• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Ці 13 залізних правил повинні дотримуватися всі батьки для безпеки своїх дітей

Хлопці, ми вкладаємо душу в AdMe.ru. Дякуємо за те,
що відкриваєте цю красу. Дякую за натхнення і мурашки.
Приєднуйтесь до нас в Facebook і ВКонтакте

Ми не віримо, що з нами або з нашими дітьми може статися щось погане, і часто не дотримуємося простих правил обережності, щоб цього не допустити.

AdMe.ru розповідає, як запобігти виникненню небезпечних ситуацій в місті і на відпочинку.

ru розповідає, як запобігти виникненню небезпечних ситуацій в місті і на відпочинку

Зробіть сімейної звичкою дзвонити один одному, коли ви виходите зі школи, з роботи або з дому, і потім, коли приходите в призначене місце. Якщо діти бачать, що і дорослі роблять так само, вони сприймають ці дзвінки не як контроль, а як нормальне занепокоєння членів сім'ї один про одного.

Якщо діти бачать, що і дорослі роблять так само, вони сприймають ці дзвінки не як контроль, а як нормальне занепокоєння членів сім'ї один про одного

Якщо дитина розповідає вам щось, що звучить хоч скільки-небудь підозріло, навіть якщо мова йде про друзів сім'ї, вчителів і т. Д., Довіряйте його словами і обов'язково з'ясуйте всі обставини ситуації, адже нерідко викрадачами і насильниками стають добре знайомі дитині люди.

Якщо дитина дзвонить вам і просить зустріти його, зробіть це. Можливо, по телефону він не може прямо сказати про свої підозри і сумніви.

Якщо дитина не прийшла в призначений час, напишіть і зателефонуйте знайомим, друзям, однокласникам дитини, родичам і вчителям. Коли пропадає дитина, дорога кожна хвилина, тому важливо відразу зв'язатися c тими, хто міг бачити, куди і з ким він пішов. Зберігайте також актуальні номери екстрених служб і пошукових організацій .

 • У Росії єдиний номер екстрених служб - 112.

Після того як дитина знайшлася, не забудьте повідомити всім, що все в порядку.

Якщо дитина загубиться, описувати, як він виглядав і у що був одягнений, буде складніше, ніж показати фотографію тим, хто міг бачити вашу дитину, і відправити її людям, які беруть участь у пошуках.

Те, що для звернення до поліції потрібно чекати 3 дні - міф. Негайно подавайте заяву до найближчого відділення поліції і простежте, щоб його зареєстрували. Повідомте про зникнення дитини волонтерам , Які, на відміну від поліції, можуть організувати пошуки одразу після вашого дзвінка.

В екстремальній ситуації дитина може розгубитися, навіть якщо теоретично знає, як себе вести. Готуйтеся заздалегідь. Регулярно повторюйте з ним його адресу та телефони батьків, програвайте різні ситуації: що робити, якщо він загубився в магазині, розминувся з батьками в транспорті або незнайомець намагається відвести його з собою, пропонує солодощі, просить допомогти. У безлюдному місці потренируйтесь разом кричати і кликати на допомогу.

Детальніше про те, якими правилами безпеки необхідно навчити дитину, читайте тут і тут .

Детальніше про те, якими правилами безпеки необхідно навчити дитину, читайте  тут  і  тут

Якщо ви їдете в ліс за грибами або в парк на пікнік, не зайвим буде сфотографувати і підошви взуття дитини. Якщо він заблукає, відбитки допоможуть в розшуках. Чи не одягайте дитину в камуфляжний одяг - вона повинна бути яскравою.

Чи не одягайте дитину в камуфляжний одяг - вона повинна бути яскравою

Якщо ви приходите туди, де багато людей (концерт, магазин, парк), кожен раз домовляйтеся, де зустрінетеся, якщо заблукаєте, навіть якщо у вас з собою телефон (він може не вчасно розрядитися, загубитися і т. Д.). Краще зустрічатися в місці, яке помітно здалеку, - фонтан, головний вхід і т. Д.

Д

Заборонити дитині користуватися соцмережами - значить лише посилити його цікавість. Швидше за все, він все одно буде робити це за допомогою фейковий сторінок з вигаданими іменами. Замість цього дозвольте йому завести власний аккаунт: так ви зможете бачити, чим він цікавиться і хто у нього в друзях.

Навчіть дитину правилам безпеки в мережі: як реагувати на інтернет-рекламу, Кібербулінгу, повідомлення шахраїв, спроби підозрілих дорослих познайомитися з ним.

Ви також можете встановити програму «батьківського контролю» , Яка блокує небезпечні сайти і показує, які ресурси відвідує дитина.

Ви також можете встановити  програму «батьківського контролю»  , Яка блокує небезпечні сайти і показує, які ресурси відвідує дитина

Встановіть в телефон дитини додаток (наприклад, Family Locator ), Яке визначає його координати і має можливість подати сигнал SOS. Якщо телефон кнопковий і не має доступу в інтернет, підключіть у мобільного оператора послугу визначення координат власника.

Можна купити окремий GPS-трекер у вигляді браслета або годин, який відстежує місце розташування дитини.

Реєструйте номер телефону дитини на свій паспорт, тоді при необхідності ви зможете відразу отримати роздруківку останніх дзвінків від мобільного оператора. В іншому випадку доведеться чекати кілька днів.

В іншому випадку доведеться чекати кілька днів

Напишіть на листочку свої телефони і телефони ваших друзів і родичів на випадок, якщо до вас не можна буде додзвонитися, а також медичні протипоказання, якщо у дитини вони є. Нехай такий листок завжди буде у дитини з собою у внутрішній кишені.

Нехай такий листок завжди буде у дитини з собою у внутрішній кишені

Коли дитина губиться, до стресу додається страх, що ви розсердитеся на нього за це. Тому він може забути, як себе вести в цій ситуації. У розмовах про правила безпеки обов'язково підкреслюйте, що ні в якому разі не будете його лаяти.

Якщо дитина загубилася, а потім знайшовся, заспокойте його, обійміть, подивіться в очі, подихайте разом з ним. Коли він заспокоїться, разом все обговоріть: чому так вийшло і що потрібно робити, щоб цей випадок не повторився.

експеримент показує, що 9 з 10 дітей охоче розповідають незнайомцям про себе і своїх близьких і легко йдуть з ними.

З деякими волонтерськими організаціями (наприклад, « Пошук дітей ») Можна домовитися про лекції в групі або класі про те, як не потрапити в небезпечну ситуацію і як вести себе, якщо це все-таки відбулося.

Ніхто не хоче виростити тривожного дитини, який боїться власної тіні. Чи не залякуйте сина або дочку, але будьте послідовні у їх навчанні правилам безпеки, адже немає нічого дорожче життя і здоров'я рідних і близьких.

Хлопці, ми вкладаємо душу в AdMe.ru. Дякуємо за те,
що відкриваєте цю красу. Дякую за натхнення і мурашки.
Приєднуйтесь до нас в Facebook і ВКонтакте

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью