• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Чи можна завести свій бот для Друг Навколо

 1. Бот для Друг навколо: що це
 2. Як його можна дістати

Як і для інших соціальних ресурсів, існує бот для Друг навколо . Точніше, боти. Вони можуть відрізнятися за своїм функціоналом. Деякі можна налаштовувати вельми гнучко під ті чи інші потреби користувача.

Бот для Друг навколо: що це

Бот для Друг навколо: що це

Під самим поняттям мається на увазі, як правило, програма, яка може більш-менш успішно імітувати поведінку живої людини. Боти прийшли на комп'ютери ще приблизно з початку 90-х років тепер уже минулого століття. І, як не дивно, свій розквіт вони отримали в комп'ютерних іграх. Адже багатьом користувачам хотілося пограти в «стрілялки» по мережі, а ось живих суперників знайти було можливо далеко не завжди. От і доводилося включати в гру ботів - комп'ютерних супротивників.

Сьогодні в Друг Навколо бот для комп'ютера може виконувати наступні функції:

 • Імітація живого спілкування. Можна налаштувати його таким чином, що він зможе відповідати на питання і реагувати на повідомлення співрозмовника, спираючись на ключові слова. Втім, як правило, таке спілкування виглядає вельми безглуздим, і розпізнати його не складає труднощів;
 • Спам-бот. Він відправляє повідомлення користувачам з пропозицією десь зареєструватися, щось скачати і т.п. Сервісом такі боти не заохочуються, їх швидко обчислюють і банять;
 • Для накрутки передплатників, лайків та т.д .;
 • Також він може відповідати на питання клієнтів. Наприклад, якщо компанія має представництво в Друг Навколо, то спеціально навчений бот буде проводити консультації і тому подібні дії.

Втім, потрібно розуміти, що все це може виконувати не один якийсь робот, а кілька. Просто кожен пишеться під ті чи інші потреби споживача.

Як його можна дістати

Тих, хто шукає, де б можна бота для Друг Навколо скачати безкоштовно, варто розчарувати: хороший бот безкоштовно недоступний. Можливо, що замість безкоштовного вам підсунуть просто вірус. Боти пишуться професійними програмістами «з нуля» і максимально адаптуються під потреби замовника. Можна купити і програмні «заготовки-болванки» для ботів з можливістю потім перепрограмувати робота «під себе».

Втім, в Мережі є ресурси, які пропонують придбати офіційно того чи іншого бота, а також проводять його технічний супровід, надають консультаційні послуги і т.д. Часом можна дійсно завантажити демонстраційну версію безкоштовно. Однак, з деякими функціональними обмеженнями.

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью