• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

CommuniGate Pro: Модуль IMAP

версія 6.2

Інтернет Протокол Доступу до Повідомлень дозволяє працювати з повідомленнями, що зберігаються в папках на віддалених поштових серверах, безпосередньо з комп'ютерів клієнтів. Комп'ютер, на якому запущено додаток - поштова програма (поштовий клієнт), встановлює з'єднання з комп'ютером поштового сервера і повідомляє йому ім'я користувача і пароль. Якщо вказаною користувачеві надається доступ, то поштове додаток зможе відправляти на поштовий сервер команди. Команди протоколу вказують сервера видати список всіх повідомлень в папці, завантажити певні повідомлення або видалити їх, знайти повідомлення з певними атрибутами, пересунути повідомлення між папками і т.д.

IMAP Модуль CommuniGate Pro підтримує улюблені веб стандарти (RFC), і має безліч додаткових унікальних можливостей .

Для налаштування параметрів Модуля IMAP використовуйте Веб Інтерфейс Адміністратора. Відкрийте сторінку Доступ в розділі Установки:

Використовуйте цей параметр, щоб вказати, яку інформацію модуль IMAP повинен зберігати в Журналі роботи Сервера. Зазвичай використовується рівень Основне (звіти про доставку Ваших повідомлень) або рівень Проблеми (передача повідомлень і не фатальні помилки). У разі, якщо в роботі модуля IMAP виникають проблеми, можливо, доцільним буде збільшити деталізацію до рівня Подробиці або Все: в цьому випадку в Журнал роботи Сервера буде також записуватися більш докладна інформація про роботу модуля на рівні протоколу або на рівні посилань. Коли проблема вирішена, поверніть налаштування Рівень Журналу в її звичайне значення, інакше Системний Журнал буде дуже швидко збільшувати свій розмір.

Записи, поміщені модулем IMAP в Журнал роботи Сервера, мають позначку IMAP.

Коли ви вказуєте нульове значення в налаштуванні Максимальне число Каналів, модуль IMAP створює так званий "Приймач". Модуль починає приймати все IMAP з'єднання, які встановлюють клієнти для того, щоб отримувати пошту з вашого Сервера. Ця установка використовується для того, щоб обмежити число одночасних з'єднань, яке може приймати модуль IMAP. Якщо відкрито граничне число з'єднань, то модуль буде відмовляти в прийомі нових з'єднань. В цьому випадку поштові клієнти повинні спробувати з'єднатися пізніше.

За замовчуванням, Приймач модуля IMAP приймає незашифровані з'єднання на TCP порт 143 і безпечні з'єднання на TCP порт 993. Натисніть на посилання приймач для того, щоб налаштувати порт приймача IMAP.

Модуль IMAP підтримує команду STARTTLS, яка дозволяє поштовому клієнтові встановлювати з'єднання в незахищеному режимі і потім переводити його в режим безпечного з'єднання.

Посилати 'Running' кожні Якщо ця настройка не встановлена ​​в значення Ніколи, то модуль IMAP буде стежити за тривалістю виконання операцій APPEND, COPY і SEARCH. Якщо виконання будь-якої з цих операцій перевищить вказане період часу, то модуль відправляє клієнтського додатку "непомічених" відповідь. Ця можливість може використовуватися для того, щоб запобігти виникненню ситуації тайм-ауту у клієнтського додатка; також вона допомагає при роботі в конфігураціях з різними NAT-пристроями, які схильні закривати з'єднання, якщо воно деякий час неактивно.

На відміну від безлічі інших IMAP серверів, "блокують" відкриті папки, модуль IMAP сервера CommuniGate Pro спроектований таким чином, щоб забезпечувати одночасний доступ до папки необмеженого числа клієнтів.

Модуль IMAP використовує Менеджер Тек CommuniGate Pro, що дозволяє забезпечити одночасний доступ до папки для всіх типів підтримуваних протоколів і клієнтів. Додаткову інформацію дивіться в розділі папки .

Модуль IMAP підтримує RFC2086 (ACL розширення IMAP4). Це розширення протоколу дозволяє IMAP користувачам надавати доступ до своїх папок іншим користувачам.

Додаткову інформацію про Списках Прав Доступу Папки (ACL) дивіться в розділі папки .

Для того, щоб мати можливість встановлювати Права Доступу, користувач повинен використовувати сучасний IMAP клієнт, що підтримує це розширення протоколу. Якщо такий клієнт відсутній, то права доступу до папки можна задати через Веб інтерфейс користувача .

CommuniGate Pro дозволяє користувачам отримувати доступ до папок інших користувачів. Додаткову інформацію дивіться в розділі папки .

Безліч популярних IMAP клієнтів не підтримують цю можливість. Однак, для поштових програм IMAP, що використовують "підписку" на папки, існує рішення, що дозволяє обійти це обмеження. Підписка - це список імен папок, який поштова програма зберігає на сервері. Зазвичай, поштові програми створюють список підписки під час початкового налаштування. Згодом відображаються тільки ті папки, які включені в список підписки.

Використовуючи різні IMAP клієнти або Веб інтерфейс користувача, дозволи користувач може додати ім'я чужої папки (як, наприклад ~ sales / processed або ~ public / news / company) в свою підписку. Це призведе до того, що IMAP клієнти будуть показувати чужу папку поряд зі звичайними папками користувача, і користувач зможе працювати з цією чужою папкою.

Деякі IMAP клієнти взагалі не підтримують роботу з чужими папками. Для того, щоб ці клієнти отримали доступ до спільно використовуваних папок інших користувачів, може використовуватися механізм псевдоніма Папки .

Модуль IMAP дозволяє користувачам використовувати всі методи Аутентифікації , Підтримувані сервером CommuniGate Pro.

якщо опція Оголошувати про небезпечних методах виключена, і з'єднання не зашифровано за допомогою SSL / TLS, то Сервер додає ключове слово LOGINDISABLED в список підтримуваних можливостей аутентифікації.

Модуль IMAP CommuniGate Pro забезпечує доступ до папок всіх класів (Календар, Контакти і т.д.). Деякі клієнти і / або користувачі можуть бути поставлені в скрутне становище, якщо вони стикаються з непоштових папки.

Ці модулі включають Непоштові Папки у відповідь IMAP команди LIST, якщо:

Модуль IMAP CommuniGate Pro перевіряє наявність повідомлень з попередженнями , Відправлених аутентифікованим Користувачеві. Попереджувальні повідомлення передаються клієнтської поштовій програмі через стандартний код відповіді IMAP [ALERT].

Модуль IMAP CommuniGate Pro перевіряє наявність попереджень відразу після аутентифікації користувача і може виявляти нові попередження і відсилати їх користувачеві в будь-який час протягом IMAP сесії.

Модуль IMAP підтримує RFC2221 (Перенаправлення Аутентифікації).
Як було пояснено в розділі доступ , Всі адреси користувачів, задані в клієнтських поштових програмах, обробляються через маршрутизатор .
Якщо ім'я користувача перенаправляється на зовнішній Інтернет адреса (обслуговується SMTP модулем), то модуль IMAP повертає негативну відповідь і перенаправляє клієнта на аутентифікацію на зовнішньому сервері. Якщо IMAP клієнт підтримує направлення на аутентифікацію, то він автоматично переключиться на нову адресу.

Приклад: Користувач j.smith перейшов з вашого сервера на сервер othercompany.com як користувач John. Для того, щоб перенаправляти всю пошту користувача, ви створили запис псевдоніма в таблиці маршрутизатора:
<J.smith> = [email protected]
Тепер, якщо користувач спробує зайти на ваш сервер як j.smith, то сервер буде відкидати це ім'я користувача, але при цьому буде видавати направлення на аутентифікацію:
Тисячу двісті тридцять чотири NO [REFERRAL IMAP: // John; AUTH=*@othercompany.com/] account has been moved to a remote system
Якщо клієнтська поштова програма підтримує направлення на аутентифікацію, то вона автоматично спробує з'єднатися з сервером othercompany.com як користувач John.

Ви можете спостерігати за активністю IMAP модуля через Веб Інтерфейс Адміністратора. Для того, щоб відкрити сторінки спостереження за IMAP, натисніть на посилання Доступ в розділі Спостереження:

ID Це поле містить числовий ідентифікаційний номер IMAP сесії. У Журналі CommuniGate Pro ця сесія відзначається як IMAP-nnnnn, де nnnnn - це ідентифікаційний номер сесії. Адреса Це поле містить IP адреса, що приєдналася до клієнта. Користувач Це поле містить ім'я Користувача (після успішної аутентифікації). Приєднаний Це поле містить час з'єднання (час, протягом якого відкрита ця TCP / IP сесія). Стан Це поле містить або ім'я поточної операції, або, якщо ніякої операції не проводиться, поточний стан сесії (Authenticating, Selected і т.д.). Обробляє Якщо є якась активна IMAP операція, то це поле містить час, що минув з моменту початку операції.

Якщо IMAP з'єднання використовується для MAPI сесії, то це рядок відображається на зеленому тлі.

Активність модуля IMAP можна спостерігати за допомогою елементів Статистики CommuniGate Pro.

У IMAP Модулі CommuniGate Pro реалізовано безліч розширень протоколу IMAP. Реалізація деяких з цих розширень в CommuniGate Pro має свої особливості.

QUOTA Кожен користувач має свою Кореневу Квоту. NAMESPACE Стандартний префікс "імені користувача" в CommuniGate Pro. UNSELECT Ця команда IMAP еквівалентна команді CLOSE, але вона не видаляє повідомлення, відмічені як \ Deleted

У IMAP модулі CommuniGate Pro реалізовані також кілька розширень, які не є частиною IMAP стандарту і не включені в існуючі стандарти Розширення IMAP.

COPY Після імені папки призначення може бути вказаний параметр ENCRYPTED certificateData, де certificateData - або PKI Сертифікат в кодуванні base64, або символ зірочка (*), який посилається на особистий S / MIME Сертифікат аутентифицированного користувача.
Копійовані повідомлення будуть S / MIME-зашифрованими за допомогою зазначеного сертифіката. STATUS Команда STATUS може використовувати такі додаткові імена елементів даних: INTERNALSIZE Елемент даних, що включається у відповідь - число. Це число вказує розмір папки (в тому вигляді, як вона зберігається на сервері). Цей розмір близький, але не обов'язково збігається з сумою значень атрибута RFC822.SIZE для всіх повідомлень, що зберігаються в папці. OLDEST Елемент даних, включених у відповідь - рядок типу date_time. Вона вказує INTERNALDATE найстарішого повідомлення в папці. Якщо в папці немає повідомлень, цей елемент даних у відповідь не включається. UNSEENMEDIA Елемент даних, що включається у відповідь - число повідомлень, які мають встановлений прапор Media, але не мають прапора Seen. Приклад: A001 STATUS mailbox (UNSEEN OLDEST INTERNALSIZE UNSEENMEDIA)
* STATUS mailbox (UNSEEN 14 OLDEST "23-Feb-2002 7:59:42 +0000" INTERNALSIZE 2345678 UNSEENMEDIA 1)
A001 OK completed LIST Поряд з опціями, описаними в розширенні LISTEXT, команда LIST може використовувати такі додаткові опції: UIDVALIDITY, CLASS, MESSAGES, UIDNEXT, UNSEEN, INTERNALSIZE, OLDEST, UNSEENMEDIA Елементи даних, що включаються у відповідь, мають такий вигляд: \ option_name ( option_value) Приклад: A001 LIST (CHILDREN CLASS UNSEEN INTERNALSIZE) "" "ma%"
* LIST (\ HasNoChildren CLASS ( "IPF.Contact") \ UNSEEN (14) \ INTERNALSIZE (2345678) \ Unmarked) mailbox
A001 OK completed APPEND Команда APPEND може використовувати додаткові опції: REPLACESUID (number) Якщо вказано це розширення, то після додавання нового повідомлення в папку повідомлення із зазначеним UID буде видалено (якщо воно існувало). Додавання і видалення виконуються однією транзакцією. CHECKOLDEXISTS Розширення повинно використовуватися спільно з розширенням REPLACESUID. Коли воно зазначено, нове повідомлення додається в папку призначення, тільки якщо там існує повідомлення з UID, зазначеним з розширенням REPLACESUID. Інакше генерується помилка. Приклад: A001 APPEND "Чернетки" (\ Seen \ Draft) "20-JAN-2010" (REPLACESUID) CHECKOLDEXISTS) {3450} "
+ Send the Message Повідомлення
Додаткові прапори повідомлень. Так само підтримуються IMAP прапори повідомлень $ MDN, $ Hidden, $ Media, що дозволяє здійснювати операції з цими прапорами повідомлень . За допомогою додавання прапора $ Service при "перегляді папки" можна легко прибрати повідомлення зі списку показуються повідомлень. ENABLE EXTENSIONS Після виконання цієї команди IMAP:
 • повідомлення зі спеціальним прапором повідомлень $ Service стануть видимими
 • Непоштові Папки стануть видимими

Керівництво CommuniGate® Pro. Copyright © 1998-2019, Stalker Software, Inc.

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью