• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Чи не працює Яндекс Браузер (Yandex Browser): що робити?

 1. Чому не працює Yandex Browser?
 2. перезавантаження Windows
 3. видалення вірусів
 4. Інші програми використовують багато оперативної пам'яті
 5. Очищення кешу DNS
 6. чистимо реєстр
 7. Яндекс браузер довго завантажується
 8. Повне видалення та перевстановлення Yandex Browser
 9. установка

Навігація по статті

Скоєних браузерів не буває. Навіть, здавалося б, найпотужніший, швидкий і популярний браузер, насправді може давати збої і піддаватися глюків і помилок. І Яндекс браузер в цьому випадку зовсім не виняток. Користувачі досить часто стикаються з проблемою, коли не працює Яндекс браузер, не хоче запускатися, або ж просто не відкриває сторінки. Давайте розберемося, що в цьому випадку робити і як усунути подібні помилки і зробити так, щоб в подальшому вони не вискакували.

Взагалі, причин, за якими перестав запускатися браузер від популярного російського пошукача, може бути дуже багато. Але ми розглянемо тільки ті, через які він не працює найчастіше. Та й вони в принципі і майже завжди є причиною збою в програмі. І постараємося вирішити помилки, які не дають вам нормально використовувати всі можливості всесвітньої павутини.

Чому не працює Yandex Browser?

 • Звичайний збій програми.
 • Шкідливі програми, які не дають йому працювати нормально.
 • Використання іншими програмами великої кількості оперативної пам'яті комп'ютера.
 • Збої в роботі операційної системи.
 • Пошкоджені файли.
 • Проблеми з тимчасовими файлами в реєстрі.
 • Застаріла версія браузера.

І так, з проблемами ми розібралися. Тепер можна приступити безпосередньо до їх вирішення.

перезавантаження Windows

Цей варіант може бути ефективним лише у випадках, коли стався тимчасовий збій програми. Тоді можна просто перезавантажити систему, і проблема сама усунеться. Або ж, метод може бути корисний, коли програма зависла. Коротше кажучи, таким чином можна вирішити лише помилку, яка виникла внаслідок перевантаженості системи, або збою файлів програми.

Якщо ж проблема криється набагато глибше, то доведеться вдаватися до більш складним і кардинальних методів лікування недуг браузера.

видалення вірусів

Дуже часто Яндекс браузер не запускається через те, що комп'ютер був заражений шкідливою програмою, яка дає додатком нормально запуститися. Такий вірус можна підхопити дуже легко, особливо, якщо у вас не встановлений, або відключений антивірус, який не дає загрозу проникнути в систему і нашкодити її. Хоча в деяких випадках, навіть антивірус не допомагає, оскільки з кожним днем ​​виходить і розповсюджується безліч нових вірусів і троянів, розпізнавати які він ще не навчився.

Якщо все ж ви попалися на вудку хакерів і випадково завантажили троян на свій комп'ютер і ваш браузер перестав запускатися, то потрібно негайно просканувати комп'ютер на наявність вірусів. І якщо вони будуть знайдені, відразу ж видалити їх. Після чого перезапустити систему і спробувати відкрити Яндекс браузер знову. Якщо запуститися, отже, проблема усунена. Якщо ж ні, то переходимо до наступної можливу проблему і намагаємося її прибрати.

Інші програми використовують багато оперативної пам'яті

Ще одна причина, по якій браузер від Яндекса навідріз відмовляється відкриватися - нестача оперативної і процесорної пам'яті. Що це означає? Простіше кажучи - на вашому комп'ютері встановлено занадто багато програм і додатків, які нещадно "їдять" оперативну пам'ять. І коли її недостатньо, Віндовс просто фізично не може запустити програму, тому як для неї зовсім не залишилося місця.

Вирішується це проблема дуже банально і просто. Потрібно всього на всього відключити програми, які використовують дуже багато оперативки. Зробити це можна перейшовши в Диспетчер завдань (Ctrl + Alt + Del) і прибрати зі списку певні програми. А ще краще їх відключити, щоб не доводилося здійснювати це дію при кожному запуску обчислювальної машини, чи то пак комп'ютера.

Очищення кешу DNS

Цей метод виявляється досить дієвим в більшості випадків і майже завжди дозволяє позбавиться від проблеми непрацездатності Yandex Browser. У DNS кеші можуть зберігатися різні статичні маршрути, внаслідок яких браузер припиняє нормальну роботу і відмовляється запускатися, або починає дуже гальмувати і не хоче завантажувати ніяких сторінки. Його очищення усуває всі ці помилки і повертає нормальну роботу оглядача.

Як очистити кеш DNS:

 1. Перше, що вам треба зробити - відкрити командний рядок (cmd). Зробити це можна, перейшовши в Пуск - Виконати - потім ввести в рядок "cmd". Після цих дій натиснути кнопку "ОК". Навігація по статті  Скоєних браузерів не буває
 2. Відкриється віконце з темним тлом. У ньому необхідно написати наступний текст: route - f. Щоб підтвердити свої дії натисніть на клавіатурі кнопку Enter ...
 3. Тепер впишіть в командний рядок "ipconfig / flushdns" і натисніть Ентер.

Все, очищення кеша завершена. Щоб перевірити, чи вийшло прибрати неполадку подібними діями, запустіть браузер. Але перед цим рекомендується зробити перезапуск Windows. Якщо він відкриється, тоді все відмінно, помилка прибрана. Якщо ж ні, то доведеться ще "поворожити", щоб домогтися бажаного результату і привести Яндекс браузер в повну працездатність.

чистимо реєстр

Не допомогли всі перераховані вище дії? Не впадайте у відчай, адже ще є способи, які зможуть допомогти вам повернути працездатність вашому браузеру. Один з таких - очищення файлів реєстру.

Файли реєстру можуть пошкоджуватися при неправильно закриття програми, видаленні будь-яких важливих файлів з папки з браузером, або ж неправильного поновлення програми. А також причиною збою в реєстрі можуть послужити все ті ж віруси, причому досить часто, вони проникають в реєстр і навіть повне їх видалення не дає результатів доти, поки вони перебувають у тимчасових файлах програми.

Як почистити Реєстр Яндекс браузера:

 1. Запустіть команду "Виконати". Зробити це можна через меню порожній, або ж піти більш простим шляхом і натиснути комбінацію клавіш "Win + R".
 2. Ви бачите невелике віконце в нижньому лівому кутку екрана. Вбийте в нього команду "regedit" і натисніть Ок, щоб запустити пошук і відкрити Редактор Реєстру.
 3. І так, Редактор файлів реєстру відкритий? Відмінно! Тепер знайдіть пункт "Правка" і розгорніть його. Там виберіть "Знайти".
 4. У пошуковий рядок вбийте запит з назвою "AppInit_ DLLs". І почніть пошук.
 5. Розпочнеться пошук, і якщо файл з цією назвою буде виявлений, то в ньому потрібно провести зміни. Може навіть знайти кілька файлів, які треба змінити. Натисніть двічі по кожному з них лівою кнопкою миші і в поле значення вбийте - 0.
 6. Збережіть дії і перезапустіть свій Персональний Комп'ютер, або ноутбук.

Перевірте, чи працює Яндекс браузер зараз. Швидше за все, він повинен без проблем запуститися.

Яндекс браузер довго завантажується

Буває так, що оглядач веб-сайтів запускається без проблем, але дуже довго. Це трапляється також часто, як і інші помилки, пов'язані з цим браузером. Вирішуються дана проблема все тими ж рішеннями, які описані вище. Спершу спробуйте перезапустити комп'ютер. Якщо цього буде недостатньо, то перевірте комп'ютер на віруси, почистіть кеш і реєстр, приберіть в диспетчері завдань програми, які споживають велику кількість оперативки і сильно навантажують процесор. Цього має бути більш ніж достатньо, щоб програма стала нормально працювати.

Також браузер може гальмувати, можуть постійно з'являтися різні помилки. У всіх цих випадках вам допоможуть способи, описані в цій статті. Якщо ж це не допомагає, то переходите відразу до самого останнього пункту в цій статті.

Повне видалення та перевстановлення Yandex Browser

Якщо вже нічого не допомагає, і проблема залишається незалежно від будь-яких ваших дій, то доведеться переходити до крайніх заходів. А якщо бути точніше, то треба повністю видалити програму і заново встановити її. Причому, рекомендується завантажити та встановити останню версію.

Як видалити браузер від Яндекса?

Перш ніж ставити більш свіжу версію, потрібно позбавиться від старої. І зараз ми якраз розповімо, як це зробити.

І так, ви видалили оглядач Яндекс і провели перезапуск систему. Відмінно, але це ще не все. В системі залишилися сліди програми, які обов'язково потрібно видалити. Для цього скачайте CCleaner і почистіть реєстр кеш, щоб позбутися від непотрібних файлів, які можуть провокувати виникнення збоїв.

установка

Тепер, коли браузер повністю вилучений і почищені все "хвости" від нього, можна встановлювати його по новій.

Щоб бути впевненим у його працездатності, скачайте останню версію, причому качайте виключно з офіційного сайту. Для цього перейдіть на https://browser.yandex.ru/desktop/main/, і натисніть кнопку "Завантажити". Все, пішов процес завантаження. Тепер потрібно дочекатися поки він повністю скочується.

Якщо ви вже скачали, або у вас була остання версія Яндекс браузера на комп'ютері, то відкривайте установник і починайте установку. Я думаю з цим розберуться все. Потрібно просто слідувати кроків установника. А по закінченню установки обов'язково перезапустити комп'ютер. Цей метод повинен допомогти в ста відсотках випадків і браузер буде без проблем запускатися і працювати без збоїв.

Чому не працює Yandex Browser?
Чому не працює Yandex Browser?
Що це означає?
І так, Редактор файлів реєстру відкритий?
Як видалити браузер від Яндекса?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью