• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Чому небезпечно пити алкоголь перед сном

 1. збій дихання
 2. раптове пробудження
 3. збуджений стан
 4. Кошмари і поганий сон

Ми звикли вважати, що келих вина на сон грядущий або 30 грам коньяку - прекрасне снодійне. У чому шкода алкоголю перед сном, дізнайтеся з нашої статті. Ми звикли вважати, що келих вина на сон грядущий або 30 грам коньяку - прекрасне снодійне

Pixabay

Дійсно, деяка кількість алкоголю розслабляє і допомагає швидше заснути. Це стосується тільки першої половини ночі, а далі організм починає переварювати спиртне, і ми відчуваємо дискомфорт. У країнах, де келих вина за обідом вважається нормою, прийнято і перед сном випивати келишок-другий, щоб міцніше спати. Однак було доведено, що алкоголь робить негативний вплив на жіночий організм і сон. Давайте разом розберемося, в чому ж шкоду алкоголю перед сном.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Топ-5 речей, які небезпечно робити перед сном

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Топ-5 речей, які небезпечно робити перед сном

Pixabay

Наш організм - це дуже складний механізм. І вночі він продовжує свою діяльність. Тому непростий процес переробки і засвоєння спиртного впливає на всю систему життєдіяльності в цілому. Що ж робити? Лікарі рекомендують не вживати алкоголь як мінімум за півтори-дві години до того, як ви лягаєте спати.

збій дихання

Алкоголь може спровокувати порушення дихання. Яким чином це станеться? Справа в тому, що спиртні напої сприяють розслабленню м'язів. І ті, хто схильний до хропіння або має захворювання дихальних шляхів, можуть відчути значне погіршення стану. Хропіння може посилитися і привести до збою дихання.

раптове пробудження

Випивши на ніч алкогольний напій, спокійно спати ви будете зовсім недовго. Всім відомо, що спиртне - відмінний сечогінний засіб, а значить, і вставати в туалет ви будете частіше. Напевно ви помічали, що від 2 келихи вина, випиті на ніч, змусять бігаєш вас в туалет набагато частіше, ніж від дві склянки води.

Напевно ви помічали, що від 2 келихи вина, випиті на ніч, змусять бігаєш вас в туалет набагато частіше, ніж від дві склянки води

Pixabay

збуджений стан

Крім того, алкоголь збуджує нервову систему. Перша фаза сну може пройти спокійно, а ось потім починається найцікавіше. Вам може бути жарко, вас може мучити спрага, головний біль або запаморочення, особливо якщо вжити зайве.

Кошмари і поганий сон

Ви помічали, що якщо випити на ніч спиртного, то сон якийсь не той: неспокійний і болісний. А ще сняться кошмари або просто абракадабра. А на ранок відчуття повної розбитості, набрякле обличчя і синці під очима. А вам це потрібно?

А вам це потрібно

Burda Media

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Скільки часу потрібно на підготовку до вагітності
10 важливих підготовчих кроків на шляху успішної вагітності

Думка редакції може не збігатися з думкою автора статті.

Що ж робити?
Яким чином це станеться?
А вам це потрібно?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью