• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Читаємо блоги російських мобільних розробників

Чим ще зайнятися на робочому місці розробникам крім самої розробки мобільних додатків? Особливо якщо всередині розробника таїться чуйна душа графомана? Звичайно, писати свій блог. На відміну від Instagram , Ведення блогу забирає набагато більше часу, але ми виявили, що досить багато компаній встигає це робити. Хтось описує свої досягнення, а хтось, не економлячи, ділиться досвідом. Ми розповімо вам, чий блог вам може стати в нагоді.

Знову ж таки, багато блогів виявляються закинутими, доведеться списати це на появу більш важливих справ, але все-таки сумно нарешті відшукати в глибині сайту заповітну сходинку «блог» і побачити останній запис від травня 2013 року. Так, наприклад, затухаючи блог Sebbia , Спочатку привернув погляд барвисто оформленими статтями.

В цілому, в блогах розробників переважають корисні статті і туторіали, як, наприклад, у e-Legion.

Що ви знайдете в їх блозі? Постійну рубрику «Дайджест корисних матеріалів для iOS-розробників», де з'являються безліч потрібних інструментів, скриптів, відео та багато іншого. Їх дизайнер Катерина Лебедєва вам на пальцях пояснить як дизайнеру підготувати передачу Android-додатки розробнику і як п одготовіть графіку для iOS-додатків . Вам напевно буде цікава онлайн-школа Learndroid, яку організовують e-Legion і Google. Відеозаписи уроків ви також знайдете в їх блозі.

Корреспондент: Точка зору http://habrahabr.ru/company/e-Legion/

Ще один безумовний лідер у веденні «щоденника» - Redmadrobot.

Теж дуже корисний і інформативний блог, де вся інформація гранично розкладена по поличках і тому зрозуміла навіть для початківців розробників. Як працює deep linking? читаємо :

Уявімо, що піцерія вирішила провести рекламну кампанію, в рамках якої пропонує всім бажаючим купити піцу «Маргарита» з 50% знижкою ...

А якщо ви не знаєте, що таке генгбенг, білкове вікно і покер з балеринами, то вам саме час заглянути в офісний словник Роботів, тоді і зрозумієте, чому ця команда віддає перевагу педаль, а не волохать пікселі.

«Знову білкове вікно» - стан, коли організм технологічного директора відчуває гостру потребу в поживних речовинах.

- Саша, ти знову беляш на летучці жереш ?!
- Нічого не можу з собою вдіяти, відкрилося білкове вікно.

Корреспондент: Точка зору http://habrahabr.ru/company/redmadrobot/

Наступний по інформативності, якості і кількості оновлень - блог InfoShell.

Оригінальні статті, написані компанією, а не процитовані зі сторонніх джерел, огляди і репортажі з конференцій. Чи не полінившись погортати сторінки, ви дізнаєтеся думки аналітика і метра UI / UX, Павла Макарова, прийшли йому в голову на конференції User Experience Russia:

Коли розробляєш проект, ти не можеш бути абсолютно впевнений в його успіху. У нього просто потрібно вірити. Таке ось самововлеченіе.

Або «Додавання третього, свідомо поганого варіанти, підвищить інтерес до середнього з двох уже існуючих». Там же ви дізнаєтеся, що таке карта емпатії, і як уникнути 10 найбільш поширених причин відмови публікації в Appstore.

Корреспондент: Точка зору http://www.infoshell.ru/blog

Джей лаб теж порадувала оригінальними статтями на різні теми: від порад для маркетологів і аналітиків, до 13 трендів в мобільному дизайні на 2016 рік . З їх блогу ви дізнаєтеся, що таке cкевоморфізм, і що тепер він зовсім не популярний. Якщо ви поняття не маєте, що робити з оптимізацією мобільного святкового шопінгу, то ще не пізно прочитати як маркетологам максимізувати результати від витрачених на підготовку часу і енергії.

Корреспондент: Точка зору http://www.jl.by/blog/

by/blog/

Якщо ви будете стежити за блогом N oveo, то ви зможете не тільки дізнаватися про досягнення та новини компанії, але і в цілому бути в курсі подій. Звичайно, блог не замінить повноцінний інформаційний портал, але тут можна знайти багато корисного. Наприклад, інформацію про ключових трендах IT в 2015, як правильно скласти ТЗ або чому Node.js буде лідирувати в розробці корпоративного ПО.

Корреспондент: Точка зору https://blog.noveogroup.com/ru/

EastBanc Technologies розробляє корпоративні мобільні додатки і теж веде блог на Хабре.

Корреспондент: Точка зору https://habrahabr.ru/company/eastbanctech/

Знаєте інші блоги або ваша компанія веде свій цікавий? Напишіть нам на [email protected] і ми додамо вас в цю добірку.

Якщо ви знайшли друкарську помилку - виділіть її та натисніть Ctrl + Enter! Для зв'язку з нами ви можете використовувати [email protected] .

Чим ще зайнятися на робочому місці розробникам крім самої розробки мобільних додатків?
Особливо якщо всередині розробника таїться чуйна душа графомана?
Що ви знайдете в їх блозі?
Як працює deep linking?
Саша, ти знову беляш на летучці жереш ?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью