• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Чи не читається флешка в машині (автомагнітоли). Що робити? знати обов'язково

 1. Основні причини
 2. Як відформатувати флешку, інструкція

Зараз, практично всі сучасні автомобілі оснащені USB виходами для переносите пристроїв. Основні пристрої, це звичайно ж USB Flash або по-простому «флешки» на них дуже зручно зберігати музику і програвати її в своїй машині. Однак через USB можна під'єднати - телефон, жорсткий диск і на 50% магнітол ці пристрої також будуть читатися. Чому на 50%? Та тому що розраховані в основному на FLASH, а не на жорсткий диск. Загалом це дуже зручно, скинув музику через «комп» і вже через кілька хвилин вона у тебе програється. Потрібно стер старі записи і переписав їх новими, ніяких дисків і т.д. Але що робити, якщо - не читається «флешка»? Хоча вчора все ще було нормально? Таке буває і не завжди це означає, що «носій» зламався ...

Таке буває і не завжди це означає, що «носій» зламався


Як я написав вище - «не завжди це поломка», цілком можливо, що на носії накопичилися помилки або збійні сектора, тому ваша «медійна» система не може прочитати їх. Виправляти це безглуздо, вам потрібно очистити всі до вихідного стану (підуть і всі «баги»), потім по новій записати аудіо файли, в 70-80% випадків це допомагає. Тепер більш детально.

Отже, не працює пристрій

Отже, не працює пристрій

Встановлюємо в роз'єм.

Загоряється напис «MP3» і так може «висіти» дуже довго. Буває взагалі нічого не відбувається, або виникне якась помилка, наприклад «23», таке було у мого друга

Основні причини

Основних причин не так-то вже й багато, їх всього п'ять і вони банальні.

1) Великий обсяг пам'яті. Зазвичай виробник вказує в книжці по експлуатації авто, який максимальний обсяг може програвати ваша магнітола. У мене цей максимальний обсяг 4 GB. Якщо я вставляю на 16 GB, то аудіо система її просто не сприймає. А відповідно така флешка не читатиме

А відповідно така флешка не читатиме

2) Невірна файлова система . Зазвичай файлова система підтримувана магнітолами автомобілів, це FAT32, якщо у вас флешка має будь-які інші файлові системи, наприклад - NTFS, то музика також може не відображатися. Подивитися файлову систему можна на персональному комп'ютері (ПК). Просто вставте накопичувач і натисніть - права кнопка миші - потім властивості - шукаємо пункт «файлова система», має бути FAT32.

Просто вставте накопичувач і натисніть - права кнопка миші - потім властивості - шукаємо пункт «файлова система», має бути FAT32

3) Чи має правильний розмір і правильну файлову систему. Вчора музика з неї програвалася, а сьогодні немає. Таке теж буває. Причому якщо ви вставляєте «USB» в комп'ютер, він її бачить і програє музику, а ось автомагнітола не хоче відтворювати медіа (саме так сталося у мене в моєму Chevrolet AVEO ). Все дуже просто, можуть накопичитися помилки на самій USB-Flash. Нам потрібно її відформатувати. УВАГА! При форматуванні всі дані загубляться, тому переписуємо їх в комп'ютер. Детальна інструкція цієї операції буде внизу.

4) Носій не читається в машині, не читається в комп'ютері, проте визначається як знімний диск. Знову ж потрібно робити форматування. Ось тільки інформація вже не збережеться, ви просто не зможете її переписати - тому що вона не читається. Якщо це музика - то не біда, можна буде за новою залити з ПК.

5) Якщо не читається в автомобілі, не читається на комп'ютері. ПК пише - пристрій знайдено, але не упізнано, причому це на різних компах (перевірте хоча б на трьох). Тут уже нічого хорошого немає. Схоже вона померла. Просто купуйте нову. Якщо на якомусь ПК вона орієнтувалася як знімний диск, читайте пункт 4.

Як відформатувати флешку, інструкція

Ще раз повторюся, що після форматування, всі дані - безповоротно будуть знищені. Тому якщо можна зберегти дані на комп'ютер - обов'язково це робіть, або все втратите!

1) Вставляємо «флешку» в USB порт комп'ютера. Вона орієнтується як знімний диск. Обов'язково запам'ятовуємо букву. У мене вона «G»

У мене вона «G»

2) Копіюємо дані, якщо це можливо.

2) Копіюємо дані, якщо це можливо

3) Далі натискаємо правою кнопкою миші на «знімний диск» і шукаємо в меню пункт відформатувати. Вибираємо його.

Вибираємо його

4) Виходить попередження, що всі дані будуть знищені. Натискаємо «ОК». Далі потрібно вибрати параметри - файлова система FAT32 (вона бажана), мітки томи (назва носія) можете поставити свої, я особисто назвав «Music». Ставимо галку швидке форматування. Натискаємо «почати».

Натискаємо «почати»

5) Після форматування вийде напис - «форматування завершено»

6) Усі ваш «USB-накопичувач» відформатований і готовий до роботи. Тепер він називається «MUSIC». Після цього можна назад «заливати» музику.

Після цих дій 90% пристроїв будуть працювати в автомобілі. Особисто моя, заробила і працює донині.

Особисто моя, заробила і працює донині

Однак якщо у вас вона знову не читається, така ж картина і з іншими (візьміть у друзів), то вам дорога в сервісний центр - може бути проблема не в накопичувачі, а в самій автомагнітоли.

До речі всякі дрібниці, наприклад телефон або радар-детектор ви можете закріпити за допомогою - « липкого килимка для телефону в машину «.

Зараз відео версія статті, корисно!

На цьому у мене все, думаю, моя стаття була вам корисна. Щиро ваш АВТОБЛОГГЕР

(46(46

голосів, середній: 4,50 з 5)

Чому на 50%?
Але що робити, якщо - не читається «флешка»?
Хоча вчора все ще було нормально?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью