• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Чи не відкривається браузер Гугл Хром: інструкція щодо вирішення проблеми

 1. Захисні служби блокують роботу браузера
 2. Змінено або пошкоджені системні файли Windows
 3. Недостатньо оперативної пам'яті
 4. Пошкодження профілю користувача
 5. Застарілі драйвери відеокарти
 6. Оновлення браузера несумісне з вашим комп'ютером

Існує безліч причин, через які не відкривається браузер Гугл Хром. Частина з цих проблем цілком під силу обчислити і усунути будь-якому користувачеві ПК. Інші проблеми ховаються в глибині системних налаштувань, і тут некваліфіковане втручання може принести серйозної шкоди. Якщо ви в процесі запуску програмного забезпечення стикаєтеся з незрозумілими ситуаціями - краще не експериментувати, а звернутися за допомогою в сервісну фірму.

Якщо ви в процесі запуску програмного забезпечення стикаєтеся з незрозумілими ситуаціями - краще не експериментувати, а звернутися за допомогою в сервісну фірму

Буває, що Хром довгий час безперебійно працював, а одного разу, без видимої причини, перестав навіть відкриватися, тоді могло статися таке.

 • Випадковий збій налаштувань.
 • Пошкоджено виконавчі файли ПО.
 • Щось сталося в системних реєстрах Windows.
 • Комп'ютер заразився вірусами.

Для початку можна розглянути найпоширеніші, легко переборні проблеми.

Захисні служби блокують роботу браузера

Якщо брандмауер включений, а на комп'ютері встановлено антивірусне програмне забезпечення, Хром міг бути помилково внесено до чорних списків, тоді запускатися він не буде.

Для перевірки цього напрямку послідовно вимкніть брандмауер, антивірус, потім спробуйте запустити програму. Якщо все налагодилося, значить - потрібно увійти в налаштування захисних служб і вказати дозволений статус. Або внести в список виключень для блокування.

Змінено або пошкоджені системні файли Windows

Тоді можуть не працювати не тільки браузери, а й інші програми. Найпростіше, що можна зробити - відкотити систему до попереднього стану. Чи не забуваєте створювати точки повернення? Якщо не робите цього, в ситуаціях форс-мажорів у вас не буде шляхів для відступу. Проста порада: якщо бачите, що десктоп працює просто відмінно, так би мовити, літає - не полінуйтеся, відкрийте інтерфейс Відновлення Системи, внесіть в список цю хорошу точку відліку.

Якщо після відновлення системи Хром почав працювати в нормальному режимі, значить, проблема була з системою. Можливо, під час попереднього сеансу несподівано було припинено електропостачання. Це часто призводить до порушень у функціонуванні системи.

Недостатньо оперативної пам'яті

Однією з частих причин, чому не відкривається браузер Гугл Хром, буває перевитрата оперативної пам'яті комп'ютера. Сама програма досить-таки багато споживає апаратних ресурсів комп'ютера. А якщо користувач одночасно відкрив кілька великих додатків, все це в сукупності може виснажити систему до межі.

Іноді в таких випадках вискакує вікно з відповідним повідомленням. Але може не бути ніяких попереджень. Як лікувати? Спробуйте послідовно вимикати працюючі додатки і кожен раз заново намагатися запускати Хром. Якщо після одного з відключень браузер нормально запуститься, це означає, що ваш комп'ютер не розрахований на одночасну роботу великої кількості ресурсопотребляющіх додатків.

Якщо після одного з відключень браузер нормально запуститься, це означає, що ваш комп'ютер не розрахований на одночасну роботу великої кількості ресурсопотребляющіх додатків

Частина необов'язкових програм можна відразу ж відключити в службі автозапуску. В процесі установки, деякі програми автоматично, несанкціоновано заносять себе в список автозавантаження при включенні Windows, навіть якщо в цьому немає особливої ​​необхідності.

Таке самоуправство не тільки заважає роботі деяких програм, але і робить процес включення комп'ютера занадто довгим.

Пошкодження профілю користувача

Якщо Хром включається, потім сам по собі вимикається, причиною може бути порушення налаштувань профілю користувача. Щоб чіпати системні файли, найпростіше рішення - повністю видалити оглядач з комп'ютера і перевстановити з самого початку. Тоді всі налаштування за замовчуванням будуть зроблені автоматично, відповідно до фабричними настройками браузера.

Застарілі драйвери відеокарти

Сучасні інтернет-оглядачі розраховані на нові комп'ютери, а наявність якихось архаїзмів системі цілком може служити причиною збоїв роботи нових програм. Спробуйте запустити систему автоматичного оновлення Windows, тоді драйвера будуть доведені до актуального стану.

Якщо з якихось причин автоматичне оновлення включати не можна (операційна система більше не підтримується або встановлена ​​піратська версія), тоді доведеться шукати свіжі драйвера в інтернеті. Зазвичай оновлення драйверів можна знайти на великих софт-порталах. Тільки попередньо порадьтеся на одному з форумів, які саме вам потрібні оновлення для вашої версії Windows.

Оновлення браузера несумісне з вашим комп'ютером

Той факт, що Гугл Хром вміє оновлюватися автоматично і у фоновому режимі, це дуже добре і зручно. Однак, якщо комп'ютер у вас старенький і операційна система Windows теж не нова, деякі оновлення можуть не побажати працювати на такому обладнанні і програмному забезпеченні.

Щоб не опинитися перед таким несподіваним і неприємним фактом, що браузер з незрозумілої причини перестав працювати, вимкніть автоматичне оновлення. Тоді ви зможете контролювати ситуацію, і точно будете знати, що програма перестала працювати саме через щойно завантаженого поновлення.

Для підстраховки на такі випадки корисно заздалегідь завантажити з інтернету добре працюючу на вашому обладнанні версію програми і зберігати її на всякий випадок. Так можна ще й інтернет-трафік заощадити.

Чи не забуваєте створювати точки повернення?
Як лікувати?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью