• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Чому не можна пити алкоголь у присутності дітей

Вживати алкоголь у присутності дітей небажано

Фото: nensuria / Freepik

Інститут дослідження алкоголю в Великобританії поділився результатами своєї чергової роботи. Експерти стверджують, що кожен раз, коли батьки вживають алкоголь при дітях, ті починають відчувати занепокоєння за дорослих. При цьому кількість випитого не має значення.

Дослідження отримало назву "Як цукор для дорослих: вплив вживання алкоголю батьками на дітей і сім'ю". У його рамках було опитано близько 1000 батьків та їх дітей, була проведена робота фокус-груп за участю експертів.

29% батьків зізналися, що бували в стані алкогольного сп'яніння в присутності своїх дітей. 51% сказали, що були "напідпитку" при дітях.

А ось результати опитування дітей змушують задуматися. 18% зізналися, що відчували себе ніяково, коли батьки п'яні, 11% відчувають тривогу за них. 8% опитаних дітей заявили, що після вживання алкоголю батьки стають непередбачуваними.

"Ми вважаємо, що коли батьки випивають, це просто нешкідливе розвага і спосіб розслабитися. Але це дослідження показує: не потрібно, щоб діти бачили зміни в поведінці батьків і відчували через це занепокоєння", - говорить ініціатор дослідження Керолайн Флінт.

"Ми визнаємо, що виховувати дітей непросто, і всі ми живемо в культурі, яка з радістю приймає алкоголь. Але ми сподіваємося, що це дослідження допоможе підтримати батьків і попередити їх про важливість попередження проблем з алкоголем", - додала Вів Еванс з альянсу " алкоголь і сім'я ".

Нагадаємо, раніше медики розповіли, чому не можна давати дітям пробувати алкоголь.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью