• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Чому мій сайт WordPress перестав індексуватися в Google? Що я можу зробити, щоб виправити?

 1. Відновлення сайту на WordPress після того, як бана від Google
 2. Перевірте параметри видимості пошукової системи в WordPress
 3. Перевірте свій сайт за допомогою Google Search Console
 4. Перевірте свій сайт на наявність шкідливого коду
 5. Звернення до Google

П оісковие системи є основним джерелом трафіку для більшості веб-сайтів в Інтернеті. Втрата сторінок від Google може відняти більшу частину вашого трафіку. У цій статті ми покажемо вам, чому ваш сайт WordPress отримав де-індексацію від Google, і що ви можете зробити, щоб це виправити?

Відновлення сайту на WordPress після того, як бана від Google

Є багато причин, які можуть призвести до Google, щоб видалити сайт зі свого пошукового індексу. Ми пройдемо через найбільш поширених причини деіндексаціі.

Перед тим, як зробити це, вам необхідно переглянути зміст вашого сайту самостійно. Якщо сайт має зміст, який є незаконним і шкідливим, то Google не включатиме його в результати пошуку. Переконайтеся, що ви розумієте принципи роботи для веб-майстрів.

Сказавши це, давайте поглянемо на деякі з причин, які можуть призвести до Google для зняття показників сайту на WordPress.

Перевірте параметри видимості пошукової системи в WordPress

WordPress поставляється з можливістю приховування вашого сайту з пошукових систем. Метою цього є можливість сайту-власника працювати на своєму сайті без отримання пошукового трафіку.

Цілком можливо, що ви, або хто небудь інший користувач, який є адміністратором рівня доступу на ваш веб-сайт, можливо, випадково включив цю опцію.

Просто увійдіть в адмінку вашого сайту WordPress і перейдіть на сторінку Налаштування »Читання. Прокрутіть вниз до нижньої частини сторінки, там ви знайдете опцію пошуку видимості.

Переконайтеся, що прапорець видимості знятий. Якщо прапорець встановлений, то вам необхідно зняти його і натиснути на кнопку Зберегти зміни, щоб зберегти настройки.

Перевірте свій сайт за допомогою Google Search Console

Google дозволяє веб-майстру, побачити, як Google бачить ваш веб-сайт за допомогою Google Search Console (для веб - майстрів). Якщо ви ще не додали свій сайт на WordPress в (раніше для веб - майстрів), то ви можете зробити це зараз .

Після входу в свій аккаунт Google Search Console, є три основні розділи, де Google буде безпосередньо інформувати Вас, що трапилося з вашим сайтом.

Після входу в свій аккаунт Google Search Console, є три основні розділи, де Google буде безпосередньо інформувати Вас, що трапилося з вашим сайтом

Повідомлення: Це де Google безпосередньо посилає повідомлення в ваш обліковий запис Google Search Console.

Помилки сканування: Якщо з якоїсь - то причини Google не може сканувати ваш сайт належним чином, то на цій сторінці будуть відображатися дані помилки.

Безпека: На цій сторінці, Google покаже, якщо він виявить проблему безпеки на вашому сайті.

Перевірте свій сайт на наявність шкідливого коду

Однією з найбільш поширених причин, за якими сайт може отримати де-індексацію є поширення шкідливих програм. Якщо сайт на WordPress зламали, хакери можуть встановити скрипт, який може встановити шкідливе програмне забезпечення в браузерах користувачів.

Люди, які відвідують ваш сайт буде бачити попередження безпечного перегляду в браузерах, як Google Chrome.

Люди, які відвідують ваш сайт буде бачити попередження безпечного перегляду в браузерах, як Google Chrome

Очищення зламаного сайту на WordPress має кілька кроків, таких як місцезнаходження заражених файлів, очищення їх або відновлення сайту з резервної копії (як створити резервні копії вручну ви можете прочитати в статті по цій засланні або за допомогою плагінів тут ).

Для тих з вас, хто хоче зробити це самостійно, зверніть увагу на наше Керівництво для початківців по відновленню зламаного сайту на WordPress .

Звернення до Google

Після проходження всіх кроків, згаданих вище, ви можете звернутися до тих допомоги Google і попросити їх переглянути свій сайт для включення в їх індексі.

Ось як запросити повторне включення в індекс пошукової системи Google.

Перш за все, переконайтеся, що ваш сайт слідує рекомендаціям щодо забезпечення якості для веб-майстрів Google, і ви ретельно перевірили ваш сайт.

Якщо ви впевнені, що ваш сайт чистий і безпечний, ви можете просто подати запит на повторну перевірку.

Ми сподіваємося, що ця стаття допомогла вам дізнатися, чому ваш сайт на WordPress не був у індексі Google і як ви можете це виправити. Ви також можете перевірити наш список з 9 кращих плагінів та інструментів WordPress SEO, які ви повинні використовувати.

Якщо вам сподобалася ця стаття або є якісь зауваження, то висловіть свою думку в коментарях нижче.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

У цій статті ми покажемо вам, чому ваш сайт WordPress отримав де-індексацію від Google, і що ви можете зробити, щоб це виправити?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью