• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Чоловічі і жіночі імена: красиві, сучасні російські 2016

 1. Як правильно вибирати ім'я малюку
 2. Як назвати хлопчика в 2016 році
 3. Значення оригінальних чоловічих імен
 4. Підбираємо імена для дівчаток 2016 року
 5. Вибір імен по Святців в православному календарі 2016 року
 6. Деякі імена з церковного календаря на 2016 рік

Підібрати оригінальні імена для дівчаток, а також найкрасивіші і сучасні російські чоловічі імена в 2016 році буде досить складно, так як кількість варіантів імен на цей рік порівняно нечисленне. Вибір імені для дитини - це відповідальний момент для батьків, який завжди здійснюється з урахуванням особливостей кожного імені в окремо, так як малюкові доведеться носити його все життя.

Ім'я, це те, що впливає на розвиток і формування особистості, на розвиток впевненості в собі і в своїх можливостях. Саме тому досить важливо приділяти питанню його підбору максимум уваги.

Не тільки сьогодні, але і багато десятиліть тому вважалося, що ім'я здатне визначити долю людини. Тобто дитині можна дати таке ім'я, яке буде приносити йому в майбутньому тільки шкоду, наприклад, робити погані риси характеру більш явними. Поряд з цим, людину можна назвати так, що це принесе йому благополуччя і користь. Якщо в імені присутні м'які приголосні, це сприяє в спілкуванні і знайомствах, особливо для людей з твердим характером.

Якщо в імені присутні м'які приголосні, це сприяє в спілкуванні і знайомствах, особливо для людей з твердим характером

Як правильно вибирати ім'я малюку

Згідно з народною мудрістю, своєму малюкові не варто давати таке ім'я, яким володіла людина, що має недобру долю. Поганим знаком також вважається нарікати дитину так, як звали того, хто помер не природною смертю. Підбираючи наречення необхідно звертати увагу на те, як воно звучить при вимові. Сьогодні багато людей стали більш жорстокими і тому не дивно, що більш сильні завжди знущаються над слабшими особистостями. Якщо ім'я малюка може викликати глузування, то навряд чи варто сподіватися, що у нього буде хоч якась впевненість в собі. Бажано, щоб наріччя дозволяло пишатися, а не викликало огиду або сміх.

Найбільш популярними чоловічими іменами 2016 року є ті імена, які при вимові додають своєму власникові впевненості і сміливості.

При підборі відповідного прислівники для хлопчиків слід шукати таке, яке б більшою мірою виражало величність, сміливість, натиск і мужність. Звичайно, якщо є така можливість, то з приводу вибору найкраще проконсультуватися з астрологом, так як будь-який знак Зодіаку має свої певними особливостями і характеристиками, з яких за допомогою правильно підібраного імені можна виділити всі позитивні якості і затьмарити негативні.

Крім того, підбирати красиві і сучасні імена в 2016 році досить успішно можна за допомогою церковного календаря. При такому способі підбору прислівники необхідно вибирати ім'я, узгоджене зі святцями. В цьому випадку хрещення необхідно проводити за обраним імені з церковного календаря.

В цьому випадку хрещення необхідно проводити за обраним імені з церковного календаря

Як назвати хлопчика в 2016 році

Одним із способів підбору російського популярного імені для хлопчика в 2016 році є вибір згідно місяцях року. Експерти даної області склали перелік найбільш популярних імен в залежності від місяця.

Список імен по місяцях

 • імена січня - Анатолій, Максим, Сергій, Коля, Євген;
 • імена лютого - Рома, Олег, Борис, Паша, Кирило;
 • імена березня - Артем, Микита, Юра, Антон, Ярослав;
 • імена квітня - Антон, Коля, Іван, Данило, Філіп, Захар;
 • імена травня - Віталій, Миша, Кирило, Боря, Сергій, Костя;
 • імена червня - Іван, Діма, Миша, Олексій, Ігнат, Всеволод;
 • імена липня - Степан, Євген, Григорій, Назар, Валентин;
 • імена серпня - Рома, Іван, Юра, Павло, Родіон, Володимир;
 • імена вересня - Давид, Андрій, Коля, Євген;
 • імена жовтня - Григорій, Паша, Коля, Алан, Олександр;
 • імена листопада - Сергій, Олексій, Вася, Діма;
 • імена грудня - Максим, Едуард, Артем, Денис.

Значення оригінальних чоловічих імен

Дуже часто батьки, бажаючи проявити свою креативність і виділити свою дитину на тлі інших, вибирають для нього незвичайне і оригінальне ім'я. При цьому багато хто з них навіть не замислюються про те, яке позначення має ту чи іншу наріччя. А адже обране ім'я має вірою і правдою служити своїй власнику, допомагати йому і позитивно впливати на його життя. Крім того, будь-який, навіть найоригінальніше ім'я повинно бути вибрано дитині з урахуванням зодіакального відносини і характеру малюка, тому важливо вибирати його вдумливо і усвідомлено, попередньо ознайомившись зі значеннями імен.

Деякі оригінальні імена та їх значення:

 • Серпень - це ім'я символізує священність і величність, своєму власникові воно додасть ексцентричності і самовпевненості;
 • Богдан - це ім'я означає «даний Богом». Хлопчик, якого назвуть цим ім'ям, буде дуже щасливий, однак йому доведеться і самому докласти багато зусиль для досягнення всього необхідного;
 • Гліб - вважається, що хлопчик з цим ім'ям, є улюбленцем святих і Богів, тому в житті він легко всього домагається, а у всіх його справах супроводжує удача;
 • Денис - ім'я Денис зробить характер свого володаря творчим і ніжним;
 • Володимир - це ім'я характерно для володаря світу. Воно зробить свого власника більш егоїстичним і самовпевненим.
 • Єлисей - добре ім'я, яке робить людину мрійливим і сприяє розвитку навичок творчості;
 • Лука - людина, названий цим ім'ям, вважається добрим, чистим і завжди готовий прийти на допомогу;
 • Микола - визнаний переможець у всьому;
 • Роман - кілька агресивна, смілива і зухвала особистість;
 • Максим - йому не потрібна підтримка, він самодостатній і величний.

Єлисей - добре ім'я, яке робить людину мрійливим і сприяє розвитку навичок творчості;  Лука - людина, названий цим ім'ям, вважається добрим, чистим і завжди готовий прийти на допомогу;  Микола - визнаний переможець у всьому;  Роман - кілька агресивна, смілива і зухвала особистість;  Максим - йому не потрібна підтримка, він самодостатній і величний

Підбираємо імена для дівчаток 2016 року

Вибирати ім'я для дівчинки, яка народилася в рік Мавпи, необхідно при обліку вроджених рис характеру. Багато хто не згоден з тим, що астрологія може впливати на характер людини, однак фактами доведено, що ця наука ще з давніх часів впливає на життя і майбутнє. Підібрати гарне сучасне російське ім'я для дівчинки 2016 року досить важко, адже потрібно зробити це так, щоб в майбутньому воно сприяло благополуччю і успіху.

При виборі імені повинні враховуватися такі фактори як:

 1. Значення імені.
 2. Співзвучність з по батькові та прізвищем.
 3. Місяць народження.
 4. Ім'я покровительки за православним календарем.

Враховувати всі дані фактори зовсім не обов'язково, так як кожен батько має свої погляди і свої передумови до вибору.

Маленька мавпочка притаманні такі якості, як активність, харизматичність, винахідливість, емоційність, самостійність і примхливість. Тому називати дівчинку, яка народилася в 2016 році, необхідно так, щоб за допомогою імені організувати кілька вгамувати її запал. Маленька мавпочка притаманні такі якості, як активність, харизматичність, винахідливість, емоційність, самостійність і примхливість

Ось кілька імен, які поєднують в собі всі необхідні властивості для маленької принцеси, розподілених за порами року:

 • зима - Настя, Інна, Оля, Вероніка, Марина, Аня, Поліна;
 • весна - Єва, Лідія, Даша, Тома, Іра, Ліза, Софія, Алла, Марія;
 • літо - Нонна, Лена, Аріна, Світу, Кіра, Христина, Юліана;
 • осінь - Віра, Наталя, Раїса, Люда, Аріадна, Злата, Неллі.

Звичайно ж, батьки можуть назвати дитину так, як їм тільки заманеться, проте дані варіанти імен своїм смисловим значенням добре поєднуються з гороскопом.

Вибір імен по Святців в православному календарі 2016 року

Багато батьків вибирають своїм дітям імена за церковним календарем 2016 саме тому, що тут можна знайти дійсно унікальні і красиві імена. Імена по святцях підбирають навіть ті батьки, які не живуть за церковними правилами. Перелік святих налічує близько тисячі різних імен латинського, слов'янського і грецького походження. Тому тим, хто твердо вирішив назвати своє чадо рідкісним, гучним і оригінальним ім'ям, обов'язково варто переглянути православний календар по святцях.

Дуже часто при виборі імені молоді пари виходять з дати народження малюка. Батьки дивляться імена святих, яких поминають в цей день або які знаходяться в межах 8 днів від народження. Можуть також сподобатися імена, які припадають на сам день народження або на восьмий день від нього. Необхідно відзначити, що в календарі по святцях найбільше чоловічих імен, що багатьох батьків штовхає назвати дівчинку чоловічим ім'ям святого, якщо воно співвідноситься до жіночої статі.

Підібрати ім'я по святцях можна також виходячи з місяця народження, для кожного з них є певний список імен. Наприклад, одних чоловічих імен в лютому 2016 з святцями налічується 48 штук. У той час, як жіночих імен в лютому 2016 з святцями приблизно 21 найменування.

Деякі імена з церковного календаря на 2016 рік

Православний календар нараховує понад 1000 імен, які можна підібрати для хлопчиків і дівчаток. Імена в календарі розподіляються залежно від місяця.

Найбільш популярні варіанти імен згідно з календарем для дівчаток:

 1. У січні: Юля, Настя, Юліана, Поліна, Таня, Олена, Олена, Євгенія, Василиса.
 2. У лютому: Інна, Аня, Віра, Катя, Римма, Агата, Василиса, Федора і Олександра.
 3. У березні: Оля, Варвара, Ірина, Кіра, Марина, Парасковія, Оксана, Ніка, Євдокія.
 4. У квітні: Даша, Софія, Аня, Іра, Марфа, Аріна. Також Ніка, Настя, Таїсія, Клавдія.
 5. У травні: Матрона, Валерія, Юлі, Іра, Ліля, Жанна, Тамара.
 6. У червні: Віра, Христина, Марія, Марта, Уляна, Аня, Текле і Антоніна.
 7. У липні: Анжела, Марією, Єлизаветою, Тетяна, Варвара, Оля, Інна.
 8. У серпні: Кристина, Єфросинія, Юлія, Уляна, Єва, Лілія, Даша, Анфіса.
 9. У вересні: Васса, Руфіна, Домна, Надя, Віра, Люба, Регіна.
 10. У жовтні: Устина, Нана, Віра, Злата, Хриса, Маріанна.
 11. У листопаді: Аріна, Ельза, Аза, Стефанія, Оля, Юля, Марфа, Зінаїда.
 12. У грудні: Катерина, Антоніна, Маргарита, Кіра, Анфіса, Юля, Євдокія, Віра, Марія.

Найбільш популярні імена згідно з календарем для хлопчиків:

 1. У січні: Ілля, Петро, ​​Михайло, Леонітй, Микита, Діма, Наум, Павло і Марк.
 2. У лютому: Юхим, Іполит, Лука, Віктор, Денис, Володимир, Єгор.
 3. У березні: Михайло, Богдан, Федот, Федір, Давид, Іван, Фома, Ярослав.
 4. У квітні: Ясон, Микита, Мирон, Захар, Адріан, Тимофій, Петро, ​​Сергій.
 5. У травні: Осип, Рома, Андрій, Юлій, Макар, Антон, Семен, Віктор.
 6. У червні: Йосиф, Іраклій, Гнат, Аверкій, Савелій, Валентин, Данило.
 7. У липні: Леонтій, Олексій, Діма, Віктор, Радіон, Марк, Омелян, Філіп.
 8. У серпні: Микола, Прохор, Федір, Ілля, В'ячеслав, Апполон, Максим.
 9. У вересні: Гай, Андрій, Тимофій, Володимир, Георгій, Аким, Лев.
 10. У жовтні: Гавриїл, Боря, Володимир, Веніамін, Осип, Костянтин.
 11. У листопаді: Яків, Никифор, Валерій, Максим, Артем, Іван, Фома, Захар.
 12. У грудні: Платон, Софрон, Степан, Гнат, Рома, Микола, Митрофан, Наум.

Звичайно, насправді список імен православного календаря по святках значно більше, тому при бажанні можна переглянути їх все і підібрати найбільш цікаві та оригінальні варіанти. Вважається, що якщо дитині дано православне ім'я і його охрестили, його все життя захищає ангел-хранитель.

Той факт, що ім'я здатне вплинути на життя людини і його долю, вже давно доведений і незаперечний. Ім'я - це свого роду обличчя людини, яка здатна багато що розповісти про свого володаря. Саме ім'я дозволяє скласти перше враження про людину при знайомстві. Багато в назві можуть навіть визначити характер. З огляду на все це, ім'я дитині необхідно вибирати також з урахуванням місця проживання, сформованих традицій, своєї історії і мови.

Існує навіть народне повір'я, яке свідчить про те, що, якщо дитині при народженні батьки дали ім'я схоже з місцевими традиціями, буде йому щастя і благополуччя. Але ось ім'я, яке не відповідає місцю проживання дуже незвично для оточуючих, тому погано ними сприймається і ріже слух. Тому, підбираючи дитині ім'я, не варто враховувати виключно особисті погляди. Варто подумати про те, яке ім'я допоможе вплинути на долю малюка найпрекраснішим чином.

Читайте також:

» Що подарувати чоловікові на Новий рік 2016

» Як назвати дитину в 2016 році: хлопчика і дівчинку

» Виплати за народження третьої дитини в 2016 році

Помітили помилку на сайті? Виділіть її та натисніть Ctrl + Enter

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью