• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Чи впливає веб-хостинг на рейтинг SEO?

Чи впливає веб-хостинг на рейтинг SEO?
 • Категорія: Веб хостинг
 • Опубліковано: 01 липня 2015
 • Автор: AltusHost

Це питання було опубліковано багато разів майже на кожному відповідному форумі та веб-сайті хостингу / SEO. Кожен раз, коли це питання виходить в Інтернет, воно запалює багаті дискусії між майже кожним, хто має якийсь тип думки про цю тему.

Те, що робить цю тему цікавою для наслідування, - це її здатність провокувати всілякі відповіді.

Деякі кажуть, що веб-хостинг впливає на рейтинги SEO, інші кажуть, що це не так. Це просто те, на що люди, здається, не погоджуються.

Хоча я читав багато цікавих коментарів з цілком різними захопленнями на цю конкретну тему, ми всі знаємо, що за такою річчю є тільки одна справжня правда.

Для того, щоб допомогти кожній зацікавленій людині знайти душевний спокій, я вирішив розглянути це питання на нашому блозі і надати вам, нашим шановним читачам, деякі важкі факти з цього питання.

Так що, кажучи простими словами, чи може веб-хостинг вплинути на ваш рейтинг SEO? - Коротка відповідь - так!

- Коротка відповідь - так

У певному сенсі ми вже частково відповіли на це запитання в одному з попередніх публікацій у блозі: Важливо, де мій сервер фізично розташований?

Для тих, хто не читав цю статтю, ми писали, що, коли мова йде про SEO, рекомендується, щоб ви тримали свої сервери ближче. Google займає багато різних факторів. Гео-IP розташування ваших серверів є одним з них, але це, звичайно, не найважливіше.

Будучи компанією з веб-хостингу, сервери якої розташовані в Нідерландах і Швеції, у нас є багато шведських і голландських клієнтів, оскільки вони мають локально орієнтовані підприємства. Цілком логічно, що вони обирають нас для розміщення своїх веб-сайтів.

Для практичних цілей, я б не турбувався про те, в якому місті розміщується ваш сайт, але я рекомендую вам зберегти його в межах однієї країни.

Якщо ви, наприклад, як і деякі наші клієнти, продаєте в першу чергу шведським людям, то вам буде дуже приємно розмістити свій сайт на сервері, який знаходиться в Швеції. Якщо ви в першу чергу продаєте канадцям, то вам слід розмістити свій бізнес на канадських серверах.

Ви можете знайти прийнятні рішення для хостингу в обох країнах.

Ви загвинчуєте себе, якщо ви розміщуєте канадський сайт на шведських серверах? Проте, якщо говорити, ви можете трохи поліпшити свою SERP, якщо ви розмістите його на вашій «батьківщині».

Проте, якщо говорити, ви можете трохи поліпшити свою SERP, якщо ви розмістите його на вашій «батьківщині»

Крім того, поряд з цим, яка веб-хостинг компанія, яку ви вирішили робити бізнес з, може мати значний вплив на те, де ваш сайт займає в пошукових системах. Вибір правильної веб-хостингу для Вас означає, що Ви можете уникнути потенційно “дорогих” наслідків, тому ціна не повинна бути єдиним фактором, коли справа доходить до пошуку “будинку” для Вашого сайту.

Як я вже писав вище, існує багато різних способів того, як ваш хостинг-провайдер може вплинути на ваш рейтинг пошукової системи. По-перше, це працездатність. Якщо ваш сайт знижується в певний момент, а роботи пошукових систем «сканують» його, поки воно «вийшло з ладу», у вас виникли проблеми.

Як ви, напевно, знаєте, Google використовує роботів для "сканування" вашого веб-сайту. Вони не такі роботи, як Термінатор, тому не надто хвилюйтеся.

Вони не такі роботи, як Термінатор, тому не надто хвилюйтеся

Їхня місія полягає в доступі до всієї доступної інформації, яка знаходиться на вашому сайті, і відповідності з відповідними запитами. Якщо ваша веб-сторінка не проіндексована, роботам буде важко «сканувати» її, а це означає, що ваш вміст не знайде шляху до людей, які його шукають.

Якщо ви працюєте в режимі онлайн, ви не можете дозволити це.

Швидкість також відіграє велику роль у цьому рівнянні. Швидкість сайту майже повністю залежить від якості вашого хостингу. Повільний веб-сайт може призвести до зменшення кількості акцій і зворотних посилань, що також впливає на ваш рейтинг.

Повільний сайт, швидше за все, вплине на те, наскільки глибоко Google буде сканувати ваш веб-сайт, і, як ми вже згадували вище, він не буде ранжувати ваш новий вміст, якщо він зіткнеться з труднощами його пошуку.

Швидкість веб-сайту може зробити або розірвати SEO вашого онлайн присутності.

Давайте, заради теми, скажімо, що ви сантехнік, що базується в Амстердамі. Очевидно, ви не єдиний. Є багато більше водопровідників, які живуть і працюють в Амстердамі. Отже, як ви будете змагатися з ними? Чому люди обирають бізнес з вами, а не ваші конкуренти?

Алгоритм Google просунувся до таких рівнів, що він може майже миттєво з'ясувати, чи ваша служба достатньо релевантна, щоб показати її потрібній аудиторії. Для того, щоб Google працював для вас, вам потрібно грати за його правилами, і робити все, що в ваших силах, щоб зробити вашу службу та веб-присутність найвищої якості.

Якщо ваш веб-сайт є більш швидким, він краще передаватиме інформацію користувачам, і вони з меншою ймовірністю натискатимуть назад і тим самим знижуватимуть швидкість “відскоку”, що впливає на ваш SEO.

Знаючи це, ми вирішили підтримати нашу інфраструктуру з високою продуктивністю Сервери LiteSpeed , які прагнуть підвищити стандартну швидкість Apache, до 8 разів це нормально. Чудово, чи не так?

Чудово, чи не так

Багато людей там кажуть, що веб-хостинг компанії, які використовують SSD, мають більш швидке обслуговування. Для тих, хто не знайомий з відмінностями, HDD заснований на традиційному методі зберігання диска, тоді як SSD працює на основі методу магнітного покриття.

В основному, це обидва накопичувачі для зберігання даних.

Ми не використовуємо SSD, оскільки:

1. Там набагато дорожче.

2. Покращення, які вони пропонують, не зовсім такі помітні.

3. Вони можуть вийти з ладу швидше, якщо бренд виробника поганий.

4. Якщо ваш диск не вдається, ви можете втратити всі свої дані, і немає жодного варіанту щодо його відновлення.

5. Якщо ви маєте, скажімо, один великий диск з розділом Linux і Windows, якщо він або пошкоджений, він також може пошкодити інший. Це не стосується жорстких дисків.

Ми знаємо, що SSD пропонують набагато більше "кінських сил", ніж HDD, але, кажучи словом мирянина: "Чому я повинен продавати свій автомобіль, який проходить 200 миль / год, і отримати новий, який в три рази швидше, коли стандартне обмеження швидкості де я їду, не вище 60 миль / год?

Ми в AltusHost хотіли перевіряти речі, перш ніж сформувати про них тверде рішення. Коли мова йде про хостинг, це все про те, наскільки добре ваш сервер оптимізований. Не зрозумійте мене неправильно, використання апаратного засобу для сміття найімовірніше зашкодить вам і вашим клієнтам.

Я сподіваюся, що цей пост надав відповіді на всі ваші хостинг пов'язані питання SEO. Якщо я щось пропустив, будь ласка, нагадайте мені в розділі коментарів нижче, і я докладу всіх зусиль, щоб відповісти вам з відповідями як можна швидше.

Дякуємо, що знайшли час, щоб прочитати цей вміст. Обов'язково повідомте про це друзям і колегам.

Це зараз,

До зустрічі,

З повагою,

Goran @ AltusHost BV

Чи впливає веб-хостинг на рейтинг SEO?
Так що, кажучи простими словами, чи може веб-хостинг вплинути на ваш рейтинг SEO?
Ви загвинчуєте себе, якщо ви розміщуєте канадський сайт на шведських серверах?
Отже, як ви будете змагатися з ними?
Чому люди обирають бізнес з вами, а не ваші конкуренти?
Чудово, чи не так?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью