тарифі спробувати відключити показ картинок в своєму браузері, наявних на завантажуються сайтах, так як саме картинки і відео вантажаться найдовше.

Наприклад, для браузера Google Chrome показ картинок можна відключити, якщо в правому верхньому куті браузера відкрити «Налаштування», знайти «Особисті дані», далі - «Налаштування контенту», де у вкладці «Картинка» поставити галочку навпроти опції «Не показувати».

Рис. 1. Як в настройках браузера Google Chrome відключити показ картинок на сайтах

2. Ви користуєтеся браузером Internet Explorer

Вашим браузером за замовчуванням цілком може бути Internet Explorer, тобто, саме його Ви використовуєте для виходу в інтернет.

В інтернеті багато сказано щодо даного браузера, а саме - щодо його численних недоліків, в тому числі, про його повільності В інтернеті багато сказано щодо даного браузера, а саме - щодо його численних недоліків, в тому числі, про його повільності.

Тому спробуйте з офіційного сайту встановити інший браузер, наприклад, Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera або яндекс.браузер - вони швидше і з часом можуть стати звичними в зверненні. А швидкість доступу в інтернет від цього найчастіше збільшується, і стане приємніше працювати з швидкими відгуками на будь-які запити, адресовані в інтернет.

На комп'ютері (ноутбуці, планшеті) може бути встановлено кілька браузерів . Але тільки один з них обов'язково буде браузером за замовчуванням, тобто, саме він буде за замовчуванням першим відкривати всі сторінки в інтернеті. Браузер за замовчуванням можна задати самостійно, відмовившись від колишнього Internet Explorer, і замінивши його на будь-який інший браузер з числа тих, що встановлені на ПК.

Справедливості заради варто сказати, що в деяких випадках варто використовувати рідну для операційної системи браузер. Саме він іноді може легко впоратися з тим, що не вдається чомусь зробити в своєму улюбленому браузері. Тому від Internet Explorer відмовлятися ні в якому разі не можна, по крайней мере, не слід його зовсім видаляти з комп'ютера. Тим більше, що цим браузером користується сама операційна система, і вона може взагалі перестати працювати, якщо невдало видалити Internet Explorer.

3. Ви користуєтеся мобільним модемом

Можуть бути проблеми з інтернетом, зі швидкістю доступу в інтернет при використанні мобільного модему, і тоді внаслідок цього довго вантажаться сторінки Можуть бути проблеми з інтернетом, зі швидкістю доступу в інтернет при використанні мобільного модему, і тоді внаслідок цього довго вантажаться сторінки. Найчастіше таке відбувається тоді, коли слабо приймається сигнал мобільним пристроєм, що роздає Інтернет, наприклад, смартфоном , Айфоном і т.п.

Прийом сигналу мобільним пристроєм, що роздає інтернет, залежить від місця розташування, де він знаходиться. Якщо в даному місці в даний час сигнал є слабким, або відсутня можливість доступу в інтернет навіть при сильному сигналі - все це призводить до істотного уповільнення швидкості доступу в інтернет або взагалі цей доступ стає неможливим.

Я, наприклад, зрідка при необхідності користуюся модемом  Yota Я, наприклад, зрідка при необхідності користуюся модемом Yota . Плюси модему Yota в тому, що надається безлімітний інтернет і, крім того, там завжди є дуже повільний, але зате безкоштовний інтернет. Якщо модем раптом перегрівається, то він непомітно для мене раптом відключається. На цьому доступ до інтернету закінчується, доводиться вимикати ноутбук і чекати, поки охолоне модем.

Все це говорить про те, що мобільні пристрої для доступу в інтернет не гарантують постійне надійне і високошвидкісне з'єднання, навіть якщо виробники мобільних пристроїв і мобільні оператори це Вам гарантують в своїх рекламних заявах.

Адже в будь-якій інструкції по користуванню мобільними телефонами і іншими мобільними пристроями на самому початку чорним по білому сказано, що цей пристрій забезпечує мобільний зв'язок, якість якої безпосередньо залежить від місця розташування апарату і можливості доступу до мереж мобільних операторів.

4. Кілька програм вимагають одночасний доступ до інтернету

Буває так, що відразу кілька програм потребують інтернет з'єднанні Буває так, що відразу кілька програм потребують інтернет з'єднанні. Наприклад, одночасно з Вашою роботою в браузері комп'ютер вирішив перевірити оновлення Windows, та ще й антивірус почав автоматично оновлюватися у встановлений в його настройках час, тоді всі ці програми одночасно будуть звертатися в інтернет. Як наслідок, довго вантажаться сторінки з інтернету.

Крім того, на комп'ютері можуть бути встановлені торенти, які теж автоматично можуть завантажувати дані з інтернету або передавати дані в інтернет. Подібних прикладів безліч, коли одночасно з браузером користувача можуть працювати і інші програми, пов'язані з інтернетом.

Програм багато, а інтернет з'єднання - одне на всіх. І це з'єднання буде так чи інакше по черзі надавати доступ кожній програмі в інтернет. А значить, кожна програма окремо буде отримувати або передавати дані в інтернет повільніше в рази, ніж, якби ця програма одна працювала на комп'ютері. І знову ж таки виходить, що довго вантажаться сторінки з інтернету.

Тому, якщо швидкість роботи інтернету не найвища, і у вас є труднощі в роботі з інтернетом при одночасній роботі декількох програм, то треба так розподілити час роботи цих програм, щоб вони менше заважали один одному. наприклад, оновлення антивіруса можна поставити на ніч, відповідним чином налаштувавши антивірусну програму.

Оновлення Windows краще робити під особистим наглядом, знову ж належним чином налаштувавши служби Windows Update, незважаючи на те, що Microsoft постійно рекомендує встановлювати повністю автоматичні оновлення. Microsoft по-своєму правий, так дійсно краще. Але рекомендації цієї поважної компанії адресовані користувачам, які мають швидкісне надійне безлімітне з'єднання з інтернетом, чого немає у всіх користувачів ПК, як би цього не хотілося.

Я, наприклад, одного разу за три дні повністю вичерпала свій місячний ліміт мобільного трафіку саме тому, що в цей момент Центру поновлення Windows ну дуже-дуже було потрібно щось там скачати для подальшої установки на ПК. Нічого так і не захиталося, але мобільний трафік закінчився, абсолютно несподівано для мене, і додатковий стрес і проблеми, бо де в дорозі отримати можливість доступу в інтернет. Дуже небажана ситуація, як Ви розумієте.

Загалом, не слід допускати безконтрольну одночасну роботу програм, що вимагають доступу в інтернет. За цим важливо стежити і відповідним чином регулювати спільну роботу цих програм і спільне використання інтернет з'єднання.

5. Проблеми у інтернет-провайдера

Провайдери намагаються працювати якомога надійніше, не допускаючи відмов у наданні сервісу щодо доступу до інтернету. Але провайдер не може забезпечити 100% надійність, це ніхто не може зробити. Та й сам провайдер - це ще не весь інтернет. Провайдер - це лише маленька піщинка в глобальній світовій мережі.

І працездатність мережі залежить, звичайно, в першу чергу від провайдера, а також і від надійності роботи інших серверів мережі, які потрібні для передачі даних.

Свої неполадки провайдер зазвичай бачить сам, знає про них і прагне якомога швидше їх усунути. Однак буває і так, що відмова доступу в інтернет виникає на стику обладнання провайдера і Вашого обладнання.

Наприклад, при дротовому доступі в інтернет той провід, який йде в Вашу квартиру або в офіс, може бути обірваний з тих чи інших причин. Таку несправність, скажімо, в під'їзді Вашого будинку, інтернет провайдер може і не помітити, користуючись своєю системою діагностики. В цьому випадку несправність буде усунена тим швидше, чим швидше Ви самі зверніться до провайдера, і повідомте йому про проблеми доступу в інтернет.

Може відмовити роутер, встановлений у Вашій квартирі. Це теж провайдер, швидше за все, сам не помітить, і потрібно обов'язково звернутися в службу техпідтримки для консультації і для вирішення питання відновлення доступу в інтернет.

Також завжди є ймовірність того, що є які-небудь проблеми на стороні вашого провайдера - вийшло з ладу обладнання, проводяться профілактичні роботи. Є сенс зателефонувати в технічну підтримку провайдера і дізнатися все точно.

Якщо ж користуватися мобільним інтернетом від мобільних операторів, то звертатися до них, як до інтернет провайдерам, особливого сенсу не має. Треба знайти таке місце, де провайдер забезпечує Вам доступ до інтернету з прийнятною для Вас швидкістю, і все.

Якщо ж в тому місці, де Ви знаходитесь, немає доступу або доступ здійснюється на дуже повільній швидкості, то нічого іншого не залишається, як терпляче чекати, коли звільняться ресурси провайдера (він же мобільний оператор в даному випадку), і Вам буде надано з'єднання кращого якості.

Деякі користувачі намагаються отримати надійне інтернет з'єднання від мобільного оператора, скажімо, перебуваючи у вагоні швидко потяга або автомобіля. На жаль, це поки утопія - мати надійне швидкісне сполучення в таких умовах. Загалом, не треба вимагати неможливого від мобільного оператора, який в даному випадку є і інтернет-провайдером. Він і так зробив все, щоб Ви могли в дорозі мати можливість виходу в інтернет.

6. Проблеми на комп'ютері

Повільний доступ в інтернет може бути наслідком проблем не інтернет з'єднання, а комп'ютера в цілому. Наприклад, був такий, майже хрестоматійний випадок. Знайомий користувач ПК скаржився, що раптом швидкість доступу до інтернету стала жахливо повільним, практично нічого не можна було зробити протягом півтора Чесова. Потім все налагодилося, як би само собою.

Моєму подиву не було меж, коли на цьому комп'ютері я знайшла на карантині понад 5 тисяч ( Моєму подиву не було меж, коли на цьому комп'ютері я знайшла на карантині понад 5 тисяч (!) Ізольованих вірусів, які виявив і знешкодив антивірус.

Тобто, причиною практично неможливою роботи на комп'ютері була вірусна атака з інтернету, яку успішно відбив антивірус. Правда, ціна цього полягала в тому, що комп'ютер майже півтори години практично не реагував на команди користувача. І складалося враження повільної роботи інтернету, хоча, як Ви розумієте, до інтернету це зовсім не ставилося.

Наведу ще один приклад можливих неполадок, через які довго вантажаться сторінки в вашому браузері. Не дай бог, якщо, наприклад, почне барахлити жорсткий диск комп'ютера. Тоді робота на комп'ютері різко сповільниться, тому що будь-яка операція читання-запису на жорсткий диск буде проводитися довго через множинних повторів і повторних перевірок. Це теж створює враження «гальм» і повільної роботи інтернет з'єднання. Хоча по факту інтернет тут і близько не стояв, і не є причиною проблеми.

А якщо «сбойнет» відеокарта , То взагалі комп'ютер може на деякий час перервати роботу і зробити перезавантаження екрану. Якщо в цей момент працювати з інтернетом, то може виникнути відчуття, що все це через інтернет з'єднання, хоча і тут інтернет буде скоєно ні до чого.

Таким чином, далеко не завжди повільна робота з інтернетом є наслідок проблем саме з інтернетом. Хоча, звичайно, за статистикою уповільнення інтернету - це перш за все те, що пов'язано саме з інтернет з'єднанням, а не з іншими помилками і збоями ПК.

Причини повільного завантаження сторінок на своєму сайті

Вище описані поширені причини, через які довго вантажаться сторінки в браузері з точки зору звичайних користувачів Інтернету. Вище описані поширені причини, через які довго вантажаться сторінки в браузері з точки зору звичайних користувачів Інтернету

Однак питання повільного завантаження сторінок сайту можна також розглядати з точки зору початківця веб-майстра, який створив свій сайт. І тепер він бачить, що довго вантажаться сторінки його сайту, і намагається зрозуміти, що ж можна зробити для того, щоб сайт завантажувався спритніше.

Власнику сайту (веб-майстру) можна розглянути наступні можливі причини:

1. повільний хостинг, на якому розташований сайт.

Повільний хостинг працює так само не поспішаючи, як працює повільний інтернет-провайдер. Причому, якщо навіть інтернет провайдер швидкий, але користувач захотів звернутися до сайту, розташованому у повільного хостера, то тут не допоможе швидкість з'єднання з інтернет провайдером. Все одно залишиться та ж проблема, що довго вантажаться сторінки сайту. І виправити це може тільки власник сайту, звернувшись в техпідтримку хостингу.

Коли користувач, який використовує швидкий інтернет, відкриває сайт, а він довго вантажиться через повільне хостингу, то, як Ви думаєте, що робить такий користувач?

Правильно, він закриває цей сайт, повертається в пошуковик і там за своїм запитом знаходить інший сайт, який, можливо, швидше завантажиться. Тому власнику сайту треба постійно турбуватися про швидкість завантаження свого ресурсу, і вчасно усувати «гальма»;

2. на сайті знаходяться «важкі» сторінки, що містять «важкі» фото у великій кількості (кожне фото, наприклад, по 2-3 мегабайта або навіть гігабайти ), А також картинки, відео та інший об'ємний контент.

Швидше за все завантажуються інтернет-сторінки, що містять тільки текст. При цьому текст повинен бути без картинок і без відео.

В даний час такі сторінки за типом «стіна тексту» не користуються популярністю, на сайтах активно використовується графіка, інфографіка, відео, аудіо-контент. А тому іноді бувають проблеми, що довго вантажаться сторінки у тих користувачів, які використовують повільний або лімітний інтернет.

І це не тільки проблема користувачів, але і проблема власників сайтів. Власники повинні прагнути з одного боку робити інформацію красивою і зручною для сприйняття, але при цьому не забувати про функціональність, щоб користувач, що прийшов на ваш сайт, не тікав звідти тому, що довго вантажаться сторінки сайту.

Для цього веб-майстрам потрібно уважно дивитися за розмірами свого контенту, по можливості зменшуючи його обсяг в байтах, але не знижуючи при цьому художньої цінності. Наприклад, одні і ті ж картинки можуть мати різний «вагу», і тут перевагу слід віддавати тому, що менше «важить» в байтах;

3. на сайті кимось впроваджений сторонній код, при завантаженні якого гальмується робота сайту.

Тут навіть можна отримати «бан» (або іншими словами «фільтр») від пошукових систем і втратити своїх читачів, які вже не побачать цей сайт в пошукових ведучих. Значить потрібно думати про антивірус на сайті, і ще раз про антивірус, і знову про нього ж, рідному. І не тільки думати, але і ставити, і налаштовувати, і перевіряти роботу, і знову налаштовувати, і знову ...

4. не налаштоване, або погано налаштоване кешування сайту, при якому сторінки сайту швидко завантажуються з кешу. Інакше сторінки довго вантажаться безпосередньо з Інтернету;

5 5. на сайті немає адаптивного дизайну або мобільної версії.

Це особливо актуально, коли сайт довго завантажується на смартфоні або на планшеті, і до того ж після його завантаження мало що буде видно і зрозуміло через маленького розміру екрана.

Адаптивний дизайн на сайті або наявність мобільної версії дозволяє зробити сайт однаково зручним для його перегляду на різних пристроях як з великими екранами, так і з маленькими;

6. на сайті проводиться акція, захід або щось подібне, що приблизно в один і той же час привернуло на сайт дуже багато відвідувачів.

У такі моменти хостинг, на якому розташований сайт, не завжди справляється з напливом відвідувачів і з виниклою навантаженням. При цьому або довго вантажаться сторінки сайту, або сайт зовсім «падає», тобто, стає недоступним. Значить, треба акуратніше з подібними заходами, потрібно заздалегідь готувати свій сайт до них, заздалегідь розраховувати навантаження, обумовлювати її з хостером, і найуважнішим чином готуватися до напливу відвідувачів.

Вебмастера іноді так і пишуть, що "Вас багато, сервер один, тому якщо раптом сторінка завантажується довше, ніж звичайно - просто почекайте, будь ласка." Хоча цю проблему вебмастер повинен і при бажанні може вирішити;

7. ймовірно, можуть бути й інші, причини, чому довго вантажаться сторінки сайту.

Всього, що може перешкодити доступу до сайту на хостингу, заздалегідь передбачити неможливо. На щастя, подібні ситуації в наш час бувають нечасто. Якби ще й деякі користувачі не уподібнювалися хакерам, намагаючись штучно викликати додаткове навантаження на сайт або заради розваги , Або заради тренувань своїх здібностей і т.п. На жаль, подібні випадки бувають.

Також на сайти приходить багато різного спаму від рекламодавців, від продвіженцев різних інтернет ресурсів та інше. Хостери можуть «відбивати» до декількох сотень тисяч і навіть мільйонів звернень до окремих сайтів, скажімо за день. Для цього вони налаштовують системи захисту своїх серверів від зовнішніх впливів.

На жаль, позбутися від усіх цих неприємностей зовсім неможливо. Інтернет - це відкритий світ, регулювання діяльності в якому практично неможливо. Це територія різних можливостей, в тому числі не тільки творчих, але і руйнівних.

Але в цілому - інтернет це дуже хороша штука. І взагалі незрозуміло, як ми раніше без нього жили!

Закінчивши на позитиві, пропоную подивитися відео «Типова мама за комп'ютером» (і, можливо, не зовсім типова бабуся) і посміхнутися :)

Також по темі:

Що таке wi-fi роутер, для чого він потрібен і як ним користуватися

Як платити за розмови менше, використовуючи Інтернет

4G мережу


Автор: Надія


Чому довго вантажаться сторінки сайтів: основні причини

Припустимо, що Ви використовуєте швидкий і сучасний браузер, наприклад, Opera або Chrome, але при цьому все одно дуже довго вантажаться сторінки того чи іншого сайту Припустимо, що Ви використовуєте швидкий і сучасний браузер, наприклад, Opera або Chrome, але при цьому все одно дуже довго вантажаться сторінки того чи іншого сайту.

Це означає, що коли Ви хочете відкрити який-небудь сайт, то доводиться в своєму браузері довго чекати його відкриття, точніше, потрібно чекати, коли сайт завантажиться з того віддаленого хостингу, на якому він розташований.

Чому довго вантажиться сторінка? Причин може бути декілька, найпоширеніші з них описані нижче.

1. Дуже низька швидкість інтернет-з'єднання

При підключенні до глобальної мережі Ви, ймовірно, вибрали недорогий тариф і в результаті довго вантажаться сторінки.

Бувають інтернет-провайдери, які надають інтернет з нормальною швидкістю до того моменту, поки не закінчиться виділений, оплачений ліміт інтернет-трафіку. Після того, як виділений ліміт вичерпано, доступ в інтернет залишається, але швидкість доступу до інтернету падає дуже значно, в рази.

Рад тут можна дати кілька. Або треба переходити на більш дорогий тариф, при якому ліміт необмежений, і швидкість передачі даних максимальна. Або потрібно на колишньому недорогому тарифі спробувати відключити показ картинок в своєму браузері, наявних на завантажуються сайтах, так як саме картинки і відео вантажаться найдовше.

Наприклад, для браузера Google Chrome показ картинок можна відключити, якщо в правому верхньому куті браузера відкрити «Налаштування», знайти «Особисті дані», далі - «Налаштування контенту», де у вкладці «Картинка» поставити галочку навпроти опції «Не показувати».

Рис. 1. Як в настройках браузера Google Chrome відключити показ картинок на сайтах

2. Ви користуєтеся браузером Internet Explorer

Вашим браузером за замовчуванням цілком може бути Internet Explorer, тобто, саме його Ви використовуєте для виходу в інтернет.

В інтернеті багато сказано щодо даного браузера, а саме - щодо його численних недоліків, в тому числі, про його повільності В інтернеті багато сказано щодо даного браузера, а саме - щодо його численних недоліків, в тому числі, про його повільності.

Тому спробуйте з офіційного сайту встановити інший браузер, наприклад, Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera або яндекс.браузер - вони швидше і з часом можуть стати звичними в зверненні. А швидкість доступу в інтернет від цього найчастіше збільшується, і стане приємніше працювати з швидкими відгуками на будь-які запити, адресовані в інтернет.

На комп'ютері (ноутбуці, планшеті) може бути встановлено кілька браузерів . Але тільки один з них обов'язково буде браузером за замовчуванням, тобто, саме він буде за замовчуванням першим відкривати всі сторінки в інтернеті. Браузер за замовчуванням можна задати самостійно, відмовившись від колишнього Internet Explorer, і замінивши його на будь-який інший браузер з числа тих, що встановлені на ПК.

Справедливості заради варто сказати, що в деяких випадках варто використовувати рідну для операційної системи браузер. Саме він іноді може легко впоратися з тим, що не вдається чомусь зробити в своєму улюбленому браузері. Тому від Internet Explorer відмовлятися ні в якому разі не можна, по крайней мере, не слід його зовсім видаляти з комп'ютера. Тим більше, що цим браузером користується сама операційна система, і вона може взагалі перестати працювати, якщо невдало видалити Internet Explorer.

3. Ви користуєтеся мобільним модемом

Можуть бути проблеми з інтернетом, зі швидкістю доступу в інтернет при використанні мобільного модему, і тоді внаслідок цього довго вантажаться сторінки Можуть бути проблеми з інтернетом, зі швидкістю доступу в інтернет при використанні мобільного модему, і тоді внаслідок цього довго вантажаться сторінки. Найчастіше таке відбувається тоді, коли слабо приймається сигнал мобільним пристроєм, що роздає Інтернет, наприклад, смартфоном , Айфоном і т.п.

Прийом сигналу мобільним пристроєм, що роздає інтернет, залежить від місця розташування, де він знаходиться. Якщо в даному місці в даний час сигнал є слабким, або відсутня можливість доступу в інтернет навіть при сильному сигналі - все це призводить до істотного уповільнення швидкості доступу в інтернет або взагалі цей доступ стає неможливим.

Я, наприклад, зрідка при необхідності користуюся модемом  Yota Я, наприклад, зрідка при необхідності користуюся модемом Yota . Плюси модему Yota в тому, що надається безлімітний інтернет і, крім того, там завжди є дуже повільний, але зате безкоштовний інтернет. Якщо модем раптом перегрівається, то він непомітно для мене раптом відключається. На цьому доступ до інтернету закінчується, доводиться вимикати ноутбук і чекати, поки охолоне модем.

Все це говорить про те, що мобільні пристрої для доступу в інтернет не гарантують постійне надійне і високошвидкісне з'єднання, навіть якщо виробники мобільних пристроїв і мобільні оператори це Вам гарантують в своїх рекламних заявах.

Адже в будь-якій інструкції по користуванню мобільними телефонами і іншими мобільними пристроями на самому початку чорним по білому сказано, що цей пристрій забезпечує мобільний зв'язок, якість якої безпосередньо залежить від місця розташування апарату і можливості доступу до мереж мобільних операторів.

4. Кілька програм вимагають одночасний доступ до інтернету

Буває так, що відразу кілька програм потребують інтернет з'єднанні Буває так, що відразу кілька програм потребують інтернет з'єднанні. Наприклад, одночасно з Вашою роботою в браузері комп'ютер вирішив перевірити оновлення Windows, та ще й антивірус почав автоматично оновлюватися у встановлений в його настройках час, тоді всі ці програми одночасно будуть звертатися в інтернет. Як наслідок, довго вантажаться сторінки з інтернету.

Крім того, на комп'ютері можуть бути встановлені торенти, які теж автоматично можуть завантажувати дані з інтернету або передавати дані в інтернет. Подібних прикладів безліч, коли одночасно з браузером користувача можуть працювати і інші програми, пов'язані з інтернетом.

Програм багато, а інтернет з'єднання - одне на всіх. І це з'єднання буде так чи інакше по черзі надавати доступ кожній програмі в інтернет. А значить, кожна програма окремо буде отримувати або передавати дані в інтернет повільніше в рази, ніж, якби ця програма одна працювала на комп'ютері. І знову ж таки виходить, що довго вантажаться сторінки з інтернету.

Тому, якщо швидкість роботи інтернету не найвища, і у вас є труднощі в роботі з інтернетом при одночасній роботі декількох програм, то треба так розподілити час роботи цих програм, щоб вони менше заважали один одному. наприклад, оновлення антивіруса можна поставити на ніч, відповідним чином налаштувавши антивірусну програму.

Оновлення Windows краще робити під особистим наглядом, знову ж належним чином налаштувавши служби Windows Update, незважаючи на те, що Microsoft постійно рекомендує встановлювати повністю автоматичні оновлення. Microsoft по-своєму правий, так дійсно краще. Але рекомендації цієї поважної компанії адресовані користувачам, які мають швидкісне надійне безлімітне з'єднання з інтернетом, чого немає у всіх користувачів ПК, як би цього не хотілося.

Я, наприклад, одного разу за три дні повністю вичерпала свій місячний ліміт мобільного трафіку саме тому, що в цей момент Центру поновлення Windows ну дуже-дуже було потрібно щось там скачати для подальшої установки на ПК. Нічого так і не захиталося, але мобільний трафік закінчився, абсолютно несподівано для мене, і додатковий стрес і проблеми, бо де в дорозі отримати можливість доступу в інтернет. Дуже небажана ситуація, як Ви розумієте.

Загалом, не слід допускати безконтрольну одночасну роботу програм, що вимагають доступу в інтернет. За цим важливо стежити і відповідним чином регулювати спільну роботу цих програм і спільне використання інтернет з'єднання.

5. Проблеми у інтернет-провайдера

Провайдери намагаються працювати якомога надійніше, не допускаючи відмов у наданні сервісу щодо доступу до інтернету. Але провайдер не може забезпечити 100% надійність, це ніхто не може зробити. Та й сам провайдер - це ще не весь інтернет. Провайдер - це лише маленька піщинка в глобальній світовій мережі.

І працездатність мережі залежить, звичайно, в першу чергу від провайдера, а також і від надійності роботи інших серверів мережі, які потрібні для передачі даних.

Свої неполадки провайдер зазвичай бачить сам, знає про них і прагне якомога швидше їх усунути. Однак буває і так, що відмова доступу в інтернет виникає на стику обладнання провайдера і Вашого обладнання.

Наприклад, при дротовому доступі в інтернет той провід, який йде в Вашу квартиру або в офіс, може бути обірваний з тих чи інших причин. Таку несправність, скажімо, в під'їзді Вашого будинку, інтернет провайдер може і не помітити, користуючись своєю системою діагностики. В цьому випадку несправність буде усунена тим швидше, чим швидше Ви самі зверніться до провайдера, і повідомте йому про проблеми доступу в інтернет.

Може відмовити роутер, встановлений у Вашій квартирі. Це теж провайдер, швидше за все, сам не помітить, і потрібно обов'язково звернутися в службу техпідтримки для консультації і для вирішення питання відновлення доступу в інтернет.

Також завжди є ймовірність того, що є які-небудь проблеми на стороні вашого провайдера - вийшло з ладу обладнання, проводяться профілактичні роботи. Є сенс зателефонувати в технічну підтримку провайдера і дізнатися все точно.

Якщо ж користуватися мобільним інтернетом від мобільних операторів, то звертатися до них, як до інтернет провайдерам, особливого сенсу не має. Треба знайти таке місце, де провайдер забезпечує Вам доступ до інтернету з прийнятною для Вас швидкістю, і все.

Якщо ж в тому місці, де Ви знаходитесь, немає доступу або доступ здійснюється на дуже повільній швидкості, то нічого іншого не залишається, як терпляче чекати, коли звільняться ресурси провайдера (він же мобільний оператор в даному випадку), і Вам буде надано з'єднання кращого якості.

Деякі користувачі намагаються отримати надійне інтернет з'єднання від мобільного оператора, скажімо, перебуваючи у вагоні швидко потяга або автомобіля. На жаль, це поки утопія - мати надійне швидкісне сполучення в таких умовах. Загалом, не треба вимагати неможливого від мобільного оператора, який в даному випадку є і інтернет-провайдером. Він і так зробив все, щоб Ви могли в дорозі мати можливість виходу в інтернет.

6. Проблеми на комп'ютері

Повільний доступ в інтернет може бути наслідком проблем не інтернет з'єднання, а комп'ютера в цілому. Наприклад, був такий, майже хрестоматійний випадок. Знайомий користувач ПК скаржився, що раптом швидкість доступу до інтернету стала жахливо повільним, практично нічого не можна було зробити протягом півтора Чесова. Потім все налагодилося, як би само собою.

Моєму подиву не було меж, коли на цьому комп'ютері я знайшла на карантині понад 5 тисяч ( Моєму подиву не було меж, коли на цьому комп'ютері я знайшла на карантині понад 5 тисяч (!) Ізольованих вірусів, які виявив і знешкодив антивірус.

Тобто, причиною практично неможливою роботи на комп'ютері була вірусна атака з інтернету, яку успішно відбив антивірус. Правда, ціна цього полягала в тому, що комп'ютер майже півтори години практично не реагував на команди користувача. І складалося враження повільної роботи інтернету, хоча, як Ви розумієте, до інтернету це зовсім не ставилося.

Наведу ще один приклад можливих неполадок, через які довго вантажаться сторінки в вашому браузері. Не дай бог, якщо, наприклад, почне барахлити жорсткий диск комп'ютера. Тоді робота на комп'ютері різко сповільниться, тому що будь-яка операція читання-запису на жорсткий диск буде проводитися довго через множинних повторів і повторних перевірок. Це теж створює враження «гальм» і повільної роботи інтернет з'єднання. Хоча по факту інтернет тут і близько не стояв, і не є причиною проблеми.

А якщо «сбойнет» відеокарта , То взагалі комп'ютер може на деякий час перервати роботу і зробити перезавантаження екрану. Якщо в цей момент працювати з інтернетом, то може виникнути відчуття, що все це через інтернет з'єднання, хоча і тут інтернет буде скоєно ні до чого.

Таким чином, далеко не завжди повільна робота з інтернетом є наслідок проблем саме з інтернетом. Хоча, звичайно, за статистикою уповільнення інтернету - це перш за все те, що пов'язано саме з інтернет з'єднанням, а не з іншими помилками і збоями ПК.

Причини повільного завантаження сторінок на своєму сайті

Вище описані поширені причини, через які довго вантажаться сторінки в браузері з точки зору звичайних користувачів Інтернету. Вище описані поширені причини, через які довго вантажаться сторінки в браузері з точки зору звичайних користувачів Інтернету

Однак питання повільного завантаження сторінок сайту можна також розглядати з точки зору початківця веб-майстра, який створив свій сайт. І тепер він бачить, що довго вантажаться сторінки його сайту, і намагається зрозуміти, що ж можна зробити для того, щоб сайт завантажувався спритніше.

Власнику сайту (веб-майстру) можна розглянути наступні можливі причини:

1. повільний хостинг, на якому розташований сайт.

Повільний хостинг працює так само не поспішаючи, як працює повільний інтернет-провайдер. Причому, якщо навіть інтернет провайдер швидкий, але користувач захотів звернутися до сайту, розташованому у повільного хостера, то тут не допоможе швидкість з'єднання з інтернет провайдером. Все одно залишиться та ж проблема, що довго вантажаться сторінки сайту. І виправити це може тільки власник сайту, звернувшись в техпідтримку хостингу.

Коли користувач, який використовує швидкий інтернет, відкриває сайт, а він довго вантажиться через повільне хостингу, то, як Ви думаєте, що робить такий користувач?

Правильно, він закриває цей сайт, повертається в пошуковик і там за своїм запитом знаходить інший сайт, який, можливо, швидше завантажиться. Тому власнику сайту треба постійно турбуватися про швидкість завантаження свого ресурсу, і вчасно усувати «гальма»;

2. на сайті знаходяться «важкі» сторінки, що містять «важкі» фото у великій кількості (кожне фото, наприклад, по 2-3 мегабайта або навіть гігабайти ), А також картинки, відео та інший об'ємний контент.

Швидше за все завантажуються інтернет-сторінки, що містять тільки текст. При цьому текст повинен бути без картинок і без відео.

В даний час такі сторінки за типом «стіна тексту» не користуються популярністю, на сайтах активно використовується графіка, інфографіка, відео, аудіо-контент. А тому іноді бувають проблеми, що довго вантажаться сторінки у тих користувачів, які використовують повільний або лімітний інтернет.

І це не тільки проблема користувачів, але і проблема власників сайтів. Власники повинні прагнути з одного боку робити інформацію красивою і зручною для сприйняття, але при цьому не забувати про функціональність, щоб користувач, що прийшов на ваш сайт, не тікав звідти тому, що довго вантажаться сторінки сайту.

Для цього веб-майстрам потрібно уважно дивитися за розмірами свого контенту, по можливості зменшуючи його обсяг в байтах, але не знижуючи при цьому художньої цінності. Наприклад, одні і ті ж картинки можуть мати різний «вагу», і тут перевагу слід віддавати тому, що менше «важить» в байтах;

3. на сайті кимось впроваджений сторонній код, при завантаженні якого гальмується робота сайту.

Тут навіть можна отримати «бан» (або іншими словами «фільтр») від пошукових систем і втратити своїх читачів, які вже не побачать цей сайт в пошукових ведучих. Значить потрібно думати про антивірус на сайті, і ще раз про антивірус, і знову про нього ж, рідному. І не тільки думати, але і ставити, і налаштовувати, і перевіряти роботу, і знову налаштовувати, і знову ...

4. не налаштоване, або погано налаштоване кешування сайту, при якому сторінки сайту швидко завантажуються з кешу. Інакше сторінки довго вантажаться безпосередньо з Інтернету;

5 5. на сайті немає адаптивного дизайну або мобільної версії.

Це особливо актуально, коли сайт довго завантажується на смартфоні або на планшеті, і до того ж після його завантаження мало що буде видно і зрозуміло через маленького розміру екрана.

Адаптивний дизайн на сайті або наявність мобільної версії дозволяє зробити сайт однаково зручним для його перегляду на різних пристроях як з великими екранами, так і з маленькими;

6. на сайті проводиться акція, захід або щось подібне, що приблизно в один і той же час привернуло на сайт дуже багато відвідувачів.

У такі моменти хостинг, на якому розташований сайт, не завжди справляється з напливом відвідувачів і з виниклою навантаженням. При цьому або довго вантажаться сторінки сайту, або сайт зовсім «падає», тобто, стає недоступним. Значить, треба акуратніше з подібними заходами, потрібно заздалегідь готувати свій сайт до них, заздалегідь розраховувати навантаження, обумовлювати її з хостером, і найуважнішим чином готуватися до напливу відвідувачів.

Вебмастера іноді так і пишуть, що "Вас багато, сервер один, тому якщо раптом сторінка завантажується довше, ніж звичайно - просто почекайте, будь ласка." Хоча цю проблему вебмастер повинен і при бажанні може вирішити;

7. ймовірно, можуть бути й інші, причини, чому довго вантажаться сторінки сайту.

Всього, що може перешкодити доступу до сайту на хостингу, заздалегідь передбачити неможливо. На щастя, подібні ситуації в наш час бувають нечасто. Якби ще й деякі користувачі не уподібнювалися хакерам, намагаючись штучно викликати додаткове навантаження на сайт або заради розваги , Або заради тренувань своїх здібностей і т.п. На жаль, подібні випадки бувають.

Також на сайти приходить багато різного спаму від рекламодавців, від продвіженцев різних інтернет ресурсів та інше. Хостери можуть «відбивати» до декількох сотень тисяч і навіть мільйонів звернень до окремих сайтів, скажімо за день. Для цього вони налаштовують системи захисту своїх серверів від зовнішніх впливів.

На жаль, позбутися від усіх цих неприємностей зовсім неможливо. Інтернет - це відкритий світ, регулювання діяльності в якому практично неможливо. Це територія різних можливостей, в тому числі не тільки творчих, але і руйнівних.

Але в цілому - інтернет це дуже хороша штука. І взагалі незрозуміло, як ми раніше без нього жили!

Закінчивши на позитиві, пропоную подивитися відео «Типова мама за комп'ютером» (і, можливо, не зовсім типова бабуся) і посміхнутися :)

Також по темі:

Що таке wi-fi роутер, для чого він потрібен і як ним користуватися

Як платити за розмови менше, використовуючи Інтернет

4G мережу


Автор: Надія


Чому довго вантажаться сторінки сайтів: основні причини

Припустимо, що Ви використовуєте швидкий і сучасний браузер, наприклад, Opera або Chrome, але при цьому все одно дуже довго вантажаться сторінки того чи іншого сайту Припустимо, що Ви використовуєте швидкий і сучасний браузер, наприклад, Opera або Chrome, але при цьому все одно дуже довго вантажаться сторінки того чи іншого сайту.

Це означає, що коли Ви хочете відкрити який-небудь сайт, то доводиться в своєму браузері довго чекати його відкриття, точніше, потрібно чекати, коли сайт завантажиться з того віддаленого хостингу, на якому він розташований.

Чому довго вантажиться сторінка? Причин може бути декілька, найпоширеніші з них описані нижче.

1. Дуже низька швидкість інтернет-з'єднання

При підключенні до глобальної мережі Ви, ймовірно, вибрали недорогий тариф і в результаті довго вантажаться сторінки.

Бувають інтернет-провайдери, які надають інтернет з нормальною швидкістю до того моменту, поки не закінчиться виділений, оплачений ліміт інтернет-трафіку. Після того, як виділений ліміт вичерпано, доступ в інтернет залишається, але швидкість доступу до інтернету падає дуже значно, в рази.

Рад тут можна дати кілька. Або треба переходити на більш дорогий тариф, при якому ліміт необмежений, і швидкість передачі даних максимальна. Або потрібно на колишньому недорогому тарифі спробувати відключити показ картинок в своєму браузері, наявних на завантажуються сайтах, так як саме картинки і відео вантажаться найдовше.

Наприклад, для браузера Google Chrome показ картинок можна відключити, якщо в правому верхньому куті браузера відкрити «Налаштування», знайти «Особисті дані», далі - «Налаштування контенту», де у вкладці «Картинка» поставити галочку навпроти опції «Не показувати».

Рис. 1. Як в настройках браузера Google Chrome відключити показ картинок на сайтах

2. Ви користуєтеся браузером Internet Explorer

Вашим браузером за замовчуванням цілком може бути Internet Explorer, тобто, саме його Ви використовуєте для виходу в інтернет.

В інтернеті багато сказано щодо даного браузера, а саме - щодо його численних недоліків, в тому числі, про його повільності В інтернеті багато сказано щодо даного браузера, а саме - щодо його численних недоліків, в тому числі, про його повільності.

Тому спробуйте з офіційного сайту встановити інший браузер, наприклад, Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera або яндекс.браузер - вони швидше і з часом можуть стати звичними в зверненні. А швидкість доступу в інтернет від цього найчастіше збільшується, і стане приємніше працювати з швидкими відгуками на будь-які запити, адресовані в інтернет.

На комп'ютері (ноутбуці, планшеті) може бути встановлено кілька браузерів . Але тільки один з них обов'язково буде браузером за замовчуванням, тобто, саме він буде за замовчуванням першим відкривати всі сторінки в інтернеті. Браузер за замовчуванням можна задати самостійно, відмовившись від колишнього Internet Explorer, і замінивши його на будь-який інший браузер з числа тих, що встановлені на ПК.

Справедливості заради варто сказати, що в деяких випадках варто використовувати рідну для операційної системи браузер. Саме він іноді може легко впоратися з тим, що не вдається чомусь зробити в своєму улюбленому браузері. Тому від Internet Explorer відмовлятися ні в якому разі не можна, по крайней мере, не слід його зовсім видаляти з комп'ютера. Тим більше, що цим браузером користується сама операційна система, і вона може взагалі перестати працювати, якщо невдало видалити Internet Explorer.

3. Ви користуєтеся мобільним модемом

Можуть бути проблеми з інтернетом, зі швидкістю доступу в інтернет при використанні мобільного модему, і тоді внаслідок цього довго вантажаться сторінки Можуть бути проблеми з інтернетом, зі швидкістю доступу в інтернет при використанні мобільного модему, і тоді внаслідок цього довго вантажаться сторінки. Найчастіше таке відбувається тоді, коли слабо приймається сигнал мобільним пристроєм, що роздає Інтернет, наприклад, смартфоном , Айфоном і т.п.

Прийом сигналу мобільним пристроєм, що роздає інтернет, залежить від місця розташування, де він знаходиться. Якщо в даному місці в даний час сигнал є слабким, або відсутня можливість доступу в інтернет навіть при сильному сигналі - все це призводить до істотного уповільнення швидкості доступу в інтернет або взагалі цей доступ стає неможливим.

Я, наприклад, зрідка при необхідності користуюся модемом  Yota Я, наприклад, зрідка при необхідності користуюся модемом Yota . Плюси модему Yota в тому, що надається безлімітний інтернет і, крім того, там завжди є дуже повільний, але зате безкоштовний інтернет. Якщо модем раптом перегрівається, то він непомітно для мене раптом відключається. На цьому доступ до інтернету закінчується, доводиться вимикати ноутбук і чекати, поки охолоне модем.

Все це говорить про те, що мобільні пристрої для доступу в інтернет не гарантують постійне надійне і високошвидкісне з'єднання, навіть якщо виробники мобільних пристроїв і мобільні оператори це Вам гарантують в своїх рекламних заявах.

Адже в будь-якій інструкції по користуванню мобільними телефонами і іншими мобільними пристроями на самому початку чорним по білому сказано, що цей пристрій забезпечує мобільний зв'язок, якість якої безпосередньо залежить від місця розташування апарату і можливості доступу до мереж мобільних операторів.

4. Кілька програм вимагають одночасний доступ до інтернету

Буває так, що відразу кілька програм потребують інтернет з'єднанні Буває так, що відразу кілька програм потребують інтернет з'єднанні. Наприклад, одночасно з Вашою роботою в браузері комп'ютер вирішив перевірити оновлення Windows, та ще й антивірус почав автоматично оновлюватися у встановлений в його настройках час, тоді всі ці програми одночасно будуть звертатися в інтернет. Як наслідок, довго вантажаться сторінки з інтернету.

Крім того, на комп'ютері можуть бути встановлені торенти, які теж автоматично можуть завантажувати дані з інтернету або передавати дані в інтернет. Подібних прикладів безліч, коли одночасно з браузером користувача можуть працювати і інші програми, пов'язані з інтернетом.

Програм багато, а інтернет з'єднання - одне на всіх. І це з'єднання буде так чи інакше по черзі надавати доступ кожній програмі в інтернет. А значить, кожна програма окремо буде отримувати або передавати дані в інтернет повільніше в рази, ніж, якби ця програма одна працювала на комп'ютері. І знову ж таки виходить, що довго вантажаться сторінки з інтернету.

Тому, якщо швидкість роботи інтернету не найвища, і у вас є труднощі в роботі з інтернетом при одночасній роботі декількох програм, то треба так розподілити час роботи цих програм, щоб вони менше заважали один одному. наприклад, оновлення антивіруса можна поставити на ніч, відповідним чином налаштувавши антивірусну програму.

Оновлення Windows краще робити під особистим наглядом, знову ж належним чином налаштувавши служби Windows Update, незважаючи на те, що Microsoft постійно рекомендує встановлювати повністю автоматичні оновлення. Microsoft по-своєму правий, так дійсно краще. Але рекомендації цієї поважної компанії адресовані користувачам, які мають швидкісне надійне безлімітне з'єднання з інтернетом, чого немає у всіх користувачів ПК, як би цього не хотілося.

Я, наприклад, одного разу за три дні повністю вичерпала свій місячний ліміт мобільного трафіку саме тому, що в цей момент Центру поновлення Windows ну дуже-дуже було потрібно щось там скачати для подальшої установки на ПК. Нічого так і не захиталося, але мобільний трафік закінчився, абсолютно несподівано для мене, і додатковий стрес і проблеми, бо де в дорозі отримати можливість доступу в інтернет. Дуже небажана ситуація, як Ви розумієте.

Загалом, не слід допускати безконтрольну одночасну роботу програм, що вимагають доступу в інтернет. За цим важливо стежити і відповідним чином регулювати спільну роботу цих програм і спільне використання інтернет з'єднання.

5. Проблеми у інтернет-провайдера

Провайдери намагаються працювати якомога надійніше, не допускаючи відмов у наданні сервісу щодо доступу до інтернету. Але провайдер не може забезпечити 100% надійність, це ніхто не може зробити. Та й сам провайдер - це ще не весь інтернет. Провайдер - це лише маленька піщинка в глобальній світовій мережі.

І працездатність мережі залежить, звичайно, в першу чергу від провайдера, а також і від надійності роботи інших серверів мережі, які потрібні для передачі даних.

Свої неполадки провайдер зазвичай бачить сам, знає про них і прагне якомога швидше їх усунути. Однак буває і так, що відмова доступу в інтернет виникає на стику обладнання провайдера і Вашого обладнання.

Наприклад, при дротовому доступі в інтернет той провід, який йде в Вашу квартиру або в офіс, може бути обірваний з тих чи інших причин. Таку несправність, скажімо, в під'їзді Вашого будинку, інтернет провайдер може і не помітити, користуючись своєю системою діагностики. В цьому випадку несправність буде усунена тим швидше, чим швидше Ви самі зверніться до провайдера, і повідомте йому про проблеми доступу в інтернет.

Може відмовити роутер, встановлений у Вашій квартирі. Це теж провайдер, швидше за все, сам не помітить, і потрібно обов'язково звернутися в службу техпідтримки для консультації і для вирішення питання відновлення доступу в інтернет.

Також завжди є ймовірність того, що є які-небудь проблеми на стороні вашого провайдера - вийшло з ладу обладнання, проводяться профілактичні роботи. Є сенс зателефонувати в технічну підтримку провайдера і дізнатися все точно.

Якщо ж користуватися мобільним інтернетом від мобільних операторів, то звертатися до них, як до інтернет провайдерам, особливого сенсу не має. Треба знайти таке місце, де провайдер забезпечує Вам доступ до інтернету з прийнятною для Вас швидкістю, і все.

Якщо ж в тому місці, де Ви знаходитесь, немає доступу або доступ здійснюється на дуже повільній швидкості, то нічого іншого не залишається, як терпляче чекати, коли звільняться ресурси провайдера (він же мобільний оператор в даному випадку), і Вам буде надано з'єднання кращого якості.

Деякі користувачі намагаються отримати надійне інтернет з'єднання від мобільного оператора, скажімо, перебуваючи у вагоні швидко потяга або автомобіля. На жаль, це поки утопія - мати надійне швидкісне сполучення в таких умовах. Загалом, не треба вимагати неможливого від мобільного оператора, який в даному випадку є і інтернет-провайдером. Він і так зробив все, щоб Ви могли в дорозі мати можливість виходу в інтернет.

6. Проблеми на комп'ютері

Повільний доступ в інтернет може бути наслідком проблем не інтернет з'єднання, а комп'ютера в цілому. Наприклад, був такий, майже хрестоматійний випадок. Знайомий користувач ПК скаржився, що раптом швидкість доступу до інтернету стала жахливо повільним, практично нічого не можна було зробити протягом півтора Чесова. Потім все налагодилося, як би само собою.

Моєму подиву не було меж, коли на цьому комп'ютері я знайшла на карантині понад 5 тисяч ( Моєму подиву не було меж, коли на цьому комп'ютері я знайшла на карантині понад 5 тисяч (!) Ізольованих вірусів, які виявив і знешкодив антивірус.

Тобто, причиною практично неможливою роботи на комп'ютері була вірусна атака з інтернету, яку успішно відбив антивірус. Правда, ціна цього полягала в тому, що комп'ютер майже півтори години практично не реагував на команди користувача. І складалося враження повільної роботи інтернету, хоча, як Ви розумієте, до інтернету це зовсім не ставилося.

Наведу ще один приклад можливих неполадок, через які довго вантажаться сторінки в вашому браузері. Не дай бог, якщо, наприклад, почне барахлити жорсткий диск комп'ютера. Тоді робота на комп'ютері різко сповільниться, тому що будь-яка операція читання-запису на жорсткий диск буде проводитися довго через множинних повторів і повторних перевірок. Це теж створює враження «гальм» і повільної роботи інтернет з'єднання. Хоча по факту інтернет тут і близько не стояв, і не є причиною проблеми.

А якщо «сбойнет» відеокарта , То взагалі комп'ютер може на деякий час перервати роботу і зробити перезавантаження екрану. Якщо в цей момент працювати з інтернетом, то може виникнути відчуття, що все це через інтернет з'єднання, хоча і тут інтернет буде скоєно ні до чого.

Таким чином, далеко не завжди повільна робота з інтернетом є наслідок проблем саме з інтернетом. Хоча, звичайно, за статистикою уповільнення інтернету - це перш за все те, що пов'язано саме з інтернет з'єднанням, а не з іншими помилками і збоями ПК.

Причини повільного завантаження сторінок на своєму сайті

Вище описані поширені причини, через які довго вантажаться сторінки в браузері з точки зору звичайних користувачів Інтернету. Вище описані поширені причини, через які довго вантажаться сторінки в браузері з точки зору звичайних користувачів Інтернету

Однак питання повільного завантаження сторінок сайту можна також розглядати з точки зору початківця веб-майстра, який створив свій сайт. І тепер він бачить, що довго вантажаться сторінки його сайту, і намагається зрозуміти, що ж можна зробити для того, щоб сайт завантажувався спритніше.

Власнику сайту (веб-майстру) можна розглянути наступні можливі причини:

1. повільний хостинг, на якому розташований сайт.

Повільний хостинг працює так само не поспішаючи, як працює повільний інтернет-провайдер. Причому, якщо навіть інтернет провайдер швидкий, але користувач захотів звернутися до сайту, розташованому у повільного хостера, то тут не допоможе швидкість з'єднання з інтернет провайдером. Все одно залишиться та ж проблема, що довго вантажаться сторінки сайту. І виправити це може тільки власник сайту, звернувшись в техпідтримку хостингу.

Коли користувач, який використовує швидкий інтернет, відкриває сайт, а він довго вантажиться через повільне хостингу, то, як Ви думаєте, що робить такий користувач?

Правильно, він закриває цей сайт, повертається в пошуковик і там за своїм запитом знаходить інший сайт, який, можливо, швидше завантажиться. Тому власнику сайту треба постійно турбуватися про швидкість завантаження свого ресурсу, і вчасно усувати «гальма»;

2. на сайті знаходяться «важкі» сторінки, що містять «важкі» фото у великій кількості (кожне фото, наприклад, по 2-3 мегабайта або навіть гігабайти ), А також картинки, відео та інший об'ємний контент.

Швидше за все завантажуються інтернет-сторінки, що містять тільки текст. При цьому текст повинен бути без картинок і без відео.

В даний час такі сторінки за типом «стіна тексту» не користуються популярністю, на сайтах активно використовується графіка, інфографіка, відео, аудіо-контент. А тому іноді бувають проблеми, що довго вантажаться сторінки у тих користувачів, які використовують повільний або лімітний інтернет.

І це не тільки проблема користувачів, але і проблема власників сайтів. Власники повинні прагнути з одного боку робити інформацію красивою і зручною для сприйняття, але при цьому не забувати про функціональність, щоб користувач, що прийшов на ваш сайт, не тікав звідти тому, що довго вантажаться сторінки сайту.

Для цього веб-майстрам потрібно уважно дивитися за розмірами свого контенту, по можливості зменшуючи його обсяг в байтах, але не знижуючи при цьому художньої цінності. Наприклад, одні і ті ж картинки можуть мати різний «вагу», і тут перевагу слід віддавати тому, що менше «важить» в байтах;

3. на сайті кимось впроваджений сторонній код, при завантаженні якого гальмується робота сайту.

Тут навіть можна отримати «бан» (або іншими словами «фільтр») від пошукових систем і втратити своїх читачів, які вже не побачать цей сайт в пошукових ведучих. Значить потрібно думати про антивірус на сайті, і ще раз про антивірус, і знову про нього ж, рідному. І не тільки думати, але і ставити, і налаштовувати, і перевіряти роботу, і знову налаштовувати, і знову ...

4. не налаштоване, або погано налаштоване кешування сайту, при якому сторінки сайту швидко завантажуються з кешу. Інакше сторінки довго вантажаться безпосередньо з Інтернету;

5 5. на сайті немає адаптивного дизайну або мобільної версії.

Це особливо актуально, коли сайт довго завантажується на смартфоні або на планшеті, і до того ж після його завантаження мало що буде видно і зрозуміло через маленького розміру екрана.

Адаптивний дизайн на сайті або наявність мобільної версії дозволяє зробити сайт однаково зручним для його перегляду на різних пристроях як з великими екранами, так і з маленькими;

6. на сайті проводиться акція, захід або щось подібне, що приблизно в один і той же час привернуло на сайт дуже багато відвідувачів.

У такі моменти хостинг, на якому розташований сайт, не завжди справляється з напливом відвідувачів і з виниклою навантаженням. При цьому або довго вантажаться сторінки сайту, або сайт зовсім «падає», тобто, стає недоступним. Значить, треба акуратніше з подібними заходами, потрібно заздалегідь готувати свій сайт до них, заздалегідь розраховувати навантаження, обумовлювати її з хостером, і найуважнішим чином готуватися до напливу відвідувачів.

Вебмастера іноді так і пишуть, що "Вас багато, сервер один, тому якщо раптом сторінка завантажується довше, ніж звичайно - просто почекайте, будь ласка." Хоча цю проблему вебмастер повинен і при бажанні може вирішити;

7. ймовірно, можуть бути й інші, причини, чому довго вантажаться сторінки сайту.

Всього, що може перешкодити доступу до сайту на хостингу, заздалегідь передбачити неможливо. На щастя, подібні ситуації в наш час бувають нечасто. Якби ще й деякі користувачі не уподібнювалися хакерам, намагаючись штучно викликати додаткове навантаження на сайт або заради розваги , Або заради тренувань своїх здібностей і т.п. На жаль, подібні випадки бувають.

Також на сайти приходить багато різного спаму від рекламодавців, від продвіженцев різних інтернет ресурсів та інше. Хостери можуть «відбивати» до декількох сотень тисяч і навіть мільйонів звернень до окремих сайтів, скажімо за день. Для цього вони налаштовують системи захисту своїх серверів від зовнішніх впливів.

На жаль, позбутися від усіх цих неприємностей зовсім неможливо. Інтернет - це відкритий світ, регулювання діяльності в якому практично неможливо. Це територія різних можливостей, в тому числі не тільки творчих, але і руйнівних.

Але в цілому - інтернет це дуже хороша штука. І взагалі незрозуміло, як ми раніше без нього жили!

Закінчивши на позитиві, пропоную подивитися відео «Типова мама за комп'ютером» (і, можливо, не зовсім типова бабуся) і посміхнутися :)

Також по темі:

Що таке wi-fi роутер, для чого він потрібен і як ним користуватися

Як платити за розмови менше, використовуючи Інтернет

4G мережу


Автор: Надія


Чому довго вантажиться сторінка?
Коли користувач, який використовує швидкий інтернет, відкриває сайт, а він довго вантажиться через повільне хостингу, то, як Ви думаєте, що робить такий користувач?
Чому довго вантажиться сторінка?
Коли користувач, який використовує швидкий інтернет, відкриває сайт, а він довго вантажиться через повільне хостингу, то, як Ви думаєте, що робить такий користувач?
Чому довго вантажиться сторінка?
Коли користувач, який використовує швидкий інтернет, відкриває сайт, а він довго вантажиться через повільне хостингу, то, як Ви думаєте, що робить такий користувач?
Чому довго вантажиться сторінка?
Коли користувач, який використовує швидкий інтернет, відкриває сайт, а він довго вантажиться через повільне хостингу, то, як Ви думаєте, що робить такий користувач?
Чому довго вантажиться сторінка?
Коли користувач, який використовує швидкий інтернет, відкриває сайт, а він довго вантажиться через повільне хостингу, то, як Ви думаєте, що робить такий користувач?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью