• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Compass Worldwide Movers | Міжнародні вантажоперевезення, переїзд офісу і квартир, перевезення особистих речей, митне оформлення, розмитнення - Київ, Україна

 1. міжнародні переїзди
 2. Квартирний переїзд
 3. Офісний переїзд
 4. пакувальні послуги
 5. Митні послуги
 6. Складські послуги
 7. архівування
 8. Переїзд предметів мистецтва
 9. Переїзд домашніх тварин
 10. організація переїзду
 11. Страхування
 12. Додаткові послуги
 • міжнародні переїзди

  Команда "Компас ВМ" рада запропонувати Вам високоякісні послуги з міжнародних переїздів "від дверей до дверей" для Вашого особистого і офісного майна, предметів мистецтва, музейних цінностей, транспортних засобів і домашніх тварин.

  Наш сервіс включає в себе використання спеціального пакувального матеріалу, митне оформлення, транспортування в будь-яку необхідну Вам точку світу автомобільним, авіаційним, морським, залізничним видами транспорту, і доставка вантажу до місця призначення.

  Починаючи з першого огляду майна у Вашій резиденції або офісі і закінчуючи доставкою Вашого майна до місця призначення, ми ведемо чіткий контроль за якістю послуг відповідно до міжнародних стандартів перевезень.

 • Квартирний переїзд

  Якщо Ви шукаєте надійного партнера по переїзду Вашого особистого майна - Ви зробили правильний вибір.

  Згідно Вашого запиту ми запропонуємо Вам відповідні рішення. Наш фахівець відвідає Ваше місце проживання безкоштовно і оцінить обсяг Ваших особистих речей і спланує разом з Вами кожен аспект переїзду.

  Переїжджаєте Ви тільки на один поверх вище у Вашому домі або в найдальший куток України, ми пропонуємо таке ж саме якість сервісу. Наша досвідчена і кваліфікована команда буде піклуватися за повної перевезенням - забезпечить бережливе ставлення до Вашого майна під час упаковки і розпаковування речей, розбирання та збирання Ваших меблів, завантаження і розвантаження і при транспортуванні.

 • Офісний переїзд

  Переїзд офісу, адміністрації компанії або архіву - особлива робота з точки зору планування та вибору часу. Наш досвід по діловим переїздів дозволяє нам усвідомлювати необхідність чіткого планування та організації кожного аспекту перевезення. Ми перевезли багато компаній і нам зрозумілі потреби корпоративних клієнтів для ефективного переїзду.

  Доручити перевезення Вашого офісу нашої компанії - значить отримати бездоганний сервіс. Ваш бізнес буде перевезений швидко, ефективно і дбайливо, тому що Ваші співробітники повинні продовжити свою роботу на новому місці без затримок. На етапі планування перевезення наші фахівці нададуть Вам відповідну консультацію і розроблять детальний план, який задовольнить Ваші вимоги.

 • пакувальні послуги

  Ми раді запропонувати Вам якісні послуги по упаковці, які є важливим аспектом для успішного проведення вантажно-розвантажувальних операцій і при транспортуванні. Наша компанія використовує високоякісний пакувальний матеріал, спеціально розроблений, як для місцевих, так і для міжнародних переїздів особистих речей і офісного майна.

  Наш фахівець обговорить з Вами всі деталі нашого пакувального матеріалу, щоб запланувати відповідний пакувальний сервіс, відповідно до Ваших потреб.

 • Митні послуги

  Компанія "Компас ВМ" - фахівець з проведення митних процедур (включаючи отримання необхідних дозволів) для особистих речей, транспортних засобів, офісного майна, предметів мистецтв і домашніх тварин.

 • Складські послуги

  Склад компанії має зручне розташування і легкодоступний в користуванні. Ми маємо відповідні площа і умови для дбайливого ставлення та забезпечення якісного зберігання майна наших клієнтів.

 • архівування

  Компанія "Компас ВМ" допоможе Вам звільнити місце для Вашого бізнесу. Ми пропонуємо Вам високоякісний сервіс зі зберігання Вашого архіву - документів, файлів, канцелярії, а також комп'ютерної техніки та офісних меблів. Ваш архів пройде інвентаризацію і маркування, перш ніж вступити до місця зберігання. Ми надаємо вільний доступ до складу для Вашого фахівця з архіву.

 • Переїзд предметів мистецтва

  Одна з основних спеціалізацій компанії - надання сервісу для переїзду і зберігання предметів мистецтва та музейних цінностей. Наш досвідчений штат організовує упаковку і транспортування Вашої колекції з професійної турботою і необхідною увагою.

 • Переїзд домашніх тварин

  Якщо Ви плануєте ввезти в Україну або вивезти за її межі Вашу домашню тварину, то ми допоможемо Вам організувати цей переїзд (включаючи оформлення міжнародного ветеринарного сертифіката), щоб швидко, надійно і безпечно доставити Вашого домашнього улюбленця до місця призначення.

 • організація переїзду

  Компанія "Компас ВМ" сприяє організації переїзду в Україну (тимчасово або на постійне місце проживання), включаючи огляд міста / країни, пошук і вибір готелів, резиденцій, шкіл, клубів, тощо, в країні прибуття. Переїзд в іноземне держава не завжди легка процедура, але ми можемо підтримати Вас у багатьох аспектах, в яких Ви маєте потребу.

 • Страхування

  Компанія "Компас ВМ" буде рада допомогти Вам в оформленні страхового поліса, щоб захистити Ваше майно і покрити витрати в разі несподіваного інциденту під час перевезення, відповідно до умов страхування та заявленої вартості речей.

 • Додаткові послуги

  У разі, якщо Вам знадобиться під час пакування, розпакування або доставки Вашого майна послуги майстра, то ми зможемо запропонувати Вам сервіс по збірці меблів, встановлення та підключення електроустаткування, сантехнічні роботи, і т.п.

 • Новости
  Провайдеры:
  • 08.09.2015

   Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
   Читать полностью

  • 08.09.2015
   IPNET

   Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
   Читать полностью

  • 08.09.2015
   Boryspil.Net

   Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
   Читать полностью

  • 08.09.2015
   4OKNET

   Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
   Читать полностью

  • 08.09.2015
   Телегруп

   ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
   Читать полностью

  • 08.09.2015
   Софтлинк

   Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
   Читать полностью